u58662
u58662
next
28. avgust 2012
u90832
u90832
next
28. avgust 2012
Bil je že doma in pomerjal svoj smoking. Bil je tako čeden in urejen. V vrečki sem skušala skriti poročno obleko, da je ne bi videl. "Hej, Willy!!!", sem zavpila. Obrnil se je in se mi prijetno nasmehnil. Prihitel je k meni in me poljubil. "Si nakupovala danes?", me je vprašal in še vedno objemal. "Ja, sem ja. Vidim, da ti tudi.", "V resnici... Moj brat Kurt mi je pripravil to obleko.", "Ah ja... Tvoj brat. Kdaj ga bom spet videla?", "Malo postajam ljubosumen!", "Tvoj brat je gej! Med nama s Kurtom je razmerje nemogoče!", "Hecam se, ljubica! Si dobila obleko?", "Sem, dragec.", "Pokaži mi jo!", "Ampak... NEHAJ! Ni smešno!", "Hehehe! Ja pa je!". Ja... Z Willom sem tako srečna. Ko sva sse nehala hecati sem šla kuhat večerjo in medtem telefonarila družini, da me je Will zasnubil in, da se bova čez 2 meseca poročila.
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
še 3 nexte
28. avgust 2012
jutr nextam
28. avgust 2012
u73295
u73295
next
28. avgust 2012
u90832
u90832
next
28. avgust 2012
1 next še
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
"Hej, Betty. Mi daš mami ali pa očija? Nekaj moram oznaniti.", "Kaj pa boš oznanila?", "Danes bi rada šla na večerjo, kjer boste to izvedeli.", "Mami že kuha večerjo.", "Vprašaj jo, če bi vseeno potem šla ven pa tudi, če bi šla samo na kavo.", "...", "...", "Rekla je, da oba pridita na večerjo in boš tam oznanila karkoli že želiš.", "Prav. Kdaj pa?", "Ob 17h.", "Takrat že imate večerjo?" "Ne, večerja bo ob 19h ampak mami te hoče videti in govoriti s tabo in veš kakšna je mami.", "Ja... Prav. Pozdravi očija v mojem imenu in bodi pridna!", "Ja, ja! Adijo!", "Čauči!". Šla sem k Willu in mu povedala, da danes večerjava pri mojih starših. "Kaj pa Betty pravi na to?", "Kaj misliš? Moja mlajša sestra je. Nekako se mi zdi, da sploh ni navdušena na to, da te bo spet videla.", "No... Mislim, da vsi vemo zakaj.", "Če bi bila jaz ti, bi se Betty bala.", "Glej. Ljubica... Nobena ženska te ne prekaša, sploh pa ne tvoja sestra!". Objel me je in poljubil.
Betty:

29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
u73295
u73295
next
29. avgust 2012
še 1 next
29. avgust 2012
u74711
u74711
next..
+nova bralka..
29. avgust 2012
Naj vam pojasnim. Ko sva z Willom hodila in sem ga pripeljala domov, se je moja sestra - Betty, čisto zatreskala vanj. Seveda mi je to prikrivala zelo dolgo časa, dokler se mu ni več mogla upreti. Najprej ga je pri vseh najinih sporih branila in ga podpirala pri vsem, potem ga je vabila na zabave, nato pa ga j enkrat celo poljubila, ko je to najmanj pričakoval. Takrat ji je Will povedal, da je ne ljubi in, da ljubi mene. Betty je bila zelo strta, sploh zaradi tega, ker jo je dan pred tem pustil njen fant. Tako je bila jezna nanj, da mi je rekla, da je on njo poljubil in, da me vara. Z Willom sva se hudo sprla in šele potem prišla do zaključka, da je bila na nek način nekaj časa prav obsedena z njem. Will se jo je nekaj časa bolj izogibal. Vsakič, ko sem rekla, da me je klicala Betty, je čisto pobledel in tako je še vedno. Vsakič, ko sta naju moja starša vabila na večerjo ali kosilo, je bil vedno čisto živčen, če bo bila Betty tam.
29. avgust 2012
u74711
u74711
next..
hahahahahaaa...
29. avgust 2012
Še 1 next
29. avgust 2012
u50889
u50889
NEXT!!!!!
29. avgust 2012
next
29. avgust 2012
u73295
u73295
next
29. avgust 2012
Ura je bila 16.30 in šla sva se pripravljat za na večerjo. Ko sva bila urejena, sva se usedla v najin opel in odpeljala k mojim staršem. Med vožnjo sva se nenehno pripravljala besede, kako bova povedala moji družini, da se bova kmalu poročila. "Okej. Brez veze, da se trudiva, kako jima bova povedala. Prijela se bova za roke in ti jim boš povedala, da se bova poročila.", "Zakaj jaz?", "Ti si njihova hči.". Pokimala sem in globoko zajela zrak, ko sva se pripeljala na dvorišče moje hiše. Stopila sva na vrata in pozvonila. Odprla je Betty in Will je prebledel še bolj, kot takrat, ko sem se samo pogovarjala z njo. "MAMI!!! OČI!!! PRIŠLA STA!!!", je zakričala in naju spustila noter. Mimo nje sem šla prva jaz in nato Will. Njega je ustavila in rekla: "Tudi jaz imam nekaj za oznanit!" in ga končno spustila naprej.
29. avgust 2012
u74711
u74711
next..!!
29. avgust 2012
še 1 next
29. avgust 2012
u74711
u74711
next..!!
29. avgust 2012
u73295
u73295
next
29. avgust 2012
sam zate I'mՁѕєχу_gιяℓ
29. avgust 2012
u74711
u74711
hwala..!!!
29. avgust 2012
Obesila sva plašče in se šla gret h kaminu v dnevno sobo. Gledala sva skozi okno, kako se je zunaj vil mraz in se medtem stiskala drug k drugemu. Prišel je moj oči in nama dal topel čaj. Prišla je moja mami in naju začela objemati. "Hčerkica moja! Mua! Mua! William! Mua Mua!" in končno sva se lahko usedla nazaj. Sedla je zraven očija in skupaj smo v miru pili čaj. Oči je Willa veliko spraševal, kako gre posel, midve z mami pa sva tiho poslušali njun pogovor. Prišla je Betty. Bila je oblečena v lepo obleko in se usedla zraven najinega fotelja. Nenehno je lepo gledala Willa in se mu nasmihala. "Brigitte, se lahko pogovoriva?", mi je rekel. Šla sva v kuhinjo, "Tvoja sestra, me še zdaj osvaja!", "Kaj? Kako?", "Lepo me gleda, se mi nasmiha in, ko sva vstopila mi je rekla, da mora ona tudi nekaj oznaniti. Stavim, da je to, da ne bo obupala nad mano!", "Will, pomiri se. Lahko se jaz usedem na fotelj zraven nje, da te ne bo tako begala.", "Uf... Prav.". Šla sva nazaj h kaminu in čakala, da bo večerja.
29. avgust 2012
u74711
u74711
neeeeeeeeeeeexeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!!!!!
29. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg