Forum
Hej! To zgodbico jaz bom pisala z svojo prijateljico. Z green day fan.
-----------------------------------------------------------------------
Jaz sem Kristina in stara sem 14 let! In prihajam iz Ljubljane. Imam najboljso prijateljico Anastazijo,zaupam ji vse skrivnosti,je tudi edina ki ve za mojo najvecjo skrivnost ki vam jo razkrijem v naslednjem nextu.
No to je moja slika:

In slika od Anastazje:

Hodiva v osnovno solo, v 9.a razred.
V soli hodim v dramski krozek in izvedala sem,da iscejo vlogo najstnice za Holywoodski film, ki ga bodo snemali v Sloveniji. Odlocila sem se,da bom sla na avdicijo. Kar bo pa bo...
Rabiva z green day fan tri nexte pa nextava.

Bi brala to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. november 2012
Aja pa prosim ne oglasevat drugih zgodbic!!!(Naso pa lahko sam ne tukaj )
23. november 2012
u111192
u111192
neext
23. november 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. november 2012
u86697
u86697
nujno next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. november 2012
next next next nextc next next next next next next
NUJNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. november 2012
neext
23. november 2012
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
23. november 2012
next
23. november 2012
u89113
u89113
next
23. november 2012
u55962
u55962
next!!
23. november 2012
u87504
u87504
next
23. november 2012
Moja prjatlca green day fan bo nextala ko bo mela cajt,k zdej mora ona =)
23. november 2012
next!
23. november 2012
next!!!!!!!!!
24. november 2012
u100599
u100599
nekšt
24. november 2012
meeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. november 2012
u89113
u89113
http://www.igre123.com/forum/tema/ocenite-ali-objavite-premikajoce-slikice!/45724/1
BI KDO SODELOVAL?
OPROSTI ZA SMETENJE!
24. november 2012
Pa gor pise,da ne smes tukaj oglasevat! Prosim ne se oglasevat!!!
24. november 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
24. november 2012
ma sej bo next kmau ko bo prsla moja prjatlca,ona mora nextat...
24. november 2012
okii. pa hiiiitr
24. november 2012
u52284
u52284
next
24. november 2012
next
24. november 2012
No okey bom jaz nextala.
---------------------------------------
Soncne zarke so prsli v mojo sobo,sonce je ze vstalo in takrat zazvonila moja stara pokvarjena budilka. Dala sem roko na budilko in sem jo ugasnila.

No ce je zgodba ze zacela bom malo povedala o sebi. Jaz sem Kristina in zivim samo z starejso sestro Diano,najine starse so naju zapustili. Jaz jih dober ne poznam,ampak vem samo eno stvar o njih in ta stvar je,da so neke zvezde in so zvezdniske igralce. Kaj pa ce je moj oce Johnny Depp? Ampak to pa res ne mogoce. Ostalo pa nevem, pa me veliko in ne zanima ce so naju zapustila,ampak zanima pa me zakaj sta naju zapustila. Moja najvecja skrivnost pa,da midve z sestro ziviva v majhni hisci. Ta hiska je b malo vecja kot vrtna lopa. Imamo dve majhni sobi,zelo majhno kuhinjo,kopalnico in wc in nic vec. In zivim samo z sestro in skos govorim,da to je moja mami. In midve zelo revne,ampak nobengu ne povem resnice,da zivim v majhni hisci in samo z sestro. Moja sestra Diana dela v pisarni,ampak dobi zelo malo. No preskocimo te stavke in zacnemo z dnevom. Zbudim se,vstanem iz postlje in grem v kuhinjo. Moja sestra je ze sla v sluzbo,ker dela zjutraj,zaradi tega,ker hoce dobiti malo vec denarja. Jaz sem pojedla zajtrk,preoblekla se in pol sem sla v solo. Koliko me je bilo strah, prvi solski dan v 9 razredu,dobro,da se imam najboljso prijateljico na soli. Prisla sm do sole in sem zagledala Anastazjo, komaj sem jo videla,pritekla sem k njej in sem jo objela. Nisem jo videla ze celo poletje,ker je bila na pocitnicah v Franciji.

In pol pa se zgodi...Next! Rabive najmanj 5 nexta.
25. november 2012
u100599
u100599
Next
25. november 2012
To je Diana:

25. november 2012
next
25. november 2012
a bi kdo bral???????
http://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-na-prvi-pogled/43297/4
moja zgodba in bom zelo hvaležna če jo bo kera brala!!!!!!!!!!!!!!!
IN SORI KER OGLAŠUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. november 2012
Okey bomo pogledali,ampak ne vec oglasevat prosim!!!
25. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg