Forum
Zdravo! Moje ime je Kristy. Stara sem 16 let.Obožujem grozljivke!
Jaz:

Imam sestro ki je stara 14 let. Čez mesec bo stara 15 let. Ime ji je Sara.
Sara:

Moji najboljši prijateljici je ime Siry.
Siry:

Najboljši prijateljici sva že od vrtca. Ne moreva druga brez druge. Zelo radi se druživa z Saro. Mojo sestro. Skupaj smo popolna trojica. Vse obužujemo grozljivke. Danes bo k meni prišla prespat Siri. S Saro smo zmenjene da bomo klicale duhove in gledale grozljivke. Komaj čakam.
18. avgust 2015
next
18. avgust 2015
next
18. avgust 2015
Hvala. Bom ga zdej enkrat
18. avgust 2015
Ura je bila 5. Čakala sem Siry. Prišla je. Šli sva v Sarino sobo. "Hej Sarči!" Je rekla Siri. "Zdravo!" Ji je odgovorila. "Ok. Dlih kar sem naložila eno zelo fajno grozljivko. Jo gremo gledat???;naslov je Ouija." Je rekla Sara. "Ja gremo!"
Šle smo v dnevno sobo ter prižgale televizijo:

Gledale smo film. V filmu so klicali dugove. Ugasnile smo film, saj smo se idločile da jih bomo tudi mi. Staršev še ni bilo domov. Koncert bo še dolgo trajal. Poiskale smo vse sveče ki jih imamo v hiši. Prižgale smo jih. "Saj to ni resnično kaj?" Je rekla Sara.
J: ne. Ni . Ampak za vsak primer.
Siry: ja. Komaj čakam.
S: kaj pa vem no. Nočem ravno postati "prekleta"
J: saj ne bos! Piglej. Ci ti kaj ne pase ti ni treba biti tu.
S: NE! Bom. Saj bom no
Siry: ok. Bomo zdej začele?
J: ja dejmo.
Prijele smo se za roke in se vsedle na tla.

J: em. Duhovi .. dragi demoni... kličemo vas
Siry: ja. Pridite sem in ponorite....
Vse je bilo tiho.
"Ok. Vsaj poskusile smo. Vstale smo se vendar nenadoma so se ugasnile vse luči v hiši in z njimi tudi sveče.
××××××××××××××××××××××××××××××
Za next morata odgovoriti na vprašanja vsaj 2 osebi. In seveda še napisati next
A) zakaj se je vse ugasnilo?
B) zakaj se je Sara bala klicanja duhov?
18. avgust 2015
next
A ker so prišli v hišo duhovi
B ker je mislila da je tisto res
18. avgust 2015
A mas prav
B pa tak tak. Glavni razlog se bo izvedel pozneje
18. avgust 2015
a-pršli so duhovi
b-misnla al pa vedla je da je to res
neeeext
18. avgust 2015
Hvala.
B) se vedno tak tak. Biste kmalu zvedel.
18. avgust 2015
Bi se kdo rad next?
18. avgust 2015
next
18. avgust 2015
A) k so duhovi prsl
B) mogoce je kdaj ze poskusla klicat duhove in pc je ugotovila da je res
Po pa pc je nekdo umru in ...
Hhahahah sori vem d mam cudn smisel za humor
19. avgust 2015
Nexxxt
19. avgust 2015
A) Ker jim je demon/duh dal znak, da je tam?
B) Ker je vedla, da se bo kej tazga zgodil?
Neeeeeeeeeext!!!
20. avgust 2015
Kara ma prav!!!!! Si bla najbolj blizu. Moj next pride kmalu. Sam da ga napišem
21. avgust 2015
Zelo smo se vstrašile. Gledale smo okoli nas .
J: ojoj. Smo res morale to storiti?
Siry: po mojem je samo naključje.
S: Glejta jaz imam dovolj.
Siry: dej no. Ne skrbi. Grem prižgat luči. Verjetno je samo zmanjkalo elektrike. Šla je k stikalu.

Jaz: kaj pa sveče? To ni elektrika. Sem tiho vprašala Saro.
Sara: zakaj smo jih sploh poklicale? Morala bi vedeti.
Jaz: kako to misliš?
Sara: nikoli ti nisem povedala. Ampak enkrat smo s prijatelji klicali duhove. Pri Neji doma. Tudi mi smo mislili da se nič ne bo zgodilo. Vendar so prišli duhovi. In... oh. A se spomniš ko sem ti govorila o tisti punci iz osmega razreda?
Jaz: ja. Rekla si da je zelo čudna. In da skoraj nič ne govori.
Sara: no. Obsedli so jo demoni in duhovi. Dvognila se je v zrak, nato pa hitro padla na tla. Ni prišla do zavesti, in zlomila si je obe nogi. Še zdaj je v bolnici.

Popolnoma prestrašena sem gledala Saro. Nisem imela besed. Siry že kar dolgo ni bilo nazaj. "Siry!" Sem zaklicala. Ni odgovorila." Jaz grem pogledati kje je prav?" Sem rekla Sari. Šla sem iz dnevne sobe. Ni je bilo nokjer. Potem pa sem jo zagledala,.......
Next? 5 nextov
21. avgust 2015
next
21. avgust 2015
Next
21. avgust 2015
Hvala
21. avgust 2015
neeeeeeeeeeeeeeeext
23. avgust 2015
Hvala.
23. avgust 2015
no prav. moj next:
bila je dobesedno OBEŠENA. bila je obešena.

visela je na vrvi ki je bila zavezana na stopnice. bila je...........................................mrtva............................ nisem mogla verjeti. sesedla sem se na tla in začela noro jokati. Sara me je očitno zaslišala. pritekla je k meni. jaz več nisem imela sape. pred mano se mi je že temnilo. sara je zavpila. od groze je padla na tla. objela me je. vse je bilo temno. zato je nisem videla. vedno bolj se mi je vrtelo, temnilo, vrtelo , temnilo,.....................
" Kristy! mislim da se zbuja."
ob sebi sem zagledala Saro, mamo in očeta. "kaj se je zgodilo?" sem vprašala. " omeglela si." je rekla mama.
mami: Sara nam je povedala, da si se slabo počutila. pogledala si iz balkona. zvrtelo se ti je. nato si omeglala. se kaj spomniš?
" ne." sem se zlagala. " Kaj pa Siri?" nekje globoko v sebi sem se počutila kot da sem samo sanjala." našli so jo pri nas doma. mrtvo. je kdo vlomil v kišo? policija še vedno raziskuje. mogli ji bosta povedati vse kar vesta. pokimala sem. prišla je polisija.

z Saro sva ji natvezili da ne veva čisto nič. da nisva nikogar videli vdreti v hišo. o duhovih nisva povedala ničesar.
24. avgust 2015
next
24. avgust 2015
4 nexte. zdaj samo še tri
24. avgust 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext the best
24. avgust 2015
HVALA
24. avgust 2015
Next
24. avgust 2015
še 1 next
24. avgust 2015
bi kdo sodeloval? še 5 se jih lahko prijavi. to je moj top model:
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-moda/103910/
24. avgust 2015
neeext
24. avgust 2015