Forum
Ja.... ahm. Po dolgem premoru sem se odločila, da začnem pisat še eno zgodbico - govori o punci Amy Deyes (ja, mlajša sestrica od Alfieja), ki se preseli v internat, v katerem so sami youtuberji (jih dobr poznate). Pač vglavnem: tole zgodbico posvečam mojima največjima pikicama - Lili*Malik in masamalikstyles. Ful vaju mam rada in res se je fino pogovarjat z vama. Rabim 10 nextov da začnem <3

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30. avgust 2015
next
30. avgust 2015
u166521
u166521
next
30. avgust 2015
še 8
30. avgust 2015
next
30. avgust 2015
next
30. avgust 2015
še 6
30. avgust 2015
next(:
30. avgust 2015
nexxt!!!
pa hvala<3<3
tud jz te mam rada
30. avgust 2015
še 4
30. avgust 2015
u169476
u169476
neext<33
30. avgust 2015
NEXT<3<3<3
HVALA
TUD JAZ TE MAM RADA<3<3
30. avgust 2015
Šee dva nexta
30. avgust 2015
next
30. avgust 2015
next
30. avgust 2015
next evo zani
30. avgust 2015
next, samo to mi povej a so pewdiepie, marzia in smosh v zgodbici?? plz nej bojo ker so moji najlubši youtuberji
01. september 2015
next
01. september 2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I know you're lyin
'Cause your lips are movin
Tell me do you think I'm dumb?
I might be young
But I ain't stupid
Talking round in circles with your tongue
I gave you bass, you gave me sweet talk
Saying how I'm your number one
But I know you're lyin
'Cause your lips are movin
Baby, don't ya know I'm done

To je odzvanjalo v mojih ušesih, ko sem v dežju hodila po ulici domov. Zadnji šolski dan. Sam dooolgčas. Raje se učim, kot da ves čas hodim s starši in bratom na izlete, ki niso nič posebnega. Danes je lilo kot iz škafa. Obožujem dež. Všeč so mi sive ulice in ljudje z dežniki. Popravek - fantje. Tukaj v Londonu jih je na kupe, in vsi so si različni. Briga me za njih, ker niso vredni. Prišla sem domov, in odklenila vhodna vrata. Starši so bili verjetno zgoraj v pisarni, brata sem pa že slišala. Od zgoraj so prihajali glasovi, kot so: Hi guys! How you doin'? Today I will be playing this game, it's called Minecraft. So.. Pošteno sem se nasmejala, saj je Alfie imel nek kanal na YouTube, in cel kup naročnikov. Sezula sem škornje in slekla plašč, potem pa sem šla gor po stopnicah. Starša delata za neko podjetje, Alfie pa je, no, eno leto starejši brat. Pozdravila sem starše, potem pa sem šla v bratovo sobo. Potrkala sem, potem pa sem slišala ropot, saj je Alfie očitno izklopil kamero. Odprl je vrata. "O, Amy," se je nasmehnil. "Hej." sem ga pozdravila in se razgledala po njegovi sobi. Bila je nastlana s papirčki in umazanimi gatami in zvezki, pa tudi z opremo za snemanje. "Ja, v tem trenutku je malo zjebano, ampak bom uredil." se je Alfie popraskal po glavi, ker je očitno opazil moj pogled. Zasmejala sem se in ga objela, nato pa sem šla v svojo sobo. Torbo sem odložila ob pisalno mizo, iz nje pa povlekla zvezek za biologijo in se lotila naloge. Nisem bila piflarka, učila in delala domače naloge sem pa vseeno, ker so bile učiteljce tečne kot kup dreka. Po eni uri sem končno naredila vse naloge. "Amy?! Mi prideš pomagat?" se je zadrl Alfie. Očitno ima spet težave z montiranjem, ali pa ne zna narediti naloge, ali pa se mu ne da pospravit sobe. Šla sem, ker tako ali tako nimam nič za delat. Ko sem vstopila v Alfievo sobo, je bila že malo bolj pospravljena, ampak vseeno nastlana. V kotu je ležal velik kup oblačil, z prepoteno majico pa je bila prekrita tudi Alfieva nagrada za doseženih milijon naročnikov ali nekaj takega. Na sredi sobe je na trebuhu ležal Alfie, očitno ves izmučen. "Daj, no" sem zdolgočaseno rekla, potem pa pospravila in odnesla smeti v smeti, cunje pa v pranje. Alfie se bo pa že sam pobral. Šla sem nazaj v sobo. Slišala sem, da je mami razbijala po kuhinji. Očitno pripravlja večerjo. V sobi sem brala, potem pa je bila že večerja. Po njej nas je mami zaustavila. "Ne ne ne, ne tako hitro." je rekla, potem pa smo se spet usedli za mizo. Začela je. "Glejte..... danes me je šef povišal. Imam novo delovno mesto v Los Angelesu, in žal se bomo morali preseliti." Nisem mogla verjeti, kar sem slišala. Mi se bomo preselili?! V Ameriko?! Tam je nova šola, novi ljudje, novo vse! Nisem se jokala, ker nisem cmera, potem pa sem stekla v sobo, se usedla na posteljo, in strmela v prazno.

06. september 2015
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAA TO JE TOK HUDO<3<3<3<3<3
06. september 2015
next!(:
06. september 2015
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!
AAAAAAA
MOJ BOG TOLE JE RESSSSSSSS POPOLNO!!!!!!!!!
06. september 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. september 2015
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------ ČEZ DVA MESECA ------

"Amy! Aaaaamyy!" me je iz sanjarjenja predramil Alfiev glas. Sedela sem na svojem lila kovčku in strmela nekam v prazno, natanjčneje na gigantsko aloe vero, ki je počivala na maminem kovčku. Šla je z nami, ker jo je mami imela kar rada. Vsak dan jo je navdušeno zalivala in se preprosto nemogoče obnašala, celo pogovarjala se je z njo. "Amy, pomagaj zložiti stvari v avto! ne poležavaj." me je opomnila mami, jaz pa sem zdolgočaseno vstala in vzela moj in mamin kovček, pa še ubogo aloe vero. Po polurnem pričkanju in zavlačevanju smo se končno spokali v avto, in oči nas je odpeljal. Ko smo prispeli na letališče, je bila tam cela kolobocija. Ljudje so hiteli gor in dol in bilo je izjemno veliko turistov. "Uauuuuuuuu," je navdušeno rekel Alfie, jaz pa sem se spet namrgodila in odšla zložit prtljago na tekoči trak. Čez eno uro katastrofalne kolobocije smo končno vzleteli. Leteli smo deset ur, in vlekle so se kot star čigumi. Vmes sem zaspala, ker drugače ne bi preživela leta in bi nehala živeti. Zbudila sem se šele v našem avtu (tudi tega so nam pripeljali). Še malo sem zadremala, ko smo se ustavili pred na videz lepo hišo. Stopili smo ven iz avta. "Joj, kako je lepa!" je takoj začela mami, Alfie pa je dodal: "Uuuu, mogoče ima bazen!" Stopili smo noter. Ko smo prišli v dnevno sobo, je bila notri prava katastrofa. Razbite ploščice, odkrušen omet in pajčevine. "O. Moj. Bog." je s težavo izustil Alfie. "No, očitno se bomo morali lotiti prenove." je zadovoljno zavihal rokave oči, mi trije pa smo se le namrgodili in začeli brisati prah. Ob osmih sem od izmučenosti zaspala na tleh sredi kuhinje. Zjutraj me je zbudila mami, nad mojo glavo pa je bingljala šolska torba. "Ljubica, šola!" je veselo rekla mami. "Neeeeeee," sem zaječala, potem pa je ves zehajoč prišel Alfie. "Sestrica, gremo v mučilnico," se je zasmejal. Po pol ure sva se popokala v šolo. Ker sva imela deset minut hoje, sva šla peš. Ko sva prišla tja, sva šla najprej v tajništvo. Pomočnica ravnateljice je že bila tam. "Pozdravljena. Veseli me, da smo se spoznali. Ti, Amy, greš v 3. letnik, ti Alfie, pa, kolikor vem, nisi izdelal razreda. Zato bosta hodila kar skupaj. Tu je urnik, če pa ne vesta, kje so učilnice, pa vprašajta ostale učence." Potem sva šla po hodniku. Bilo je veliko deklet, ki so se pogovarjale o mejkapih. Bilo je veliko parov. Bil je tudi nek fant, ki je vsem govoril "How's it going, bro?" Nenadoma so po hodniku šli štirje fantje. Dva z očali, eden z malce otroškim obrazom in azijec. Slednji me je ošinil z očmi, potem pa mi je neka punca na uho povedala: "Try guys. Ned, Keith, Zach in Eugene." Obrnila sem se. Za mano je stala prisrčna punca z britanskim naglasom. "Nova tukaj, kajne? Jaz sem Zoe, in ušam da se boš tukaj počutila fino!" se je nasmehnila, nato pa je prijela Alfievo roko in mu nekaj napisala na roko.

Hey I just met you
And this is crazy
But here's my number
So call me maybe
It's hard to look right at you baby
But here's my number
So call me maybe

Hey I just met you
And this is crazy
But here's my number
So call me maybe
And all the other boys
Try to chase me
But here's my number
So call me maybe

Lolz... kera fotka
11. september 2015
ahahhahahhah omg this is freaking awesome!!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!
POPOLNO!!!!
NE RESNOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
11. september 2015
u198892
u198892
neext<3
11. september 2015
ALELUJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TKO RES HUDO ANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHA
OOOOOOOOOOOOOOO WAW
WOW
WEW
WIW
WYW
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!
PS- NEXT KUJ PLOSIM....
11. september 2015
next
11. september 2015
u198801
u198801
NEXT- nov bralec
12. september 2015
neext(:
12. september 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike