Forum

ωєℓєcσмє!
ѕєм мια ιѕαвєℓℓα σωєη. ιη тυкαנ тι ηαρσνєм ρяιнσ∂ησѕт тєя яєšυנєм тνσנє тєžανє. čє ιмαš кαкšησ νρяαšαηנє, тєžανσ... мι zαυραנ ιη σ∂gσνσяιℓα тι вσм. čє žєℓιš ιzνє∂єтι кαנ ѕє тι вσ zgσ∂ιℓσ тι ηαρσνєм ρяιнσ∂ησѕт. čє נє кσмυ νšєč тα тємα ѕє ℓαнкσ zαρσѕℓι ρяι мєηι кσт ρσмσčηιcα- ѕσ∂єℓσνкα. čє žєℓιš ѕσ∂єℓσναтι ѕє мσяαš ρяιנανιтι

♠ ♣ ♥ ♦♠ ♣ ♥ ♦♠ ♣ ♥ ♦♠ ♣ ♥ ♦♠ ♣ ♥ ♦♠ ♣ ♥ ♦♠ ♣ ♥ ♦♠ ♣ ♥ ♦♠ ♣ ♥ ♦♠ ♣ ♥ ♦

ρяιנανηιcє

zα ν∂єžєναηנє, νρяαšαηנє...
ιмє:
ρяιιмєк:
∂αтυм яσנѕтνα:
αѕтєяσℓσšкσ zηαмєηנє(нσяσѕкσρ):
zαηιмα тє:

zα zαρσѕℓιтєν
ιмє:
ρяιιмєк:
∂αтυм яσנѕтνα:
кяαтєк žινℓנєηנєριѕ:
ѕтαяσѕт:
zαкαנ ѕє žєℓιš zαρσѕℓιтι:

17. december 2012
u110171
u110171
Kaj je lahko ime izmisljeno??
Imeofia
Priimektanley
Datum rojstva: 15.1.1995
Znamenje: kozorog
Zanima me: petje in raziskovanje narave ( morja...)
17. december 2012
u110171
u110171
Ups ime mi je Sofia Stanley
17. december 2012
Kaj je lahko ime izmisljeno??
Ime: nina
Priimek: zedornik
Datum rojstva: 19.11.2000
Znamenje: škorpijon
Zanima me: igralstvo, arhitektura in oblikovanje
17. december 2012
če zares ne želite izdati svojega imena si ga lahko izmislite. vama dvema bom napisala ko pridem iz šole
18. december 2012
u110171
u110171
Ok super!!!
18. december 2012

CatGirl 1
V letu 2013 se boš zelo ukvarjala z petjem. Ker tvoj glas ni ''za nič'' ti bo kakor usojeno. vendar pazi! če želiš zares lepo peti veliko vadi in delaj na majhnih podrobnostih.
o razisko vanju narave: če rada raziskuješ naravo hodi več ven in odkrivaj nove stvari. kupi si majhen zvezek z lepim motivom in si delaj zapiske o odkritjih. lahko si narediš majhen herbarij. drugače se boš zelo sprostila če boš šla ven.

upam da ti je všeč!
18. december 2012
cυкя.σ∂.мιє♡

ιɢrαlѕтvo
če želιš poѕтαтι doвrα ιɢrαlĸα je poтreвɴo velιĸo vαje. vžιvι ѕe v vѕαĸo vloɢo ιɴ jo мαlo podžιvljαj. poѕĸυѕι rαzlιčɴe ɴαčιɴe ιɢrαɴjα. če тe je ѕrαм ɴαѕтopαтι αlι ɴeveš če ѕι doвrα vαdι pred oɢledαloм αlι pred ĸoм ĸι мυ zelo zαυpαš. poтreвɴo je dα zαυpαš ѕαмα vαѕe!

αrнιтeĸтυrα
prι rιѕαɴjυ ɴαčrтov ιɴ podoвɴeɢα вodι zelo prevιdɴα. ɴe ιzɢυвljαj poтrpljeɴjα ιɴ ɴe ѕe rαzвυrjαт. če тι ĸαĸšeɴ dαɴ ĸαj ɴe ɢre rαje odložι ѕvιɴčɴιĸ ιɴ rαvɴιlo тer počαĸαj! pred rιѕαɴjeм ѕe ɴαdιнαj ѕvežeɢα zrαĸα

oвlιĸovαɴje
pαzι ɴα lιɴιje ιɴ zɢled. вodι poтrpežljιvα ιɴ ɴe ιɢυвljαj žιvcev!

нope yoυ lιĸe ιт!
18. december 2012
mi je urec hn ze nejako delam na tem. Pac igrala sem v gmps2 in rada risem obleke in nacrte.
18. december 2012
u127127
u127127
nov profil... dodajte. (jaz sem bla midnight)
24. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg