Forum
u155378
u155378
Hei moje ime je Rose. Živim v sirotišnici kjer imam bff Sidney. Stara sem 17 let in v sirotišnici sem že več kot 9 let, prišla sem s 8 leti. Imam dolge svetlo rjave včasih valovite včasih ravne lase. Imam more oči in smisel za modo:

Z Sidney živiva v Londonu oz. nekaj minut ven iz mesta.
Sidney je stara prav tako 17 ampak je za 7 mesecev mlajša od mene. Sydney ima dolge ravne bolnd lase, črne divje oči:

*FLASH BACK*
"Mamica" sem zakričala vsaj 100-tič. Gospe Ally je očitno presedlo glovo zato me je dvignila in odnesla iz bolnišnice, spet sem ponovila "Mamica rada te imam". Tistega dne me je ga. Ally pripeljala v sirotišnico. Neki dolgolaski je rekla "Sidney pazi na njo!". Dolgolaska je prikimala.
*END OF FLASH BACK*
Ga. Ally je bila moja 2. mami saj sem prvo izgubila s 7 leti v prometni nesreči kot očeta in sestro.
_____________________________4 days ago(tisto zgoraj) ___________________________
"Se vidima po poukom" sem rekla Sid ki je odšla v ravnateljičino pisarno zaradi grdih besed ki jih je izrekla Jasonu(sošolcu). Po treh minutah je bila že zunaj. Z njo pa ravnateljica mrs. Andersoon. Pokazala mi je naj stopim k njima.
ga. Andersoon- g, Sidney- s; j-js; sc- Simon Cowell; a- Ally
g- pridi k nama Rosemarie!
j- Rose
s- in kaj je tako nujnega?
g- za Rose bo zelo pomembno!
a- Sem že tukaj!
g- mrs. Ally ti dve sta prpravljeni. Jaz se pa poslavljam.
a- Dobro punci gremo.
(PRIDEMO V PISARNO ŠOLSKE SOCIALNE DELAVKE).
sc- Katera je Rosemarie?
j- jaz in moje ime je Rose!
sc- pridi Rosema... Rose greva tvoj stric Simon sem, ali se še me spomniš?
j- ja se te in nikamor ne grem brez Sidney!
sc- In kdo je ta Sydnejed?
s- Jaz gospod ampak Sidney ne Synejed! What ever?
a- Rose odšla bos s stricem
j- brez Sid ne!
sc- očitno mi ne preostane kot da gresta obe! Zdaj pa pakirat in Rose z nami bodo živeli fantje. Pet jih je. Ok?
j- What ever? Greva
Po urnem pakiranju greva končno pred sirotišnico. Tam zagledam nekega Citroena in Limozino. Pokažem na Citroena in hočema se odpravit tja ampak naju ustavi roka. Obrnem se za nama je stal nek valovitolas fant:

"Kam pa mislita da gresta? Saj sta Rosemariene in Sydejed?" je vprašal z lepim glasom. Sid je prehitro odreagirala in začela kričati "Spusti me in ne nisma Rosemariene in Sydnejed ampak Rosemarie~Rose in Sidney~Sid. In greva k Simunu." mu je začela blebetati v obraz. Jaz sem komaj zadrževala smeh.
31. marec 2014
u155101
u155101
next+ moja bff je carica
31. marec 2014
u60555
u60555
nexttttt *_* Harry is mine*_*
31. marec 2014
u155101
u155101
Jaz nextam ker je ●ツвαтωσмєηツ● v bolnici pri bratu in naslednjih 5 dni nextam jaz, ok?
**********************************************rose
Kružlek je pokazal proti limuzini. Midvi sma debelo pogledali nato pa odšli proti limuzini. [s-simon;j-js;k-kroužlek; si-sidney]
s- Evo moji 2 princeski!
j- Heii stric[Dala sem mu poljub na lico]
si- Živjo Simon!
s- Zdravo Sidney! Sem prav rekel? Aja to je Harry- Hazza
h- Hei
si,j- oii
s- gremo v limuzino,eno uro vožnje je do doma saj smo v središču Londona.
*****************************POL URE JE MIMO********************************************
j- kaj rišeš kroužlek?
Harzy(upam da je prau) mi je vrgel list z sliko mene:

Wow ta fant pa ma talet!
j- wow lepo je
si- Pokaž!
s- prišli smo!
j- si ziher da smo na pravem naslovu saj je hiša oz vila?

s- Ja smo Rose!
Wow kako carsko!!!!! Odprl nam je neki bjondi.
s- To je Niall, Tam pa so Louis, Liam in Zay... kje pa je
b(bjondi)- ahh verjetno veš kje?
s- aha Zayyyyyyynnnnnn![Črno lasec je prišel]
zayn- ja striček simon?
s- to sta Sidney in Rosemarie~ Sid in Rose
j- mi prosim pokažete sobo
Zac mislim da je Zac naju je peljal v mojo novo sobo:

Wow. Lepa je bila. Kasneje smo odšli dol. Harry me je nekaj izival pa risal. Jezno sem se poklnila na kauč. Harry mi je čez dobro uro pred nos pomolil sliko:

Vzela sem mu skicirko in mu rekla "Misliš da ne znam risat. No znam in sedi se" obogal je in se vsedel. Jaz sem začela risat:

h- saj se nisem tak držal
j- to je pa način ZNAJDI SE!!!!
h- dobra si mislim kot risarka in lepa kot punca
j- harry eno tako še!
sem mu zabrisla in mu vrgla pojšter v glavo. "Pillow fait" je od nekod zakričal Niall. Fantje so kreteni. Harry me je dvignil. Jaz sem začela kričat "SPUSTI MEE!!!!"
Ko sma prišla do bazena je rekel "RES HOČEŠ?". Jaz pa sem se mu začela kričat na uho: "NEE ZUNAJ JE 10°C Samo v hišo me odnesi vse bom naredla". Harryju so se oke zasvetile kar je pomenilo. Šit ne no. "Vse?" me je z nežnim glasom vprašal in dodal "Te lahko poljubim PRED VSEMI in greš z mano na 3 zmenke?" Pa zakaj jaz???? Bolše to kot pa past v bazen z ledeno vodo. Počasi sem prikimala. Pa zakaj sem stegnila jezik. Ko sma prišla v hišo... me je Harry poljubil pred vsemi. Slišali so se uuu-ji in ooo-ji. Hotel je nehati jaz pa nisem mogla. Tako dobro se poljublja.Po 7 minutah sem se končno odlepila in hitro sem stekla v mojo sobo.
***********VPRAŠANJE****************
KAJ SE BO ZGODILO MED ROSE IN HAZZO(HARRY-JEM)
31. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg