Forum
●тσℓє נє мσנα ρяνα zgσ∂вιcα ткσ ∂α υραм ∂α ναм вσ υšєč gσνσяιℓα вσ ρα σ ηαנѕтηιšтνυ ℓנυвєzηι ρяιנαтєℓנѕтνυ... žє νηαρяєנ ρα ѕє σρяανιčυנєм zα ѕℓσνηιčηє ηαραкє-.- ●

●нσנℓα נαѕ ѕєм ℓιѕα ѕтαяα ѕєм ΙЧ ℓєт ιη gяєм ℓєтσѕ ν Ι. ℓєтηιк žινιм ν υℓιcι вσgυ zαнявтσм νѕι мσנι ρяιנαтєℓנι ρα žινιנσ ηα кυρυ. ιмαмσ ℓєρσ υяєנєησ нιšσ ѕαנ ѕмσ ѕє ν тα кяαנ ρяєѕєℓιℓι кσ ѕєм вιℓα ν Ч.яαzяє∂υ.ιмαм вяαтα тαנα кι נє υčαѕιн ρяανα ηα∂ℓσgα υčαѕιн ρα ρяανι ριкєc *.* ∂αηєѕ נє ρяνι šσℓѕкι ∂αη ιη נαz ѕєм ηα ησνι šσℓι z мσנσ вƒƒ єℓσ ѕνα ѕσšσℓкι (νѕαנ ηєкαנ ∂σвяєgα) ιη υяα נє б. ιη נαz мσяαм ν šσℓσ тαкσ ∂α čασ zα єηкяαт ●

jaz:

ela:

taj

začetek je zelo beden ker nisem vedela koko začet ampak upam da boste useeno brali
29. april 2013
3 nexte bi rabla pa lahko nadaljujem ze danes
29. april 2013
next
29. april 2013
joj hvala moj prvi next
29. april 2013
Hehe, sem pač prijazen
29. april 2013
u110366
u110366
Neeexxxttt
29. april 2013
Nextttt
29. april 2013
next
29. april 2013
Neeeeeeeeext
29. april 2013
neeeeeeeeeeeext
sam plisss v nadaljevanju zgodbice NE piši s temi črkami!!!
drugače pa vredu začetek
29. april 2013
nebom več to je biu samo začetek tak sicer sem že napisala pa se je izbrisau :c
29. april 2013
next
30. april 2013
u59329
u59329
neext
30. april 2013
next
30. april 2013
okej tle je next
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
končala sem deveti razred osnovne šole po uspehu pa sem bila vedno odličnakinja torej sem se zato vpisala na gimnazijo na stari šoli sem bila še kar priljubljena vendar se nisem nikoli obnašala ter nosila kot sveta trojica(to so tri barbike ki imajo bogate starše) tudi moji starši so bogati vendarto ve le ela najslabše na novi šoli pa je to da so vi istem razredu kot jas tudi sveta trojica imam pa srečo da je v paralelcu tudi jay on je tako luškan bil je na isti šoli kot jas vendar je biu prav tako v paralelcu in me ni nikoli opazil-.- ker pa sem hotela narediti dober vtis sem se posvetila svojem stylingu sem oblekla tole

kot ponavadi sva se z elo dobile na križišču in odšle skupaj do šole in kot ponavadi spet zamudile 15 minut in tako tudi govor ravnateljice le na oddaju ključkov sva prišle in dobili zadnja dva imeli sva omarici oddaljeni 1 m torej sva še imeli kar srečo in ko sva se odpravljale proti omaricam sva zagledali........
BARBIKE:

slika ni najboljša ker so znane osebe ampak vseeno

JAY:

rabm 4 nexte pa ga že lahk dans napišem
30. april 2013
next
30. april 2013
u133676
u133676
next!!!! jaz berem vse zgodbe ki je free noter!!!
30. april 2013
u59329
u59329
neext
30. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
etoooo
imaš 4. next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. april 2013
Next
01. maj 2013
sori za oglaševanje! Bi mogoče kira brala?
https://www.igre123.com/forum/tema/poletne-sanje-in-lt-3333333333333/52589/16
pa če bote kliknale pa kej prebrale ne bom nič jezna
02. maj 2013
evo next- se opravičujem ker je dolgo trajalo
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zagledali sva jay.a imeu je omarico pod mojo waaaa:** nemorem verjeti celo vedel je moje ime in me pozdravil nato pa je ela odšla in midva sva se pogovarjala.
(j-jaz, y-jay)
y: o zdravo lisa
j: z-zdravo
y:me še sploh poznaš?
j: j-jaa, itaq
y: o jaz sem pa mislil da me sploh ne poznaš. kulj pouk se je začeu greva!
j: o-ok ampak nisva v istem razredu
y: škoda. no pojdiva

po uri smo spet odšli vsi k omaricam in neboste verjeli blizu nas so bile barbike no super-.-
in s elo sva slišali pogovor med njimi pogovarjale so se o jay.u kako ga bo lahko osvojila.......

že res na je jay med najbolj priljubljenimi na šoli že prvi dan ima ogromen kup prijateljev okrog sebe ampak nebi si pa mislila da je všeč glavni od barbik Đul ampak ona zagotovo ni njegov tip.
danes pa pri meni prespi ela in nato se že noro veselim ampak ela ima 8.ur jaz pa le 5. tako da me je jay pospremiu domov tam pa.......

4 nexte bi rabla da nadaljujem
04. maj 2013
next
04. maj 2013
u59329
u59329
neext
04. maj 2013
nexxxt!!!
06. maj 2013
Nexttt
06. maj 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/secrets/54903/ sorry ker oglašujem, ampak bi lahko vsaj malo prebrale? pa next : )
06. maj 2013
sorisorisorisorisorisori da je tok doug rablo-.-
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tam pa je jay pozdravil đul in in....in poljubila sta se-.- to je bilo tako neprijetno kajti sva se na poti domov tako zbližala in imela sem občutek da.... saj je vseeno torej jay hodi z glavno barbiko đul super!!jaz sem le rekla: adijo jay sem se spomnila da moram še narediti nalogo on me je objet z đul odzdravil đul pa se je škodoželno smejala... ko sem prišla domov sem odletela v sobo in se na postelji zjokala dejansko sem se zaljubila v jay.a on .... on pa hodi z đul še dobro da je vikend in jih nebom videla popoldan pa še hvala bogu pride ela h meni....
01. junij 2013
nexxxt!!!
02. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg