Forum
Hej, moje ime je Alisha. Stara sem 15 let. Pred kratkim smo se z družino preselili v novo hišo, saj je oče dobil službo v priznanem podjetju Elbow v Londonu. Moja mami Arielle nad selitvijo ni bila kaj preveč navdušena vendar se je kaj hitro privadila na novo okolje, prav tako pa tudi jaz, saj v Sloveniji nisem imela prav veliko prijateljev za katerimi bi lahko žalovala.

Jaz(Alisha)

V prostem času rada plešem, vendar se zadnje čase raje posvečam šoli ter temu, da bi si v novem okolju pridobila čim več novih prijateljev, ki bi me sprejemali prav takšno kot sem. Ljudje, ki me ne poznajo menijo, da sem malce čudna, vendar me to v tem trenutku ne moti, saj nisem človek, ki bi se obremenjeval z mnenjem drugih.

Ali ti je uvod v zgodbo všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. februar 2013
u120057
u120057
next pa dobro pišeš
25. februar 2013
pikica next
25. februar 2013
Sm obljubla da bom brala in obljuba drži neeext obvezno:**
25. februar 2013
next
25. februar 2013
next
25. februar 2013
nextt
25. februar 2013
u45603
u45603
next!!!! ;D
25. februar 2013
hey sorry k oglašujm sam me zanima če bi lahko prebala
http://www.igre123.com/forum/tema/nothing-like-us-%281d%29/51247/1
še enkrat sorry za oglaševanje in huaa če boš brala
25. februar 2013
u84724
u84724
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. februar 2013
u42446
u42446
next
26. februar 2013
Hvala vam za use te nexte, upam, da vam bo zgodbica všeč :**
***************************************************************************************************************
"Driiiiiiiiiiiiiiiiin, driiiiiiiiiiiin!" Zopet, me je zbudil zoprni zvok budilke, ki sem ga še posebej sovražila, vendar sem kljub temu vstala ter nase navlekla svoje kratke hlače z majhnimi indijanskimi vzorčki ter srajco, ki sem jo zatlačila za hlače. Ko sem končala z izbiranjem oblačil sem se odvlekla do kopalnice kjer sem se počesala in si nadela rahel make-up ter maskaro.

"Alishaaaaaaaaa, pozna boš!!" Sem zaslišala mamino vpitje. Joj čisto sem pozabila na čas hitro sem stekla po stopnicah v jedilnico, kjer sem na hitro pojedla svoj zajtrk ter hitro pograbila svojo torbo, poljubila mamo na lice in stekla proti vhodnim vratom kjer sem si nataknila svoje sandale ter stekla proti avtobusni postaji.

**************************************************************************************************************
~Oprostite za ta beden del, obljubim, da bo drugi boljši -.-
Kaj se bo Alishi pripetilo na avtobusu? Kaj jo čaka v šoli?
next?
26. februar 2013
u45603
u45603
next!!!!!!
26. februar 2013
u42446
u42446
neeeeeeeeext
26. februar 2013
nexttt
26. februar 2013
u123285
u123285
pustim se presenetit..
neeeeeeeeext
26. februar 2013
u108259
u108259
next!
26. februar 2013
No ker tko pridno nextate, sm se odločla, da danes napišem še en del (: Upam, da vam bo všeč :**
***************************************************************************************************************
Končno sem pritekla do avtobusne postaje in na mojo srečo je avtobus spet zamujal. Tako kot ponavadi sem se zleknila na klop ter čakala, ko je naenkrat mimo pridirjal fant. "Saj nisem zamudil avtobusa kajne?" Je vprašal ves zadihan. "Ali si nov? Avtobus zmeraj zamuja, skoraj nemogoče je, da bi ga zamudil." Sem mu odvrnila sarkastično. "Ah, ja seveda.. veš nisem se še navadil.. ubistvu sem kar nov tukaj..btw moje ime je Jean." Se mi je predstavil in mi ponudil roko.

Jean

Še nekaj časa je strmel vame, kot, da pričakuje, da mu bom ponudila roko, jaz pa sem mu namenila le grd pogled.
Pa kaj si misli, da je? Jaz sem Alisha Richardson, če hoče kaj od mene se bo najprej naučil malce kulture. Pravzaprav pa sem se odločila, da za zdaj še ne rabim fanta, ki bi me oviral pri moji poti do uspeha, sem tako razmišljala dokler ni avtobus končno pripeljal. Usedla sem se na prvo prazno mesto, ki sem ga zagledala, ko me je naekrat zmotil glas. "Haloooooooooooo?"

*************************************************************************************************************
~Vam je všeč?
Kdo je zmotil Alisho pri sanjarjenju na avtobusu?
Sploh nextam?
26. februar 2013
je bil maybe Jean in je rekel Haloooooooo, ker je pričakoval, da se mu bo predstavila??
Ja vešda obvezno next
26. februar 2013
nextt
26. februar 2013
u45603
u45603
next nujno!!!!!!! ;D
26. februar 2013
neext
26. februar 2013
u108259
u108259
next!
26. februar 2013
pikica neext

hey sorry k oglašujm sam me zanima če bi lahko prebala
http://www.igre123.com/forum/tema/nothing-like-us-%281d%29/51247/1
še enkrat sorry za oglaševanje in huaa če boš brala
26. februar 2013
Neext
27. februar 2013
u84724
u84724
neeext!!!
27. februar 2013
u123285
u123285
Kdo je zmotil Alisho pri sanjarjenju na avtobusu?Jean
Sploh nextam? jaaaaaaaaaaaa..!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. februar 2013
Joj, hvala za use te nexte haha :***
**************************************************************************************************************
"Pa kaj spet noo?" sem se obrnila, ter grdo pogledala punco, ki se je usedla poleg mene. Prepoznala sem jo. Bila je punca, ki je pri fiziki sedela klop pred mano. "ooo, nekdo ima slab dan." je rekla. No mogoče pa ni tako slaba sem pomislila. Ter se ji opravičila: "Hej, oprosti mislila sem, da si nekdo drug. Btw, jaz sem Alisha. Kako je pa tebi ime?" Eno prijateljico sem pa le lahko imela, kajne? Punca se mi je le nasmehnila ter rekla: "Ni panike, jaz sem Ciara, pri fiziki sedim eno klop pred tabo."

Ciara

Preostali del vožnje je minil hitro in na srečo smo prvo uro imeli fiziko zato se je Ciara vsedla k meni. Večino uro smo klepetale, seveda smo se trudile, da naju nihče nebi opazil vendar no..bilo je skoraj nemogoče.
Ure so minevale hitro in končno po 7 urah pouka je zvonec naznanil že težko pričakujoč vikend. Svoje zvezke sem hitro zmetala v torbo ter stekla na šosko dvorišče kjer me je že čakala Ciara. "Hej, hej kam se ti pa tako mudi, upočasni malo no." Se je zasmejala. "Ej, res moram domou, moji mami sem obljubila, da ji bom pomagala pospravljati." Sem ji hitela razlagati. "No, saj se ne tako mudi, hotela sem te samo vprašati,če bi mi med vikendom hotela delati družbo, saj sta moja starša odšla na službeno potovanje."
*************************************************************************************************************
Ali bo Alisha pristala na prošnjo Ciare?
next? a bi kej poprauli pri zgodbici, ker se meni zdi malo bedna haha?
27. februar 2013
Men se zdi čist kul ... ja Alisha bo zveseljem ji delala družbo in imele bosta nor vikend ... Next čim prej
27. februar 2013
u45603
u45603
next!!!!!!!!
27. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg