Forum
zgσ∂вιcσ вσм ριѕαℓα z єℓσ-ѕυρєяℓα∂у...
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
~ ɢovorι ellα

,,elα,υѕтαɴι! zαмυdιlα вoš.!'' ѕe je ιz ĸυнιɴje zαѕlιšαl zαĸαjeɴ ɢlαѕ мαмe.,,ɴι šαɴѕ.'' ѕм ѕι мιѕlɴα ιɴ zαѕpαlα ɴαzαj.мoɢoče ѕe vαм zdι,dα ѕeм ɴαvαdɴα ɴαjѕтɴιcα,ĸι ιмα očeтα ιɴ мαмo,ĸι jo podpιrαтα.α ɴι тαĸo..ɴιмαм prιjαтlow.ɴιтι ғαɴтα.мιѕlм,dα мe ɴoвeɴ ɴιмα rαd..мoɢoče мojα мαčĸα eѕѕι..

- ellα.15leт,loɴdoɴ.rαdα ѕe zαвαvα ιɴ ĸαdι.

~ gσνσяι αηηα

,,žє gяєм.!'' zαкяιčιм ν ѕℓσνσ мαмι ιη ѕє zαтєčєм к вυѕυ.ѕєνє∂α..ѕєм єηα ιzмє∂ тιѕтιн,кι ηιмαנσ ρяιנαтєℓנιc.ρα кαנ,ѕєנ мє ησвєη ηє мαяα,кℓנυв мσנι ℓєρσтι,ѕє ηιтι єη ƒαηт šє ηι zαgℓє∂αℓ ναмє.ησ υѕαנ,∂ вι νє∂ℓα ηє...

- αηηα.ΙƼℓєт,ραяιz.яα∂α נє ℓєρα ιη υяєנєηα.

14. maj 2012
u91244
u91244
bljek, i smoke :3
next. < 3
~ jas nextam pol :*
14. maj 2012
Ju du.U are so perfect,dat ju smouk:$ muahahah.. :3 podobna bo tvoji oljkeej?
14. maj 2012
u91997
u91997
*Neext*< 33
14. maj 2012
Ajd..Next napiši :3
14. maj 2012
nextii.
14. maj 2012
u91244
u91244
pismo, use se je zbrisalo. -.- gosh, i hate this. :3
~ ɢovorι ellα
Ko sem se končno skobacala iz postelje, je ura kazala 7.45. ,Great.' sem si mislila. Eh, itak so profesorji že navajeni zamujanja iz moje strani. Ko jim zdrdram opravičilo se primejo za glavo in nakažejo na klop. Mislim, da jih zame ne briga. Odhitela sem v kopalnico in poskušala urediti svoje sračje gnezdo. Ni mi uspelo. Presneto. -.- Potem sem se odpravila izbrat oblačila. Nekaj sem na hitro izvlekla ven in nazadnje sem zgledala prav kulj. :3

Nisem nameravala gledati mame, zato sem iz stanovanja izstopila kar skozi okno.
nimam časa. bo Ema več ;* < 33
14. maj 2012
Okk..:** Ju3 < 333
-Grem spat:3
14. maj 2012
next.
14. maj 2012
u91244
u91244
bom kr js. :3
~ ɢovorι ellα

Na poti v šolo sem premišljevala o svojem življenju. Mama je po cele dneve doma, kjer se zadeva. Neumna je. Jaz hodim po pouku delat. Samo s tem in nekim dodatkom preživiva. Nisem kakor nekatera dekleta, katerih življenja so urejena in čista. Ne, jaz ne živim za obleke. Živim za pločevinko kokakole tu in tam, ter košček pizze enkrat na mesec. Razmišljam, da bi se odselila. Spoznala svet. Odšla. London je krasen, a mama mi ne nudi tistega, kar potrebujem. Sicer jo imam rada, a ne zna skrbeti zame. Prestopila sem šolski prag. Prva ura se je že začela, a ni mi bilo mar. Zavila sem na nižjo stopnjo, kjer je imela svoje prostore svetovalka. Rahlo sem potrkala. ,,Ja?'' se je zaslišal glas iz notranjosti. Potisnila sem kljuko in vstopila. ,,Gospa, potrebujem vašo pomoč. Pro...'' Na sredi besede sem se ustavila. Na stolu pred mano je sedel popolen fant.

Namehnil se mi je. Otrdela sem. Še noben fant se mi TREZEN ni nasmehnil. Svetovalka je nakazala na stol poleg njegovega. ,,Sedi, Ella. To je Stephen.
14. maj 2012
next
14. maj 2012
u91415
u91415
next
14. maj 2012
Neext
14. maj 2012
u91244
u91244
nextam/va ju3. ;3 rada vas maam. < 3 nočko pa uso srečo jutri u šooli. ^o^ lupčeek. :*
14. maj 2012
Neext!!:*
15. maj 2012
Next!!!
15. maj 2012
u92211
u92211
Neeext.!!!
15. maj 2012
~ govori Anna.

Usedla sm se na prvi sedež na busu in si oddahnila.. ,,Še sreča..'' sm si mislna in si v roke uzela mobi..

Gledala sm v ekranček in zbirala pesmi..
,,Lahko prisedem?'' sem zaslišala glas na moji levi..,,Amm..Raje ne.'' sm se zazrla v obraz..,,Uaau..'' sm si zašepetala,a kljub temu,da sm si zašepetala me je slišal.,,Ime mi je Nick.'' se je nasmehnil in pokazal vrsto belih zob.,,Izvoli.'' sm mu ponudila prostor ob meni.Seveda mi je bilo nerodno v primerjavi z njim.Veselo me je gledal in se smehjal.,,Kaj je smešn.?'' sm ga nerodno uprašala.,,Stojiš na mojmu čeulu.'' se je zahihital in se dvignil.,,Tukej je moja postaja.Ime?'' me ej pogledal držeče za drog.,,Anna.'' sm mu ponudila roko.,,Prou.Dijo!'' je nakazal z roko na veliko stavbo.
Nick:

Zaprla sm oči in si v ušesa zataknila slušalke.,,Mojbog.!'' sm se prijela za srce in pogledala svoje z ameriško zastavo potiskane allstarke.

,,BLIŽAMO SE POSTAJALIŠČU...'' se je uglasilo iz naprave na avtobusu.,,Tukej smo.'' sm ustala in si čez ramo dala torbico.Avtobus je zabrundal in se kmalu odpeljal.Pogledovala sm proti velikanski stavbi.
15. maj 2012
u92211
u92211
Neeeeext!!
15. maj 2012
Next!!!
15. maj 2012
Z japonskimi češnjami je zgledalo še tako lepše :'D

Bilo je kakor v pravljici dokler ni pršel en od 'fantou'in mi začel težit.,,Baribie je tuki.!!'' je kričal in se norčeval.Kmalu je okrog mene stala množica.Niso bili vsi sovražniki.Nekateri so me imeli 'celo' radi.A ne zaradi mojega izgleda ali kaj.Imeli so me radi zaradi denarja.. o:

- Next pol.. grem na plavanje kmal < 3 :3
15. maj 2012
Next!!
15. maj 2012
Neeeext !
15. maj 2012
Skobacala sm se mimo in pred sabozagledalaraunatlco.Ni me 'rauno' brigalo kaj hoče.Imaknla sm se njenim koščenim rokam in stekla do razreda.,,Začeli bomo.!'' se je v razred prikradla NAJNAJNAJNAJ bolj tečna učitlca na svetu.,,Ni šans.'' sm si mislna in pobegnila na uro glasbe.,,Dober dan.'' me je veselo in pojoče gledala učiteljica.,,Dan.'' sm zavijala z očmi in odšla v plesno dvorano.,,Danes se bomo učili...'' je nadaljevala a sm jo prekinila.,,Ja vem.Hip hop.'' sm zavila z očmi in stekla v oblačilnico.,,Čudno kaj?'' sm zaslišala glas za menoj.Bil je NICK.!!! ,,Hej hoj.'' sm ga resno ošinila z pogledom.,,Kj bi blo resn? In kaj delaš u ženski oblačilnici?'' sm zatarnala in se usedla.,,Ah,nekej popravlajo'' se je nasmehnil in odložil majico.,,Imaš majco za okras?'' sm ga pogledala.,,Nekako tako.'' se je zasmejau in prijeu majico ki sm mu jo vrgla.,,Huala,mlada dama..'' in odšel..Počasi sm se oblekla in odpravila v plesno dvorano.

Nick je že plesal kar mi je šlo na žice. ,,Fant me zmaguje?'' sm si mislna in se odpraula do njega.,,Me osvajaš an.?''
15. maj 2012
u91415
u91415
next.!
15. maj 2012
u84822
u84822
next
15. maj 2012
,,Me osvajaš an.?'' sm ga sprejemljivo pogledala.,,Amm..'' je zajecljau.,,Golobčka,čas je da začnemo.'' se je oglasil moj team.-.-' ,,Greva.'' sm zakričala usa besna.,,Ne se jezit.'' me je ustavil nick in me poljubil.,,Si prvi..'' sem ga nežno pogledala.,,Vem.Ti tudi.'' se je nasmehnil in izginil v garderobo.,,Use uredu?'' me je pogledala ena od punc v mojmu teamu.,,Super sem.Začnimo.!'' in začel smo.Mel smo se tok fajn.Kr skakala ms od veselja.
A nisem taka kot druge.V resnici mi je en poljub pomenil čisto NIČ.No..Mogoče kaj..:3

- next kasneje :3 - ali ela..
15. maj 2012
u84822
u84822
next
15. maj 2012
Neext!:3
15. maj 2012
u86711
u86711
next, for me :3 < 3333
love it :*