Forum
u117696
u117696
Heiiii to je zj moja 2. zgodba,upam da vam bo všeč. V tej zgodbi bom raje delala krajše povedi tko da se navadite
+ Rabla bom vsaj tri nexte,kr ne bom ''sama sebi'' pisala zgodbo. Enjoy.
***********************************************************************************************
*Drrrriiingggg* je zazvonila ta tečna budilka.Iztegnila sem roko izpod odeje in jo lopnila,tako da je padla na tla in se razbila. ''Saj ti je prav'' sem zamrmrala. Skobacala sem se iz postelje in odcapljala proti kopalnici,da se uredim. Počesala sem si lase,ki so mi švigali sem ter tja,kot da me je stresla elektrika ter se naličila. Še vedno sem bila v pidžami,zato sem odšla proti omari ter si oblekla najlepšo obleko,ki je tičala v moji omari. ''Jutro!'' sem zaslišala mamin glas. Odšla sem dol po stopnicah ter si pripravila kosmiče. Ko so bili pripravljeni,sem se namestila pred televizijo in gledala oddajo Ellen. Ah,skoraj sem se pozabila predstaviti. Sem Anne in stara sem 15 let.Z družino živim v Londonu in imam prijateljico Caro,ki bi si jo človek lahko le želel.Ni kaj dosti povedati o meni,le to,da se včasih obnašam precej ''blesavo'' (bi rekla mama). Oče je velikokrat na poti in zato se ne vidimo kaj preveč.Priznam,kar pogrešam ga. Imela sem tudi starejšega brata,za katerega se ni dobro končalo,saj je umrl v prometni nesreči... Od takrat se je nam vsem življenje spremenilo.No dosti o tem,saj bom potem spet porabile vse robčke,ki jih imamo.
Jaz:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/394156_273221029447826_1583973025_n.jpg

Next?
13. julij 2013
NEXT NEXT NEXXT
13. julij 2013
neext next neext!!!!!!!! PISATELJICA
13. julij 2013
next
13. julij 2013
next
13. julij 2013
u117696
u117696
oki nextam Če vam kaj ni všeč,napište.
Ura je bila že nekaj čez 7 zjutraj in malce sem zamujala v šolo,vendar me to ni skrbelo,saj bodo skoraj počitnice. Zunaj me je že čakala Cara in skupaj sma pohitele proti avtobusni postaji. Skupaj sma se usedle nekje na koncu avtobusa in molčale. Nisma imele nobene teme za pogovor,zato sem jaz kar začela nakladati.
''Se veseliš počitnic?'' sem jo vprašala nakar je ona strmela v neko točko na busu.
''Hej'' sem jo dregnila.Ker je strmela dalje,sem jo malce uščipnila in šele takrat se je zbudila iz transa.
''Kje sma že ostale?'' me je zmedeno vprašala.
Zavila sem z očmi. ''Takšna si bila kot v transu.''
''Umiri se,le zamislila sem se.'' mi je odgovorila.
''Kaj si razmišljala?'' sem jo radovedno vprašala.
Ni mi odgovorila zato sem vprašanje ponovila.
''Ni tvoja stvar!'' se mi je skorajda zadrla nazaj.Utihnila sem. Pekla me je vest,ne bi smela tako pritiskati nanjo. Tako sma molčale do šole,nisma se pogovarjale niti nazaj do doma.
Tokrat me je zares presenetila.Zares čudno se obnaša,to ni ona.Tako se obnaša že kar nekaj dni. In vedno se konča isto.''Ni moja stvar''. Saj pa sma BFF. Sploh nima razloga,da se tako obnaša,sem razmišljala dokler nisem prišla do doma.Kar brez besed je Cara nadaljevala pot do njenega doma,jaz pa sem strmela za njo.Ko sem vstopila,sem se preoblekla,ter se vrgla na posteljo.Olajšanje.Končno je še en naporen dan za mano.Počasi sem zaprla oči in razmišljala,kaj vse se je zgodilo danes. Nato se je oglasil moj telefon. Pogledala sem,če je kaj pomembnega in videla da mi je Cara napisala sporočilo: ''V petek popoldne se dobima v kavarni.Cara''
Skobacala sem se pod toplo odejo postelje in nekaj časa tiščala pod blazino,nato pa sem le težko zaspala.

Cara:

13. julij 2013
next + fuuul dobr :''D
13. julij 2013
u117696
u117696
hwalaaa
13. julij 2013
u117696
u117696
Še dva next-a ^_^
13. julij 2013
next + Nika Z.E.L.O dobro pišeš!!!!!!!!!!
13. julij 2013
u117696
u117696
Hvala+ Še en nextt
13. julij 2013
u117696
u117696
Še čakam na next ..
13. julij 2013
next
13. julij 2013
u117696
u117696
Povejte kaj mislite o zgodbi prosim kr rabim vaša mnenja No tu je obljubljen del.
Bil je četrtek in dan je minil tako hitro kot hiter posnetek. Ves dan sem se spraševala,kaj pametnega mi bo povedala Cara -.- Cel dan sem le jedla,sedela pred računalnikom ter čakala Caring klic.Nič. Ura je bila že ob enajstih zvečer,zgodilo pa se ni prav nič. Bedasta rutina. ''Pol pa nič'' sem zamrmrala in se napotila v sobo.Pogledala sem na uro,mama bo vsak čas doma. Vlegla sem se na posteljo in strmela v strop.Zavzdihnila sem. ''Slab občutek imam.'' sem zamrmrala in objela svojega medvedka.

Next? Zdaj bom rabla vsaj 2 nexta,ker je bil ta del malce krajši
13. julij 2013
next
13. julij 2013
u117696
u117696
vidim da ne bo več nextou tok da bom kar nadaljevala sam čez približno dve uri maksimalno..
13. julij 2013
next
13. julij 2013
next
13. julij 2013
u117696
u117696
Vso noč sem se živčno premetavala,saj sem imela zares slab občutek. Vedela sem,da ne bo nič prijetnega za povedat. Ko sem se zbudila,sem ležala na tleh vsa skuštrana,odeja pa je ležala na drugi strani postelje. Odločila sem se,da danes ne grem v šolo.Vstala sem,da bi se oblekla in izbrala to obleko:

Pogledala sem na uro. 12:48. Namrščila sem se. Nimam precej veliko časa,saj moram še v trgovino po živila,v lekarno(saj imam zadnje čase veliko glavobolov) nato pa še v kavarno k Cari.Kavarna je oddaljena nekaj kilometrov,kar je zame kakšnih nešteto...
No,oblekla sem se,se uredila in že sem tekla do trgovine.Tam sem porabila skoraj ves denar ki sem ga imela. Ravno ko sem že bila zunaj trgovine,sem se v nekoga zaletela.
''Pazi!'' sem se zadrla in začela pobirati stvari,ki sem jih nakupila. ''Oprosti'' je rekel nežen glas. Vzravnala sem se. ''Ojej'' sem si rekla v mislih. Bil je prečudovit,skoraj mojih let. Imel je prelepe svetlikajoče oči,zaradi katerih sem zmrznila in se stopila kot kakšen sladoled na vročini. Videl je,da nisem jezna nanj in mi rekel: ''Jake'' ter se mi nasmehnil.
''Anne'' sem rekla potiho,še vedno v transu. Iz njegove denarnice je vzel majhen listek in mi ga dal v roko. ''Pokliči kdaj'' mi je rekel in izginil za vogalom. Dal mi je številko. Ponavljam,dal mi je številko. Nasmehnila sem se od sreče.

Jake:

Nato sem pogledala na uro.Nasmeh je kar hitro izginil. Imela sem le še pol ure. Z vrečko v rokah sem odhitela proti lekarni in si hitro kupila tablete,nato pa sem še tekla domov,da dam vrečke na stran. Imela sem le še 15 minut. ''Tega ne smem zamuditi'' sem zamomljala in hitela proti kavarni.
Končno sem prispela. Cara je že sedela v kotu kavarne in me čakala. Usedla sem se in zdaj mi je prvič sploh kaj rekla. ''Živjo'' je zamomljala. ''Živ'' sem ji odvrnila.
Strmela je vame,kot da sem ravno ubila dva človeka. ''Kaj je?'' sem jo vprašala zmedeno.
''Uh,nekaj ti moram povedati...'' mi je odvrnila.Zdaj sem se komaj spomnila na ''ni tvoja stvar'' in te reči...
''No?'' sem čakala,da pride z besedo na dan.
''Glede počitnic..'' je znižala glas. Čakala sem,da nadaljuje.''Kaj?'' sem jo vprašala.
''Prosim,nikomur ne povej.'' me je prosila.''Saj pa sma vendar BFF,nikoli te ne bi izdala.'' sem ji zagotovila.
''Mislim,da...'' je zašepetala.''Ne bom preživela počitnic.'' je rekla.
Bila sem šokirana kot še nikoli.Ne bo preživela počitnic? ''Kaj-misliš s tem?'' sem v šoku vprašala.
''V bolnico bom morala.'' je rekla s solzami v očeh. ''raka imam.''

Nisem morala verjeti,da se to dogaja. Malce sma se še pogovorile in pogovor končale z objemom in solzami v očeh. ''Žal mi je'' sem zajokala.
Bila sem popolnoma v šoku.Levkemijo? Kdo bi si mislil.. Zdaj mi ni bilo do ničesar,niti da bi poklicala Jakea. Ko sem ga spoznala,sem mislila,da sem v pravljici,vendar se je izkazalo popolnoma drugače.''Sovražim svet,sovražim vse'' sem zamrmrala v odejo. Objela sem svojega medvedka in z mislimi na Jakea zaspala.
3 nexte pa nadaljujem
13. julij 2013
next
13. julij 2013
next+nova bralka
13. julij 2013
u142843
u142843
Nex + nova bralka ♥
13. julij 2013
u117696
u117696
Hvala za next-e
Ura je bila 9.03,jaz pa sem že jedla zajtrk in brskala po kanalih na televiziji. ''Dolgčas,dolgčas,že gledala,...'' sem ponavljala eno in isto. V resnici ni bilo to,ampak sem se zamislila v to,kar je rekla Cara včeraj. ''Mogoče ne bom preživela'' mi je njen glas ponavljal v mislih.Zaradi tega sem nenehno dobivala glavobole. Nato je končno zazvonil zvok za sporočila na mojem telefonu- spet Cara. Pisalo je:

''1.terapija:končana.'' nasmejala sem se.Mogoče pa bo le vse v redu,tako kot je bilo prej. Odločila sem se da pokličem Jakea. Nekaj časa sem čakala,da se oglasi,nato pa sem zaslišala nežen glas: ''Jake pri telefonu..?'' Zdaj me je že minila sramežljivost.
''Hej Jake,tu Anne.'' sem rekla brezskrbno,saj sem vedela,da me ne more videti.
Od veselja sem skakala kot velikonočni zajček po hiši,mama pa je le zgroženo gledala. ''Saj boš še podrla hišo!'' je rekla v smehu. Ni mi bilo mar,kar je rekla.Jake me je povabil ven! ''JEEEJ'' sem se drla in se smejala. Nato sem izbulila oči kot kakšen pes,ki ravnokar umira.Moram si pripraviti oblačila za jutri(jutri ravno grem ven z Jakeom)! Drvela sem po stopnicah gor in v mojo sobo,naravnost k omari. Vse sem ven vrgla in iz kupa oblačil izvlekla to:

Bingo! To bo.Komaj čakam na jutri!
3 nexte rabim
14. julij 2013
NEXT NEXT IN NEXT
evo nextaj
14. julij 2013
u117696
u117696
-.-
14. julij 2013
kaj??
haha
14. julij 2013
u117696
u117696
dokler ne bojo 3 nexti(RESNA SEM) ne bom nadaljevala kr ne bom enemu pisala zgodbe -.-
14. julij 2013
e pa dajjjjjj
14. julij 2013
u112432
u112432
next+nova bralka+ ful dobr pišeš <3
14. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg