Forum
u109310
u109310
Dihala sem njegovo sapo....pred 10 minutami je bil še oblečen, sedaj pa sloni nad menoj in oba sva pripravljena.Mislim,da mi je heroin stopil v glavo.Spodaj v pritličju sem slišala glasen 'bom'.Ni me skrbelo kaj se dogaja z vilo mojih staršev....Važen mi je samo on..."Si pripravljena?"mi je rekel "Ahh...čakam te" Slekel si je srajco. Z nežnim dotikom prsta sem spolzela po njegovih mišicah in pri tem opazovala kako je otrdel...Med mojimi prsi in njem je bil le črn čipkast nedrček. Odpel mi ga je in mi popravil lase
Bil je čisto gol, čutila sem kako dobiva kurjo polt s tem ko se moja roka pomika centimeter za centimetrom nižje.."Si za malo avanturo?" me je zmotil med preiskovanjem njegovih prsi "Drugega mi ne preostane..." sem odvrnila in se nasmehnila. Prijel je kozarec martinija ga srknil nato pa se približal mojemu telesu in ga tam 'izpljunil'. Na dolgo sem ga poljubila...
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
več v nadaljevanju...
NEXTAM ? ;*
10. oktober 2012
nextttt
10. oktober 2012
u109310
u109310
pred 12 urami...
Sedela sem in premišljevala kaj naj počnem.Starši so daleč stran nekje na Hawajih pili drago pijačo, jaz sem bila za potovanje prikrajšana, ker sem matematiko zaključila s čisto enico. Spomnila sem se "Naredimo hud žur!"

Vsi povabljeni so bili obveščeni,da se zabava začne ob pol polnoči le James je bil obveščen, naj prehiti na moj dom ob 10.oo

(Zj sledi del, ki ni primeren za šmrkauce, in tiste k majo dolge jezike + vem admin, da me boš sigurno zablokeru ampak so what ? ;D everyone else enjoy ;*)

Zazvonilo je pri vratih James-moj bivši je bil lepo oblečen. Povlekla sem ga za kravato in zaprla vrata. Najina jezika sta se pretepala v divjem boju, Jamesa sem pustila, ker je bil pregrob z mano a danes sem si grobosti naravnost želela. Porinila sem ga na zakonsko posteljo mojih staršev in iz sebe 'strgala obleke' James je si je odpel pas in pred mano ležal samo v boksarcah njegov spolni ud je bil otrdel, to si lahko opazil že od daleč. Vsedla sem se na njegov trebuh in se s sukanjem pomikala vedno nižje "Pohiti že...ahhhhh...." je ječal
James jaz pa se nisem odzivala, z hitrimi sukanjem sem še vedno dražila njegov penis.Močno me je povlekel za lase "AAAGGGHHHH" sem zakričala od mešanice bolečine in užitka. James se je znebil sedaj svojih pretesnih boksaric in se posvetil meni. Močno me je ugriznil v ustnico in se spuščal po trebuhu vse nižje..."mmm..." sem obupno ječala od užitka "Daj me James,DAJ!" v tistem trenutku sem ga želela čutiti v sebi bolj kot kadar koli..Ob navalu orgazma sem zvila hrbtenico in se stresla od užitka, James je rjovel in se sekundo za menoj še sam močno stresel......

next ?
12. oktober 2012
NEXTTT!!!!!!!!!!!!!!!!
12. oktober 2012
Tiasha Sutcliff
Tiasha Sutcliff
NEXT ;D
17. december 2012
u96979
u96979
nekst.!<33
26. december 2012