Forum
lυвιcα υѕтαɴι!je reĸlα мαмι. ĸαj je ɴo?! ѕαj veš dα je šolα ɴιĸĸι! dej ɴo -.-... ɴo υѕтαlα ѕeм ιɴ z ɢrdιм poɢledoм poɢledαlα мαмι. ljυвιcα ѕαмo doвro тι нočeм veš... je reĸlα мαмι. тvojι prιjαтelčĸι тe čαĸαjo pred vrαтι. jej!! ѕĸočιlα ѕeм ιz poѕтle ĸoт dα тeĸмυjeм v ѕĸoĸυ v vιšιɴo. тeĸlα ѕм dol po ѕтopɴιcαн ĸoт dα ѕe мι je zмešαlo. zαyɴ,нαrry,ɴιαll!! υѕι ѕo ѕe мι ɴαѕмeнɴιlι.dej prιdιтe ɴoтrι dα ɴoυjo pυɴce vιdle dα ѕтe ĸle! мαмι dej ɴo ɴιαll нαrry pα zαyɴ ѕo ĸle prιdι dol! -.- мαмι je prιтeĸlα dol.

м- мαмι z - zαyɴ ɴ- ɴιĸĸι н - нαrry ɴι - ɴιαll

м: joj ljυвιcα ɴeмoreм verjeтι!!
ɴ: jα мαмι oĸ ɴo...
z: нαнαнα vαšα pυɴcα мα pα reѕ ѕrečo veѕтe....
н- ιтαq.
ɴ- dej ɴeнιтe ɴo c:
ɴι- jαα ɴιĸιι je мelα ѕrečo dα ɴαѕ je ѕpozɴαlα.

мeɴ je вlo ғυll ɴerodɴo ĸer мι je zαyɴ pα нαrry ғυll υšeč <З мιѕlιм ɴeveм ĸer je вolšι oвαdvα ѕтα тαĸα cυĸrα! <З

jѕт ѕм тαĸα :З :

ɴeхšтy?
31. december 2012
u112218
u112218
Neext!
31. december 2012
haha tenks (: srečno novo leto
31. december 2012
u112218
u112218
Nzk. Enako! :*
31. december 2012
u68138
u68138
neeext + srečno zdravo in veselo novo leto 2013 :***
31. december 2012
Hwala ;**
31. december 2012
ѕedelα ѕм v ĸlopι. нαrry ιɴ zαyɴ ѕтα ѕedelα zrαveɴ мeɴe. нαrry je вιυ ɴα deѕɴι, zαyɴ pα ɴα levι. мoje rαмe ѕтα ѕĸorαj doѕeɢle ɴjυɴe ιɴ jαѕт ѕeм ѕe ѕĸorαj ѕтopιlα. нαrryjυ ιɴ zαyɴυ pυɴce reѕ ɴιѕo dαle мιrυ. ĸo ѕтα ѕтopιlα v rαzred ѕтα ѕe ιzɢυвιlα v ĸυpυ pυɴc ιɴ ĸo ѕe je poυĸ zαčel jιмα je мαɴĸαlα υѕαj 1 ɴoɢαvcα ιɴ pαr ĸošĸov oвleĸe.ĸo ѕeм jυ ɢledαlα ɴαjprej v levo ɴαтo pα v deѕɴo мι je ɴeĸdo тolĸel z ĸɴιɢo oв ĸlop. αlo?!?! ĸαj zjαš v ѕlαvɴe ғαɴтe če še popυlαrɴα ɴιѕι??! je ιzвrυнɴιl υčιтelj. joj ĸreтeɴ ѕeм ѕι мιѕlιlα....ĸo вι мι υѕαj šepeтαl ɴα υнo ɴe pα dα ѕтα zdej нαrry ιɴ zαyɴ + celι rαzred ѕlιšαl ĸαj ѕeм reĸlα -.-... šolα je zα eɴ dreĸ ιɴ тι ѕι тυdι!! ѕeм reĸlα ɴαɢlαѕ α le v мιѕlιн c;...

ɴeхтšι?
31. december 2012
u89857
u89857
next
31. december 2012
next
01. januar 2013
jeej konec Matkee! Z Harryjom in Zaynom sem stopila skozi vrata. Jej kup punc se je vsulo na nas..No ok na Harryja pa na Zayna.Jaz sm se odvlekla k moji omarici.Odprla sem jo. Noter je bila slika One direction. Potem pa je prisla punca. Oh nee! Bila je Makenzie! Sovrazim to zlobo grdo!

MacKenzie: OMG! Nikki! Kaj imas pa tole ha? OMG!! Nise, vedla da ljubis One Direction!
Jaz: Sej jih ne! Daj mi to!!

Ker je MacKenzie za 1 glavo vecija od mene je drzala poster visoko v zraku.

MacKenzie: Oh in najbolj vsec sta ti Harry in Zayn?? Lepo to!!!
Jaz: Ce ze moras biti taka.... Si lahko malo bolj tiho?!?!?
MacKenzie: Pha...

MacKenzie je stekla k Harryju in Zaynu in jima dala sliko. Zacela sem se jokati. Zaklenila sem se v omarico.saj to ni mogoce... :c Nemorem verjeti kaj mi je ta grdoba naredila!

nexti?
01. januar 2013
Tole je MacKenzie:

01. januar 2013
u97075
u97075
next!
01. januar 2013
u116630
u116630
nnneeekššttkkkk<3
01. januar 2013
hahah tenks za nexte tkoj nextam!
01. januar 2013
u116630
u116630
jeiiii
01. januar 2013
Pouk se je zacel. Pogledala sem cez luknje ki so bile na omaricah. Videla sem kako so vsi odhajali v ucilnico. Sej nima smisla no.Ce zdej grem v razred bom zadnja tam inmusi se bodo smejali. No sej najbols da grem kar domov... Sla sem domov. Hodila sem in hodila ampak zacelo je dezevati. A ne me zajebavat no -.- .Hitro sem tekla in tekla ko sem koncno prisla. Yes! Nobenega ni bilo doma! Kaksno sreco imam jast!! Mami je bila v sluzbi. Joj sej 2 neopravicene ure se nista tako veliko. Itaq pa pac nebom povedala mami... Nekdo je potrkal na vrata...

Kaj mislis? Kdo je potrkal?

a) Mami
b) Harry ali pa Zayn
c) Halo Pica ( fant ki prinasa pico na dom.)
d) Clovek ki fehta za denar.

Nexti??
01. januar 2013
u117113
u117113
▲So ti všeč top modeli??
▲Bi se rad prijavu?
▲So ti všeč letni časi???
▲no potem je pa ta top model prav zate!
http://www.igre123.com/forum/tema/winter-summer-spring-autumn/48108/1
01. januar 2013
u117113
u117113
btw next ful vredi zgodbica čprou mi 1d niso glih kej všeč
01. januar 2013
hahah hvala!
pa ti kr oglasuj!
01. januar 2013
u97075
u97075
next!!
b)
01. januar 2013
jα в) je вιl prαvιleɴ odɢovor c: prιѕlα ѕтα нαrry ιɴ zαyɴ.нej ɴιĸĸι ĸe ѕι pα вιlα?ѕтα reĸlα. υмм...jα υм мe je ғυll вolelα ɢlαvα pα ѕм.. poĸlιcαlα мαмι ιɴ šlα doмov... ѕeм reĸlα jαѕт. jα oĸ ɴo prɴeѕlα ѕvα тι υѕe ĸα ѕм delαl тι ĸr prepιšι.αн тeɴĸѕ!ѕм reĸlα. ɴzĸ! ѕтα reĸlα нαrry ιɴ zαyɴ. odšlα ѕтα.joj ɢlιн zdej ĸα ѕe мι ɴιč тoĸ ɴedα... vrɢlα ѕeм ѕe ɴα ĸαvč ιɴ prιžɢαlα тelevιzιjo. ѕpeт je ɴeĸdo poтrĸαl.. ɴe zαyɴ ɴιѕм vιdlα тvojιн ѕpodɴιc!!! ѕeм reĸlα. тo ɴι ɴoвeɴ zαyɴ je ɴeĸdo reĸυ. odprlα ѕeм vrαтα. вιl je polιcαj. υм... proѕιм ĸαj вι želelι ɢoѕpod? vαšα мαмα ѕe je z αvтoм zαleтelα v proмeтɴι ɴeѕrečι. ĸααααααααααααααααααααααααααααααααααααααj!?!?!?!?!?!!?!? zαprlα ѕeм vrαтα ιɴ ѕe zαčelα ɢrozɴo joĸαтι. ɴe ѕαj тo ɴι reѕ :'(.. poĸlιcαlα ѕeм ɴιαllα ιɴ мυ povedαlα zɢodвo.

jαz: ɴιαll α ѕι тι ɢor? ):
ɴιαll: ɴιĸĸι α ѕe ѕαм мeɴ zdι αl ѕe joĸαš?
jαz: *poveм мυ ĸαj ѕe je zɢodιlo*
ɴιαll: oмғɢ prι ĸoмυ вoš pα zdαj žιvelα?
jαz: ɴeveм ɴo мorαм ιтι ĸer мe вodo v ѕιroтιšɴιco odpeljαl :c
ɴιαll: čαĸι rečι jιм ɴαj мαlo pošαĸαjo...

ɴeхт??
01. januar 2013
u117113
u117113
nekšt
01. januar 2013
u89857
u89857
next
01. januar 2013
u97075
u97075
next!
01. januar 2013
Ok zdele nextam
01. januar 2013
Ko sem se usedla na kavč je spet nekdo pozvonil... Šla sem odpret. Bili so One direction. Ampak tokrat so bili vsi.Rekli so mi da jim starši dovolijo da živim pri njih in ne v sirotišnici. Hvala sem zakričala in objela vse po vrsti. Hitro smo šli v limuzino. Gledala sem televizijo z Harrijom. Zayn pa nama je nosil hrano.. Obadva sta cukra.. Po televiziji je bila novica o moji mami in prometni nesreči. Moje oči so se napolnile z ogromno lužo tople vode ki je kapljala po mojem licu. To je opazil Zayn. Usi so prišli za televizijo. šofer je rekel: »Prišli smo..« Počasi sem vstala in stopila ven. Omg... Hiša je bila videti kot največija stolpnica na svetu na stavbi je bil ogromen plakat one direction in po raidjih se je predvajala pesem Live While Were Young. Solze so se mi posušile in na obrazu sem dobila ogromen nasmešek.

Next??
01. januar 2013
u116630
u116630
next
01. januar 2013
u97075
u97075
next!
02. januar 2013
u94098
u94098