Forum
u87837
u87837
Heei..Napisala bom zgodbico ki nebo resnična.
___________________________________________________________________________________________
Ta zgodba govori o 16 letni punci in o njeni ljubezni. No pa začnimo.
******************************************************************************************************************************
Nekega jutra.....Ah, ne! Ta zgodba se ne more začeti tako.!!!
Tale bo prava:

Vse zaradi njega! Zaradi njega sem prejokala miljone noči! Zgodilo se je tako:
Bila sem navadna punca, kakor vse druge. Imela sem fanta po imenu Max. Nikoli nismo bili z družino nevem koliko bogati. Bili smo navadna družina kakor jo imajo dokaj premožni ljudje.
Z Maxom sva bila zelo srečen par. Popolnoma sem mu zaupala. Max:

Jaz:

Kot sem že rekla sva bila srečen par. Zgradila sva si hišico iz lesa in jo prebarvala. Tam notri sva preživela večino časa. Med počitnicami sva notri tudi spala. Dokler nekega dne....

NEXT.?? Sej vem da je začetk bedn sej bo pol bl zanimiu. (:
Sprejemam use kritike ( slabe, dobre....)

Boš brau.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. april 2012
n
ne
nex
next
nex
ne
n
25. april 2012
u87837
u87837
Hwalaa..Bom zdele.
25. april 2012
u87837
u87837
Ej, jes si bom zdej nou profil naredla...Ime: .aмerιca.

bom nextala zgodbo na novem profilu..čez 10 minut.
25. april 2012
u89465
u89465
kle smm..;*..zdele bom nextala.
25. april 2012
u89465
u89465
nekega dne, sva se zmenila, da se dobiva po šoli v parku. ko sem prišla tja ni bilo nikogar. rekla sem si, da počakam še 15 minut potem pa grem če ga nebo. čakala sem in čakala. tudi po 15-ih minutah ni prišel. kar naenkrat sem postala nekako nezaupljiva..pomislila sem: kaj če ima drugo.? a te misli sem kmalu pregnala stran. čudno mi je bilo le, zakaj ga ni..vedno je prišel še pred mano in mi včasih prinesel rože.pomislila sem, kje bi lahko bil. takoj me je prešinila misel, da je v hišici, in da notri sklada pesmi..mogoče je pa res pozabil..torej, odšla sem do hišice. po 10-ih minutah hoje, sem prišla do tja. pogledala sem v hišico, in videla kako se Max poljublja z drugo. zavpila sem: ti praseec.!!!!! kako si upaš pripeljati neznano dekle v najino hišico.?! res misliš, da sem neumna.??? ....ko sem se drla na njega sploh nisem opazila, kdo je bil tisto dekle..ko sem se nehala dreti sem pogledala na dekle..bila je...bila je...bila je moja bff zala.!!!!! ko sem jo zagledala sem otrpnila...rekla sem zali: nisem vedela da si taka..si mi morala to narediti.??? rekla je: sem pač taka...prišla sem do nje in ji primazala klofuto..

oh, pozabila sem jo opisati. zala je temnolaso dekle..je zelo bogato, in vsakega fanta zmore vrteti okoli prsta..sva pravo nasprotje...zala:

no,pojdimo nazaj k zgodbi..prišla sem do nje in ji primazala klofuto.
še enkrat sem grdo pogledala maxa nato pa odšla..bilo mi je žal, malo pa sem bila vesela ker sem se otresla skrbi...želite izvedeti kaj se je zgodilo ko je maja (oprostite, da nisem prej povedala imena) prišla domov..?? napišite: NEXT pa bo
25. april 2012
next!
25. april 2012
u89465
u89465
Amm..Jutr boom.:* Hwalla useen.
25. april 2012
u89465
u89465
bom čz pou urce ;* ^^
26. april 2012
u89465
u89465
ahmm. bom že zdej :'D
26. april 2012
u89465
u89465
ko sem prišla domov, sem se ulegla na posteljo in pričela razmišljati kaj se mi je danes zgodilo, saj se je zgodilo preveč naenkrat. čez nekaj časa, sem se odločila, da si naredim nov fb. fejk profil. odločila sm se za sexi blondinko, ki sem jo našla na google slike. to naj bi bila fejk jaz:

mislila sem, da bom tako fantom bol ušeč. dala sem si ime vanesa... po nekaj časa urejanja profila doda max! seveda sem ga sprejela..nato me je kliknil.. najin pogovor: j-jst m-max

m-oi
j-oii
m-ful si sexi
j- hwala ti tud
m-maš fanta?
j- ne, pa ti, imaš punco?
m- oh, ne, ravno me je pustila moja sanjska punca, ker je mislila,
da imam drugo. ko je prišla sem se poljubljal z svojo bivšo punco, ker me je zavajala

takrat se mi je svet obrnil. kaj sem naredila.?! O NEEE!!!!!!! skoraj sem omedlela..ura je bila 21:56 .. odločila sem se, da se odpravim k maxu. pozvonila sem na vrata, in odprl mi je max......želite vedeti kaj se je zgodilo pri maxu.? veste kaj morate narediti
26. april 2012
NEEEXTTT!!
26. april 2012
u89465
u89465
hvalčeek^^;D a loh preberete pliiz: http://www.igre123.com/forum/tema/grdi-racek-love-storry-3/33063/
26. april 2012
dej zdej nexti!! Prosmmm k me fuul zanima...
26. april 2012
u79562
u79562
next
26. april 2012
u89465
u89465
oprosti nika nemorem..fotr teži..nextam loh po počitncah :/
26. april 2012
ok...
26. april 2012
u89465
u89465
jees..uspela sm se zmuznt;P;**
********************************************************************************************************************
odprl mi je max. začela sem mu razlagat kako sem se zmotila in o mojemu fejk profilu in blablabla...nato se je na vratih prikazalo dekle..da, nihče drug kot zala! in še bila je v spodnjem perilu..rekla sem samo: "očitno sem prišla ob napačnem trenutku.!" nato sem stekla domov in se na postelji dokonca zjokala.!! ko sem končala sem odšla preobleč prevleko za koutr in pouštr, ker je biu čisto moker. jes sm bla čis zjebana od današnega dne. še dobro da je bil petek, da sem lahko spala kolikor sm hotela. naslednji dan: zbudila sem se spočita in nekako dobre volje. razmišljala sm kako se maščevat maxu. spomnila sem se kaj mi je pred leti rekla zdaj pokojna babica Viktoria: "Maščevanje se ti maščuje." ker sem imela babico zelo rada sem misli ustavila..a kar naenkrat sem začutila jezo, sovraštvo do maxa..rekla sem si: "TO BOM NAREDILA PA ČE JE ZADNJA STVAR V MOJEM ŽIVLJENJU...!!!! in res, začella sem se smejati, pomislila kako si max dela bruke.!!! že vem! povsod šoli bom raztrobila da osvaja vsako punco, in da je lahek fant.............NEXT?
26. april 2012
n
ne
nex
next
nex
ne
n
26. april 2012
next!
27. april 2012
nextt!