Forum
Ok, dobila novo idejo, ki jo preprosto moram deliti z vami.
Inspiracija: Jelena Rozga - Udajem se

Upam, da boste zgodbo brali

__________________________________________________________________________________________
PROLOG
Bila sem prepričana, da sanjam.
Pravzaprav se mi je zdelo, da sanjam.
Bila sem že oblečena v svojo poročno obleko, ko se je v sobi prikazal on. Mislila sem, da je načrtovalka poroke, ko pa sem se obrnila ... Sem zagledala njega. Nosil je črno obleko, pripravljen na moj dan ...
“Kaj počneš tukaj?” sem vprašala.
“Prišel sem preprečiti neumnost, ki jo boš storila,” se mi je približal. Začutila sem solze v svojih očeh. Pravzaprav se mi je zdelo, da se moj svet ruši, da živim le še zanj ... Le zakaj je prišel? Če pa je tudi sam zaseden.
“Si sam?” sem previdno vprašala.
“Ja. Nje ni tukaj,” je dejal. “Michaela ...”
“Ne, ne bom si premislila,” sem stisnila ustnice. “Poročila se bom. Ta dan sem čakala zadnjih pet let ... Ne moreš mi ga preprečiti.”
Počasi je prišel do mene. Nežno je prijel mojo dlan, v kateri sem držala šopek belih vrtnic. Moj poročni šopek.
“Vse bom naredil,” je tiho rekel. “Vse bom naredil ... Samo ne poroči se z njim ... Prosim te, Michaela ...”
Moje srce je razbijalo. Tako sem si želela, da bi me pred oltarjem čakal on. Zavedala sem se, da lahko izgubim vse, če mu uresničim željo.
“Se boš ločil?” sem tiho vprašala.
“Bom. Če se še ti poročiš ... Potem bo trajalo dlje časa ... Včeraj sem pripravil ločitvene papirje ... Samo zato sem prišel ...” je šepnil.
Začutila sem solze v svojih očeh. Počasi, kot v sanjah, sem se mu približala in se privila v njegov objem. Objel me je okoli pasu in me stisnil k sebi. Njega sem potrebovala. Samo zanj sem živela zadnjih nekaj mesecev ...
“Prosim te,” je šepnil.
“Imam še nekaj minut ...” sem se odmaknila. Poiskala sem robec, ki je ležal na mizi in si obrisala solze. Upala sem, da se moja ličila niso preveč razmazala. On je le pokimal, nato pa se obrnil in zapustil prostor.
Še prehitro sem morala do oltarja. Bilo je ogromno ljudi, vsi moji sodelavci so prišli. Hodila sem proti oltarju, vendar s pogledom sem iskala le njega. Sedel je poleg moje najboljše prijateljice ter sodelavke. Vedela sem, kaj bom storila. Vedela sem, da ga ne bom pustila na cedilu. Čeprav sem bila pred nesojenim ženinom ...
“Ne morem se poročiti,” sem prekinila matičarja, ki je že prišel z govorom. Vsi so presenečeno zajeli sapo. Pogledala sem moškega, s katerim sem bila zadnjih pet let. “Oprosti. Ne ljubim te. Nočem narediti usodne napake.”
Za menoj je ostal le šopek vrtnic, ko sem stekla iz dvorane.

____________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
28. marec 2016
u207907
u207907
Vauuuuuu ful fajn
28. marec 2016
u207907
u207907
Next
28. marec 2016
Neeext
28. marec 2016
u208800
u208800
Uau!!! Next Next nexttt
28. marec 2016
neexxtt!!!
28. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeeext
28. marec 2016
u196293
u196293
neeeeeeext
28. marec 2016
Next ob 22.00
28. marec 2016

1.

__________________________________________________________________________________
Kakšna je moja zgodba? Precej preprosta. Pravzaprav ne ... Zelo je zapletena. Po vsem, kar se je zgodilo v zadnjih mesecih ... Nisem se hotela poročiti z Jamesom. Bila sva skupaj pet let, bil je dober zaročenec, ampak ... Nisem ga ljubila.
Ljubila sem NJEGA.
Moja zgodba se je začela vročega poletnega dne v Atlanti. Bilo je pasje vroče in vse, kar sem si želela, je priti domov. Nameravala sem se namestiti pod klimo in v roke vzeti svoj scenarij, ki sem ga pisala v zadnjem letu.
James me je prepričal, da scenarij pošljem na televizijo. Ravno zato sem hotela narediti še nekaj popravkov.
“Izvolite, gospodična Adams,” je gospa v kopirnem centru mi pomolila skripto z mojim scenarijem. Naročila sem izdelavo skripte, da bi lažje pregledovala in si označevala popravke. “Boste plačali s kartico ali gotovino?”
“Gotovino,” sem odvrnila.
Pomolila sem ji dvajsetaka.
Sem se sploh predstavila. Moje ime je Michaela Adams in sem scenaristka. Pravzaprav želim biti scenaristka. Po poklicu sem novinarka, vendar me to delo nikakor ne veseli. Z novinarsko plačo si ne morem privoščiti sanjskega življenja, ki ga živim. Če se sprašujete odkod mi denar - loterijski listek dela čudeže.
“Najlepša hvala,” sem se ji zahvalila, ko mi je v roko pomolila račun in drobiž. Stlačila sem si drobiž v torbico, nato pa se poslovila.
Ravno sem razmišljala o tem, kako bi se prilegla ledena kava, ko sem se v nekoga zaletela. Ja, saj vem. Ne gledam ravno predse, ko hodim trezna.
Moja skripta je bila na tleh, jaz sem veličastno telebnila s svojo ritjo po asfaltu in od udarca zastokala.
“Ste v redu?”
Nad menoj se je prikazal moški. Zajela sem sapo. Bil je rjavolas in imel je rjave oči. In bil je ... O bog, pomagaj mi!

________________________________________________________________________________

koga mislite, da je srečala?
mnenja, teorije?
28. marec 2016
u207907
u207907
Neeext
Kok naj jz vem koga??? Hoćm Next
28. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeeeeext
Jamesa je srecala
28. marec 2016
kdo je bil??

neexxtt!!
28. marec 2016
u208800
u208800
Next
28. marec 2016
ena znana osebnost. več jutri, če bo še kakšen Next
28. marec 2016
u207907
u207907
A je Ian????
28. marec 2016
ni.
29. marec 2016
u207907
u207907
Kok to?
29. marec 2016
Boš vidla
29. marec 2016
u207907
u207907
Ne morš namigniti...?
29. marec 2016
Ne smem, ker drugače jutri ne bo zanimivo
29. marec 2016
u207907
u207907
29. marec 2016
u196293
u196293
En nou fant
Neeext
29. marec 2016
Next
29. marec 2016

__________________________________________________________________________________
Paul Wesley.
Ne, ne, to ne more biti res. Paul Wesley, ki je igral Stefana Salvatorja v Vampirskih dnevnikih. Skoraj mi je čeljust treščila na tla. Dobesedno.
Ponudil mi je roko, da sem vstala. Nato se je sklonil in pobral mojo skripto. Že mi jo je pomolil, ko je slučajno preletel naslov na prvi strani.
“Vampirski dnevniki,” je zamrmral. “Pišeš?”
“Hmmm ... Ja,” sem zamrmrala. “Moj zaročenec me je prepričal, da pošljem na CW svoj predlog za Vampirske dnevnike.”
Paul je odprl skripto in pričel listati. Počutila sem se kot največji idiot na svetu. Pred menoj stoji znan igralec, sama pa ne uspem iz sebe spraviti ničesar drugega, kot o mojem zaročencu. Hm. Sicer pa je tako ali tako vseeno. Nisem njegova strastna oboževalka. Serijo Vampirski dnevniki gledam samo zato, ker so mi všeč vampirji.
“Tole je odlično,” je dejal. “Fenomenalno.”
“Hvala,” sem dejala. Moja lica so gorela. Paul Wesley je pohvalil moj scenarij. Doletela me je čast! Velika čast.
“Bi si lahko tole sposodil?” je vprašal.
“Ammm ...”
“Ne skrbi, odnesel bi našim producentom,” je hitro dejal. “Če boš poslala na televizijo, bo težko prišlo do nas. Tako pa bi imeli v rokah in se na naslednjem sestanku pogovorili o tvojem predlogu. Pravzaprav je sedma sezona precej zanimiva, tole pa ... Tole pa je odlično, da si naredimo dodatno publiciteto.”
“No, lahko,” sem končno zamrmrala.
“Kako ti je ime? Lahko dobim tvojo številko, da te pokličemo?” je vprašal. Le pokimala sem. Napisala sem mu številko na prvo stran scenarija. Pri tem dodala svoje ime. “Michaela Adams. Dobro. Poklicali te bomo v roku enega tedna.”

________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
29. marec 2016
Neext
Ze pa vec ni Ian pa je ze Paul priso namesto njega?
29. marec 2016
u143259
u143259
Jeeej paul je prsu omg tole bo se bl carsko ka sm misla
Neeeeeext
29. marec 2016
Hehehe ne bo Paul več pa ne izdam
29. marec 2016
u207907
u207907
Neeext
29. marec 2016