Forum
(vem da se vecina zgodbic zacne z istim zacetkom)

* Zgodba govori o razposajeni najstnici

heii sem Pia, stara sem 17 let. Obiskujem srednjo strojno šolo... ja prav ste slišali, mogoče se za dekle sliši prav nenavadno. V našem razredu sva samo 2 punci, in kar je še bol čudno da se s sošolko nikoli ne pogovarjam, ker mi gre na živce njeno ker naprej sanjarjeneje o One Direction.
kot ste že lahko ugotovile sem večina časa v moški družbi, a me to prav nič ne moti. Imam pa tudi najboljšo prijateljico Mio, ki je stara 16. toraj leto dni manj od mene...
V mojem razredu je ogromno lušnih dečkov in skoraj z vsemi se fenomenalno razumem, posebaj z Nejco, včasih imam celo občutek da bi to prijateljstvo lahko bilo nekaj več, a se mi včasih zdi da raje niti ne poskusim tvegati, saj bi lahko to prijateljstvo šlo po zlu. Če se bo med nama kaj spletlo bo usodni korak zagotovo Nejcev...

JAZ

MIA

NEJC

31. marec 2013
u125617
u125617
neext! ;D
31. marec 2013
neeext!! < 3
31. marec 2013
...Bil je normalni šolski dan, kot vsako jutro sem se zbudila...se oblekla, naličila, pojedla zajtrk in z mamo sva se že peljali proti železniški postaji.
Ko je vlak pripeljal do moje izstopne postaje sem še 10 minut hodila do šole... ja tako je izgledala moja vsakdanja pot do šole..
Komaj sem prestopila šolski prag je okoli mene že bilo nekaj prijateljev in skupaj smo odšli v razred. Sedela sem v zadnji klopi zraven sošolca, s katerim sva cele ure klepetala in parkrat naju je profesor že poslal iz razreda...ampak pustimo malenkosti... ja sošolcu je ime Sedastjan..kličemo ga pa SEBA

aia..in pozabila sem povedat da ima dvojčka... na tej sliki je Seba na desni strani... njegov dvojček pa je Adrijan.. klicemo ga pa ADRI... pac skrajsano pa to..
Danes za čuda pri slovenscini ni blo nič narobe... pri ostalih predmetih..naprimer pri zgodovini je profesorca bla na koncu z živci. Po koncu pouka, ko sem se odpravljala v park, kamor grem ob sredah, ko je lepo vreme, takrat ko cakam na vlak pa me je ustavil Nejc...
31. marec 2013
neeext < 3
31. marec 2013
neeeext!!!!
01. april 2013
next
01. april 2013
u45603
u45603
next
01. april 2013
n- Nejc
j- jaz

n: heii..
j: o heii Nejc
n: a že greš na vlak?
j: ne še... zdaj grem v park..in ti?
n: em.. nwm še no... nimam se kam dat...
j: pol pa pridi z mano v park...
n: am no okeii..pocakaj pri glavnem vhodu da si grem po čevle...
j: ..okeii..pa požuri
n: jaaaa

stekel je po hodniku po čevlje in se hito vrnil. Odšla sva v park in se sprehajala..in spet začne Nejc s svojimi vprešanji...

n: in ti ni dolgčas ko se sama sprehajaš po parku?
j: pa v bistvu niti ne..
n: ahaa
j: jp.. no saj ne grem vedno sama.. v večina primerih pa...
n: zanimivo
j: pa niti ne
n: kdaj pa imaš vlak?
j: čez dobrih 10 minut moram it iz parka da bom prevocasno na postaji...
n: pol mava čes za sladoled
j: mhm

odšla sva do sladoledarja in Nejc mi je kupil sladoled.

nekaj časa sva še klepetala a sem kmalu morala it, saj bi v nasprotnem primeru zamudila vlak..in bi morala čakati še pol ure... Pohitela sem in zadnji čas prišla na železniško postajo...

01. april 2013
neeext
01. april 2013
neerxt!!!!
01. april 2013
u84724
u84724
neext!
01. april 2013
...Na vlaku sem sedela zraven neke stare gospe, no do prve postaje. Takrat je stara gospa izstopila in sem sedela sama. V ušeca sem si dala slušalke in poslušala muziko do moje postaje...

.. ko sem izstopila me je tu že čakal ati in sva se odpeljala domov.
Prišla sem v sobo in prižkala računalnik. Hitro sem stekla po stopnicah v spodnje nedstropja v kuhinjo in pozdravila mami ter jo vprašala kaj je za kosilo ter se v naglici vrnila v svojo sobo. Prijavila sem se na fb in imela 10 novosti ter 2 sporočila. najprej sem prečikirala sporočila. prvo od Mie: ''heii...nujno poklici ko lahko!!''. Drugo pa je bilo od SEBETA...sošolca , ki sedi z mano pri pouku: ''hejj hojj..eii v šoli sm te pozabo nekaj vprašat... maš mogoče v petek zvečer čas?? Z Adrijanom mava namen praznovat b.day..pac malo bi sli v disco pa to...napisal sm ti pa to zdaj zato, ker bi drogac s5 pozabo...'' odgovorila sem mu: ''ti ju3 povem s šoli...''
Komaj sem odpisala se je že drla mama '' Piaaaa, Katjaaaaa jeeeeeeest!''

o ja Katja je moja mlajša sestra...hodi pa v 7 razred oš in včasih bi najraje videla,da bi bila kakšno leto starejša... mi je pa všeč ko me dostikrat vpraša za kak nasve..
to je Katja:

02. april 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/willow-road-(ft-1d)/53065/1 Bi lahko kdo prosiiim prebral mojo prvo zgodbico? Hvala
02. april 2013
u122779
u122779
najboljša zgodbica!!!!!!!ful dobra se mi zdi!!itak next!
02. april 2013
tenx *happy *smile* !
02. april 2013
u122779
u122779
np!resnica je!
02. april 2013
u45603
u45603
next
02. april 2013
...jedli smo piščanca v beli omaki, riž in zeleno solato...moje najljubše kosilo...

Po kosilu sem se vrnila za računalnik in pregledala še novosti... ta oseba je lajkala tvojo sliko, tej osebi je všeč ta objava...blabla bla...na koncu pa oseba Nejc (nojco) te je dregnila.. dregni nazaj..

Vzela sem telefon in poklicala Mio, ker mi je prej napisala da jo naj nujno pokličem...
j --> jaz
m --> Mia

m : heeeeej
j : haaaj.. reči?
m : jedno pitanje mam za tebe
j : poslušam
m : kam greeš v petek? al si fraj?
j : dvojčka mata b.day..pa gremo v disko...
m : aiaaa
j : mhm..lahko pa prideš v soboto
m : okeii.. te bom še poklicala. al pa ti sms pošlem
j : okeii..to je blo tak nujno??
m : am tudi ja..pa še neke..moja mami je noseča hihi
j : aia..kak dolgo že?
m : eh se se ji še nič neje pozna...
j : aha..
m : pol pa se čujema še pol ..al pa ju3 okeii?
j : okeii papa
m : adijos

Jas sem se pa že bala kaj se ji je tak strašnega zgodlo..
Komaj sem končala pogovor z Mio pa je na vrata nekdo potrkal (moja vrata..od moje sobe mislim..) rekla sem ''jaaa?'' in mami je vprašala če gremo malo v shoping... in seveda ni rabla 2x rečt..pograbla sem torbico, denarnico in že sem bila ''perajt'' da gremo..
..prav tako tudi Katja

Sedle smo v avto in se odpeljale v nakupovalni center.
mogla sem si kupit eno tako šmeksi oblekco za v petek... odločala sem se med:
navadno črno.

potem med tole:

in tole:

in z mamino in Katjino pomočjo sem izbrala zadnjo... Kupila sem še polno drugih oblačil od majic, hlač..in kupila sem si tudi nove kopalke
kar tele:

(na slikah lepo prosim ignorirajte ljudi..važne so cote,...)

Ko smo prišle domov z kupom vrečk je atiju skoraj izpadla čeljust in mami je rekla : ''škoda da nisi šel zraven...blo je 1 A ...'' ''ja še dobro da nisem šel zraven ker bi dobo živčniga'' je izjavil ati.. Danes sem celi dan zapravla za shopin...zdaj pa še 1 ura učenja..juhu...

...potem sem si za pol ure rezarvirala kopalnico in si nalila polno kad skoraj će prevroče vode in vanjo zlila kopel ter v bani ležala kakih 20 minut...preostalih 10 sem pa imela druge opravka kot so sušenje las, likanje las, pipanje obrvi, umivanje zob... potem pa sem si morala urediš še nohte, kar meni vedno dolgo zadane.. glavo pa je da so na koncu ok.

02. april 2013
u45603
u45603
next
03. april 2013
u84724
u84724
next!!!!!!!!!
03. april 2013
neeext!!!
03. april 2013
(en podatek za vas bralce...vcasih bom nextala tut s tega profila.... Danes dobite next okoli sedmih....)
03. april 2013
....ko sem se umila sem šla v spodni štuk in mami vprasala ce mw bo peljala do diskota v petek..pa ce lahko v soboto pride Mia.... "lahko" se mi je nasmehnila mami. Hitro sem pojedla večerjo --> čokolino < 3
Prečikirala sem stanje na facebooku in šla spat ker sem bla fuuul zaspana...

*** 2. dan (četrtek) ***
Vsakdanje jutro....in pot do šole, ko pa sem prišla v šolo me je prvi prišel pozdravit prav Nejc. Za njim sta prišla še dvojčka "prideš?" "pa veta da pridem...včiraj sem si oblekco kupla novo..." sem rekla "...eiii kolk bo pa punc?" "hm..cakaj ti, Sonja, Emina, Ina..ja 4 boste" ja rekel,jas pa sem rekla "hm.. Sem se bala,da bom se kje edina punca" "eh" je zamahnil z roko.
Zvonec je zazvonil in odšli smo v razred.
Po pouku sem sla do omaric in notri je bil list na katerem je bilo napisano "' videla me bos zunaj na klopi'" podpisan pa je bil 'skrivni oboževalec'. Takoj sem pomislila, da bi to lahko bil Nejc, hkrati pa sem rahlo dvomila v to.. Ampak moram se pozanimati preko drugih, ja Sebeti bom rekla naj ga na nek cim manj ocitn nacin vprasa glede tega... Moj plan se je izpolnil...zdaj pa samo se pocakam na ju3snji odgovor. Zdaj pa s5 na vlak in domov....
03. april 2013
u84724
u84724
next!!!!
03. april 2013
neeext!!!!
03. april 2013
u45603
u45603
next!!!!
03. april 2013

04. april 2013
Se opravicujem da je tak kratki next....

...ko sem končno prispela domov smo pojedli kosilo in po kosilu sem se zaprla v sobo in šla spat za 2 uri. Ko sem se zbudla, pziroma ko me je zbudilo zvonenje telefona se mi ni dalo vstat in sem pustla telefon da je odšpilal svoje... Čez 15 minut sem se koncno zbasala iz postelje in pogledala kdo me je klical. Bila je mami. Vzela sem telefon v roke in poklicala mami "ja kaj je?" sem jo vprašala z zaspanim glasom. "obisk maš!" skoraj me je kap "kaaaaaj?" sem se zadrla v telefon "koga?". Mami je rekla a naj pridem dol in da bom zelo presenečena nad obiskom...le kdo je prišel??
04. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg