Forum
u127463
u127463
Hoojla!
I'm back...z novo zgodbico!
Zgodbico posvečam osebi, ki mi je v pol leta spremenila življenje. Stala mi je ob strani in verjela, da zmorem, tut ko sama nisem. Nevem, kak naj ji povem, kolko mi pomenši, in Dora, če bereš to, vedi da mislim resno vse kar ti rečem. <33
Okeej, dost uvoda...

I hope you like my story!! <3 3

------------------------------------------------------ DANES, 2013 -------------------------------------------------------------

Ene sanje, ena pot, ena ljubezen, dva albuma, dve turneji in tretja napovedana, film o njihovem življenju, njihov parfum, milijoni kričečih najstnic iz celega sveta – vse to opišemo z dvema besedama One Direction.

------------------------------------------------- PET LET KASNEJE, 2018 -----------------------------------------------------

ŠOK! NAJVEČJA NOVICA DNEVA! ŠOK!
Po skoraj desetih letih delovanja je razpadla ena največjih glasbenih skupin One Direction. Novica je pricurljala v javnost danes zjutraj, zato natančnih podatkov, kako dolgo skupina ne obstaja več, ni. Nekdanjih člani, Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson, Niall Horan, Liam Payne in Zayn Malik, nočejo komentirat. Je pa zato v njihovem imenu spregovoril nekaj besed njihov, zdaj že bivši, mentor Simon Cowell. Povedal je:»Žal je novica resnična. One Direction uradno več ne obstaja. Glavni razlog za razpad skupine so definitivno osebne težave članov in posledično nesoglasja. Pravtako nobeden od nekdanjih članov trenutne ne namerava nadaljevati s samostojno kariero.«

-------------------------------------------- ŠE ŠTIRINAJST LET KASNEJE, 2032 ---------------------------------------------

#Caroline Horan

»Niall, dragi, usedi se.« Nežno pokažem na prostor zraven mene na sedežni. Moj mož se usede poleg mene in me objema okrog ramen. Caroline, zberi se. Povedat mu moraš. Saj ni tako zelo težko. Dajmo, Caroline. Ravno želim odpreti usta, ko me nežno poljubi. Še po toliko časa je občutek tak kot prvič. Vendar danes mi ni do poljubljanja, povedat mu morem. Niall opazi, da me nekaj moti in se umakne. Zaskrbljeno me pogleda:»Je vse vredu, draga?« No, pa dajmo, povedala mu bom! Zdaj! »Niall, še enega otroka boma dobila. Noseča sem.« Čakam na njegov odziv. Najprej vidim presenečenje, nato pa, na svojo srečo, veselje. »Caroline, saj to je čudovita novica! Kako dolgo že veš?« »Danes zjutraj sem zvedela. Si srečen?« ga zaskrbljeno vprašam. »Seveda sem srečen, Caroline in ljubim te.« Nasmehnem se in preden ga poljubim nežno rečem:»Jaz tudi tebe.«

#Harry Styles

Oh, Maldivi. Kako dolgo sem čakal da bom lahko ležal na rajskih plažah pod sijočim soncem. »Dragec, pristali bomo.« Nežno me poboža po vratu in vrnem ji s poljubom na lice. Še zadnjič pogledam prstan. Na njem je, približno v velikosti oreha, velik in kičkast rožnat diamant. To bi moralo zadovoljiti mojo bodočo zaročenko. S prsti si grem skozi lasi in pripravljen sem. Potrkam na vrata njene sobe in odpre mi njena pomočnica Sophie. Nasmehne se mi in se umakne, da lahko pridem v sobo. El je ravnokar prišla iz kopalnice. Grem do nje in jo poljubim na roko. Vdihnem močan vonj njenega parfuma. Objamem jo okrog ramen in odpravima se na večerjo. Miza naju čaka na terasi. Imama božanski pogled na morje in svečke gorijo. Pridržim ji stol, da se usede, nato pa se še sam nasproti nje. Ko jema sladico se opogumim in El primem za roke. »Ljubezen moja, nekaj ti morem povedat.« Spustim jo, in pokleknem pred njo. »Bi me osrečila in se poročila z mano?«

1.) Prvi vtis?
2.) Predvidevanja?
3.) Next?
03. julij 2013
Neeeeeeeext
Res *___* zacetk
Plissss cimprej neext
03. julij 2013
u137642
u137642
1.) Prvi vtis? fantastičen *o* čist en drugačen, edinstven ff c:
2.) Predvidevanja? en bogatš bo vse člane najel da zapojejo njegovi hčerki 'what makes you beautiful' in se bodo mogl združt <33
3.) Next? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.*
03. julij 2013
1.) okeej woooooooow *w* to je prva zgodbica ki me je res ful pritegnila že z prvim nextom in res, amazing *o*
2.) jah pač, vsi bojo meli otroke, pa poročit se bojo hotli, pa pač ja, ziher se bojo združli ampak samo ti veš kaj bo haha ;*
3.) jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttaaaaaaaj <3
03. julij 2013
u117833
u117833
O moj faking goooood *_* ti tut men pomeniš use ženska!<3 Js nevem ka bi brez tebe, resno. Tejko trenutkov ko sma jih pa mdve doživele u tk kratkem cajtu, pa postale naločljive pa dvomim da je že kdo<3 Najrajš te mam pikica<3
- Zgodbice pa sploh nebom komentirala, ker si že tk prej ko sm prebrala tti next vidla moj odziv haha in vse kar hočem je neeeeeeeext :3
03. julij 2013
u128648
u128648
1.) Prvi vtis? Waw *____* Samo waw lahko rečem ;* Zelo dobro pišeš :3 Všeč mi je pa predvsem, ker ni taka kot vsi ostali FF-ji. Malce drugačen uvod je. Same pohvake.
2.) Predvidenja? To bo najboljši FF na igrah (:
3.) Next? Seveda in to čim prej (:
Neeeeeeext *_________*
03. julij 2013
1.) Prvi vtis? Čisto nekej novega *W* Supr da si se spomnla na kej tazga ^_^
2.) Predvidevanja? Pumoje bodo mel usak svoje žiulenje pa svoje težave, družino, nato pa se bodo spet združl.
3.) Next? ITAAAAK ČIMPREJ! :3
04. julij 2013
o faking god,kak je to popolno *-*
neeeeeeeext
04. julij 2013
ful jeee dooooooooooooooobr!!!!!!! ful zanimiv mi je ratal, dej čimprej neext!
popolno je!
NEEEEEEEEEEEXT!
05. julij 2013
u94098
u94098
neext
05. julij 2013
neeeeeeeEEEEXXxxxt
05. julij 2013
u117833
u117833
Hojla punce! Am, pač Tina je na morju in me je prosla, če lahk namest nje objavljam nexte. Ona je napisala že nexte za dokler se ne vrne (kar pomeni da jih js ž mam pa da sem ji prebrala muahahahah), js jih mrem pa sam objavit. Ja, pozdravčke od Tine pa upam, da boste uživale u branju :')

#Liam Payne

»Očkaaaa!! Očkaaa!! Gremaa! Zamudila bom na trening! Gremaaaa!!« »Že grem Jessica, počakaj me v avtu.« Hitro vzamem telefon in denarnico, ter grem za hčerko v garažo. Jessica že pridno sedi v svojem otroškem sedežu in odpravima se. Po desetih minutah jo odložim v plesni šoli. »Se vidima čez eno uro. Uživaj!« Jessica mi pomaha, nato pa steče k prijateljicam. Avto ustavim pred bližnjim trgovskim centrom. Ko nakupim vse kar potrebujeva, se usedem v kavarno in odprem časopis. Gospodarstvo, kultura, šport in na koncu rumeni tisk. Pritegne me novica, na robu strani:

HARRY STYLES BO POROČIL 70-LETNICO! Bivši član priznane glasbene skupine One Direction, Harry Styles se bo pri svojih štiridesetih letih »končno« poročil. Njegovo srce je, če lahko tako rečemo, osvojila kraljica londonske smetane, sedemdesetletna vdova Lady Helen Parker. Za bogato dedinjo bo to že četrti zakon. Kje in kdaj se bo odvijala, verjetno najbolj odmevna poroka letošnjega leta, zaenkrat še ni znano, saj sta zaročenca trenutno na potovanju po Maldivih.

Počasi zaprem časopis in se zamislim. Odkar 1D ni več obstajal, so stiki med člani zbledeli. Jaz, Niall in Louis smo se odločili za tiho, družinsko življenje, le Zayn in Harry sta zaradi škandalov občasno polnila časopise. Nazadnje ko smo bili vsi zbrani je bilo na pogrebu moje žene Michelle. Pred dvema letoma. Iz misli mi zbudi zvonjenje telefona. Ne da bi pogledal, kdo me kliče, se javim.

#Zayn Malik

»In z vami sem bil DJ Malik. Se slišimo jutri, ob istem času na radio London304. Uživajte do takrat.« Izklopim mikrofon in spustim še zadnjo pesem. Forever young, I wanna be forever young… Svoj prostor prepustim naslednjemu voditelju in zaprem vrata studia. Ura je že pol devet in v Londonu se je začelo prebujat nočno življenje. Počasi hodim po ulicah na poti domov. Ustavim se pred gostilno. Prva postaja. Pri točilnem pultu me čakajo moji prijatelji. Pozdravimo se in kmalu spijemo prvo rundo. Po tretji se odpravimo v najbližji striptiz bar. Z cigareto v ustih se usedem za mizo blizu vhoda na oder. Po petih minutah pride. Ona. Zaradi katere se še prebijam iz dneva v dan. Zaradi tistih nekaj ur, ko sma skupaj. »In zdaj, naša senzacija, Lady Stella v družbi svojih soplesalk.« In potem pride. Visoka blondinka z temno zelenimi očmi. Njeno popolno telo ji bolj razkrivajo kot pokrivajo zelo kratke hlače in oprijeti top iz črnega usnja. Njene dolge noge zgledajo v visokih škornjih z vrtoglavo peto še boljše. Uvodni taktki in začne se ples. Ujamem njej pogled in ona se mi nasmeji. Njeni umazano blond lasje poletijo ko začne krožit z glavo in se plazit po tleh. Ne morem gledat ostalih moških, ki se slinijo po njej. Ona je moja! Komaj se zadržim, da ne planem na oder in jo ugrabim. Čez pol ure je šova konec in Stella mi pomežikne. To je znak. Hitro popijem pivo do konca in se poslovim od prijateljev. Stella me čaka pred izhodom za zaposlene. Ko me zagleda, se nasmehne in pride k meni. Objamem jo in opravima se. Njeno stanovanje je dobrih 100 metrov naprej. Spalnica je za drugimi vrati na desno. Nič ne čakama, saj jaz preprosto ne zdržim več. Stella me potisne na posteljo in se začne slačit. Kmalu sma oba že gola, in ravno ko se Stella loti mojega korenjaka, mi zazvoni telefon. Nejevoljno neha in mi prinese telefon.

1.) Mnenja? Next?
06. julij 2013
supernajbolšfantastično use! hiiiiiiiiitr neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. julij 2013
next
06. julij 2013
1.) wau *o*
next <3
06. julij 2013
u107258
u107258
̲●●●●●●●●●●●●●●●●●●
*нej
*veм, dα ѕovrαžιš oɢlαševαɴje,
*rαвιм več вrαlcev,
*ĸlιĸɴι ɴα lιɴĸ, ɴιč тe ɴe ѕтαɴe,
* http://www.igre123.com/forum/tema/well-screw-this-we-re-going-to-hogwarts.*/57784
*še eɴĸrαт oproѕтι.
̲●●●●●●●●●●●●●●●●●●
06. julij 2013
neeeeeeeeext
06. julij 2013
u128648
u128648
Neeeeeext :3
Zgodbica je amaZayn <3
06. julij 2013
waau supr supr supr megasuper resn!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxt hitr!!!!!! <33
08. julij 2013
omggg neeeeeeeeeext
08. julij 2013
nnnnnnnnext
08. julij 2013
u117833
u117833
Torej, še naslednji next z mojega profila in jih bo še kr neki dokler se Tina ne vrne. Sej vse veste, da je te nexte napisala ona, js jih sam objaulam u njenem imenu ane? Da ne bo pomote :') Uživajte ;*

#Emily

Telefon zvoni…zvoni…zvo… »Halo? Sem dobila Liama? Liama Payne?« Ko dobim pritrdilni odgovor nadaljujem:»Tukaj Emily. Učiteljica plesa. Vašo hčerko Jessico učim. Ne bi vas rada motila, vendar Jessica postaja že malo živčna, ker še niste prišli po njo.« Slišim kako zajema sapo, potem pa počasi reče:»Oprostite, resnično mi je žal. Čisto sem pozabil na čas. Bi lahko še malo popazili na njo? Pridem čez približno deset minut.« »Seveda, lahko počaka pri meni. Se vidimo.« Odložim slušalko in pogledal Jessice. Ima dolge, temno rdeče lase, trenutno spete v visok čop. Njena polt je svetla in posuta s pegicami. Njene oči pa so velike in zelene barve. Joka. »Jessica, očka bo vsak čas prišel. Malo je pozabil na uro.« Usedem se zraven nje na klopco in jo objamem. »Boste počakali zraven mene, dokler ne pride?« me zaskrbljeno vpraša. Pokimam in vidim, kako se oddahne. Počasi reče: »Očka me nikoli ne pusti čakat. Nevem kaj se je danes zgodilo!« »Mogoče je imel kaj dela. Kaj pa je tvoj očka sploh po poklicu?« Jessica nekaj časa premišljuje, potem pa reče: »Hiše opremlja. Nevem kako točno se reče…nekaj podobno arhimetu.« Zaskrbljeno me pogleda in preveri če sem ugotovila, kaj je s tem mislila. »Misliš arhitekt?« Jessica navdušeno pokima. »Kaj pa mamica?« Vidim strah, bolečino in žalost v njenih očeh. Sem rekla kaj narobe? Jessica počasi reče: »Moja mamica je umrla. Ko sem imela šest let. Bila sem zraven nje v avtu, ko se je zgodila prometna nesreča. Jaz sem preživela, ona pa je umrla.« Zakaj sem morala začeti to temo? Zakaj mi nobeden tega prej ni povedal? Res je, da šele eno leto tu delam, ampak lahko bi me obvestili! Zato se je torej tako ustrašila ko očka ni prišel pravi čas. Zaskrbelo jo je, da je imel prometno nesrečo. »Oprosti, Jessica. Nisem hotela. Nisem vedela.« »Je že vredu. Mamica je bila plesalka. Ona me je prvič peljala na ure plesa. Ko plešem se počutim, da sem nekako povezana z njo.« To resnično govori devetletnica? Tako zrela je za svoja leta. Če ti umrle mama, ti pomoje ne preostane kaj drugega. »Verjemi, da če bi te tvoja mamica videla plesat, bi bila zelo ponosna. Ker si res odlična plesalka.« Jessica se mi hvaležno nasmehne, potem pa zagledama črn mercedes. Jessica veselo steče in voznikova vrata se odprejo. Postaven moški, star okrog štirideset let izstopi in jo objame. Nekaj ji govori, ona pa resno pokima in pokaže na mene. Liam prime hčerko za roko in skupaj prideta k meni. Liam se mi opravičujoče nasmehne in počasi, ko da izbira besede, reče:»Resnično mi je žal, Emily kajne? Res nevem kako naj se vam zahvalim za vse to.« Z roko neodločno zamahne po zraku. »Ni se mi potrebno. Z veseljem sem popazila na Jessico.« »No, res vam najlepša hvala. Se vidimo na zaključnem nastopu. Adijo!« Jessica mi pomaha in pomaham ji nazaj, potem pa izgineta za prvim vogalom.
09. julij 2013
u128648
u128648
Neeeext <3
09. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeexttttttt <33333333
09. julij 2013
u133063
u133063
neeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
09. julij 2013
next+nova bralka