Forum
No zopet jaz vem da jih imam že veliko, to bo še ena zgodba ker jih rada pišem za začetek rabim 3 nexte hvala
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

»baraba, debil, prasec!« sem se drla skozi solze... še pred dvema urama sem ga imela najraje na svetu zdaj pa ga sovražim kot nikogar drugega! »zakaj si mi to naredil? Zakaj?!« sem zavpila ter vrgla najino sliko v steno, da sta se steklo ter okrvir razbila. Sliko sem prijela v roke ter jo raztrgala na milijone koščkov. Najbrž že veste o čem govorim kajne? Če pa komu ni čisto jasno, vam lahko vse razložim. Ime mi je Viktorija (za prijatlelje Viki), in sem stara 15 let. Imam fanta (oz.sem ga imela), ki velja za najlepšega fanta na naši šoli. Ime mu je Nejc in je leto starejši od mene. Osnovna šola in gimnazija sta združeni, zato se lahko vidiva vsak dan... imam najboljše prijatleje na svetu, najboljša prijatleljica pa je Ula. Vse punce na šoli so mi zavidale Nejca, vendar se nisem preveč ozirala nanje... kakorkoli, danes sem po pouku čakala nejca, saj bi se morala dobiti pri vodnjaku. Ko sem ga poklicala je imel nedosegljivo številko... torej sem odkorakala v park. Nikogar drugega ni bilo zato sem imela čas za razmišljanje... nato pa sem zaslišala smeh, ki je prihajal iza grmovja... bala sem se iti pogledati kdo je za grmovjem, saj sem smeh skoraj prepoznala. Počasi sem vstala ter potiho odšla do grmovja. Morala sem si pokriti usta, da nisem zakričala ko sem zagledala nejca ter Ulo v objemu, ko sta se strastno poljubljala. Nejc je dvignil glavo ter me zagledal. Nisem čakala, začela sem teči iz parka in slišala njuno vpitje »viktorija počakaj! Viki. Ni tako kot izgleda!« sta vpila. »sovražim vaju! Nikoli več vaju nočem videti!« sem še zavpila, ter stekla domov...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je to Slikice:

Ula:

Jst (Viktorija):

Nejc:

21. maj 2015
u193060
u193060
Next
21. maj 2015
next
21. maj 2015
next
21. maj 2015
No, zdaj sem doma in razmišljam kako naprej... Nejca ljubim bolj kot vse na svetu, in z Ulo sva najboljši prijateljici že od vrtca. Kako sta mi lahko to naredila? Mobitel mi je zazvonil, bil je Nejc. Naj se oglasim ali ne? Sprejela sem klic in poslušala »Viki, si ti? Lej oprosti, sploh ni bilo tako kot je izgledalo. Še zmeraj ljubim samo tebe miška moja.« je rekel s sladkim glasom, ki se mi je v trenutku zagnusiv. Razmišljala sem kaj naj rečem? Na koncu sem se odločila »samo nekaj ti imam za povedati: 1. ne kliči me Viki, saj me tako kličejo samo prijatelji, 2. sploh me ne kliči več in 3. povej svoji dragi Uli da sta oba navadna prasca in da vaju sovražim. Aja pa še nekaj, med nama je konec!« sem se zadrla v telefon ter prekinila. Ko sem zaslišala tisto nadležno piskanje...pip, pip, pip, so me oblile solze. Čeprav nisem hotela sem ga imela rada. Preveč rada. Ampak nekaj mi je bilo jasno kot beli dan. Uli in nejcu sem se morala maščevati. Prizadela sta me in zdaj bom jaz prizadela njiju, nevem še kako, ampak nekaj si bom izmislila...
22. maj 2015
next
22. maj 2015
še 2
24. maj 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg