Forum
Helluf:*
Ja vem da je že na miljooone zgodbic ampak bi tudi jst rada imela eno:*
Hope u like it:*.

"Umaknite se s spoti prhajata Sarah in Mellanie!" je kričal fant po hodniku šole da je kar odmevalo v mojih ušesih.Sarah in Mellanie sta najbolj popoularni punci na naši šoli in se imata za najboljše.Ko sta hodile po hodniku smo se usi pomaknili na levo in desno stran če se nebi,no o tem nebi zdej...
"Spest se važita z novima torbicama" sem tiho zašepetala na uho moje edine in najboljše prijateljice Selene.
Oh saj se vam nisem niti predstavila.No se vam bom zdaj.Sem Daniella a starši in Sel(vzdevek od selelene) me že kar od od odroštva kličejo Dany.Res nevem zakaj mi niso že takrat dali ime Dany.
To sta Sarah

in Mellanie :

no to je pa moja Sel :

to sm pa jst (:

Z Seleni sma si kot sestre.Spoznale sma se v vrtcu in že tedaj sma se zlo zaštekale.Medtem ko sem Sel česala njene prelepe dolge lase se je po radiju predvajala :

Takrat sma še bile majhne in sma kar nekaj blebetale neko besedilo pesmi heh.To je sedaj najina najljubša pesem.
No....Sarah in Mellanie imata vsako leto ob koncu leta tako imenovan "priljubljen list" na katerem so učnci razporejeni od 1 do zdanjega.
"Pozor usi!Mellanie bo ob koslu razdelila priljubljen list.In mislim da vsi vemo kdo po zadnji tako kot usako leto kaj ne Selena in Daniella.Hihii"
Reče Sarah in se histerično zasmeji
"Veš kaj Sel mislim da nikoli nema prišle vsaj na list polek smrdljiviga Mika".
"Eh me ta list tko al tko nč ne pomen"
Prišel je čas koslia in Mellison nama je v roke porinila list
"Standart" reče Sel in ugrizne jabolko.
Pojema kosilo in grema domov kr nama odpravijo ure ker je učitelj zbolel.
Doma sem dočakala presenečenje....
NEXT?
KKŠNE ŽELJE PREDLOGI....?
21. avgust 2013
Neeext<3 :$
21. avgust 2013
hwala še usaj 1 next in nextam:*
21. avgust 2013
neeeeeext! nč nimam proti
21. avgust 2013
NEXT
21. avgust 2013
Hwala vam kr berete :*

**********************Daniella********************************************
Ko sem stopila skozi vrata se staraša začudeno nista prepirala ampak sta se objemala*O* WTF??
»Okej a sm prav prišla al ne poznam več naslova?«
Zasmejala sta se
»Dany imava odlično novico«
»Odhajata in vaju nebo 6 tedno??«
»Ne...« reče oče bolj užaljeno
»Pričakujema otroka....no dvojčka«
»Kaj prosim rečita da narobe slišim« in se focnem kr sm mislila da sanjam.
»Dany,postala boš starejša sestra«
Reče mama.
»Okey vidva pa res nista normalna!!«
Rečem in stečem z torbi skuaj v sobo in se zaklenem.Kaj mislita da sta star22??Prosim vas oba sta že pošteno čez 30!!Jooj sovražim ju -.-.
Prižgala sem Laptop ki mi ga je kupila Sel za 13 roj. Dan.

Videla sem da imam 5 prošenj za prijateljsto WTF??Kdo so
HARRY STYLES
LIAM PAYNE
NIALL HORAN
ZAYN MALIK
In
LOUIS TOMLINS???
Ah s tem se nisem obremenjevala in sem jih kar potrdila.Tisti neli Harry me je po nekaj sekundah kliknil.
»hey <3«
Odpisala sem mu in tako sma se pogovarjla še usaj kakšne 3 ure.Sedaj je bila že 3 zjutraj in sem se odločila da grem spat saj imam ju3 šolo.Preden sma se poslovvila sma si izmenjala še fonske.
Zjutraj se mi nikakor ni dalo ustati a mi je zazvonil fon . Za zvonenje mam:

Videla sem da me kliče »HARRY:*«
H-harry J-jst
J-am harry zakaj me kličeš tko zgodaj
H-zgodaj saj je že 7:30
J-o faqq!!
H-kaj??
J-zamujam!
H-kam??
J-u šolo!!
H-aja.no ko boš imela čas me pokliči.byeee
J-okey bom.byeeeeee harry.
Prekinem.Skočim iz postelje in se oblečem na hitrco v :

Nisem imela časa ne za zajterk ali make-up.No to bom uredila v šoli.Ko sm prišla v šolo sem zamudila.
Videla sem da je nek nov učenec.
»Ah,Daniella ravno prav si prišla«
Nov učenec je malo trznil ob mojem imenu.HM,kaj mu pa je?
»Ta ura ti odpade ker bop Harry-ju Styles-u razkazala šolo« reče učitelj
»OK«
Točno!Harry!Iz FB-ja .No gdo je rekel da nemoreš spoznatt FB prijateljev u živo .
*******************HARRY*******************************
Na novi šoli nisem nikogar poznal.Res vam priznam da pogrešam fante.Učitelj je bil do mene zlo prijazen.Malo pred zvnenjem je v razred prišla neka punca ki se mi je zdela zelo znana tudi po glasu.
Ob njenem imenu sem trznil zato ker je to DANIELLA !!Ja ona punca s facebooka.Pogledala sma se in se drug drugemu nasmehnila kr sma se spoznala.Komaj sem čakal na ta trenutek.Med raziskovanjem šole sma se nasmejala do solz.Sklenil sem da jo ju3 pokažem še ostalim fantom.Prav taako bom jo pa prosil če bi bila moja punca(
21. avgust 2013
neeeext ful dobr!
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
u142752
u142752
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKŠT
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
hwala za use nekste res mi velik pomen:**
nextam ju3(:
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
u142752
u142752
okej pa še 1X next
21. avgust 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt+nova bralka+dobra zgodba
21. avgust 2013
omgomgomg hwala vm kr še berete*-*
zdej če bom pisala bom pisala z totiga profila kr oniga sm pozablla geslo -.-
hvalaaa vm <33
31. oktober 2013
u179616
u179616
next
15. januar 2015
nexttt hitro
16. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani