Forum
u84822
u84822
no tuki bom pisala še eno zgodbico.I hope U like it
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hey!Sem Emily.Navadna 18 letnica,ki živi v Londonu.Niama staršev.Z mojo BFF Cher živim v veliki hiši.Najraje poslušam One Direction.Nisem njihova fenica sam pač jih poslušam.Igram na kitaro.Brez kitare bi bila zelo nesrečna.Kitara je moj najljubši inštrument.Zmeraj jo imam s sabo. Zelo rada fotografiram.Tudi brez fotoaparata ne bi preživela niti 5 dni.Nimam fanta.Imela sem že na kupe fantov.Vendar noben ni bil pravi fant.Cher je res najbojša.nikoli se še nisva skregali.
jst:

Cher:

a boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2012
next
16. junij 2012
Next!!
16. junij 2012
neext.
16. junij 2012
u84822
u84822
nextam

Odšla sem v kopalnico in se naličila.Končno sem opravila.Odšla sem v kuhinjo.Cher je že naredila zajtrk.Pojedli sva potem pa sva se odpravili po Londonskih ulicah.Prišli sva do neke trafike.Pred trafiko sem se ustavila in takoj kupila revijo na kateri so bili One Direction.Odšli sva v nek lokal.Takoj sem odprla revijo in začela brati."Slavni pevec Harry Styles iz skupine One Direction je izgubil svoj prečudovit glas.Neke noči so se z ostalimi člani skupine preveč ˝drli˝ in tako je Harry izgubil glas.Žal je celotna skupina morala nazaj v London.Zdaj pa živijo pri Simonu Cowellu."berem."seprav so v londonu, sam ne bojo mel nubenga nastopa"rečem.Cher je samo prikimala.Odšli sva nazaj domov.
next??
17. junij 2012
Next!!
17. junij 2012
next.!
17. junij 2012
next!
17. junij 2012
u84822
u84822
a bi kera pisala v imenu Cher??
17. junij 2012
next
17. junij 2012
u84822
u84822
nextam
Doma sva se usedli na kavč in se dolgočasili.Po 30 minutah tišine rečem."Bi šli v starbucks?"uprašam."ja, že dolg nisva bli tm"reče.Obula sem si svoje bele all-starke in odšli sva.Končno sva prišli do tja.Naročili sva

Odšli sva v park.Tam je bilo na kupe klopic.Usedli sva se na eno od njih in se začeli pogovarjati o One Diretion."a se boš prjavla na X-Factor k se bo kmal začel."reče Cher. "X-Factor??Ne halo kak sploh razmišlaš"rečem."Pa dej no sam probi ti maš res fh00Ł posluha"reče."okey no."rečem."Zapela bom pesem od Adele-Someone Like You ok??"rečem.Cher je vsa navdušena prikimala.prek interneta sem se prijavila.Čez 2 dneva so sprejemne avdicije.Vsa navdušena se piripravljam in pojem.Nastopil je dan odločitve.
Pred mano je stala žirija.Odpela sem...
next??
18. junij 2012
next.
18. junij 2012
u63958
u63958
neext
18. junij 2012
u84822
u84822
Nextam
Vsi žirantje so ustali in mi začeli ploskati.Sem bila res tako dobra?? "Kje si bila ti?? "reče Simon.Zasmejala sem se. " Imaš super talent. "reče.Potem so še nekaj govorili kako sem dobra.In..Potem sem šla naprej....res šla sem naprej.To mi je največ pomenilo.Vsi so mi čestitali.Cher je bila zelo vesela zame.Sedaj bom odšla na X-camp.Že pakiram.Poslovila sem se od Cher in odšla. Tam smo nekaj peli in plesali.Nič težkega.Sedaj pa odločitev.Nevem če bom uspela.Postavili smo se v vrsto. "Emily... "se je zaslišalo.Možnost imam!Vendar sta tukaj dve Emily. "Emily Smith"se zasliši.Sem to res jaz!Sem to res jaz???!!!JA POKLICANO JE BILO MOJE IME!Omg omg.Odšla sem v zaoderje kjer se še vedno nisem mogla pomiriti da sem to res jaz.Vsi so me mirili.Uresničile so se mi sanje!

Poklicala sem Cher in ji vse povedala.Bila je zelo navdušena.Kmalu sem spoznala da se je bilo vradno prijaviti na X-Factor.Bila sem zelo srečna.Vsi ki so bili poklicani smo bili v neki sobi. Nato so nas razdelili v skupine,nad 21 let in pod 21 let.Pod 21 let sem bila jaz.Vsi ki smo bili pod 21 let smo odšli v neko sobo.Bilo nas je 6.3 punce;Alex,Anna in jaz.In 3 fantje;Max,Jack in Robert.Najbolj sem se združila z Alex.Postali sva zelo dobri prijateljici.Pogovarjali smo se.To je bil tisti del ko izvemo kdo bo naš mentor.Vsi smo radovedno čakali.Nekdo je odprl vrata.Sobo je stopil Simon.Simon Cowell.Vsi smo ga pozdravili.Razložil nam je kako in kaj.Vesela sem bila da je Simon moj mentor. "Jutri se dobimo pre Big Bangom.Presenečenje imam za vas. "reče Simon.
Alex:

Next??
18. junij 2012
Next!!!
18. junij 2012
u63958
u63958
neext
18. junij 2012
next
18. junij 2012
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
18. junij 2012
u84822
u84822
Nextam
Odšla sem domov.Tam me je že čakala Cher. "Kako je šlo? "upraša. "Ah..ja šuper ane??!!Ja veš kdo je moj mentor!!!!!!!!!!Simon! "rečem vsa navdušena.Usedla sem se zraven Cher na kavč.Šla sem v sobo kjer sem spakirala(mel bomo za 2 dni izlet)Gledali sva film.Komaj sem čaka ju3.Ura je bila 22.oo zato sem šla spat.Moram biti naspana saj grem ju3 na nekak˝izlet˝.Nisem mogla zaspat.Končno sem zaspala.
Zjutraj me je zbudila budilka.Vsa navdušena sem vstala in se oblekla

Pojedla sem zajtrk,se poslovila od Cher in vzela kovčke in odšla.Končno bila sem pred Big Bangom.Tam je že bila Alex.pogovarjali sva se o vsem mogočem.Kmalu so prišli Simon in ostali.Odšli smo do neke vile.Tam so bile sobe za 2.V sobi sem bila z Alex.Vadila sem pesem od Selene Gomez-Tell Me Something I Don't know.Pesem sem že od prej znala skoraj na pamet zato sem jo samo še utrdila.Potem nas je Simon poklical v veliko dvorano. "No zej vi boste men v tej dvorani zapel vsak svojo pesem.Ne bo dons ju3 mi boste zapel.Haha.Da bo men to lažje sem povabil Kelly Clarkson"reče.Takrat je prišla Kelly.Kelly Clarkson?!?!What doesn't kill you makes you stronger.sem se spomnila moje najljubše pesmi od nje.Vse je pozdravila.Potem smo odšli v sobe in se začeli pripravljati.Kmalu je bil večer in odšli smo spat...
Next??
19. junij 2012
nneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttt
19. junij 2012
u63958
u63958
neeext
19. junij 2012
next c:
19. junij 2012
next
19. junij 2012
Next!!
19. junij 2012
u84822
u84822
Nextam
Zjutraj sem se zbudila in se oblekla.
Bila sem zelo vznemirjena zaradi nastopa.Nekako sem komaj čakala da poravim z pesmijo.Odšla sem vadit.končno je bila ura 14.oo.Začeli smo.Najprej sem šla jaz.Ne!Najraje bi se obrnila in odšla nazaj.Vendar ne.Morala sem se opogumit.Stopila sem na oder in odpela.Simon in Kelly sta mi ploskala.Odšla sem nazaj.Vsedla sem se na kavč in premišljevala»Kaj če bom odšla domov?«res se ne bi mogla sprijaznit s tem.Končno smo vsi opravili.Prišel je večer.Simon me je v njegovo sobo poklical ZADNJO!Usedla sem se na stol zraven mize.V mislih sem upala. »Emily imaš zelo dober talent...Imaš prelep glas...Zato...Sem se odločil...da..Se moraš žal posloviti od svojih domačih in vzeti glasbo v svoje roke,saj greš v neslednji krog!«reče.Srce mi je zastalo.Nisem vedela kaj narediti. »hwala!«rečem.Vsa srečna sem odšla v sobo za ˝zmagovalce.˝Tam je ni bilo Alex.Zato pa sta bila Jack in Max.
Jack:

Max:

next??
20. junij 2012
next!!
20. junij 2012
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
20. junij 2012
Next!!!
20. junij 2012
u63958
u63958