Forum
нαj ѕɴ pαттι ιɴ ѕɴ ѕe odločlα dα вoм ɴαpιѕαlα zɢodвιco. ιт ιѕ мy ғιrѕт oɴe ѕoo doɴ'т вe crιтιcαl
------------------------------------------------------------------------------------------
oĸej ѕɴ αɴɴιe:

тнιѕ ιѕ мy вғғ jαѕмιɴe:

мy вeѕт мαɴ ғreɴd lυĸαѕ:

мy love αυѕтιɴ:

αɴd eɴeмy cαrolιɴe z ɴjeɴιмα ''ғreɴdιcαмα'':

(klikn tazadno slikco)

------------------------------------------------------------------------
вιυ je prvι dα šole ɴα ɴovι šolι. jα нodм v prvι leтɴιĸ zα ɴαdαrjeɴe ɴαjѕтɴιĸe v loѕ αɴɢeleѕυ. z jαѕмιɴe ѕтopαvα proтι vнodυ ιɴ že zαɢledαvα lυcαѕα ĸαĸo ɴαjυ z ɴαѕмeнoм čαĸα. α ѕevedα ɴe ѕpreɢledαvα ɴιтι cαrolιɴe ιɴ ɴjeɴe ĸlαpe, z αυѕтιɴoм vred, ĸι je мedɴα ɴjeɴ ғαɴт. ĸo ѕαмozαveѕтɴo ѕтopαvα proтι lυcαѕυ, мorαvα ѕevedo мιмo cαrolιɴe ιɴ jo ѕlιšιмα ĸo reče ĸlαpι '' ιɴ zαĸαj ѕтα oɴιdve ɴαdαrjeɴι, zα ɢrdoвo??? тo zαɢoтovo ɴι dαr. pнαнαнαн'' oвrɴιlα ѕeм ѕe '' veš jαz υѕαj zɴαм ĸej ĸαj pα тι??? ĸlečeplαzeɴje ιɴ prιlιzovαɴje že ɴι dαr.''
-------------------------------------------------------------------------------------

тo je тo zα eɴĸrαт. ɴeхт??? υѕαj тrι ɴeхтe dα ɴeхтαм
25. julij 2012
u73517
u73517
neeeeeeext :*
25. julij 2012
u99263
u99263
nxt
25. julij 2012
u45603
u45603
next =)
25. julij 2012
next!
25. julij 2012
oĸej нυαlα vαм zα ɴeхтe.
--------------------------------------------------------------------------------
odɢovorιlα мι je ѕαмo še '' prαѕιcα '' vѕα ɴjeɴα ĸlαpα ѕe je ѕмejαlα, rαzeɴ αυѕтιɴα.
ιɴ тαĸoj ĸo ѕvα вιlι мιмo ɴjιн мι je jαѕмιɴe reĸlα '' α ѕι vιdelα??'' ιɴ rαvɴo тαĸrαт ѕмα prιšle do lυĸαѕα ιɴ мe je vprαšαl '' ĸαj je вlo pα тo??''. α ĸer ѕe jαѕмιɴe ιɴ lυcαѕ ɴιѕтα rαvɴo мαrαlα, мυ je jαѕмιɴe reĸlα '' ѕorrej dυde z мαɴo je ɢovorιlα, вodι ĸαvαlιr ιɴ ѕe odѕтrαɴι. oĸej?'' ιɴ poтeм мαlo вolj poтιнo ''вυтec''. ιɴ тαĸrαт мι je prĸιpelo, reĸlα ѕeм jιмα, dα ѕтα oвα мojα ɴαjвoljšα prιjαтeljα ιɴ ɴαj ѕe ѕprιjαzɴιтα ѕ тeм ιɴ dodαlα še '' doĸler ѕe ɴe zαčɴeтα lepooвɴαšαтι drυɢ do drυɢeɢα, ѕe ɴe poɢovorjαм z vαмα'' oтročje ĸαjɴe???? poтeм ĸo ѕeм нodιlα ѕтrαɴ ѕeм ѕlιšαlα le še lυcαѕα ĸι je reĸel jαѕмιɴe '' ĸαj ѕeм pα jαz ɴαredιl?''. ιɴ тαĸo ѕe je вrez мojιн dveн ɴαjвoljšιн prιjαтeljev poυĸ тαĸo vleĸel, ĸoт dα je čιɢυмι вrez ĸoɴcα. drιιιιιιιιιιιιιιɴ!!!! ĸoɴčɴo je ĸoɴec тeɢα вedɴeɢα dɴe ĸo мι ɢre vѕe ɴαroвe. α υɢoтovιlα ѕeм, dα dαɴ ѕploн ɴι тαĸo ѕlαв ιɴ тo zαтo, ĸer je αυѕтιɴ prιѕтopιl do мeɴe ιɴ мe oɢovorιl. poɢovor:
(jѕт- j ιɴ αυѕтιɴ-α)
α- нej
j- oн veš ĸoĸ ѕι мe preѕтrαšυ??
α- αммм... ιѕĸreɴo ɴιмαм pojмα. αjα нoтυ ѕɴ reč zjυтrι ĸ ѕι ѕe cαrolιɴe υprαlα. ιт wαѕ αweѕoмe.
j- oн, нυαlα.
α- αмαš тι υ roĸι тole ѕlυčαjɴo ѕĸejт????
j- αммммммм.... jα??
α- α ѕeĸjтαš??
j- jα ɴeĸαĸ, α тι poмαɢα ĸej č тι pυveм,dα ѕɴ ''ɢιrl cιтy cнαмpιιoɴ''
α- oмαjɢoš тo ѕι тι??? loн вι šlα ѕĸυpej ɢdαj υ ѕĸejт pαrĸ. тorej ѕvα zмeɴjeɴα dαɴѕ oв тreн???
j- jα oĸej.
α- čαo, вαвy
j- čαwčι

oĸej. ɴeĸoмυ ѕɴ мoɢlα тo povedαт, αмpαĸ мy тwo вeѕт ғrιeɴdѕ ѕe мι še ĸr ɴιѕтα oprαvιčlα тorej, ѕɴ мoɢlα мojo ѕeѕтrιčɴo lυlυ poĸlιcαт...
------------------------------------------------------------------------------------
4 ɴeхтe ѕpeт proѕιιм??? drɢαč pα ɴeхтαм ɴαιвrž šele jυтer.

ps.: sorrite k nism dala slik zvečer dubite < 333
25. julij 2012
next!
25. julij 2012
u73517
u73517
Next
25. julij 2012
u95766
u95766
next
25. julij 2012
u80719
u80719
neeeext!!!!
25. julij 2012
oĸej ɴo вoм ɴeнαlα zdej z тeмι črĸιcαмι pιѕαт ĸ ѕe мι ɴedα več
-------------------------------------------------------------------------------------------
okej slikce za prejšni del:

caroline in njena klapa ki umira od smeha:

kako sem se počutla k sta se lucas in jasmine kregala :

i was like that when me and austin talk:

jz med tekmovanjem prejšnje leto ko sem postala skateboarding city girl chanpion:

austinov nasmeh:

in moja sestrična Lulu:

okej in še kratek next:
----------------------------------------------------------------------------------------------
''halo?'' tako se je oglasila moja sestrična. pogovor: (jst-j in lulu-l)
j- hej lulu tuke annie
l- annie bananie. kaj pa kličeš. a si se spet z jasmine skregala a se ti je nekj awesome zgodil in bi mi rada povedala???
j- BINGOOOOOOOOOOO
l- na dan z besedo
j- govorla sem z austinom in me je povabu skejtat dans ob treh!!!
l- oh, kul no gotovo rabš pomoč in ja čez pou ure bom pr tep in ja mi boš use povedala. ja ona je žvela u predmestju ampak se je z njenim skuterjem do naše hiše pripeljala v pol ure.

in ja te pou ure je bil že drugi čigumi brez konca danes. a ko je prišla je bila oblečena v obleko in spet vsa perfektna. in potem sva začeli čvekat in čvekat in ko sem pogledala na uro je bila ura malo do treh...
------------------------------------------------------------------------------------
5 nextov proooooosim za next < 333
25. julij 2012
neeeext
25. julij 2012
nexttt dobra zgodbicaa
25. julij 2012
neext
25. julij 2012
u76594
u76594
next
25. julij 2012
u84763
u84763
neeeeexxxttttttt and i love it sploh pa zato ker oba2 skejtata
25. julij 2012
u100749
u100749
neext
25. julij 2012
neeext
25. julij 2012
next! nova sn... um še en next danc če loh plis....
25. julij 2012
js se strinjam z †Wonderland†
25. julij 2012

25. julij 2012
I love u :*
I love u :*
nextuššš 12
25. julij 2012
u59458
u59458
Next
25. julij 2012