Forum
"Moram RES iti za počitnice v London?" sem vprašala mami, čeprav sem že vedela odgovor, ter zavila z očmi. "Ja, moraš preživeti tudi nekaj časa z očijem!" mi je odgovorila ter v prtljažnik dala kovčke. Odprla sem vrata avta in se vsedla na zadnji sedež zraven moje sestrice Melanie. "Alex, Alex igraj se z mano!" je rekla in mi pod nos pomolila barbiko. "NE Melanie!" sem ji zabrusila. Potem se je še nekaj časa jokala, jaz pa sem si v ušesa potisnila slušalke in prišla v drug svet. Svet, v katerem mi ni treba iz New Yorka v London. Boljši svet.
Jaz-Alex

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. november 2013
"Prispeli smo do letališče punci!" je rekla in parkirala avto. Izstopila sem iz avta. Mami me je objela in mi rekla naj pazim na Melanie. Potem je objela še Melanie in rekla da naju bo pogrešala. Čez nekaj časa sva bili že na letalu. Melanie je bilo zelo strah saj je prvič letela z letalom, zato sem jo mirila. Potem me je prijelo na stranišče in vstala sem in se v nekoga zaletela. "Oprosti, oprosti" sem se začela opravičevati. Pogledala sem v obraz fanta v katerega sem se zaletela in biu je Zayn Malik! "O Bog" sem rekla in se malo spotaknila ob svojo lastno nogo. Nasmehnil se je in rekel da je vredu. "Kako ti je ime?" me je vprašal. "A-Alex in ti si Zayn, ne?" "Ja" je rekel. Potem mi je dal listek in rekel naj ga pokličem. Vrnila sem se na svoj sedež in sploh nisem morala verjeti da se je to res zgodilo. Zaradi šoka sem celo pozabila iti na stranišče Potem smo pristali in na letališču sem videla očija. Z Melanie sem stekla in ga objela. "Očiii!" "živjo srčici kako sta?" "slabo ker smo v tem deževnem Londonu ampak dobro ker te končno spet vidiva" sem rekla. Stopili smo ven in res je deževalo. Čakali smo na taxi in premočilo me je do kože.

Čez nekaj časa smo prispeli pred OGROMNO in ful lepo hišo.

Ko smo vstopili noter sem zagledala:

"Oči, božič je čez 3 tedne!!!!!!" sem rekla in se zasmejala. Potem mi je povedal da so gor spalnice in lahko si z Melanie izbereva vsaka svojo. SVoje kovčke sem odnesla gor, si pogledala vse sobe in si nakoncu izbrala to:

30. november 2013
u160535
u160535
Neext!
29. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg