Forum
Hoj :3
Pisala sem že več zgodbic ampak mi niso bile zanimive tako da sem jih opustila. Danes pa sm dobila zelo dobro idejo za zgodbo tok, da sm se jo odločila pisat. ;3 Please, reaaad.! x3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Hej!.x3
Sem Jessy. Jess me kličejo frendi. :3 No za začetek se morm mau predstaut.! Mam 14 let. In hodm u 9.r (zadnji, JUPI! :3). Uglaunm ja.!
Js:

Mam dvee bff. Ano in Katjo.
Ana ma douge rjave raune lase. Je ugalunm res carka in take pili da mene kr pobere! Res ful jo mam rada. Sam nismo u istm classu. Ona je b ja pa a. ): Amapk vseeno smo odmore kr skupi. In use si powemo.
Ana:

Katja je tut moja bff sam ona je bl zadržana. Smo u istem classu. Je pa res da se druži z mojo sovražnico ): (anamario). Katja je sicer uredu in se tut razumemo sam mau manj kr ja pa Ana. No uglaunm je tut ful lepa in tok zgleda.
Katja:

Amaaak obe mam fhOOOOŁ rada.! ;**
-------------------------------------------------------------------------------------------

Na šolo pa je pršu................................

Next (4).

Dobr pišm? :3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. oktober 2011
u60375
u60375
wau, wau,wau.!
next obvezno (; < 333
18. oktober 2011
neext
18. oktober 2011
Okej, še 2.! Hvala za nexte.
18. oktober 2011
next!?
19. oktober 2011
Nextt. Obvezno.
19. oktober 2011
next

pa na zasebc mi sporoč kdaj boš nextala
19. oktober 2011
u62510
u62510
Nextt
19. oktober 2011
Hvala za nexte. :3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
....Na šolo je pršuen nou tip.. noro lušn ;* Blo mu je ime Luka. Mislm da je biu tu tist Luka moji sanj.

Vse punce so se ozirale za njim in vseem je biu ušeč. :/ Vedla sm takoj da nimam šans kr je velik lepših od mene. Tut Katja in Ana. Ampak obe od njiju se nista upale it do njega in ga pozdraut. Js pa :3

Bil je šptrni dan za 6.r,7.r,8., in 9.r. Šli smo z avtobusom v gozd na pohod. Ob koncu vožnje sem pred avtobusom stala z frenom. pogovarjala sva se o različnih stvareh. na pohodu se nism upala komunicirat z nim ampak na koncu pohoda k smo čakal na avtobus sva se začela pogovarjat. Sicer se nisva pogovarjala fhool in doug ampak vsaj spoznala sva se.

Od tega dne mi je skoos po šoli mižikau in se mi smejau. Meu je lep nasmeh. x3 Ana mi je takoj povedala da je tudi njej všeč ampak midve se nisva nikoli skregala. Spoh pa za fante ne! Pogovarjale sva se kok je lušn in useee. Dokler nisva ratal jst in Luka dobra frenda. Sicer ni biu u istm clasuu k jst sam sva se pa med odmori zajebaval in use..

Use je blo uredu dokler se ni umešala in mi ga dobesedno prevzela.... :3
--------------------------------------------------------------------------------------------------
19. oktober 2011
next
19. oktober 2011
u60375
u60375
neext :3
19. oktober 2011
Okeej. :3
20. oktober 2011
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Use je blu uredu dokler se odbesedno ni umešala in mi ga prevzela Katja. Kr začela se je prilizovat okol njega jt pa tega nism mogla gledat. Rekla pa ji nism nč. Ona je trdila da sicer ni v njega ampk jst wem da je. Pol so se tut z Anamario spomnle enga plana: in sicer Katja je prej hodila z enim Markootom. Ta marko pa je med zvezo osvajal še eno drugo punco in pol se mu hočje zdej maščvat tok da bi uporable Lukata. Ta pa je biu itak za, sam da so punce okol nega pa je happy. in pol kar je biu višek vsega je rekla da bi lukata tut zalizala sam da bi biu Marko lobosumn. A je to normal?? da kr nekoga zaližš..

.. če bi bo tok z mano mi bi dol viselo. Markota bi ene 2x užgala pa je. sam mism da Luka ne bi hotu Katje zalizat sam zarad tega. Usaj upam :3 in tokk.. se mi je Katja zamerla.! :/

Useen mislm da sm mu bla jst usen bl zabavna.. In tut skos mi je mižikal. čeprou je biu za da bi se katja s pomočjo njega maševala markotu sploh ni hotu pol nč. še objeu je ni!. : 3
Je pa ress da sta se onadva prej............................................Nextaaam? (3,4)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. oktober 2011
u60375
u60375
next (;
22. oktober 2011
u62825
u62825
next!!!!
23. oktober 2011
next
24. oktober 2011
next
24. oktober 2011
------------------------------------------------------------------------------
Je pa res da sta se onadva prej zbližala k jst pa Luka. Hotla sm tu popravt ampak nism mela nobenega pametnega izgovora da bi sepogovarjala z njim. Ko sem bila dežurna je bil vsak odmor pri meni in se pog. z mano. V varstvu kjer smo čakali na avtobus je zmano risal na tablo in se zajebavaaal. To mi je bilo všeč.

Z mano je bila v varstvu tudi Katja, ki nas ni obrajtala. x3 Zajebava sva se in smejala ko je prišla anamaria in se začela vlačiti okoli njega. To mi je šlo na žiuce. Vedno je iskala le pozornost. Tudi pri drugih. Da išče pozornost pa je izjavila tudi Katja, njena dobra prijateljica. Katje ni bile na avtobusu tako da ko se je umaknila sem s5 lahko pristopila do Lukata. Moja prva najbloša prijateljica Ana mi je zaupala da mi Lukata popolnoma prepušča saj se je zaljubila v drugega. V koga mini powedala takrat ampak je obljubilla da izvem :3.

teško mi je navezat stike z ljudmi ki so mi všeč. Dobra novica ki jo je prinesla zoprna Anamaria na postajo je da imamo v četrtek šolski pless.

WAW & Jupiiii! :3 Na plesu bo lahku tudi Lukaaa.*_* To bi bilo res fino. Uprašati ga moram a .............................next (3,4) :3
------------------------------------------------------------------------------------------------
24. oktober 2011
u38558
u38558
nexxxst
29. oktober 2011
neeeeeeext
29. oktober 2011
neeext obveznooo
29. oktober 2011
u60375
u60375
next pikej :3
29. oktober 2011
------------------------------------------------------------------------------------------------------uprašati ga moram a ne upam si ga direkt v faco. Res newem.. naslednji dan sem zvedla da bo prišel. Skakala sem od veselja. Ko je bila ura 16.oo h sem stekla v kopalnico, nase zmetala vsa ličila in se oblekla naaajlepše.:* Odbila je ura 16.5o h ko sem že sta v napiši šoli (telovadnica). Tam se je odvijal ples. Začelo se je. Ni ga še bilo. Bila sem zelo živčna. Čakala sem in čakala.Na začetku se ni upal noben plesat a ples smo otvorile jaz,Katja in Ana.. plesale smo kot nore. Zelo smo se zabavale. DJ je biu dober, dobra muska usee... Mislim da je bila ura 6.oo h ko so se odprla vrata in čez je stopil Luka. Luka je biu prekraaasen. Oblečen je biu v isto barvo kot jaz, modro (;. Punce so žačele kričat in se valjat okoli njega. To mi ni bilo všeč a tega nisem pokazala.. Delala sem se koda ni nič in plesala naprej. Katja je hitela do njega da ga pozdravi in prosi za ples, a jo je pozdravil na hitro in prišeel-........................................NEXT 2,3,4

Sori kr sm mau napisala sam nism mela cajta. Drugič bom več. :3
------------------------------------------------------------------------------------------------------
02. november 2011
next
02. november 2011
next !!!!
02. november 2011
u61092
u61092
nextt
05. november 2011
u61092
u61092
Haaha nexxttiii !!!!!!
05. november 2011
Dobra a ne .Sponge.BOB. Tu bi blu u mojih sanjaaam!

Še 1 next pa nextam!
05. november 2011
u61092
u61092
hihih dobra zloo!! drugač pa še enkarat next čeprov sm že ! hehe
05. november 2011
u61092
u61092
nextt
17. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike