Forum
Heej.Hooj.^^

Mnjah..Začela bom pisat še eno zgodbico.(:
Mogoče.Če se boste strinjali&če bo sploh kdo bral.No..Zgodba bo govorila o eni najstnici ki se sooča z raznimi problemi in podobno.Če hočte da napišem..Že veste kaj morte napisat. :Đ [next]

Prvi del napišem zvečer ali jutri keer me dans ni doma ker mam neki nastop? .__.

Napiišem? ö

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. december 2010
Še osebce.^^

Hana~Glavna oseba. :3
Saša~Hanina bf.^^
Tim~Sašin fant. (:
Maj~Hanina ljubezen. ;$

Hana.^^

Saša.^^
13. december 2010
u32691
u32691
taaakoooj.! *__*
13. december 2010
ajde nexti bukica moja
13. december 2010
Tim:

Maj:

&Nevem,če bom dans uspela nextat. :' (
Jutr sigurno.(:
13. december 2010
Evo,Pa bom nextala,ker se mi neda učit. :' D

*driiiiiiiiiiiin* ''Uhh,končno je konec'' sem si rekla.''Hana!'' je nekdo zakričal za mano.Obrnila sem se.Bil je Tim.''Hej,Tim.'' ''Hello,Hana.Saša mi je sporočila naj ti poveem da te čaka na busni.'' ''Kaj se je zgodlo z vama?Kok to da nista skupaj?'' ''Mnja,ona učitlca ko me ma slovo mi je celo uro,ki naj bi bla prosta,nekj nakladala kok me ma ona rada pa to.Haha.'' ''Hahaha..Te ma pa res rada.Grem jas zdaj na busno.Se vidmo popoudne kej?'' ''Lohka,vidve se zmente.'' Odšla sem.Če še neveste,Saša je moja bf,Tim pa je njen fant.Saša je danes spet malo preveč stegovala jezim in učitelca jo je poslala ven.In spet ma neopravičeno. :'D Kmalu sem prišla do omaric in takoj sem ga zagledal.Maj.Ohh,popounež. *-* Obrnil se je in me pogledal.Hitro sem obrnila pogled.Zdelo se mi je da se mi je celo nasmehnil? Aaah..Ni mogoče.Kaj se bo eden izmed najbolj popularnih fantov na šoli nasmihal meni.Pomislila sem ''Privide mam.LoL''
Obula sem si svoje rdeče allstarke in oblekla jopico.Odšla sem na busno.Takoj ko me je Saša zagledala mi je začela mahat.Ko sem prišla do nje je bila čisto navdušena.Nad čim? o: ''Hana,nekj ti moram povedat.Nujno!'' Nisem je razumela kaj naj bi bilo tako nujno.

Next? Jaa/Nee. (:
13. december 2010
Neeeexšt (:
13. december 2010
u29720
u29720
NeeeeexT
13. december 2010
''Pridi žww!'' je rekla in me že začela vleči proti igrišču.Usedli sva se jaz pa sm se ugrala z listi.xD ''Eeem..Veš.Nekdo te je iskal.'' ''Ja in to je tko pomenbno?Haha.Pa sej me zmeraj kdo išče.'' ''Ja pa ne Maj..'' ''KAJ!'' ''Jah,Maj te je iskal ker te je hotu nekj uprašat.''Ahh..Dej nehaj.Spet se kej lažeš..'' ''Nepasene!Lej,zdej gre proti nama.Zapomn si da te je hotu hekj uprašat.'' ''Ja pa kaj naj mu rečem,kaj jst nevem.'' sem ji zašepetala,saj je bil že skoraj pri nama. ''Hej Hana.Hej Saša.'' ''Eeem..H-hej.'' sem zajecljala. ''Vse bo v redu,sam pomir se,Hana.Globoko vdihniii in izdihnii.'' sem si rekla sama pri sebi.''Khm..Saša naju lahk pustiš mal sama.?'' ''Ja,seveda Maj.'' ''NE!'' o fu**.Kaj mi je.Zdej sm pred njim nekj zakričala.In.''Japa grem,Hana.Takintak moram poiskat Tima.'' Se nama je nasmejala in odšla. Mja.Zdaj sm pa sama.Težko sem se prisilila da ga nebi cel čas gledala.''Hana.Veš.Khm.Všeč sii mi.Zaljubljen sem vate..'' ''Dihej,dihej,dihej...'' sem si govorila.Iz sebe nisem mogla spraviti niti ene besedice..

Next? (:
13. december 2010
nwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwxt
13. december 2010
u29720
u29720
NeeeeeeeeeeeeeeeeeexšT
13. december 2010
neeeeeext** upsi xD
13. december 2010
d mi nextaš!!!!!!!!!
14. december 2010
u33192
u33192
Neext .!
ajlafju !♥♥♥
16. december 2010
u23965
u23965
neeext ;3 < 3
16. december 2010
neeeeeext ful dobra
!!!!!!!!!!!!!!!!
16. december 2010
''Ampak kako..Ti..'' Poskušala sem nekaj povedat-bolj zajecljati-ko mi je usta zaprl s poljubom.Bila sem v sedmih nebesih.Objela sem ga. ''Hana..Ali to pomeni da sem ti všeč.In da zdaj hodiva?'' mi je zašepetal na uho. ''Ja..'' Sem mu odgovorila.Mislim,da sem celo zardela.Iz njegove je vzel svinčnik in mi na majhen zmečkan papirček in nanj nekaj načičkal.Poljubil me je na lice in z nasmehom na ustih odšel proti telovadnici.Čisto zasanjana sem odšla na avtobusno postajo.Saše&Tima še ni bilo na postaji.Najbrš sta se spet kje mečkala v kakšni prazni učilnici,ki sta jo našla. :'D
Zagledala pa sem Niko.Spomnim se,da sva bili od 1. do 3. razreda bf.Potem pa sva se oddaljile,ker je bila ljubosumna na Sašo,ki je prišla v naš razred,ker so se preselili.Ahh,točno.Pred kakšnim mesecem je prekinila z Majom.Nevem zaradi katerega razloga,ampak jo je zapustil.Najbrž me zato tako grdo gleda,ljubosumna je.Spet. -.-
''Ti!'' čudno sem jo pogledala. ''Kaj?'' ''Kaj maš ti MOJGA fanta za OSVAJAT!?'' ''Eeem..Če slušajno misliš Maja..On že mislim da približno 1 mesec NI tvoj fant&nism ga jst osvajala,on je sam do mene pršu!'' Ni se mi dalo prepirat.Bila je razvajena in najbrž je hotela nazaj osvojiti Maja.Pristopila je do mene in..IT WILL BE CONTINUED! :'D

Next? Jaa/Nee. :'3
16. december 2010
next.TAKOJ(pršm) k je ful legendarnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
17. december 2010
u33192
u33192
next next next ! :Đ mwwwwwwwwa♥
17. december 2010
..me lopnila po licu.Priznam,malo me je zapeklo.Grdo sem jo pogledala in jo nazaj udarila po nosu.S pestjo,haaa,kaj znam.xD Iz nosu ji je pritekla kri.Nisem ji nameravala pomagati,samo gledala sem jo.''Sama si je kriva,krava neumna.'' sem si mislila.Kmalu je bila avtobusna postaja že skoraj čisto napolnjena od učencev,ki so izvedeli za najin pretep ali pa so naju opazovali z igrišča.Med množico sem zagledala Maja.Pogledala sem ga in opazila,da je namenjen k...Niki? Avtobusna postaja je bila sedaj že skoraj prazna,saj je prišel neki profesor.Opazovala sem Maja.Še pogledal me ni.Bil je pri Niki in...jo objemal.Vanj sem zaljubljena že 1 leto in pol.In sedaj,ko sva par....Komaj sem zadrževala solze.Nika je imela prav.Še vedno ljubi njo.Jaz sploh nisem pomenbna.Že sem hotela oditi,ko sem videla kako jo je vzel v naročje in jo nesel v šolo.Stekla sem do ceste.Bila sem razburjena,žalostna,čutila sem se prevarano.Že sem bila na sredini ceste.Ko pa sem se ozrla na levo sem zagledala...

Next.? Jaa/Nee. Pa poweejte še komu za zgodbico,ker nima lih velik bralceu.(:

Alma~Dajnasor moj. :* ♥
17. december 2010
u23965
u23965
nexxt JA
majkemi če ne nextaš aš ka ti nardim? ;Đ
17. december 2010
next
18. december 2010
Nextii BucBuc.^.^
18. december 2010
u29720
u29720
NeeexT taaaakoooj

The beest
18. december 2010
u33386
u33386
Dej!!!
NexT!!
TheBest je!!
♥♥
18. december 2010
u18082
u18082
♥NEXT♥
18. december 2010
u33386
u33386
P.S.Maj je dobesedno carski po izgledu!!!
♥♥♥
18. december 2010
nextiiii
18. december 2010
...avto,ki drvi proti meni in kar naenkrat nisem več vedela kaj se dogaja.Videla sem samo še črnino.Hotela sem odpreti oči a jih nisem mogla.Slišala sem samo še glasove.Nisem čutila nog.Glasovi,ki sem jih slišala so pojemali.Hotela sem odpreti oči a jih še vedno nisem mogla.Zdelo se mi je kot da padam v neskončno globoko brezno.Na koncu sem se zavedla,da spim.Zbudila sem se.Nisem čutila nog.Bolela me je glava.Odprla sem oči.Vse je bilo zamegljeno.Videla sem nekaj obrisov ljudi.Vse drugo je bilo belo.Še enkrat sem odprla in zaprla oči.Slika se mi je zbistrila. ''Kje sem?'' sem vprašala Sašo,ki sem jo opazila a me je takoj vse začelo boleti.Zastokala sem od bolečine.Opazila sem,da sta v sobi tudi mama in očim.[očeta nisem imela saj je umrl ko sem bila stara 7 let,ker je imel raka]Ko sem spregovorila sta se zdrznila.''Hana,v bolnišnici si.Avto te je povozil'' Mami je po licu spolzela solza in bruhnila je v jok.Oče jo je objel in jo začel tolažiti.Pogledal me je in mi rekel:''Mamo bom odpeljal ven,saj ti bo Saša povedala,a prosim te,ne govori.'' Zdelo se mi je kot da bosta kmalu še Saša in očim začela jokati.Odšla sta iz sobe.Kmalu je v sobo prišel zdravnik,še preden je Saša začela govoriti kaj se je zgodilo.''Hana ne bom ti lagal.Ko si tekla čez cesto te je povozil avto.Lahko ti povem...

Next? (:
18. december 2010
u33386
u33386
JaaaJaaa!
Carsko jee!!
♥♥
18. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg