Forum
Hej!Pisala bom zgodbico.
Glavne osebe: Neža (14) Kaja,BF (14) Matic,simpatija (14)
''Neža,zajtrk'' me je zbudila mami,ko je odgrnila zavese v moji sobi.''Tako zgodaj?Saj je vikend'' sem ji odgovorila.''Vem,potem greste k očku,saj veš'' je rekla in se usedla na posteljo.Sovražim očka in njegovo novo ženo Emo.Imam 2 sestrici dvojčici Valerijo in Lariso (6let) ter pol bratca Žiga (3).Naj se malo predstavim.Moje ime je Neža in sem povprečna 14letna najstnica v najstniških letih,imam BF Kajo in simpatijo Matica ter mucko Bello.Moji mami je ime Anamarija,očku pa Klemen.Oči nas je zapustil,ko sem imela 10 let.Poročil se je z Emo .Šla sem v kuhinjo na zajtrk,bile so palačinke,njama.''Okusne so mami'' sem pohvalila mami.''Ti loviš'' se je drla Larisa proti Valeriji ter tekla stran.''Punci,dovolj,nismo zunaj'' je jezno rekla mami.''Pojejta zajtrk potem pa se pojdite vse 3 oblečt'' je še dodala in umirili sta se ter sedli…Next?
Neža:

Valerija&Larisa:

23. julij 2012
next
23. julij 2012
''Mi daš telefon prosim,mami?'' sem vprašala mojo trenutno živčno mami.''Izvoli'' mi je rekla in v roke potisnila Iphona.''Gremo smrkete'' se je drla mami iz spodnjega nadstropja.''Že gremo'' je rekla Larisa in odšle smo proti avtu.Jaz sem sedela spredaj,onidve pa zadaj.Vozile smo se 1 uro kar na enkrat pa se je v nas zaletel avto.Tema.Zbudila sem se v bolnišnici.''Kje je mami?Pa Valerija in Larisa?Kje sta?Kaj se je zgodilo?'' sem spraševala zdravnico.''Pomiri se,deklici sta v redu.Mami pa..žal mi je'' je rekla.''Kaj to pomeni?'' sem s solznimi očmi vprašala.''Umrla je na kraju nesreče,žal mi je'' je rekla.Začela sem jokat.''K-k-kdaj gremo lahko d-d-domov?'' sem vprašala v joku.''Jutri'' je rekla zdravnica in odšla.Kasneje so me prestavili v drugo sobo.Tam je bila punca in fant.Punca je bila Ajda fant pa Matic.''Žal nama je'' je rekel fant.''Hvala'' sem rekla v joku,ko je po vratih potrkalo..Next?
Mami

Ajda:

Matic:

24. julij 2012
u74779
u74779
Next!!!
24. julij 2012
''Neža,Neža,Neža'' sta se drli Larisa in Valerija.''Tiše,smrketi'' sem rekla.''Saj je v redu'' je rekla Ajda.''Kje je mami?'' je vprašala Valerija.''In zakaj smo v bolnici?'' je dodala še Larisa.Pogledala sem Matica in Ajdo.Kako naj jima razložim sem v mislih premišljevala.''Vesta..mami ni več med nami,šla je k angelčkom.Zaspala je za vedno'' sem začela in solze so mi stopile v oči.''Odšla?Rekla je,da nas nebo pustila nikoli same'' je začela jokat Larisa.''Vem sonček ampak nas je.Ne po naši krivdi,sploh ne!Voznik je bil kriv,zaletel se je v nas in mami je takrat zaspala'' sem povedala v joku in ju objela,vsako iz ene strani.Jokale smo vse 3.Objete.''Gospodična Adamič'' je prišla medicinska sestra v sobo.''Želite?'' sem vprašala.''Lahko greste domov'' je rekla in odšla.''Se še vidimo?'' je vprašal Matic.''Itak,vaju pridem pogledat,obljubim'' sem rekla,prijela sestrici za roke in odšla.Next?
Med. sestra:

24. julij 2012
sm ne takih čustvenih stari delat prosim k sm se zjokala

next!!!
25. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg