Forum
u154915
u154915
нєℓℓσ!
Z Pαптнεя.† sve se odločile da bove napisale čisto navadno zgodbico... najstniško življenje dveh emo punc,ki se spoznata v prvem letniku... upave da vam bo zgodbica všeč!
"It's 5 o'clock in a morning, conversation got boring..." je zazvonila moja budilka na telefonu. Zaklela sem in jo ugasnila. Bil je prvi dan šole. Začetek prvega letnika. Joooj kako sem nevljudna. Nisem se predstavila. No...moje ime je Kayle Emm Rayns. Stara sem 15. Živim v Nemčiji z bratom Tomom in mamo. Mama je rokerica zato jo zelo redko kdaj vidim. Zato bi se lahko reklo da zame skrbi moj brat,ki je star 18 let. Očeta nikoli nisem poznala in tudi nimam nobene želje po tem da bi ga kdaj spoznala. Sem zelo problematični otrok in zelo zaprta vase. Svojih čustev ne kažem naokoli. Sem tudi zelo agresivna in ko sem jezna bolje da nisi zraven mene. Nikoli nisem imela prijateljev,zaradi karakterja in seveda videza. Sem zelo drugačna od drugih. Sem 'Emo girl' tako kot moj brat 'Emo boy'. Kakorkoli... danes se bom prvič prikazala v srednji šoli umetnosti v München-u. Čeprav mi gre to težko iz jezika me je rahlo strah. Spet novi ljudje in zbadanje kakšna sem in vse živo. Tega sem počasi naveličana. Hitro sem se oblekla v svojo oblačila in se odpravila v spodnje nadstropje kjer me je že nestrpno čakal moj brat da me zapelje v šolo. Stekla sem iz hiše in skočila v njegov avto. In že sva se peljala...

To je Kayle:
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=78258063[/img]

To je Tom:

29. december 2013
Neeeeeeeeeeext!
29. december 2013
u147737
u147737
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
30. december 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. december 2013
neeexxxtttt
30. december 2013
neext
30. december 2013
še en al pa dva nexta!
30. december 2013
okej, hej everyone!!!
spremenla sm si nejm, zdej pa dovolj ,let's start!!!
∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞∆∞
"Butasta šola!! Zakaj obstajaš? Daj mi mir in me pusti uživati lajf!" sem govorila sama sebi, medtem ko sem izbirala oblačila za 1. šolski dan. "Ne, a-a, nop, prfektno!!" sem si rekla in nase potegnila črno majico z logotipom od skupine Black Veil Brides, črne kavbojke z verigo, črno zapestnico in črne bulerje. Yeah, that's my style people! If u don't like it, fuck you away!!!! "Spokaj se dol Ann!" sem zaslišala svojo sestro in hkrati najboljšo frendico. "Pazi, prihajam!" sem zavpila, pograbila torbo, ter zdrvela po stopnicah. "Prelepa si!" je rekla Emma, me prijela za roko, pograbila ključe od motorja, ter torbico in nato sva se odpravili!
a) Sorry kr ni dolgo!!!
b) Sorry če je kaj slovnice narobe, ker mi tipkovnica šteka!!
c) Next?

Jaz:

Emma:
https://data3.whicdn.com/images/93004158/large.jpg

Moja torba:

03. januar 2014
neeeeeeeext!!!!!!!!!1
03. januar 2014
next
04. januar 2014
u147737
u147737
Next
04. januar 2014
Full dobr next nujno!
04. januar 2014
u142227
u142227
next
04. januar 2014
u154915
u154915
evo tukaj je neeext ((:
Ko sva se peljala sem bila zelo živčna in roke so se mi potile. Ves čas sem gledala skozi okno. Drevesa so švigala mimo mene. Po licu mi je spolzela solza in hitro sem si jo obrisala. Iz torbe sem vzela cd in ga dala v radio. Seveda je bil od skupine Black Veil Brides. Jooj pozabila sem vam povedati da sem njihova največja oboževalka. No kakor koli... Ko sva bila že skoraj pred šolo sem se obrnila proti Tomu in mu rekla:"Tom...Nočem iti v šolo." Na hitro me je pogledal in se mi nasmehnil. "Ne skrbi Kayle. Letos bo drugače. Če pa bo kaj narobe pa veš kje sem. Moja šola je takoj zraven tvoje." Ustavil je pred šolo in me gledal. Resno sem ga gledala potem pa ga objela. Vzela sem torbo in izstopila iz avta. "Srečno!" Mi je zavpil Tom skozi okno in odpeljal. Zavzdihnila sem in se odpravila proti vratom šole. Za sabo sem že zaslišala smeh in šepetanje. Obrnila sem se in opazila da so to fantje in punce iz 4 ali 3 letnika. Zavila sem z očmi in odšla v šolo. Prvo uro sem imela razredno. Zato sem morala poiskati našo učilnico. Bila je v 3 nadstropju na levi strani. 5 učilnica. V učilnici je sedelo samo 7 učencev. Vstopila sem in vsi so se obrnili proti meni in začeli nekaj šepetati. Zavzdihnila sem in odšla čisto v zadnjo vrsto in se usedla za svojo mizo. Vedela sem da bom sedela sama. Ker je bilo do začetka še dobrih 15 minut sem si v ušesa vtaknila slušalke in na telefonu prižgala muziko.

Moja torba:

Moj telefon:

Se opravičujem ker je kratko in bedno -.-
1.Kaj se bo zgodilo naprej?
2. Mnenje?
3. Neeeext?
04. januar 2014
Ful finu neeeeeextttt
04. januar 2014
hunger games
http://www.igre123.com/forum/tema/hunger-games/66058/1
res sory za smetenje
04. januar 2014
in ti greš na blok!
04. januar 2014
u147737
u147737
meeext
04. januar 2014
u155957
u155957
next
12. januar 2014
Awsomeeee!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. januar 2014
u142227
u142227
waw *__________* next
12. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg