Forum
Upam da boste uživale ob branju!

"Prekleto!"Ja,to sem jaz.Zjutraj ob pol šestih že preklinjam,samo da je ponavadi v francoščini in zveni še 5 krat huje.To pa zato ker ne najdem svojih uggic.Ponavadi mi jih zmeraj pripravi mami,ampak je ni in to je velik problem.Ne ni me zapustila,ali pa umrla.O saj res,naj se vam predstavim.

Moje ime je Ariana Marie Bieber Pierce in sem edinka.Prosim samo ne me spraševati če sem v sorodu z Justinom Bieberjom.Samo še 4 mesece mi manjka da bom stara 18 in si grem tale grozen priimek odstranit.Ja moja mami je že več kot 9 mesecev na turneji z One Direction.Ja,z njimi.Je njihova stilistka(zbira jim kaj naj imajo za oblečt in jih 'liči')in je mogla it z njimi.Tako da večino časa preživim z njimi.Z njimi ne bi mogla meti nič,ker so mi kot bratje in se že toliko časa poznamo.To je nekaterim treba povedati kar nekajkrat.To velja posebaj za Harryja,on ne zastopi kaj pomeni nočem imeti nič s tabo.Najmlajši je in je najbolj potreben,dobesedno.No,kje sem ostala.Moja barva las je nekako med blond in rjavo.Za to se imam zahvaliti moji prečudoviti mami.Sovražim svoje telo,to pa zato ker sem šla pred 2 letoma na avdicijo za manekenstvo.Ampak sem bila predebela.To je razlog zakaj me je mami vpisala v dekliško šolo v Londonu ter da sem spoznala rezanje.Rezanje je ena od mojih grdih navad.Zraven spada še kajenje(zasluga Zaynu) in to da pojem zelo malo hrane,aja pa še preklinjanje.Verjetno se sprašujete zakaj omenjam samo mami.Očka jo je popihal takoj po mojem rojstvu.Mamina razlaga zakaj naju je oči zapustil:nisva se več ljubila.Moja razlaga zakaj naju je oči zapustil:ni imel jajc,da bi skrbel zame in za mami.Še zmeraj si želim,da bi se lahko vpisala na manekensko šola,ampak to bo zelo teško ker se mi poznajo sledi rezanja.Mami,fantje in nihče drug ne ve za to,ker nosim dolge rokave Čez celotno leto.Za kajenje nekako ve.Ker pa še nisem stara 18 let,mi Zayn priskrbi cigarete.

Moja edina strast poleg manekenstva je francoščina.Fantje in mami so bili cela 2 tedna v Franciji.Sama sem hotela it zraven,ampak je mami rekla da je na prvem mestu šola.Ooo včasih mi gre res na živce.Res sovražim šolo.Vsi me imajo za čudakinjo,ker nosim prevelike majice in jopice ter da se pišem Bieber.Imela sem najboljšo prijateljico,a sem ugotovila da me je samo iskoriščala,da bi lahko prišla do Zayna.En razlog več zakaj sovražim šolo je tudi ta da je poleg naše dekliške šole še fantovska šola.Mislim da sem povedalan vse o sebi.

"Še včeraj sem jih videla"govorim sama sebi medtem,ko se oblačim in pripravljam torbo.
"Aha,tukaj so"rečem in poberem uggice iz pod kavča.Oblečene imam že črne pajkice in rumeno dolgo majico,manjka mi samo še Niallova jopica(če bi le vedela kam sem jo dala)Komaj čakam da se mami vrne.Odkar je ni,ne vem več kje je kakšna stvar.Za make up sem tako rečeno mojstrica,kako le ne bi bila če pa je mami stilistka.Lase si spnem v visok čop.Hočem že oditi iz kopalnice,pa vidim da se mi na vratu vidi tattoo.Pred kratkim je bila v klubu blizu naše hiše zabava.Rekla sem si da bom šla samo pogledat.Naslednje kar se spomnim je da sem se zjutraj zbudila z bolečinami na vratu.Pa saj je čisto majčken(infinity tattoo)

"Ah,saj ne bodo danes prišli domov"si rečem in pustim čop.
Zajtrka tako ali tako ne jem,to se pravi da mi manjkajo samo še cigareti.Edino to vem kam jih je Zayn skril.V sobo za goste,za knjižnjo omaro je manjši prostor kamor jih je dal kar nekaj.To pa zato ker ga že 9 mesec ni.Končno se odpravim proti šoli.Ko prispem so kot vedno pred šolo nekaj glavnih punc skupaj z Rebeko(tista,ki me je iskoriščevala.Ona je njihova 'vodja')ter nekaj fantov iz sosednje šole(njihov 'vodja' je bil Rene.Sploh ni bil takšen kot ostali.Bil mi je všeč.Zmeraj ko se je Rebeka spravila name se mi nikoli ni posmehoval,včasih ji je celo rekel naj bo tiho)No skratka,čim prej sem hotela priti v šolo.
"O lejte kdo gre"se najprej oglasi Nejc
"Bieber"v smehu reče Rebeka,samo zavijem z očmi in grem naprej.Tako izgleda moj vsak šolski dan
"Še zmeraj ni tvojih prijateljčkov?"vpraša Rebeka in se postavi pred mano
"Kot vidiš ne.Če bi bili bi ti že zdavnaj posilila Zayna"odgovorim,potem pa zaslišim smeh punc in fantov
"Tiho!"jim zavpije
"Samo ljubosumna si ker sva imela nekaj z Zaynom"nadaljuje
"Še zadnjič ti povem.NIKOLI nisi imela in NIKOLI ne boš imela nič z njim.On ne pada na takšne cipe kot si ti!"zavpijem
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nadaljujem?
22. december 2012
"Haha,a da sem ti jaz cipa,poglej sebe!"mi v smehu zavpije nazaj
"Oprosti,ampak jaz se ne devam dol z usakim,ki pride mimo,samo zaradi tega da bi nekumo in s tem mislim Zaynu,dokazala kaj naj bi izgubil ker se ni odločil zate"takoj ko sem izgovorila je Rebeka dvignila roko.Zaprla sem oči in čakali kdaj bom začutila udarec.
"Pusti me!"slišim kako vpije in odprem oči.Rene jo drži za roko s katero me je hotela udarit
"A zdaj si pa na njeni strani?!"še zmeraj vpije
"Z resnico na dan,se ni nič zlagala"ji odgovori Rene in jo spusti.
"S tabo še nisem končala!"mi reče Rebeka ter se skupaj z svojo 'skupino' odpravi v šolo.
"Hvala,ker si me rešil pred njenim udarcem"se zahvalim Reneju
"Je že vredu"še reče,potem pa se tudi sama odpravim v šolo.
To,končno konec pouka!Iz omarice vzamem še knjige in se počasi odpravim proti domu.
"Ej Pierce!"zaslišim za sabo.Nihče,ampak res nihče mi še ni rekel Pierce
"Kaj?"vprašam in se obrnem
"Grem lahko s tabo?"reče Rene
"Zaradi mene"Celotno pot nisva rekla niti besede,samo hodila sva.Čez 15 minut sva bila že pred vrati moje hiše.
"Merci"se mu zahvalim
"Zakaj?"
"Ker si me rešil pred Rebekinim udarcem"
"Se ti že rekel da ni nič.Včasih si preveč upa in jo mora nekdo ustavit"ko to reče se samo nekaj časa gledava,potem pa se skloni in me poljubi.Poljubi?!Nato pa iz hiše zaslišim da se je nekaj razbilo.Bravo!Moj prvi poljub je nekdo zmotil.
"Boljše bi bilo če bi šla pogledat kaj se dogaja"pravim in začnem iskati ključ.Medtem je Rene že odšel.Wauu poljubi me,potem pa gre brez da bi kaj rekel!Končno najdem ključ,odklenim vrata in vstopim noter.Skoraj bi me kap,res!Vse je razmetano!Priznam,bilo je že prej,ampak sedaj je še 10 krat bolj."Fantje so nazaj!"sama pri sebi rečem
"J'ai tout de suite venir!"zavpijem.Točno vejo kaj to pomeni.Naučila sem jih skoraj večino besed v francoščini,tako da vsaj približno zastopijo kaj rečem.
"Takoj pridite ven!"znova zavpijem,še zmeraj nič.Zavijem z očmi in začnem
"Niall pusti moj hladilnik na miru,Liam,Louis takoj ven iz moje sobe,Zayn koker da ne vem da si v kopalnici in pusti moj lak za lase in ti Harry da si ne bi upal!"zavpijem in se hitro obrnem preden bi kar koli uspel narediti Harry
"V vrsto!"ponovno rečem ko so vsi v dnevni sobi.Ko so vsi postavljeni v vrsti jih natanjčnejše pogledam in najprej stopim k Liamu
"1.kaj si naredil s svojo frizuro?
2.ne mi rečt da si tudi ti začela tem?"pokažem na 2 nova tattooja in ga na koncu objamem.
"Tebe pa sovražim.Nehaj toliko jest in bit hkrati suh!"pravim Niallu in ga objamem
'Hitro povej kolikokrat si bil pijan,in kdaj si dobil te tattoje.Moj bog,kaj je delala mami medtem?!"skritiziram Louisa ter ga isto obmajem.Za njim je Harry
"Zate je škoda časa"samo rečem in ga ponovim kot pri ostalih.
"Fuj!"zavpijem in si obrišem ustnice.Poljub mi je dal.
"Pa daj no,saj ni blo tako hudo"se reži Harry
"Še enkrat to naredi pa grem do najbližjega uredništva in jim dam slike na katerih si pijan"mu zagrozim
"Te bo pa Simon tožil"
"A misliš da se ga bojim?Samo vi ste taki.Drugače je prav prijazen.Do vas je strog ker ste otročji,neodgovorni in ga ne ubogate"
"Tvoja frizura?"je vse kar rečem Zaynu,nato pa ga objamem.
"Kako si se mela pa ti?"vpraša Liam,ko vsi sedimo na kavču,jaz ubistvu sedim na Niallu
"Dolgčas mi je blo ker je nekdo ubil mojega hrčka"odgovorim in pogledam Harryja
"Sem ti že rekel da nisem jaz kriu da je padel!"se brani.Da vam povem kaj se je zgodilo.Preden so fantje odšli na turnejo mi je mami kupila hrčka.Z fanti smo se zmenili da se bomo mnenjavali ko bomo pazili nanj.No,takrat je bil na vrsti Harry.Ampak kakršen je on ga je vzel ven iz kletke in ga dal na okenjsko polico.Zdaj pa uganite kaj je iz hrčka ratalo.
"Ja,ja hrčki znajo leteti.Mimo grede,kje je mami?"vprašam
"V trgovino je šla,ker nisi mela čisto nič za jest"vsi v en glas odgovorijo.
"Sem vedel da nekaj imaš!"se mi na ušesa zadere Niall in prime moj čop.V trenutku so bili vsi okrog naju
"Nič nimam!"takoj rečem ter se primem za vrat
"Tattoo maš!"se zadere Zayn
"Pa praviš da si pridna punčka"pristavi svoje Louis
"Jaz mam enega čisto majhnega,vi pa po 10"pravim
"Ne jaz nimam nobenega"se pohvali Niall
"Ja,ja ti si priden"in ga pobožam po glavi
"Raje mi povejte kolikokrat bom teta"začnem in vstanem
"Kaj?"vpraša Liam
"Ne delajte se neumne.Ajde,koliko ste jih položili"
"No?"znova vprašam,takrat pa pride noter mami.
"Mami!"zavpijem in se ji vržem v objem.Vem da sem malo otročja,ampak je ona edina,ki mi je vstala od družine.
"Hej"me pozdravi
"Kaj si naredila z njihovimi frizurami in kolikokrat si mogla it po test nosečnosti?"takoj začnem spraševati
"Kaj,ti niso všeč?Em,moram jih pohvalit,pridni so bili.Mogoče sem šla kakih 6 krat,a so bili vsi negativni"Ne morem verjeti da je rekla da so pridni.Liam,Louis,Niall,Harry in Zayn?Ne,ne sigurno se je zmotila.Glede testov so se pa poboljšali.
"To pomeni da ne bom teta?"se delam vžaljeno
"Zaenkrat še ne"odgovorijo vsi v en glas.
25. december 2012
u140555
u140555
neeeext
07. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
07. avgust 2013
neeeeeext hitr
29. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg