Forum
u116488
u116488
Hellouf!:3
Meni je bedno, mam pa ideje za zgodbice *evil laugh*. Torej, hope you like it, if not, then not. ;D

1.Del:
''Prosim. PUPPYFACE! DAJTE NO, PROSIM ALEX! DAJ MI TO JEBENO NUTELLO, ALI PA SE ME PAZI!'' sem ji zakričala. ''NEVER EVER!'' zapodila sem se v njo. ''DAJ SEM! DAJ SEM!'' sem zakričala in jo ''prevrnila'' na tla. ''Plus: ne smeš se zrediti, pozabila? Sodelovala boš z.. em.. pozabila sem.'' Sem rekla moji sestri Alex in ji vzela nutello. Manekenka je, ampak who the fuck cares? Boljše zame, vsaj nutello lahko dobim.
Please allow me to introduce myself… od Rolling Stonesov je ja. Moje ime je Harriet McCourt. Stara sem 17 let in pol, živim v Londonu in imam najboljšo prijateljico (sestro) Alex. Živim za rock in heavy metal. In za nogomet. My heart beats for FC Barcelona. Nasrečo sem že bila na njihovi tekmi. Bravo jaz. Dobesedno obsedena sem z veliko stvarmi, ki jih normalne najstnice ne marajo. Well, I'm not normal. Nisem ravno fan od pop glasbe… no to je nekaj o meni, veš vam ne povem, ni vse za v javnost, jebite se.

''I'm better, so much better now..'' se je zaslišalo iz TVja. Spet The Wanted! Ta pesem je danes že 10x bila tukaj! ''ŠALTAM!'' sem zakričala in dala na MTV Rock. Tudi tam ni bilo nekaj posebno dobrega. ''Daj. sem!'' mi je zakričala Alex. ''You'll find us chasing the sun…'' je zapela zraven. So že boljši od unih… wonder action? Ne… One Direction… whatever. Celo sobo ima polepljeno z plakati od pop zvezdnikov. Dejansko sva si nasprotji. Samo škoda da sem mlajša od nje. Mah kaj, 2 leti gor ali dol. Sem pa bolj pametna, moj IQ je višji. To sicer ni dokazano, ampak jaz sem pač jaz-filozof na levi nogi. In briga me kaj si drugi mislijo o meni. Twilight&Harry Potter forever… še kaj bi se našlo, ne da se mi naštevat. ''Alex, grem jaz ven malo nogomet igrat. Če pride Spencer, mu povej da sem zunaj. Če pa pride Logan pa mu povej da naj se odstrani, če ne ga bom jaz.'' Spencer je moj bratranec-tudi starejši od mene, Logan pa je moj bivši. On me je pustil, sedaj pa me hoče nazaj. HAHAHAHAHA ne bo mu uspelo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Next?:3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. december 2012
neeext.!
22. december 2012
neeeeext
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. december 2012
u103092
u103092
Neeexttt Ušečn mi je zeloo
22. december 2012
u116488
u116488
HOLLLLLLLLLLLY SHIT ENE IZMED NAJBOLJ POPULARNIH PISATELJIC TO BEREJO! MAJKEMI JEZUSEK REŠI ME!
se opravičujem Mrs.Direction< 3-ti si meni za vzor, ljubim tvojo zgodbico!
+ dons ne bo nexta... ker mamo proslavo pol pa moram jelko it postavlat
22. december 2012
u116488
u116488
zdej mi je pa nekaj padlo v oko... mislim, da sem ime Logan vzela iz tvoje zgodbice. sori..
22. december 2012
u106935
u106935
Kaj ti je pa padl v oko,možek moj?
22. december 2012
u116488
u116488
Alja ti si zmešana ugotovila sm, da sm eno ime ponovila :'D
22. december 2012
u103092
u103092
Haha pomiri se Kje si mene našla za ti bit uzor :'D No sam mi je res mi všeč prvi del in komi čakam, da bo next,tko da škoda da ga danes nebo :/ Ampak, mislm, da se splača čakat ;D
Uživi na proslavi pa lepo jelko naredi ;D
Ps.. Ni blema za ime! Sej tisti ni edini Logan na svetu ;P
Uglaunem,dost nakladanja, next ko boš lahko =)
22. december 2012
u106935
u106935
Zakaj sm pa zmešana,možek moj?
22. december 2012
neeeeeeeeeeext
22. december 2012
u116488
u116488
2. Del;:
Zunaj sem na vrtu nabijala žogo in poskakovala kot zmešana. Ne vem zakaj, to sem jaz. Proti moji sestri sem pravo nasprotje-ona je umirjena in ne mara glasbe kot jo jaz maram, jaz pa nisem umirjena in obožujem Metal (večinoma vse zvrsti, razen Dead Metala, ampak dvomim da vas zanima) in Rock (enih izjem ne obožujem). Ko sem bila mlajša sem hotela postati navijačica, pa so me one zavrnile, češ da nisem na njihovem nivoju. Fantje v nogometni ekipi so me pa takoj sprejeli. Fantje so zakon za druženje. Po drugi strani so pa budale. Najprej ti govorijo, da te ljubijo, potem pa ti rečejo, da si kurba. No vsaj meni se je tako zgodilo. ''SWEETHEART, SPENCER JE TUKAJ!'' mi je zakričala Alex. ''SPENCER! Zunaj na vrtu malo nabijam žogo… prideš?'' čez par minut je bil pri meni fant, za katerim so omedlevala vsa dekleta. Spencer McCourt. Moj bratranec, ki je star 19 let. Priznam, da je lep, to ima po meni. ''Harriet, heeej! Danes ne bova mogla dolgo igrati, rabim nasvet. Na zmenek grem. Any of help?'' pogledala sem ga, kot da bi padel z Marsa. ''Mene prosiš za pomoč? Si v redu? Jaz sem rocker in heavy metaler… ok. Povej.''
kratko je, I know.
22. december 2012
u116488
u116488
https://favim.com/image/581260/
Harriet
22. december 2012
u103092
u103092
Si rekla da ne bo nexta, aha aha!! Ne, sej prou,da je biu
Neeeextt ;D
22. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeext
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+rajši kratek next ku da ga sploh ni )
22. december 2012
u116488
u116488
3. Del:

In začel je. ''Veš oz. poznaš Gemmo iz Holmes Chapel? V njo sem bil zaljubljen in čeprav menjavam punce kot za stavo je ona nekaj drugačnega. No in glede na to, da imaš ti že znanje iz tega… prosim?'' prijela sem se za glavo. Ta je nenormalen. Mene prosi za pomoč? No, jaz in Logan sva se enako spoznala. Vzdihnila sem. ''OK, pač pokliči jo in jo povabi na zmenek, ali pa pojdi k vedeževalki. Ona bo vedela. Plus: nisem ti jaz bogec da bi ti lahko pomagala. Bay, and happy december.'' Sem rekla in ga postavila pred vrata. ''HARRIET ODPRI! OK, ZDAJ JO BOM POKLICAL, SAMO SPUSTI ME NOTRI!'' spustila sem ga notri. ''Am… Gemmo Styles misliš?'' sem ga vprašala. ''Ja, njo… saj veš… ko sva bila pri nas… SOSEDJE NO!'' sedaj sem se spomnila. ''AAA PA IMA BRATA, KI JE OBSEDEN Z MAČKAMI? SEDAJ VEM, JA!'' OMG kako sem lahko tako pozabljiva? V redu. ''Jaz grem ven in jo pokličem… oziroma… kaj praviš na izlet v Holmes Chapel?'' pogledala sem ga. ''Always.''
~v avtu
''Torej, ne blamiraj me. Ostani takšna kot si vedno bila… in ja, itak mislim da Harryja ni doma, ker je v skupini… saj veš, ane?'' prikimala sem in zagodrnjala. One Direction. Oni. Mah, mogoče bom pa šla malo na sprehod… dvomim da se me še kdo spomni.

~pri teti in stricu in SPENCERJU
''Torej, Gemma je zunaj. Kar pogumno, če lahko v Londonu osvajaš..'' sem mu rekla in lopnil me je po glavi. ''Auč!'' sem mu zasikala. On je šel ven in… NE NO, SPET JE ZAČELO DEŽEVATI! TO NI NORMALNO! Vsi so nekam šli, jaz sem pa lena in sem si šla delat kokice. ''Jebenti majmune, kje so te kokice…?'' sem si zaklela v glavo. Šla sem si naštimat MTV Hits in dala na naglas. Začela sem iskati kokice in pijačo. ''Pepsi imam… kokice kje ste? Pa ne mislim kokoši pri gospe MacBeth…. Kje ste no? Jaz sem lačna..'' sem se začela pogovarjati sama s sabo in končno sem jih našla. ''Misija je uspela, ponavljam: misija je uspela.'' Sem se spet začela pogovarjati sama s sabo. ''Kakšna misija? Ti se slučajno ne pogovarjaš sama s sabo? Harriet?'' ta. Glas. ''Harry? Kako si prišel v hišo? In a veš, da moj bratranec osvaja tvojo sestro?'' sem mu odgovorila-vedno sem bila brez dlake na jeziku. ''Očitno si moraš pogledati bonton… ko z nekom govoriš, mu moraš gledati v obraz.'' Mi je odvrnil. Zasmejala sem se. ''Samo še te kokice si naredim… takoj.'' Sem mu rekla. Mikrovalovna je zapipskala. Kokice so bile gotove. Njega pa še niti pogledala nisem. Stresla sem si jih v posodo. ''Hej še enkrat.'' Sem mu rekla ter se obrnila in ga objela, ne da bi ga pogledala. Kmalu sem čutila njegove roke na mojem hrbtu. ''Shit, kako dolgo se že nisva videla. Kako si? Love life? Boyfriends?'' me je začel spraševati. Bila sem manjša od njega. Ko sem se ''odlepila'' od njega, sem ga komaj videla. Bil je… lep. ''Z Loganom nisva več skupaj… kar pomeni da nimam fanta… well, you know. You? Sem slišala da se s Taylor Swift nekaj zapletaš…'' sem ga pogledala. ''Mah, Taylor je kurba. Prasica od prasice. Glede Logana; nima pojma, kaj je izgubil. Lahko malo kokic?'' me je vprašal. ''Ne.'' Sem mu odvrnila in se zasmejala.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EVO VAM, LJUBIM VAS VSE<33333
Proslava je bila super, vse je bilo fajn. mogoče danes dobite še kaki del..
22. december 2012
u106935
u106935
AHAHAHAHAHAHA JUICE CRKUJEM
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. december 2012
u116488
u116488
zakaj;o?
22. december 2012
u106935
u106935
Preveč je smešn hahahahaha
22. december 2012
u103092
u103092
Iiiii neeexttt!!! )
22. december 2012
neeeeeeeeeext.!
22. december 2012
u116488
u116488
Alja-HOČEM VEDET!

+jaz mogoče še kaj napišem..
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. december 2012
juice alji je vsak next smešn
22. december 2012
u106935
u106935
Hahahah Sara too!!!
22. december 2012
vem da sm pametna jahahahha
22. december 2012
u116488
u116488

+sprememba starosti... Spencer je star 25 let