Forum
Pisala bom še eno zgodbico, nimam nekega uvoda; vrjetno bom kr začela... Upam, da vam bo všeč in da bom hitr dobila kake bralke rada vas mam <3

●Ashley-Gabrielle●
''Ash, pridi dol!'' Moja mama se spet dere. Hjoj, vstala sem z postelje. Odšla sem na stopnišče, ko se je moja mama spet zadrla: ''Ash, hrana je na mizi!'' Včasih zna bit res nadležna. Počasi sem se odpravila po stopnicah, vzela topel kruhek in odšla nazaj gor. Upam, da ne bo spet začela težit.
Sem Ashley – Gabrielle Baker, 17-letnica iz okolice Londona. Res je malo čudno, da imam dva imena. Zato pa imam tudi dva vzdevka: Gab in Ash. Ja, za razliko od večine punc imam rada svoji imeni. Obiskujem Gimnazijo- umetniško, smer pri kateri se ne ukvarjam z umetnostjo, vendar z glasbo. Glasba je moje življenje. Če ne bi bilo glasbe, bi verjetno že naredila samomor ali kaj podobnega. Življenja si ne morem predstavljati brez moje kitare, klavirja in bobnov. Ja, tako je! Imam starejšega brata, ime mu je Jake, in do mene je zelo zaščitniški. Predvsem glede fantov, in če me kdo žali. Star je 20 let in je hodil na isto gimnazijo kot sedaj hodim jaz. Spadal je med najpopularnejše tipe na šoli. Zaradi tega imam verjetno tudi dober ugled. Fantje se tepejo zame, če bi lahko tako rekla. Prijateljic imam veliko in še več, vendar ni nobena prava. Poleg mojega najboljšega bratca pa imam še sestro dvojčico. Rodila se je nekaj minutk pred mano, torej je moja starejša sestrica Alexia. Ima posebno ime, vzevek Alex. Ona za razliko od mene svoje ime sovraži. Je moja najboljša prijateljica. Ko imam težave, mi ona vedno pomaga, res. Nekateri nama sploh ne verjamejo, da sva v sorodu, ker sva si čisto nasprotje... Jaz vedno srečna, ona pa... bolj zaprta vase. Saj boste izvedeli kasneje.
Ura je bila pol osem in kmalu bo treba v šolo. Iz omare sem potegnila karirasto srajčko, ki jo bom oblekla. Oblekla sem si še oprijete črne legice, ker jih naravnost obožujem. Zadovoljna sem s svojo postavo in zato se tudi oblačim bolj izzivalno. Ne vem, pač mi je všeč. Pod srajčko sem oblekla oprijeto majco in pograbila torbo. ''Aleeeeeex, greva!''
Jake;

Ash;

Alex;

~next?
21. april 2013
u112218
u112218
neeeext!!!! a bo zgodba o 1D?
21. april 2013
to bom se vidla verjetno jih bom kasneje uklucla
21. april 2013
next ja dj naj bojo 1d notr
21. april 2013
ja sej bojo
21. april 2013
u112218
u112218
Jesssss!!
21. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeext
21. april 2013
neeeeeeeeeeext
21. april 2013
nekšttttttt
22. april 2013
u70873
u70873
nexttttt
22. april 2013
u125377
u125377
next
22. april 2013
Hvala za vse nexte, probala bom nadaljevat redno... Tu pa je še šola, in nevem če mi bo vedno uspelo <3
●Alexia●
Pograbila sem zapestnice na mizi in si jih hitro dala na roko. Koliko je ura? Peresnico sem dala v torbo in se ulegla na posteljo.
Sem Alexia Baker. Ja, sovražim svoje ime. Nimam pojma kaj so starši razmišljali, ko so mi dali skoraj moško ime. Temu primeren imam tudi vzdevek; Alex. Imam starejšega brata Jake-a in sestro dvojčico Gab ali Ash. Ponavadi jo kličem z obema vzdevkoma. Škoda, da naju niso zamenjali. Z veseljem bi imela njeno ime. Verjetno jaz sploh nisem njena sestra dvojčica. Sem rjavolaska, brez samozavesti, ki v šoli sploh ni zaželjena. Raje se držim zase, v svojem svetu. Na življenje gledam bolj pesimistično. Torej sem čisto nasprotje moje sestre. Ona je blondinka, ki je v šoli v središču pozornosti in uživa življenje. Ukvarja se z glasbo, jaz pa pojem; a le ko me nihče ne sliši. Obiskujem isto šolo kot Gab, a sem se vpisala na splošno gimnazijo. Nisem jaz za umetnost... Raje imam matematiko. Glede mojega življenja, rada pomagam... ja, ko me sestra rabi, sem ji vedno na voljo. Dam ji razne nasvete, ki pa ponavadi delujejo(aleluja!). Z bratom se ne družim veliko; kot sem že rekla, sem bolj zaprta vase. Ne vem, še nekaj mesecev je z mano malo slabše. V depresiji sem ja. Nihče še ni ugotovil, ali pa mogoče so, a niso nič rekli...
''Aleeeeeex, greva!'' Hjoj, spet Ash. Očitno bo treba v šolo. Še en dan trpljenja med nesramnimi sošolci, ki jih ne maram. Na splošno ne maram ljudi. Nimam komentarja. Dandanes je med vsemi samo še nevoščljivost, sovraštvo in prezir. Ljudje me strašijo, res... Mogoče me kdo razume.
Vzela sem torbo in odšla po stopnicah. Peš sva se odpravili v šolo. Ash je poslušala glasbo s slušalkami na ušesih, jaz pa sem tiho stopala ob njej. Kmalu sva prispeli. Njo so takoj obkrožili gimnazijci; prijatelji in prijateljice-če jim lahko tako rečem. Spet sem postala zrak. Nevidno sem se odpravila do omaric, odložila nekaj zvezkov in odšla v razred. Ure so minevale počasi, kot da bi sto let gnila v zaporu. Še ena ura. Zvonilo je, še zadnji odmor. Zadnja ura zgodovine in potem domov. Upam, da ima Ash pouk dlje od mene, da bom imela mir, da bom lahko šla sama domov. Sedela sem, ko je v razred vkorakala Mia. Sošolka moje sestre, ki misli, da je najboljša. ''O, Alex, naš izmeček cel lep dan sedi v razredu in se smili sama sebi?'' Kako je lahko tako zlobna? ''Mogoče pa imaš celo prav, Mia...'' Zasmejala se je naglas, jaz pa sem se zamislila in dobila solzne oči. ''O, naša mala Alex bo spet jokala...'' Sedaj se mi je smejal ves razred. Pograbila sem torbo in s solznimi očmi stekla iz razreda. Zabila sem se v nekega fanta, ki mi je hotel nekaj reči, a sem izginila preden je odprl usta. Ko sem tekla proti domu sem imela ves obraz moker od solz. Ko sem bila v svoji sobi, sem se vrgla na posteljo. Iz predala sem vzela mojo škatlico, razstavljen šilček. Z ostrim delom sem potegnila po zapestju...

Mia;

22. april 2013
nekšttttttt
22. april 2013
u70873
u70873
nexttttt
23. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeexttt
23. april 2013
Se opravičujem, vendar danes ne bo nexta. Jutri imamo nek test, jaz pa imam prepoved računalnika... Upam, da razumete
Upam, da se bo našla še kakšna nova bralka...
OBLJUBIM, da bo do petka zagotovo next! <3
24. april 2013
joj se mi kr ne da brt
26. april 2013
sej nisn rekla da moreš?
26. april 2013
●Ashley-Gabrielle●
''Hey, Ash!'' Ko sem prišla na šolsko dvorišče so me vsi obkrožili in me pozdravljali. Na trenutke prav sovražim to. Včasih bi rada malo mira. Res! Fantje so se mi že prilizovali in se skoraj skregali kdo mi bo nesel torbo. Ponavadi se jim le smejim. Joj, kako so smešni! Pogledala sem okoli sebe, da bi našla Alex. Spet je izginila! Zakaj je nihče ne mara? Nihče je ne pozna!
''Ej, Ash, znaš matematiko?'' Kri mi je stopila v glavo. Danes pišemo, jaz pa sem pozabila. Stekla sem v garderobo, medtem pa fantom izpulila mojo torbo. Našla sem zvezek in si prebrala snov. Matematika mi k sreči gre in naslednjo uro sem test odpisala odlično. Upam, da bo 5 ali pa vsaj 4. Pa saj ni pomembno. Odšla sem na hodnik šole, spet so se nabrali okoli mene. Pogovarjali smo se o fantih, pa puncah. O nivih parčkih, sošolcih in vsem ostalem. Edina dobra stvar tega je, da izvem vse novice prva. Danes so se pogovarjali, da dobimo novega sošolca. Upam, da ne spet kakšnega tujca, ki ne zna govoriti našega jezika. Naslednjo uro je bila kemija, ki je ne razumem najbolje. Med uro sva se večinoma prepirali z Mio, žensko, ki dobesedno ni normalna. Ponižuje mojo sestro. Ko je zazvonilo, sem vstala in odšla do njene mize. Peresnico sem ji vrgla na drug konec razreda. Pogledala me je zgroženo, a v njenih očeh sem opazila strah. ''Mia, samo enkrat se še spravi na mojo sestro, pa boš imela večne težave z mano! Verjemi, da ne bo lepo!'' Pogledala je in se mi zarežala. Začela me je žaliti, da sem kurba, krava, da sem debela in podobno. Obrnila sem se in jo zlasala. Res ni bilo lepo od mene, a ne bo me žalila! Samo lepo sem ji želela povedati. Z dvignjeno glavo sem odkorakala iz razreda. Naslednjo uro je na vrata razreda potrkalo. Vsi smo se obrnili, ker smo mislili, da je nov sošolec. Bila je podravnateljica. ''Ashley-Gabrielle Baker in Mia Wallace, takoj k ravnatelju!'' Spet me je zatožila, krava. Vstala sem in se z nasmeškom odpravila za podravnateljico. V pisarni so želeli slišati zgodbo z moje in njene strani. Naredila sem nedolžen izraz in rekla:''Se opravičujem, gospa ravnateljica. Nisem želela povzročati nevšečnosti. Mia je kar naenkrat, iz neznanega razloga, prišla do mene in vzela mojo peresnico ter jo vrgla čez razred in me hotela zlasati. Jaz pa sem pobrala peresnico, zbežala iz razreda in si na stranišču popravila frizuro. Mislim, da z Mio nimava zamer, zato nimam pojma zakaj se je to zgodilo. Oprostite, trenutno imamo geografijo in učiteljica bo jezna, ker me ne bo pri pouku. Danes sem se imela namen javiti, a smem odditi?'' Ravnateljica je pokimala in se mi nasmehnila. Odšla sem iz razreda. Zdaj pa bo videla. Draga Mia, z nama še ni konec. Upam, da ne bo spet šla nad mojo Alex.

26. april 2013
u94089
u94089
NEXT
26. april 2013
Nneneeeexxxxttt
26. april 2013
u70873
u70873
nexttttt
26. april 2013
neeeextttt!<3
26. april 2013
neext!!
26. april 2013
next
26. april 2013
u104509
u104509
►ησνα ℓנυвєzєηѕкα zgσ∂вα (zgσ∂вα ηє вσ ƒαηтαzιנѕкα ιη ησтяι ηє вσ ησвєηєgα ρσвιנαηנα ιη кℓαηנα ℓנυ∂ι)
http://www.igre123.com/forum/tema/i-wish-i-could-dissappear-%28happy-love-story-:%29/53950/1 ►ƒнσℓנ νєℓιк вι мι ρσмєηιℓσ, čє вι вяαℓι αℓι ρα νѕαנ ηαριѕαℓι єη ηєχт
►ƒнσℓנ нναℓα νѕєм тιѕтιм, кι вσѕтє ηαριѕαℓι νѕαנ ηєχт «ЭЭЭ
27. april 2013
nnnneeeexxxxxtttt
27. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. april 2013
hej!
Rada bi sam napisala par stvari... mogoče ne bom tak pogosto pisala, ker pišem ko imam navdih. Zgodbica je moj izhod... Lahko poskusite ugotoviti, kateri lik opisuje mene? Ash ali Alex?
V kratkem dobite en doooooolg next.
29. april 2013
"Šele ko sem se ulegla v posteljo sem ugotovila kako utrujena sem, kar ni čudno glede na to kakšen dan je bil. Še preden sem zaspala sem si zapovedala dve stvari. Prva- nikoli več ne bom zaupala fantu in druga- maščevala se bom Harryu Stylesu." - http://www.igre123.com/forum/tema/amor!-one-direction-fanfiction/53400/ - vesela bom novih bralk. Hvala če boš pogledala! (:
30. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg