Forum
u157877
u157877
hej spet tu Vanessa z novim ff. Upam da vam bo všeč bo malo drugačen od ostalih mojih zgodb

✞You Only Live Once✞(One Direction ff) PART 1

✞Third Person✞

Že od otroštva je Emily imela vse. Mamo in očeta, ki so spodbujata in jo imata rada. Oboževala je glasbo in igrala je klavir. Vendar v njen življenju ni bilo vse lepo imela je pol sestro. Pol sestro, ki jo je sovražila. Zavidala ji je postavo, lepoto in najbolj dobroto njenega srca. Njena sestra Jessica je oboževala ples in najbolj balet. Nikoli ni igrala glavne vloge njena učiteljica jo je sovražila prav tako oče. Jess in Em si nista podobni po zunanjosti in ne po notranjosti, vendar imata eno skupno stvar in to je LJUBEZEN do GLASBE. Em je bila glavna vloga v vseh življenjih, Jess pa vedno stranska. Življenje se spremeni veliko časa preživita sami druga z drugo, potrebujeta se ampak si tega nočeta priznati. To je zgodba o Em in Jess, ki sta pol sestri. Nista si podobni po ničemer vendar jo nekaj zveže skupaj. Vendar kaj oziroma kdo?
✞Emily✞
Zjutraj me je zbudila ta grozna budilka. Rahlo sem udarila po njej saj si nisem želela uničiti nohtov. Preveč lepi so. Vstala sem in odšla v kopalnico. Svoje blond dolge lase sem si skrtačila in si umila zobe. Umila sem si obraz in ga namazala s kremo. Ko sem končala sem izbrala primerno obleko in čevlje. Odpravila sem se v spodnje nadstropje in zagledala nekaj najbolj grdega na svetu. Oziroma nekoga. Mojo tečno pol sestro Jessico edino kar je lepo na njej je ime in tudi lasje niso tako slabi. Vendar moji so lepši. "Jutro." je rekla Jess in se kislo nasmehnila. Se nasmejati se ne zna. Kako pa bi se lahko vsaj je tako grda, da se rajši še vede primerno temu. "Jutro oči!" rečeva obe hkrati, ko se oči primaja v kuhinjo. "Dobro jutro, dekleti." Pozabila sem se predstaviti. Sem Emily samo Em za prijatelje! In na žalost še za sestro in očeta. Igram klavir saj imam to najrajši. Z Jess sva samo pol sestri nimava enake mame. Še dobro da ne, da bi izgledala enako grda kot Jess. Ne hvala!

✞Jessica✞
Em je nekam odtavala v svoj svet kot tudi jaz. Pojedla sem zajtrk in odšla v svojo sobo. Doma imamo veliko hišo in moja mama je plesala balet, kot jaz. Šla sem v baletni studio in začela plesati. Mimogrede. Sem Jessica samo Jess. Vsi me kličejo Jess. Rada imam balet. Kaj pa govorim, naravnost obožujem ga. Stara sem 17 let leto mlajša od Em. Živim pri očetu saj mama me je zapustila. Od Em mama je umrla pred lani septembra in od takrat naprej je Em takšna. Sovraži me. Čeprav sem že večkrat poskušala postati njena prijateljica mi ni uspelo. Vsakega, ki je sovražila so poskušali postati njeni prijatelji. Vendar ona ima zelo debele stene okrog sebe. Verjemite mi!

Em:

Jess:

I Hope U Like It for the first time
05. februar 2014
Omg<33333 ful popoun začetek<3333
NEEEEEEEXT<3
05. februar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeext:3
+ Ful dobr začetk<3
05. februar 2014
u157877
u157877
hvala vama mogoče pride zvečer next pri obeh zgodbah če pa ne pa med vikendom bi že zdaj napisala pa nimam časa (preiskave-.-) I hate that !!
05. februar 2014
next
05. februar 2014
Next
05. februar 2014
u153281
u153281
neeeeext
05. februar 2014
u151441
u151441
Aaa popoln začeeteekk *-* ♥ neextt *
05. februar 2014
next
06. februar 2014
u157877
u157877
No končno sem uspela napisat next pri tej zgodbi zdaj pa še grem pri drugi

✞You Only Live Once✞(One Direction ff) PART 2

✞Emily✞

»Oči a letos ne bomo šli v New York kot si obljubil?« sem ga kar malo jezno vprašala. »Žal mi je Em ampak moram delati in ne vem če bi se sploh izšlo…« je rekel oči. »Kaj?! Ampak obljubil si! Vedno je tako!« sem ga nadrla in odšla v svojo sobo. Jessica je v svojem baletnem studiu in to glasbo si nabija tako naglas, da mi že gre grozno na živce. Odšla sem do studia in jezno udarila po vratih. »Utišaj malo!« sem se zadrla in odšla nazaj v svojo sobo. Glasba je končno ponehala in odprla sem svojo omaro. Pregledala sem jo in ugotovila, da moram v shoping. Nobene obleke ne oblečem dvakrat razen, če je tako zelo popolna. Šla sem do očetove spalnice in mu vzela kreditno kartico. Kaj pa mi more?! Odšla sem ven in na hodniku srečala očeta! »Kaj si počela v moji spalnici, Em?« me je vprašal in pošteno sem postala živčna. »Samo…tebe sem iskala, da…bi se ti opravičila, ker sem bila nesramna. Zdaj pa morem iti v shoping.« sem se hotela izmuzniti, ko me je oče prijel za zapestje in me obrnil. »Danes dobimo goste zato vzemi zraven še Jess, ker po mojem nima nobene primerne obleke.« čakaj malo je pravkar to rekel? »Kaj?! In kdo tako pomemben pa sploh pride?« sem ga vprašala. »Pridejo Tomlinson-ovi.« seveda kdo pa drug. Zakaj ne povabi Styles-ovih. Ah…Harry… Em zberi se nisi v šoli, da bi mislila vse drugo kot pa tisto kar je pomembno. In v tem primeru je pomembna obleka, ki jo moram kupiti tisti grdunki in še sebi. Odšla sem do studia in vstopila. Najprej me je seveda nadrla kako si drznem vstopiti! »Oče je rekel, da moreš z mano v shoping.« sem ji povedala in ta me je začudeno gledala. »Ne glej me tako tudi sama nisem navdušena, vendar pridejo Tomlinson-ovi.« sem rekla in ta je razumno pokimala. »Razumem.« je rekla in se preoblekla in obula. Ponovila sem za njo in se z to coprnico odpravila v shoping. Prav sram me bo hoditi na okrog z njo vendar oče mi bo potem ukinil žepnino. Tega pa seveda, da nočem. »Najprej greva k frizerju, da ti urediva to frizuro.« sem rekla in odpravile sva se do frizerja. Usedla se je na stol in frizerki sem povedala kakšno frizuro ji naj naredi. Kar hitro je končala in Jess sploh ni izgledala tako grozno kot po navadi. Njeni rjavi, dolgi, skodrani lasje so ji padali na ramena in bili so bolj kostanjevo rjavi ne pa kot prej, ko so izgledali kot brez življenja. Moja frizura je bila že tako ali tako popolna zato ni sem rabila še dodatnih par rok v moji glavi kar pa naravnost sovražim. Nato sva se odpravili do prve trgovine in uganite koga sva srečale Danielle. To punco tako grozno sovražim. V čisto vsem je moja tekmica in na žalost skoraj vedno zmaga. In najbolj grozno je, da se Jess druži z njo. Ne vem kaj Dani vidi na njej. In uganite kaj to še ni bilo vse še ena »kača« je prišla. Rose. Tale coprnica hodi z Harryem. Vem, da je to zelo grdo vendar je Harry ne ljubi vsi na šoli vedo, da jo vara. Oh ne Rose še ne ve. »Hej Jess!« sta jo napadli Rose in Dani. »Čakaj malo kaj za vraga ti počneš tu?!« me je vprašala Dani. »Z tole coprnico moram nakupovati obleko za večerjo.« sem hitro povedala in obe sta pogledali Jess. »A si nama kaj zamolčala Jess?!« sta jo obe grdo vprašali. Malo sem se umaknila in začela gledati obleke. Našla sem črno oblekico z zlatim pasom, ki je bila dolga do kolen. Bila kar lepa. Pogledala sem Jess, da vidim, če bi ji pristajala. Po kakšni minuti je prišla k meni in v roke sem ji dala obleko. »Tole obleči paše ti.« skomignila je z rameni in odšla je v garderobo. Medtem sem iskala obleko še zase. Našla sem lepo oblekico vendar ne vem no… Iz garderobe je prišla Jess in priznam, da ji je tista obleka pristajala. »In?« me je vprašala in pri vzdignila obrvi. »Pristaja ti.« sem rekla in zavila z očmi. Nagajivo se je nasmehnila nato pa pogledala etiketo. »Predraga je…« je rekla Jess in se zresnila. Pokazala sem ji očetovo kartico in ta je samo skomignila z rameni. Kupili sva jo nato pa sva šle še v trgovino z čevlji. Gledala sem čevlje z peto. Našla sem zlate salonarje in zelo pašejo k obleki. Seveda sva jih kupile čeprav je Jess imela pomisleke glede pete. V naslednji trgovini sva našle še torbico in nakit za zraven (samo ogrlico). Z nakupovanjem sva hitro končali in kot ste ugotovili sebi nisem kupila nič. Ko sva prišle domov so me dobesedno zasrbeli prsti in šla sem igrat klavir. Igrala sem pesem od Emeli Sande- Read all about it. Pesem mi je zelo všeč. Kot po navadi je Jess šla v studio jaz pa v glasbeno sobo…

✞Third Person✞

Gledal jo je skozi okno medtem, ko se je sprehajal mimo glasbene sobe. Po tiho se je slišala nežna melodija, ki jo je igrala. Nežno je drsela po belih in črnih tipkah. Opazoval je njene dolge blond lase. Njene modre oči so kar sijale, ko je igrala. Videlo se je, da to ljubi. On pa je samo stal tam in se ni premaknil. Vse je kazalo na to, da jo ima zelo rad, seveda kot prijateljico. Ko sta bila še majhna sta se skupaj igrala. Rada sta se imela. Bila sta nerazdružljiva vse dokler ni njena mama umrla. Takrat se je zaprla vase in postala je glavna na šoli. Postala je nesramna in popularna. Za druge se ni zmenila. Tudi njega je pozabila včasih jo je pozdravil ampak ga je ignorirala. Kot, da bi pozabila na vse. To še ni bilo vse. Začela se je norčevati iz njega. Imela ga je kot smet dokler se ni postavil zase. Z malo spremembe je postal najbolj zaželen, najlepši, najboljši in najbolj popularen fant na šoli. Dobil je štiri najboljše prijatelje in so nerazdružljivi. Ona je želela, da bi bila spet prijatelja vendar jo je zavrnil. Vedel je kdo je njena največja sovražnica. Vprašal jo je če bi bila njegova punca in pristala je. Em ga je zasovražila. Ampak ona dva se imata zelo rada! Zdaj ON vsako večer jo gleda skozi okno in posluša melodijo klavirja. Včasih se spominja kako je bilo ko sta bila še majhna. Vendar ONA se ne bo spremenila. Vendar kdo je ON?

Upam da bo katera ugotovila kdo je ON? Drugače pa upam da vam je všeč
17. februar 2014
next+edn od 1d
17. februar 2014
next
17. februar 2014
Next
17. februar 2014
u156327
u156327
eden od 1d mogoče harry al pa louis
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext