Forum
Heej:* Kot vidite sem Valentina in rada bi napisala tudi sama zgodbico... prosila bi če jo preberete in komentirate lahko so pozitivni in negativni komentarji ampak res pa ne želim kakšnih žaljivk...

no gremo k zgodbi....
Sem Dolores in imam fanta Tristana. Živim v Sloveniji natančno v Prekmurju... Hodim v 3 Letnik Gimnazije v Mariboru. Rada imam živali saj imam doma tudi enega psička po imenu: Cofek. Rada imam tudi Lana in Leilo saj sta mojiva mojiva najboljšiva prijatelja [bff]. Imam tudi 2 leti starejšega brata Žigo in ima že punco.
Upam da vam je uvod ušeč... :*

Slike dam pozneje...

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. februar 2012

to sem jaz

to je Tristan moj fant
10. februar 2012
To sta Lan in Leila mojiva Bff:

10. februar 2012
Mama in oče:

otroka ne glej
10. februar 2012
Brat Žiga ter moj pes Cofek:

10. februar 2012
u71779
u71779
Neextej ;3
10. februar 2012
Še 3 nexte pa nextam ;3
10. februar 2012
u75909
u75909
Next
10. februar 2012
neext!
10. februar 2012
Bom kar nextala
*****************************************************************************************************
Driiiiin Driiiiin me je zbudila budilka... vsa srečna se vstala saj so se začele počitnice in bom imela več časa za Tristana... oblekla sem se odšla v kopalnico se umila ter odšla na zajtrk. Mama in oče sta odšla že pred eno uro delat Žiga pa je pri svoji punci. ko sem se najedla sem odšla na prenosnik ter se vpisala v Fejsbuk. imela sem eno prošnjo za prijatelsvo od fanta z imenom Danijel na kratko Dani. Seveda sem sprejela ter pogledala slike bil je lep... o ne ne kaj pa govorim saj imam fanta.! Odjavila sem se iz fejsbuka zaprla prenosnik ter odšla brat knjigo - ful rada berem tudi knjige če še nisem omenila...
Po 1 uri branja knjige mi je zazvonil moj mobii bij je moj pikec Tristan. oglasila sem se:
Jst: J/Tristan:T
T: Heej Lubica < 3
J: Heej Pikec:*
T: Si sama doma? lahko pridem k tebi starša sta odšla na službeno potovanje za 2 dni...
J: Ševeda pikec moj:*
T: Okei čez pol ure sem pri tebi Mwa ljubim te < 3
J: Ni blema:* Jaz tebe še bolj Mwa
10. februar 2012
šit ni mi vsega napisalo -.-
bom nadeljevala:

Ko sva končala pogovor sem odšla brat knjigo... po 30 minutah je pozvonilo pri vratih bil je moj Pikeej Tirstan objela sem ga ter ga poljubila... odšla sva v sobo tam mi je rekel da bo čez 1 teden najina obletnica saj bova skupaj že 1 leto... o madonca skoraj bi pozabila sem rekla ter se zasmejala ;p Tristan me pogleda ter se zasmeje še on... po nekaj trenutkih smejanja sva se odločila da bova pogledala film-grozljivko obožujem jih sem mu rekla ter ga poljubila na lička:* med gledanjem filma pa zazvoni pri vratih... ''grem odpret sem mu zašepetala'' in odšla sem do vrat... pred vrati je pa stal/a...

who?
Leila
Lan
kdo drug?

Nextam ko bodo 3-je nexti:*
10. februar 2012
u60814
u60814
next!:3 hoh,jas sem tudi prekmurja :'DD
10. februar 2012
мαgιc. Jas sem po resnici tudi zato pa pišem nekaj kar po povezano z prekmurjem ;pp
10. februar 2012
u71261
u71261
aj nextaj:3
10. februar 2012
Še 1 next pa nextaam ;3
10. februar 2012
neext
10. februar 2012
u71779
u71779
nekst .__.
10. februar 2012
grem odpret sem mu zašepetala'' in odšla sem do vrat... pred vrati je pa stala Leila. Skočila sem ji v objem ter se nasmehnila. ''Heej Dori mi je rekla prišla sem ti povedat da v Ponedeljek torek Ju3 pouk odpade ker so učitelji odšli newem nekam'' ;pp ''Okeej toliko boljše'' sem rekla ;pp Ker je njeni oče ravnatelj šole je uboga morala vsem povedati da pouk odpate ;s ''Grem je rekla Adijo:*!'' ''Adijo < 3'' sem rekla ter zapral vrata. Odšla sem nazaj k Tristanu. Film sva pogledala do konca ko so se naenkrat odprla vrata prišel je Žiga ter njegova punca Ann. Skuhala sta nama kosilo. Po kosilu smo odšli vsak v svojo sobo [Jaz&Tristan v mojo/Žiga ter Ann pa v njegovo] Ko sva prišla v sobo sem odprla prenosnik ter odšla spet na fb (kot ponavadi) x D… Tristan si je med tem ogledoval slike v albumu ko sem bila še majhna. Na fb-ju ni bilo nič pametnega zato sem se izpisala ter se prikradla za Tristanov hrbet ter ga prestrašila ;p Tristan se je obrnil ter skočil name in me začel poljubljati. Med poljubljanjem pa mu je zazvonil mobiii ;s klicala ga je mama moral je domov… ''Oprosti pikica saj veš kakšna je moja mama ^.-'' ''Sej ni nič Pikeej < 3'' ''Čaao'' je rekel ter me poljubil za slovo. Se vidiva v Torek Mwa:* ''Čaao'' sem rekla ter zaprla vrata. Odšla sem v sobo ura je bila 17.35 nisem vedela kaj naj delam zato sem odšla na sprehod z mojim Cofkom po parku ko sem se vrnila sem šla po hodniku do bratove sobe ter potrkala na vrata. ''Jaa?'' se je zaslišalo z sobe ''lahko vstopim?'' sem vprašala ''Łahkoo!'' se je zdrl Žiga. Vstopila sem v sobo ter rekla '' Tristan je odšel bila sem na sprehodu z Cofkom pa še vedno nevem kaj naj delam mi lahko daš kakšen predlog Žiga?'' Žiga me pogleda ter reče ''Ja stopi dalje se bomo šli Drinkpoly mame ni doma tako da boš lahko malo pijana x D '' ter se zasmeje ''okej sem rekla ;pp'' Vsedla sem se na tla zraven Ann ter začeli smo se igati… Igrali smo se kakšni 2 uri… Ura je bila 19.40 ''Grem se stuširat'' sem rekla '' Vredu sis. '' je rekel Žiga… odšla sem pod tuš. Ko sem se stuširala mi je zazvonil mobiii bil je… who? Kakšen predlog? Piši ;pp

(z Ann se zelo dobro razumem mi je kot druga sestra:* imam jo tako rada kot Žigo… Saj z Žigo se tudi razumeva kdaj pa kdaj se skregava saj nisva skreganiva za dolgo saj nemoreva eden brez drugega:*)

5 Nexov pa nextam... Danes mogoče nemo več nexta ju3:*

Še slikice:
Ann

Park:

10. februar 2012
Nebo*
10. februar 2012
Neeeext....!
10. februar 2012
u60814
u60814
juuj:$ next
10. februar 2012
u71779
u71779
nekst
10. februar 2012
Bi bila vesela če bi dali kakšno mnenje če je okej zgodbica kaj vam je najbolj ušeč kaj vam ni tako ušeč ka bi radi spremenili...
ali vas moti če je tako bol romantično pa to?

Danes nebo nexta ju3 2-4 nexte Čau Bau:*
10. februar 2012
Mene samo mau moti, ker ni u odtaukih in se zmedem xss

Drga je usebina suuuuuupeeeeeeeeeer < 33
10. februar 2012
sυpport.* To ko govori negdo misliš? sem tako naredila pa mi je use zaštekalo -.- bom pa probala zdej mal bolj pazit da se mi ne ponovi to ;p < 33
11. februar 2012
Aya pa še nekaj sem pozabila povedat... danes bodo 3-4 nexti od ju3 pa do srede jih pa nebo ker me ni doma sem na Rogli na nadeljevalnem tečaju smučanja
11. februar 2012
u62735
u62735
nextej!:3
zgodbica mi je všeč(:
11. februar 2012
neext!
11. februar 2012
Hitrooo neeext .!

& ija to sm mislna c':

Drgač je tko in tko supeer zgodbica ane.. < 3
11. februar 2012
Bil je Lan
L-Lan / J-Jst
L: Heej!
J: Hej Hej
L: Am kličem te ker bi te rad uprašal če je bilo pri matematiki kaj za nalogo :$
J: Samo trenutek da pogledam...
L: Ok...
J: Ja je bila v učb. na str. 172 nal. 5 (:
L: HvaaŁaa le kaj bi jaz brez tebe
J: heheh nevem ;p
L: Grem hvala še 1x Čaao
J: Ni za kej ;p Čaao ^^
Ko sva končala pogovor sem odšla gledat film bil je dolgočasen zato sem se odpravila spat. Preden ko sem zaspala sem pa Tristanu napisala sms:
Pikeej Lahko noč lepo mi spančkaj in misli kej name :* < 33
pritisnila sem tipko ''pošlji'' ter zaspala.
Zjutraj sem se zbudila okrog 11-e ure ker mi je v sobo z vso močjo pritekel Žigaa x D
''Kaj je?'' sem napol v spanju rekla '' hotel sem ti samo povedati da grem k Ann za 3 dni tako da boš sama doma, mama in oče sta pa odšla k teti tako da njiju nebo doma vsaj do 10-tih večer''.
''Super'' sem rekla ter skočila z postelje. Odšla sem v kopalnico se umila ter odšla na zajtrk. Tristana nisem hotela nadlegovati naj pride k meni zato sem rekla da bom počistila našo hišo ter mojo sobo (Žigove nebom ker je preveč razmetana x D). Začela sem pri moji sobi saj je bila najmanj razmetana ;p Na prenosniku sem si nariktala glasbo prva je bila: ''Train - Shake Up Christmas'' Prepevala sem ter pospravljala. Soba je bila v eni uri gotova-pospravljena.
''tako grem v dnevno potem v kuhinjo, jedilnico in na koncu bom počistila hodnik x P'' Hiša je bila pospravljena počiščena v 3 urah. Bila sem izmučena zato sem se ulegla kar na kavč in v trenutku zaspala. Spala sem približno 2 uri. Iz spanca me je zmotil zvok na mobijuu dobila sem sms. Pisala mi je mami:
''Dolores z očetom sva pri teti upam da ti je Žiga rekel. Naj bi prišla danes ampak je bila huda prometna nesreča in nemoreva domov zato prideva jutri < 33'' odpisala sem ji:
''Hej Mami:* Vredu saj ni nič Čaao < 33'' poslala sem ter odšla na sprehod z Cofkom *-*
hodila sva približno 15 minut. Prišla sva v park tam pa zagledam....

koga?
kakšen pedlog?

ko bodo 4-je nexti-Nextaam
11. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg