Forum
u168704
u168704
Haiii!
Ime mi je Skylar Moon. Živim v Veliki Britaniji. Stara sem 16 let.
jaz:

hiša:

mama:

sestra:

Očeta nimam umrl je z rakom. Odločila sem se da bom tekmovala na:
X FACTURJU
Britanije.
Tam sem spoznala........
30. oktober 2014
neeeeext
30. oktober 2014
u168704
u168704
- preden pišem nism taka fenica al pa da so moji idoli niso sam rada jih poslušam to je vse in vse osebe in priimki in imena so resnična če se hočete pozanimati utipkite O2L na google in boste vidl vsi so resnični ( razn emme)-
Bodoče člane One Direction. Bili so najboljši prijatelji. Med njimi je bil Nial. Moj prijatelj za vedno, ze od majhnega.
oni na X Faktorju:

In ko me je Nial zagledal je bil presenečen kako sem tudi jaz na avdiciji.Avdicije vse je potekalo tako hitro z fanti smo si bili blizu. Bili smo najboljši prijatelji. Z Nialom sva si priznala da nebova nikoli fant in punca samo najboljša prijatelja. In fantje zmagajo na X Faktorju. Jaz sem bila v drugi skupini s puncami imenovane Dream Angels. Bila sem vesela za njih. Začeli so hoditi na turneje biti bolj in bolj slavni in nismo se več videli toliko. In sem se odločila da si naredim Youtube channel. Tam sem delala videospote katere pesmi sem sestavila in jih pela, tudi plesala sem in pogovarjala s kamero in se snemala.
- NASLEDNJE LETO -
Dobila sem se s Star Records s najboljšo zalozbo.
Dobila sem menedzerja Jimmyja Starja (Jimmy Star):

In začela biti slavna tako na glasbeni in plesni "industriji" in na Youtubu.
Imela sem zelo veliko naročnikov. Spoznala sem O2L (Our2ndLife)
Prirasli so mi k srcu.

Imela sem zelo dobro prijateljico in mojo soplesalko.
Emma Nelson:

Čez čas sta se Sam in Trevor skregala zaradi mesta v tednu ker so jih nanova določili.
In za punco in kdo bo voditelj zabave.
Oba sta šla iz skupine. Zalostna sem bila. Še vedno ni bilo nič od 1D. Zdaj so bili skos na turneji in sem ze malo pozabila na njih ker sem najdla naj prijateljico in 4 nove dobre prijatelje.
Vsi so se preselili v isto hišo:

Mene in Emmo so vprašali.....
30. oktober 2014
u168704
u168704
Kian Lawley:

Ricky Dillon:

Connor Franta:

Jc Caylen:

Sam Pottorff:

Trevor Moran:

30. oktober 2014
next pa takojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
30. oktober 2014
u168704
u168704
Dodatek:
Bila sem ena najboljših zato so me dali v skupino Dream Angels.Tekmovala sem v finalu proti mojim prijateljem.Nič me ni skrbelo.Nisem bila ljubosumna ko so zmagali.
Dodatek:
Z O2L smo se spoznali ko smo odšli "ta veliki youtuberji" (to pomen un k ma čez 1 000 000 subskrajberjev) v LA. Emma je tudi me njimi. Spoznala sem jo ko sem bila stara 10 let in od takrat sva neločljivi tako kot z Nialom. Samo zdi se mi da so pozabili name in me zavračajo. Zato sem se rajši odmaknila od njih. In začela pozabljati na projateljstvo med nami. Tam sem srečala tudi drugo soplesalko ki je tudi moja prijateljica Jenny Jazzy:

Zdaj smo imela manjšo skupinico.
30. oktober 2014
u168704
u168704
Vprašali so če bi midve z Emmo ali Jenny nadomestile Sama in Trevorja.
Nisem se mogla odločit katero bi izbrala. Rekla sem da bom še premislila.
Res nisem zelela streti Eminega srca. A se zadnje čase grdo obnaša in me zavrača.
In Jenny je imela več subskrajberjev.Emma se je pokvarila začela se je drogerati in zavračati njen kanal izgubljala je prijatelje in subskrajberje ker je dajala samo še nesramne in pijane videoposnetke. Youtube ji ni več dovolil tega početi zato so jo odstranili. Nikoli več ne bo smelaobjavljati in narediti novega kanala.Zato sem izbrala Jenny.In kot sem rekla da sva z Emmo neločljivi. No zdaj sva in mogoče se po to tudi zgodilo da bova ločljiva z Nialom. Z Jenny sva zdaj neločljivi. Emma je odšla is plesne skupine in zivljnenje se ji je zagrenilo.Ubila se je.Padla je v depresijo in zaradi DROG IN ALKOHOLA . To se je zelo širilo v javnosti. Zal mi je bilo zanjo a tako je pač saj je njeno zivljenje :/. Ta čas so naju oboevalci/ke O2L
30. oktober 2014
u168704
u168704
sprejele.
30. oktober 2014
u168704
u168704
Takrat sva ze veselo delale videe na svojih čenlih in na temu.Nekako sta mi bila ušeč Ricky in Kian. A tega nisem priznala.Po 4 mesecih je najino hišo ki si jo deliva z Jenny zajela poplava. Takrat sva se preselile k fantom in sva bili tam kjer sta bili prej sbo od Trevorja in Sama. A še vedno nisem mogla izbrati katerega naj izberem kiana or rickyja...Kian se je glih dobro ločil..... od svoje punce......Takrat sem se odločila da........................
30. oktober 2014
u168704
u168704
RICKY:

JC KIAN RICKY:

( za connorja bom še dala)
30. oktober 2014
u168704
u168704
Bom poklicala Niala če se mi bo javil po 100 letih. Nikoli se ne oglaša na telefon. Končno se je oglasil.
J-jaz N-Nial

J:Hej Nial!
Nkylar si to ti?.....
(premor) (ojoj zakaj je rekel si to ti? saj ima mojo številko ze 100000000000 let, ali me je pozabil?)
J: J......Ja..Jaz ss..sseeemm..(rečem zalostno)
N: O kako sem te pogrešal! Kaj je narobe ?
J: N..ničč..
N: Predobro te poznam povej...
(doug premor)
J:Ali me pozabljate? Zakaj se ne javljate na telefon? Zakaj me zanemarjate? Ali me nemarate več ? Sem bila samo igrača za vaš prosti čas ? Ali nisi več moj prijatelj? (in še 20 takih uprašanj)
N: Hm...ummm..Skylar potem ti odgovorim te potem pokličem počakaj 10 minut....
Jrav !! (jaz zalostno povna jeze v uzadju se je slišal Zayn in neka punca)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jogrešam te Zayn...Kdo je ta punca?......Ne me izdati.......Enkrat si me ze ampak ne me še enkrat...Stru si mi srce natanko danes.....
To se je zgodilo na X factorju malo potem. Midva z Zayno sva hodila. A mi je potem stru srce zaradi benda . A zdaj ko sem slavna mu meneder pusti da hodim z njim.A jaz nisem hotela. Vem da me še ljubi ampak ne. Ves bend me je pustil na cedilu....
(čez nekaj trenutkov kliče Zayn)
Z-Zayn
Z:Hey Skylar! Kako si?
J:Uredu Zayn nemorem govoriti zdaj! Oprosti te pokličem če te bom adijo ne kliči nazaj !!!!
(sem jecjala in jokala)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odločila sem se da jih za 1 leto dam na stran v kovček pozabe. Na ta dan bom spet v stiku z njimi 1 leto....
30. oktober 2014
u168704
u168704
MAU VEČ SEM NAPISALA KER POTEM NEBOM POGLA PISATI KER ME NE BO
Priloga:
Poklicala sem Zayn nazaj....
Z:Hejjjjjjjjjjj !!!!!!!!!!!!!!!!
N:Hejjjjjj!!!!!
Jijana sta!!!!
Z:Ne prid zurat smo blizu!!
J:Zayn kdo je bila punca v ozadju?
Z:Ah sam striperka.....Menedezr je pršu sm pa sva z N....jallllooooonnnoooommmm pršla sm a vš?
J:Aha.....Pa pijan si do kolen ha ?
Z:Jaaa morm it....
J:Zayn prej ko me je Nial klical nista bila pijana in ali si meu kaj z uno striperko?
Z:Nooooooooooo ni biooo ne preveč te lubm bejbaaaaaaaa....
J:Zayn čuvaj se pijan si !
Z:čauuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(prekine)
J:Adijo?
J: Prekinu je..
Sem vedela Zayn me še vedno ljubi ampak ga ne bom uzela nazaj :"""""C
samo zaradi benda. Zdaj jih pustim 1 leto v kovčku pozabe.
Na list sem napisala 1D datum kdaj jih moram poklicati in poiskala skrinjico in dala notrji poimenovala sem jo skrinja pozabljene pogube...... za zdaj bom pozabila na njih..
30. oktober 2014
neeeeeeeeeeet
30. oktober 2014
mislm neXt
30. oktober 2014
Next
30. oktober 2014
u168704
u168704
okej čist mau
30. oktober 2014
Ok je lahko nasledni Next posvečen meni
30. oktober 2014
u168704
u168704
Nemorem spati zaradi tega kar sem naredila v preteklem času.Razmišljam ali je moje zivljenje vredno ziveti.Ali imam sploh koga v tem zivljenju. K meni je prišel Ricky ko je slišal moj jok. Za njim na vratih je bil Kian probal prisluškovati. Zdi se mi ko je Ricky okrog mene daj je on malo ljubosumen. Ko je Kian okrog mene pa Ricky se obnaša normalno.
Mislim da se s Kianom nekaj dogaja..........
(za naprej si oglejte video ki je zgoraj WE FOUND KIAN to bo povezan s nextom)
jutri ga dam

Kianova prejšnja punca:

click
kian ki se je tako pritihotapil in naju videl pogovarjati zato se je ustavil za vrati lovil je Connorja po hiši:

(to je kianow kao poseben gib)
30. oktober 2014
u168704
u168704
okej bo naslednji chelsea
30. oktober 2014
Hvala za Next
30. oktober 2014
u168704
u168704
ni problema drug je posvečen tebi
30. oktober 2014
u168704
u168704
no mam še čas ga jutri napišem ali danes
30. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeext
30. oktober 2014
u168704
u168704
oh okej če morm
30. oktober 2014
Ok. Nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt. tvoja zgodbica je svetovna
30. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttttt kva je to dobr
THE BEST ZGODBICA TI SI ŠELE
THE BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
30. oktober 2014
Strinjam se z kitty
30. oktober 2014
DDD
30. oktober 2014
huaaaaalla
30. oktober 2014
u168704
u168704
No ko je prišel noter je bil brez majice.Mogoče je prišel ispod tuša.
(SLIKA PRIDE JO DAM)
R-Ricky
Justmi me prosim malo samo!(sem zalostno siknila)
R: Skylar prosim umiri se...
J: Sem lahko samo malo sama ?
R: Hallloooooo !!!!! Umiri se še zivčni zlom boš dozivela!
( BILA SEM PRECEJ ZIVČNA IN ZALOSTNA)
(OBJELA SEM GA NISEM SI MOGLA POMAGATI PRECEJ SEM BILA ZALOSTNA KER MISLIM NA TO 1 LETO IN STRIPERKO ZAYNA VSE MI GRE PO GLAVI NIALL IN VSE STVARI SO SE ZMEŠALE)
Videla sem Kiana, ki je bil malo jezen. Videlo se je na obrazu. Prišel je potegnil Rickyva h sebi.
(SLIKA PRIDE JO DAM)
Ricky je bil začuden ampak se je tudi on smejal in sta me probala spraviti v dobro voljo.
K-Kian
K: Okej zdej te bomo spravl v dobro voljo!
R: YUP !!
In sta začela delati Kianov gib in se efnati.
click

No in sem ze bila malo boljše volje. Potem sta me kar naenkrat obadva objela.
Kian je zakričal group hug in potem Ricky in jaz. Ricky me je hotel samo objeti in videla sem Kiana nezadovolnega zato je to naredil.
TALE JE BIL POSVEČEN ZA !!!!!!!!!!!chelsea awesome !!!!!!!!!!!
NEXT NAPIŠEM JUTRI ZDELE SE ZE NEKI MATRAM JUTRI BO BOLJ DOUG OBLUBIM
30. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg