Forum
Nisem directionerka NO HATE!

"Ti idiot izgini iz mojega življenja!"sem zabrusila svojemu fantu mislim 'bivšemu' fantu
07. april 2014
Še enkrat sem ga pogledala z gnusom v očeh. Naslednjo sekundo pa že zaprla vrata. Prasec poljubi neko dekle, poleg pa stojim jaz njegova punca. Kako sem nekulturna pozabila sem se vam predstaviti. Sem Alexandra Tomlinson, kot že vsi veste sem sestra slavnega Loiusa Tomlinsona. Stara sem 19 let. Živim sama v Londonu,Starša nimam saj sta mi umrla v prometni nesreči. Sama ko pa sta mi dve najbolj pomembni osebi v življenju umrli, sem se zatekla k kajenju, rezanju, drogiranju. Stavim, da vas muči vprašanje 'kaj pa ljubezen?' ljubezen sem pa iskali pri moških za 'one night stand'.

Ravno sem šla v šolo. Ko pa mi nekdo prekriža pot. To osebo sem takoj prepoznala Sasha. "Oh pa si le prišla! Pa sem že mislila, da me danes ne bodo oči tako pekle." njene besede so večino ljudi prizadane ampak mene ne. "Sasha veš zakaj so Azijci pametnješi od nas? Zato, ker nimajo blondink. Potem pa se ljudje sprašujejo zakaj nismo inteligenti.Hvala ti" sem ji vrnila milo za šampon . Samo utihnila je. Potem pa sem odšla k prvi uri: zgodovini.
Ah se bom vsaj malo naspala. V klopi sem se udobno usedla in prekrižala roke in glavo položila na mizo. Tako sem lepo zaspala. Naenkrat pa "Go. Tomlinson prosim narišite se mi pred tablo!Vprašana si!" Samo še tega mi je manjkalo. Počasi sem se odpravila do table. "Kako smo nastali ljudje? To bi morala vedeti tudi če sama nisi človek?" zdaj me bo še pa poniževala."Iz Adama in Eve" sem odgovorila na zastavljeno vprašanje. "Poznamo dva načina za nastanek človeštva tega in, da smo se razvijali iz opic." če je vedala zakaj me je potem to spraševala."Draga učiteljica mene ravno ne zanima vaša zgodovina." sem povedala s pokončno držo. Ves razred se je samo smejal." Utihnite!" je zagodrnjala učiteljica in s tem prekinila smejanja mojih sošolk in sošolcev.Potem se je njen pogled ustavil na meni, v očeh sem videla ogenj"Ti mlada dama pa dobiš nekaj nagrad: 1. Šla boš k ravnatelju, 2. Dobiš ena v redovalnico in..." mi je kar naštevala, zato sem jo prekinila " Vse to sem že dala skozi mislim, da lahoko to preživim še enkrat."
"Oh to še ni vse..-" začudeno sem jo pogledala, ona pa se mi je samo zajedavsko nasmehnila."-in končno 3. poklicala bom tvojega brata in mu razložila stvar kako je v šoli." ko je to povedala sem mislila, da bom omedlela. Njene besede so mi hodile po glavi.
Potem sem se odpravila do ravnateljeve pisarne, še zmeraj malce v šoku kaj bo učiteljica naredila. Ko sem v pisarni našla ravnatelje se je zasmejal "Kako je to možno, da te tolikokrat vidim pri meni.-"potem se je zresnil in nadeljeval "-vem, da misliš oditi brez posledic ampak nažalost ne boš." kot, da ni dovolj za danes. "Poklical sem tvojega brata že je na poti" kaj?! "Ne prosim ne ne ne ne poboljšala se bom samo brez mojega brata." sem moledovala že na kolenih.

*kako bo nato odreagiral Louis?
*kakšna teorija
*next?
07. april 2014
kako bo na to odreagiral Lous? slabo

next
07. april 2014
hvala tistim, ki berete mojo zgodbo. Hope you like it

Nažalost sem padla in pristala sem malo bolj nerodno (z pogledom na njegovega pimpija).In na mojo nesrečo je noter vsopil Louis. "Kaj misliš, da delaš Alex?!" je začel brundati Lou. "Nič samo padla sem nerodno" sem zblebetala. In osramočeno pogleda v Louisove oči. "No tole je bilo malce nerodno. Ampak naj začnem kaj dela v šoli in izven šole tvoja sestra! " je na hitro ravnatelj vzel stvari pod kontrolo. In preusmeril vso pozornost name."Prosim, kar začnite." je načel temo Lou. "No dosti ljudi pravi oz. sem že videl, da se drogira saj je takšna prišla že milijonkrat v šolo." in smo tam. Louis me je pogledal videla sem kako je začuden nad mojim vedenjem. "Mislim, da ne veste še za njen prvi opomin. Kajne?" Lou je poln začudenja pogledal ravnatelja in počasi odkimal. "No prvo je šla ona na wc...-" Louis je vprašal ravnatelja "Kako to mislite 'prva'?" mislim, da ni vedel kam to pelje. Ravnatelj se ni dal motiti zato je nadeljeval "Zanjo pa je odšel še nek fant in potem sta se odločila za manjšo avanturico. Iz wc se je zaslišalo neko vzdihovanje zato je učiteljica šla preverit kaj se je tam dogaja. Ko je vstopila na wc pa je otrpnila." je dokončal ravnatelj. "KAJ? KAKO? STARA SI KOMAJ 19 LET. ZELO SI ME OSRAMOTILA ALEX.!" se je zadrl Louis name. Ravnatelj je hotel nadeljevati ampak sem mu zaprla gofljo."Mislim, da je za danes Lou prejel preveč informacij." "Alex od kdaj si takšna?" me je naenkrat vprašal, mislim bolj zadrl Lou. V očeh sem dobila solze, ki so silile na plano ampak sem se zadržala. "Se bova pri meni doma pomenila. " sem poskusila na mirno odgovoriti. "Misliš pri nas doma, preselila se boš k nam fantom. To kar sem danes slišal je bilo preveč." f*ck kako "Louis moram še spakirati in in...." sem hitela naštevat razloge zakaj se ne morem preseliti. "Vse sem že spakiral." Šokirano sem ga pogledala. Potem pa me je na hitro odvlekel do avta. Ko sva se usedla sem začela." Veš zakaj sem to počela ?! Ne saj misliš samo na svojo prekleto rit. To sem delala zaradi TEBE". Louis ni reagiral samo vedela sem, da ko bova prišla 'domov' bo povedal svoje. Brez življenja sem se pogrezila v sedež. Končno sva prispela 'domov'. Ko je odprl vrata hiše se je zadrl "Fantje dnevna takoj!". Vsi fantje so bili v sekundi v dnevni na kavču. "To je moja sestra Alex. Spremenila se je in to mislim zelo saj so jo zato vrgli iz...-" prekinila sem njegov govorni nastop "Oh koga briga zdaj to. Ima kateri cigareto prav bi mi prišla?" in šla od enega fanta do drugega. Mojo pozornost je ujel en fant. Potem pa naenkrat nek fant, ki vstane "Izvoli." in mi poda cigarete in vžigalnik. Namenila sem mu hvaležen pogled. In Lou ne bi bil Lou "Zayn, stara je komaj 19 let! " in mi hotel vzeti stvari. Ta Zayn mu je povedal "Njeno življenje je Lou. Mislim, da je to njena odločitev." ga je malce okaral.

*Kαтerι ғαɴт je υjel ɴjeɴo pozorɴoѕт?
*Teorija
* Neхт ?
07. april 2014
u70823
u70823
next+nova bralka
07. april 2014
Hvala ti mrs.horan:3<3 to mi pomeni veliko.Love ya all readers.
Hope you like it

Lou je že hotel odpreti usta. Ampak ga je Zayn prekinil "No nismo se še predstavili. To so Niall...-" in pokazal na blondinca. "To sta Liam in Harry, jaz sem Zayn to že veš. In Louisa že poznaš." namrdnila sem se ko je omenil Louisa. "Ok jaz grem malo ven." in kako hitro se je dalo sem odhitela na svež zrak. Že sem hotela skaditi še eno cigareto, ko pa se je za mano prikazal Harry. Nasmehnil se je "Kaj pa dela tako lepo dekle? Saj veš, da to ni ravno zdravo.?" ga je mogoče skrbelo zame eh, hitro sem odvrgla to misel "Vem, zato ravno to delam." in po pomoti se mi je rokav moje majice malce skrajšal. Hitro sem hitela, da bi ga popravila. Ampak malo prepočasi. Zagledal je moje ureznine. "Zakaj si to počela?" me je mirno z skrbjo v glasu vprašal. Ne vem zakaj sem mislila, da se mu lahko zaupam. "
08. april 2014
" No ko je Lou odšel in starša sta mi umrla, sem se zagnala v slabo družbo. Enkrat ko sem šla iz šole sta me dva fanta prosila za dogodivščino za v zameno pa bi dobila nekaj drog...-" ko sem se vsega tega spomnila me je stisnilo pri srcu. Vseeno sem nadaljevala "-jaz pa nisem imela ravno veliko denarja, zato sem to sprejela. Ko sta končala sta me ene vrste še hudo pretepla. In padla sem v komo v kateri sem bila 3 mesece. Ta čas sem upala, da umrem in se ne bom nikoli več zbudila. Po eni strani pa sem tudi hotela videli Louja, ampak, ko sem odprla oči me je dočakalo žalostno presenečenje, nihče se ni zmenil zame, zato sem to hotela vzeti, da bi bilo meni boljše." sem dokončala svojo pripoved živlenja in se kislo nasmehnila. Harry me je objel "Brez skrbi, zdaj imaš mene, jaz te bom obvaroval pred svetom." ne vem zakaj ampak sem mu verjela. Iz ust sem zasopla pridušen "Hvala." in ušel mi je majhen nasmeh. Potem sva se pogovarjala o vsem živem na svetu. Po tolikem času sem se zares, resnično nasmejala. Počasi sva se odpravila noter. "Oh, sta se golobčka le vrnila." je izzival Niall. Hitro sem se zapodila proti njemu. On verjetno tega ni pričakoval, saj je padel s kavča. Meni so solze smeha lile po obrazu. Mislim, da je Lou fantom povedal kaj vse sem delala saj so me nekaj časa samo gledali naslednjo sekundo pa so se že smejali z mano vred.

08. april 2014
next
08. april 2014
u70823
u70823
next
08. april 2014
Nov next. Hope you like it

Ko smo se končno umirili. So mi fantje razkazali hišo. Popravek vilo. Harrya sem prijela za roko in mu nakazala naj mi sledi. Primajala sva se do moje sobe. Počasi sem se usedla na posteljo. Njemu pa sem nakazala naj se vsede poleg mene. Na začetku se je slišalo samo najino dihanje. Prva sem se upogumila "Harry ne vem zakaj mislim, da ti lahko zaupam. Ampak če boš komu to povedal te bom ubila." Pogledal me je z velikimi očkami, da sem se morala nasmehniti. In počasi kot majhen otrok je odkimal. Spogledala sva se in padla v neustavljiv smeh. Ko sva se umirila sem nadeljevala "No to ne sme izvedeti nihče. Imam par tetovaž." sem priznala. Pokazala sem mu mojo prvo tetovažo still alive na levem zapestju. Pripmonil je "Lep je!" samo nasmehnila sem se. In pokazala sem mu še majhno črno zvezidco za levim ušesom. In goloblje pero poleg prsi kateri se je izlival v besedico be free. "Imaš dober okus za tattooje." "Hvala." sem se mu malce sramežljivo zahvalila in rahlo zardela. Od kdaj pa zardevam?! Moral je povedati "Oh nekdo pa je zardel. Jaz pa sem mislil, da si ti tista 'bad girl'." Ah utihni!" in ga začela žgečkati. Ampak nisem dolgo ostala nad njim. Že sva bila v ležečem položaju in on je bil nad mano. "Prosim nehaj! " sem komaj izdavila med smehom. "Uredu pustil te bom samo če greš z mano na zmenek?" "Z vseljem grem. Kaj praviš na jutri zvečer ob 22.00, zato, ker tedaj bodo vsi v dnevni ali pa v svojih sobah." To se mi je zdelo tako romantično. Ko se je že napotil k vratam mi je pomežiknil "Obleči se v obleko." in potem me je poljubil na lice. Skupaj sva odšla dol k fantom, ki so gledali neko gozljivko. Mislim bila je zelo grozljiva. Preden sem se usedla na kavč sva s Harryem razdaljo med nama precej razširila, da ne bi fantje kaj posumili. Usedla sem se k Louisu katerim sva se cel film stiskala v objemu drug drugega. Bila sem že zaspana, zato sem se odpravila v sobo kjer sem se stuširala in opravila svojo nočno higieno. Ko sem končno zaspala, sem se hitro zbudila zaradi nočne more. Potem sem se odpravila v sobo....

*Kαтero ѕoвo ѕe вo odprαvιlα?
Next?
08. april 2014
Nov next Hvala tistim, ki berete zdaj bom dodajala slike kaj ima oblečeno.

Potem sem se odpravila v sobo od Harrya. Potrkala sem, ko sem vstopila je bil brez majice. Mislim, da sem se slinila. "Lahko prosim spim pri tebi. Od tega filma me je zelo strah." sem priznala in narahlo zardela. "Zmeraj me preseneča tvoja osebnost." vedela sem kaj misli s tem, saj sem bila jaz vedno tista 'bad girl'. Vrgla sem se na posteljo brez njegovega dovolenja. "Hej nežno s posteljo" je izjavil, da sem se morala smejati. Nekaj časa me je čudno gledal. Potem pa se mi je pridružil pri smejanju saj se je komaj tedaj zavedal kaj je prej izjavil. Zdaj je bil on tisti, ki se je vrgel na posteljo. "Hej nežno s posteljo." sem mu zdaj jaz očitala. Odločila sva se zaspati. "Lahko noč Beutiful!" mi zaželel ob tem pa sem rahlo zardela. "Nočko, princ na belem konju!". Tako sva zaspala. Zjutraj sem zbudila, da sem imela glavo na Harryjevih prsih. Mislim, da sem se resnično zaljubila. "Jutro lepotica!" "S tem boš moral nehati !" sem rekla, saj sem bila že rdeča kot kuhan rak. "Kaj pa če nočem?" ko je to povedal. Sem se malo namuznila. "Harry kaj praviš če bi Zaynu povedala za zmenek, da bi jih odvrnil?" sem povedala. "Jaz sem o tem že tudi premišljeval, on zmeraj ve kaj naklepam. " Skupaj sva se po tem odločila, da mu poveva.
Počasi sva se primajala dol. Navsezgodaj naju je Zayn potegnil na samo. "Kaj sta vidva skupaj?" kaj od kod to njemu. "Ne, zakaj?" sem odgovorila. "Ker sem zjutraj hotel govoriti z Harryem, pa sem vaju zagledal kako se držita ljubko v objemu. "Aha, uredu v glavnem midva z Alex želiva iti na zmenek danes. Jih lahko zadržiš?" je zdaj nadeljeval zdaj Harry. "Ok vse za majhna golobčka." ko je to omenil smo se vsi začeli režati.
Next?
09. april 2014
u70823
u70823
neeext
09. april 2014
u157801
u157801
Moja popolnica pa je objavila zgodbo!!! :*
Neeeeeeeeeeext!
09. april 2014
next
09. april 2014
Nov next. Hope you like it

Ko smo se umirili, smo skovali načrt: Jaz grem v sobo z izgovorom, da sem utrujena. Harry pa bo šel na računalnik. Oni bodo ta čas gledali televizijo. Ko bo 22.00 jih Zayn spravi v kuhinjo s tem, da pripravi večerjo. Midva pa greva ven hitro in tiho.
Počasi se je po stopnicah dol primajal še Lou. "Kaj ste se prej smejali?" nas je vprašal. "Ah nič. Samo pajka sem peljala na sprehod." sem povedala kar se je dalo nepremišljeno in hitro. Vsi trije so se smejali po moji izjavi. Ko sem se končno zavedala kar sem povedala, sem se jim še jaz pridružila pri smejanju. Kmalu so še ostali fantje prišli. Ko so nas vprašali zakaj se smejimo. Je Lou povedal "Alex se je odločila, da gre na sprehod s pajkom!" Zdaj so še fantje smejali. In počasi smo se odpravili na zajtrk. Po tako dolgem času se več nisem počutila kot, da sem ničla.
S fanti smo cel dan gledali Disney. Ko je bil Tom in Jerry sem bila zelo zavzeta nad njo. Fantje pa so se režali kot pečeni mački nad mojo napetostjo. In kmalu je bila ura osem in začeli smo z načtrom. Odšla sem v sobo. In se lepo stuširala. Ugotovila sem, da sem pozabila oblačila. Zato sem sklepala, da si jih hitro vzamem. In ravno takrat je v sobo stopil Harry. Ne bi moglo biti boljše. Ampak hvala bogu sem imela brisačo."Ahm...mmm... Ko boš pripravljen me pridi iskat. V sobi bom." sem komaj povedala med tem ko sem umirala od sramu. "Ja. Ok" in se še zmeraj ni pobral iz sobe. "No ven, da se pripravim." in ga poskusila spraviti iz sobe. "Ah ženske kako dolgo se pripravljate." sem ga slišala, da si je zamrmral. "Hej vse te slišim veš!" sem se zadrla na drugo stran vrat. Ko sem bila stoodstotna,da ga ni več pred vrati. Sem se začela oblačiti.
Izbrala sem:
https://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/7e/e5/d8/7ee5d865bbb2b8035582eb23656feacb.jpg
(lase je imela enake, le da temnejše)
in črne pete.
Za oči pa sem si namazala maskaro in naredila še cat eye. Še zadnjič sem se pogledala v oglendalo preden je potrkalo pred vrati. Noter je vstopil Harry "Si pripravljena?" ko pa me je zagledal pa "Wow prelepa si!" me je pohvalil. "No greva?" sem ga vprašala. "Seveda."
Odšla sva do njegovega avta. Nasrečo naju niso opazili. "Kam greva?" sem že stotič vprašala Harrya. "Kako si radovedna?" mi je spet odgovoril. Tokrat sem zavihala nos in se začela kujati. Tako, da sva se smejala vse do konca poti. "Tako prispela sva." se je nasmehnil.
Avto je spakiral pred restvracijo. Skupaj sva odšla noter. Kmalu je do naju prišel natakar. "Kaj lahko prinesem za prelepo gospodično in gospodiča?" "Jaz bi prosim jagodni sok in lazanjo." in komaj takrat pogledala natakarja. "Jaz bom enako prosim." je pripomnil še Harry. Natakar se je nasmehnil in prikimal. Potem pa odšel. S Harryem sva že načela temo o njegovi karieri. Kmalu sva dobila naročeno. Bilo je slastno NJAMI. Potem mi je govoril še kako je na raznih turnejah. In govorila sva še o razni glasbi in o tattoojah. Z njim se je tako lepo pogovarjati. Ko sva se odpravljala iz restavracije sva se odločila še za kratek sprehod. "Veš danes je bilo prelepo." je začel. "Tudi meni." sem pritrdila. "Veš ne poznam te še dolgo. Ampak bi me osrečila in postala moja punca?" kako je to lepo povedal. Nič nisem povedala le postavila sem se pred njega in ga prijela za tilnik ter ga povlekla dol k mojim ustnicam. Ta poljub je moj naljubši.
Next?
10. april 2014
ooops
*

10. april 2014
u157801
u157801
Neext my dear! <3
10. april 2014
u70823
u70823
neext
10. april 2014
next
10. april 2014
Nov next. Hope you like it <33333

Kmalu je začelo dežvati, mislim zelo. Med poljubom sem se nasmehnila. Ponavadi sem tekla do avta, ko je deževalo ampak tokrat sva se smejala drug z drugega. In potem mi je spodrsnilo. Še sreča, da je bil tam Harry, ki me je ujel. "Hvala." sem se mu sramežlivo nasmehnila. "Ni zakaj." mi je vrnil nasmeh in me sladko poljubil. Kako mehke ustnice ima. Počasi sva se odpravila do avta. Vrata avta mi je odprl kot gentelmen, da sem se morala nasmehniti. V avtu sva pela pesmi katere so bile na radiu. Prav zabavala sem se v njegovi družbi. In kmalu sva že stala pred hišo. Z njim čas gre prehitro. Stala sva pred vrati, ko pa me je potisnil ob nje (vrata). In me začel poljubljati. Roke sem zarila v njegove mokre lase. On pa je potegnil moje boke bolj k sebi. In naenkrat so se vrata odprla tako, da je padel on name. Poleg naju pa sva zaslišala smeh Zayna. "Jaz pa sem mislim da se na prvem zmenku ne sme poljubljati." in potem čez čas se je malce zresnil. Harry mi je ta čas pomagal, da sem vstala. "Torej sta vidva skupaj?" Harry mi je pomežiknil. "Ne nisva." sem odgovorila. "Pa dajta no meni lahko povesta. Obljubim, da ne bom nikomur povedal. Prosim samo povejta." Ne vem zakaj ampak uživala sem kako sva ga s Harryem mučila. Počasi sem odšla v svojo sobo in se vrgla na posteljo, ter se zadrla "I'm in ♡ !!!" V sobo je vstopil Harry, ki je dobesedno umiral od smeha. "I'm in ♡ too. You know in who?" in se mi približal "-in you." je dokončal stavek. Potem pa že poljubil. Potisnila sem ga na posteljo in se vrgla nanj. Ter ga poljubljala. Ne vem kako ampak je naenkrat on pristal nad mano. "Lahko spim pri tebi?" me je vprašal poln upanja. Mislila sem si 'še vprašaš' "seveda." sem se nasmehnila.
* ƬЄƠƦƖʆƛ ?
* ƝЄҲƬ?
11. april 2014
u157801
u157801
Neeeeeeeext!!
11. april 2014
next
11. april 2014
u70823
u70823
next
11. april 2014
Nov next. Hope you like it. Love ya all

Potem se je ustavil. "Kaj je?" sem ga vprašala. "Veš nočem, da misliš, da te hočem izrabiti...-" potem se je malce zaustavil in dokončal stavek "-zato bova malo upočasnila." Dobro sem vedela na kaj je mislil. Pravzaprav sem mu bila hvaležna saj še nikoli nisem imela nikogar, ki bi mu bilo mar za 'naju'. Nasmehnila sem in prikimala v odgovor, da se strinjam. Nasmehnil se je "Lahko noč Love." spet se je prikazala rdečica. "Nočko Princ." sem mu še sama odvrnila. Ležala sva tako, da me je lahko gledal in jaz njega. Ne morem verjeti kako je popolen. Kmalu so se mi oči začele same zapirati. Zato sem se prepustila.
"Zguba nepotrebna, Louis je vsaj nekaj napravil iz sebe ne kot ti!" se je zadrla moja mama. "Nisem hotela." sem še bolj hlipala. "Oprosti." sem se zadrla. "Pusti fanta pri miru. Naj zaživi svoje sanje, ne ubijaj še njega." se je zadrl še oče. "Oče na razumeš, ljubim ga. Prosim pusti ga pri miru." "Ljubim ga!" sem še večkrat ponovila.
"Alex, ljubica . Vredu je. Tukaj sem." mi je nekdo šepetal. Kmalu sem prepoznala glas pripadal je Harryu. Počasi sem odprla oči. Ko sem ga zagledala sem se mu vrgla v objem. "Hvala, da si pri meni." sem zašepetala še zmeraj v objemu. "Kje pa naj bi bil?" se je rahlo nasmehnil. "Love mislim, da imaš vročino. Veš kako si vroča ?" nasmehnila sem se, ko je povedal, da sem vroča. "Kaj se je zgodilo ? Prej sem slišal nek 'ljubim ga'." je v sobo vdrl Louis. Ko pa je zagledal, da Harry spi pri meni in to še brez majice. Se je začelo. Ampak na moje presenečanje ni bil jezen. "Kateri mi bo razlagal? Mogoče Harry?" in pogledal Harrya. "Lou boš jezen če bi hodil s tvojo sestro?" kaj se gre pa on. "Ne bi bil." je povedal Louis. Aha zdaj razumem kaj je hotel narediti Harry. "Vredu, ker sem jo včeraj prosil za zmenek in potem sva postala par." je dokončal. "Aha uredu ne bom se vmešaval v vajino zvezo, ampak če ti streš srce moji sestri si umrl. Če pa ti Alex...-" in pogledal mene "streš srce mojemu najboljšemu prijatelju si oplela." je dokončal. "Aha mene bi ubil, njo pa samo oplel. Zdaj razumem?" se je naredil užaljenega Harry. Da smo vsi popadli v smeh.

Tale next je bil zelo beden. Ampak boste razumeli zakaj
* ƬЄƠƦƖʆƛ ?
* ƝЄҲƬ?

12. april 2014
next
12. april 2014
Next
12. april 2014
u70823
u70823
next
12. april 2014
Nov next. Hope you like it Love you all
Hvala tistim, ki berete. <33333

"Aja Alex mi imamo danes nastop v Londonu. Tako, da boš mogla paziti na malo Lux." je zblebetal Lou. "Kaj kdo je to?" sem vprašala, saj se mi še sanjalo ni kdo bi naj bil to. "Ah ne skrbi ne bo me vzela stran od tebe." se je norčeval Harry, naslednjo sekundo pa me že poljubljal. "Hej, še zmeraj sem tu. Ni se treba posiliti. Vesta?" je vse uničil Lou. Potem sem odrinila Harrya saj sem se spomnila, da sem bolna. "Bolna sem, si pozabil." sem ga spomnila. "Aja, to sem povedal samo zato, da bi vstala." še dobro. "Vredu ljubčka pridita zajtrk je že na mizi. Po tem gremo." se je zadrl Zayn iz kuhinje. Lou je odšel iz sobe. "Ajd ven!" sem povedala Harryu. Zunaj je bilo zelo vroče kar je bilo čudno za London.
Oblekla sem se v:

Ko sem vstopila v jedilnico sem se usedla k Harryu. Ki mi je na uho zašepetal "Prelepa si!"
spet sem zardela. "Oh od kdaj pa Alex zardeva!" me je dražil Zayn. "Daj mir saj Lou že ve."
"Kaj Lou že ve?" se je hudomušno nasmehnil Niall. "Da sta se ta dva zvečer pred vrati skoraj posilila." se je nasmehnil Zayn. "Kaj sta se?" je vprašal malce jezno Lou. "Ah nič." sem povedala in poskušala zakriti rdečico z lasmi. "Saj vaju niso videli kajne ?" je vprašal Liam. "Ne!" je hitro povedal Harry. "Koliko procentov za ne?" je vprašal Liam. "Okrog 60%" je spet odgovoril na zastavljeno vprašanje Harry."Kaj ? Kako vi sploh veste, da sva bila na zmenku ?" sem jih zdaj jaz vprašala. Niall je samo vklopil televizijo. 'Včeraj zvečer ob 23.30 smo videli slavnega Harry Stylesa iz One Direction na tako povedano zmenku z sestro Louisa Tomlinsona Alexandro Tomlinson. Več izveste v nadaljevanju.' in poleg prikazana slika kako sva se smejala.
Ko sem to videla sem sok, ki sem ga imela v ustih dobesedno iz pljunila. Enako je naredil Harry. Lou naju je nekaj časa grdo gledal, ko pa naju je videl kaj sva naredila z sokom. So vsi padli v smeh. Meni in Harryu pa ni bilo ravno do smeha. Raje sem odšla v sobo in se pripravila. Enako je naredil Harry. Kmalu je v mojo sobo vstopil Harry. Ravno takrat sem si na ustnice dala temno rdečo šminko. Ko sem ga pogledala sem se morala nasmehniti, ležal je na postelji kot, da se je ne vem kaj zgodilo. "Pridi gremo!" sem mu povedala in se vrgla poleg njega na posteljo. "Ne grem dokler me ne poljubiš." se je namuznil kot nek otrok. "Uredu." sem se predala in ga poljubila. Nikoli se ne bi mogla navaditi na njegove mehke, sladke ustnice. "Harry, Alex gremo, samo še vaju čakamo!" je v sobo vstopil Niall. "Bljak!" je še dodal. "Ja že greva. " sem zamrmrala med poljubom. "No pridita!" so prišli še ostali sitnarit. Potem smo le prišli tja. Paul nas je komaj spravil do vrat zaradi kričečih punc. Fantje so šli k stilistkam. Jaz pa sem šla k Louisu kjer sva se smejala. Ko sem videla Harrya mi je povedal. "Komaj sem spravil dol to tvojo šminko." vsi smo se začeli smejat. Fantje, ko so bili na odru. Mi je njihova stilistka Louis kodrala lase. V naročju pa sem držala Lux.
Kako je ta otrok ljubek.
*Kaj se bo zgodilo?
* ƬЄƠƦƖʆƛ ?
* ƝЄҲƬ?

13. april 2014
u70823
u70823
Next
13. april 2014
u157801
u157801
Neeeeeeext!!!