Forum
u108011
u108011
aloha ▲
maj nejm is ema end i hev tu best frendz ela & hana. ve hev stori 'he messed me up.' vana red it?
đust klik on d link:
http://www.igre123.com/forum/tema/he-messed-me-up./42561/1
is d best stori eva. plese red.
sou, to bo moja 2 zgodbica, to bom pisala sicer sama, uno zgori pišem z frendicama, bo na podobno temo, uživite :Đ

# ELIZABETH
Svetli lasje so mi plapolali ob rami in se kravžljali. V neskončnem mrazu sem čakala. Mogoče bo le prišel. Grzla sem si razpokazne ustnice in poćirala kapljice krvi na členkih. Koža je pokala od suhosti in prekipelo mi je. Nikoli ne bo prišel. Nekaj ljudi se je ozrlo ob mojih krikih. Jeznih krikih. Zamahovala sem z roko in tipkala številko Walleya. ''Wall, pridi pome.'' sem zaklicala v telefon. ''Nimam časa.'' je brezkrbno dejal bratec. ''Brate, alo, zmigaj se.'' Slišala sem, kako je nekaj butnilo in skočil je na noge. ''Uredu, no. Počakaj pri Macu.'' Prekinil je in lica so mi od sreče zardela.
Naj se predstavim; Sem Elizabeth Skyscaper|16|Ciudad de México - Mehika. Rada sem čudaška, rahlo 'nora', nimam prijateljic, razen Sunshine, ki pa bo kmalu maturirala in odšla v Ameriko. Vlečem na star rock in le nekaj pop glasbe. Sunshine pa je kot Youtube&Google - vse ve, zna. :3
Nisem popularna, kar mi je všeč. Nimam fanta, ali fantovse družbe, živim z starešma, ki me dobesedno sovražita.

_____
next? :3
mhm, zgodbica, cela posvečena eli & hani, ker sta najboljši.
08. november 2012
aw počaščena sm da si uporabla moje ime in priimek;*
next< 33
08. november 2012
u108011
u108011
jaaa :3
sj bom tut neki od hanee < 3
abuu ^^
08. november 2012
ne sej ni problemaaa xđ
08. november 2012
u108011
u108011
# SUNSHINE
Gledela sem za vsako živo dušo, ki se je sprehajala naokoli. Zavdihnila iz iz ust mi je priletel dimni oblaček. Cigareto sem is stlačila v usta in vdihnila nemogoče dober vonj po travi. Zamislila sem se. Lahko bi poklicala Walleyja, Elizabethinega brata in mojega - osebno - najljubšega fanta na svetu :3
Sem Sunshine Woodreal|19|Ciudad de México - Mehika. Kmalu bom naredila šolo, za katero sem dala veliko, a želim ptipendijo in to sranje. Nisem bogata - ravno zato me tudi muči šola. I don't have boyfriend or friends, razen Elizabeth :3
Moje življenje podpira Walley, poglej tega je najlepši na svetu. Zanj bi dala vse, a kaj ko ne ve. Ničesar ne ve, pa še punco ima.

- klikni :*
09. november 2012
next:3
09. november 2012
u107790
u107790
neeext+nova bralkaaa...
09. november 2012
u108011
u108011
# WALLEY

Oh ta sestra. Ravno v trenutku, ko si dopisujem z svojo simpatijo - Audrey me zmoti. Prasica, a moja sestra je, razumeti moram. Pogledal sem skozi okno preden sem se odpravil. Sneži, obleči si bom moral nekaj toplega. Pobrskal sem po omari. ''Um, naj bo -.-''
sem si rekel in iz nje privlekel star plašč. Izgledal bom grozna, a vse za mojo sestrico. Hitro sem se skobacal v avto in odpeljal do Maca. Ni je bilo na spregledu, zato sem domneval, da je V njem. :3
Moje ime je Walley Skyscaper|19|Ciudad de México - Mehika. V šoli sem popularen, kar mi gre rahlo na živce. Vseeno pa zaupam le Elizabeth in Sunshine, ki ju poznam od malih nog - okej, Elizabeth od rojstva. Nikoli se nisva ljubila, a brat in sestra sva - tako to gre :Đ Živim z staršema v hiši - kakor Elizabeth. In Audrey, no stopimo malo k njej. Je zabavna, lepa, prijazna.. Lahko bi našteval še in še, a zasedena je - na žalost.
Tudi sam, kot Sunshine - ki ej v istem razredu kot jaz - končujem šolo in bom kmalu maturiral. Najbolj em veselijo Elizabethini jezni izpadi - ko sliši kakšne Nirvano, ali The Beatelse - ponori.

- klikni, je večja slika :3
09. november 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2012
dej ta tip asdfghjkl hočem vedet njegovo imeee
next
09. november 2012
u108011
u108011
ja:3
najlepši itak :Đ
09. november 2012
u108011
u108011
# WALLEY
Verjetno se sprašujete zakaj 'jezni' izpadi, ko Elizabeth sliši nek star rock - želi si jih spoznati in se z vsemi poročiti. Trčena je. Včasih malo zaostaja. Zdaj so popularni tisti fantje One Ifection ali kako jim pravijo. Le Little Things ji je všeč, a ne tako kot 'Let it be' od Beatelsov.

Zasmejal sem se. Gledala me je na drugem koncu parka. Stekla je do mene. Bila je premražena. Slekel sem se in ji podal plašč. ''Tega pa že ne bom nosila.'' se je zmrdnila in odrninila mojo roko. ''Če hočeš biti modna, na to pomisli kdaj prej, zdaj pa se obleči.'' sem zavzdihnil in jo ogrnil. ''Ker si že moj brat.''

''Veš, kako sem te pogrešal?'' sem se zarežal. ''Če bi vedel, kako sem jaz tebe.'' je zavila z očmi. ''No, pridi greva domov, oče bo jezen.'' Prikimala je in prižgala radio. ''Pa ne spet te težaki, no.'' ''Narcissa, čist dobri so, sploh pa ta, 'Little Things'. '' odmaknil sem ji roko in se nasmehnil. ''Daj, vozi miško.'' pogledala je skozi okno. ''Si se zaljubila?'' sem se pozanimal. ''Že veš.'' ''Mhm, v tvoj bedni stari rock.'' sem odvrnil in obrnil volan. ''Raje bodi tiho in poslušaj že to kar eno pesmico za lahko noč.'' z očmi je švignila okoli radia. ''Prav, prav.'' sem se zasmejal. ''In ti, kje je tvoj 'simpatija' bratec?'' mi je vrnila. ''Kako te sovražim.'' Izogibal sem se vprašanjem, a Elizabeth je nepridvidljiva, tako da sem takoj odgovoril. ''Audrey, pač.'' Parkiral sem in jo pogledal. Bila je onemela. ''Ti veš, kaj mi je naredila ta prasica?!'' Brez da bi jo poslušal sem odprl vrata in se nasmehnil proti soncu, ah, jebeš, naj si najde fanta da bo razumela.
''Elizabeth, pripor boš dobila, oče te je slišal.'' sem se zarežal in si pomel roke. Vrata hiše so se odprla. ''Elizabeth, kako smo te učili?!'' je zakričal Dylan, oče. ''Saj me nista - cel dan si poležaval in popival, daj obuj spomine. Daj, daj oče. Spomni se, si mi kdaj pomagal narediti domačo nalogo? Si kdaj bral z mano in vadil za bralno značko, me poslušal na konecrtih? No, daj.''

______
next? :3
09. november 2012
next ;3
09. november 2012
u108011
u108011
ahahahahahaha - nevem kaj je smešno :3
09. november 2012
u108011
u108011
Zaloputnila sem vrata in se ulegla na posteljo. Walley je vstopil. ''Ne jokaj...'' sedel je na posteljo. ''Se ti zdi da jokam?!'' sem se razjezila. ''Ok, ok, calm down, sweet heart< 3'' se je nasmehnil. ''Zakaj si lahko ti srečen jaz pa ne?'' sem zavzdihnila in se prevalila na bok. ''Saj nisem.'' ''Si. Poglej se, popoln si.'' Walley se je nasmehnil. ''Ljubim ko govoriš da sem popoln, čez nekaj minut pa se dereš, kako nesposoben sem.'' ''Rada bi imela fanta kot si ti.'' prijela sem mu dlan. Sama sem imela ledene prste, njegovi pa so bili topli in prijazni. ''Jaz pa punco kot si ti. Če odštejem ozpade ob starem rocku.'' ''Ravno to ti je všeč.'' sem ga popravila. Zasmejala sva se. Tako lepo sinje modre oči ima. ''Jokala bom, ne glej.'' sem se zasmejala. ''Daj nehaj, še jaz bom. Pridi, greva na Facebook.'' Grdo sem ga pogledala. ''Zakaj bi bila SKUPAJ na Fbju?'' ''Nekaj ti moram pokazati.'' Sledila sem mu za ekran. ''Vidiš ta status, tega prelepega fanta?'' se je zasmejal. ''Zajebavaš se - pevec je in še pop -.-'' sem zavzdihnila. ''Ah, samo preverjam če je lep.'' ''No, zdaj veš da mi je ZELO všeč.'' zavila sem z očmi in ga brcnila z stola. ''Hej, nisem še končal. In ta?'' Fant na ekranu je imel oči kakor Walley. ''Oči so mi všeč, a tudi ta je pevec.'' ''Pa saj so pevci čisto v redu.'' Walley je zaprl zavitek (na compu). ''Ne, te rabijo pač posebne ljudi za ljubezen. Nič posebnega nisem in ta karkoližeje je preveč zame. Nah. nah.''
09. november 2012
jao hahah kr bratu da je popoun
nextttt
09. november 2012
u108011
u108011
ja pa joj noo če je pa res :3
09. november 2012
je ja
09. november 2012
u108011
u108011
ela?
09. november 2012
a?
09. november 2012
u108011
u108011
najboljša si:*
09. november 2012
u108011
u108011
# ELIZABETH
''Objem in potem pod posteljo.'' mi je ukazal, a ne bom ga ubogala, ne ne. Objela sem ga in se hitro preoblekla v pajkice, v katerih ponavadi spim. Vsaj tako, da bo mislil da bom šla spat. Poklicala sem Sunshine. ''Sunny, kje si?'' sem hitro vprašala. ''Trenutno, sem želela povabiti tvojega brata na 'zmenek'.'' je dejala mračno. ''Oh, oprosti, no. Mislim da bo odklonil, sicer sem pa jaz za, če me povabiš.'' ''Na prvem mestu je on.'' Zavzdihnila sem. ''V redu, pokliči me, če me boš le povabila.'' Prekinila sem brez oglaševanja in se vrgla v znak (na hrbet). V naročju sem držala laptop. Mogoče bi mi kakšen fant prišel prav. Jokaje sem odprla zavihek na Firefoxu in pogledala na Fbju. 'Niall Horan'. Zasmejala sem se v temo pred mano. Oh, ta moj bratec. Pogledala sem nekaj njegovih slik. Hitro sem zaprla prenosnik in zaspala - no, lahko bi rekli tako. Srce mi je razbijalo. V ušesih mi je šumelo. Vrata so se tiho odprla. ''Elizabeth, grem.'' Prikimala sem bratu in zaprla oči.
Žalostno sem zajokala. Nikogar nimam razen brata. Sovražim se.
09. november 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2012
u108011
u108011
hehe :*
ju3
09. november 2012
u108011
u108011
100% je šel k Sunshine, kjer jo bo poljubil in bil njen princ. Ne želim si tega in nočem da je tako. Sunshine se potem ne bo več zmenila zame Walley pa tudi. Globoko sem zavzdihnila in se potonila v spanec. Jutri je šola. Spet.
''Hahahahha, dej no, lubčka in grem.'' sem zaslišala zunaj. Vse upe sem odpisala. Glas je bil definitivno Walleyev. Ob njem pa Sunshine. ''Sta se zabavala?'' pogledala sem v sonce na nebu. ''Ja. Super je bilo.'' Poljubila sta se in Sunshine je izginila. Pomela sem si oči. ''Popolno je bilo.'' je zavzdihnil Walley in se mi pridružil. ''Mhm.'' Odpravila sem se v kuhinjo, kjer me je že čakal zajtrk - omleta. Bljaaak. Zmrdnila sem se in v skodelico natresla kosmiče.
09. november 2012
u108011
u108011
''In kaj sta počenjala?'' ''Hej, nisem pripravljen na zasliševanje. Po šoli, dama, prosim te.'' je zavzdihnil in zaspano zaklel. ''Imaš točno pet minut da se zbrihtaš in letiš v šolo.'' sem mu rekla. ''In ti minutko da se umiriš, ker te ne mislim prenašati.'' ''Uredu, jaz kar grem. Med poukom pa bi bilo dobro da si zmisliš, da sta šla v kino gledat Teda -.-'' Skomignil je in pojedel do konca.
Tokrat bom šla peš in zamudila pol pouka. Hodila sem počasi. Zelo počasi. ''Počakaj, no!'' je zaklical Walley. ''Walley, ne mislim se pregovarjati, zakaj mi to delaš?'' ''Nisi moja punca. Ne rabiš mojih čustev, moja sestra si in zdaj nehaj.'' Na rame si je vrgel torbo in me pogledal. ''Rabim jih, da zvem kaj se dogaja z tabo. Spremenil si se.'' sem dejala. ''Tako ali tako si zaljubljen in jaz tega ne razumem, saj vem.'' Pospešila sem in zavila na gozdno potko, ki je vodila proti šoli.
''Oprosti, prav imaš- zaljubljen sem, a ob enem imam prav tudi jaz. Čustva delim z puncami.'' ''Faking, nisem punca?! Me majo ljudje za moškega, hvala ti za komplimet, nikol ga ne bom pozabila, Walley. Ne bi si mislila.'' sem zakričala. ''Nisem mislil tako, dobro veš kaj sem mislil.'' Stekel je do mene, me pogledal z tistimi modrimi oči in se ugriznil v ustnico. ''Resno rabiš fanta, ker ne dojameš, ženska.'' ''Mhm.'' Brcnila sem v tla.

10. november 2012
u107790
u107790
next
10. november 2012
u30718
u30718
neext!
11. november 2012
u30718
u30718
POZOR! Brat mi je zagrozu, če bom še mau gor na igrah mi bo tote igre zablokiru! Resno...tko, da žau jas odhajam...mogoče bom kdj na skrivaj prišla a ne verjamem...ziher pa bom takrat gor ko njega ne bo doma...! Resno -.- POZOR!
P.S. Pogrešala vas bom vse...najraje vas mam in moje teme lahko če kdo hoče kdo drug nadaljuje...! Povsod, kjer sem prijavlena se bom na žalost mogla odjaut pa čeprau vem, da se neb smela! pa, da ne zamerte, ampak kriv je moj brat, ki govori da se tu kar z enimi meniš ki jih sploh ne poznaš pa kar neke...dafuq ! miss you...:** <33 povejte še ostalim prosim, če bom kje pozabla povedat! bye...!
11. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg