Forum
u50446
u50446
heii
jst sm se odločla d bom pisala še eno zgodbico, kr zgleda da ostale moje nobedn ne bere...
---------------------------------------------------------------------------
"ne! ne, mami! izpusti steklenico!"
"ljubica no, samo še malo!"
"ne!"
se kričala na mamo in ji pulila steklenico viskija iz rok. v sobo je stopil oče in prevzel položaj. mami je iztrgal steklenico iz prijema in jo odnesel v sobo kjer je še dolgo časa hlipala. tudi jaz sem...
stekla sem ven, in blodila po temnem mestu saj je bila že noč. tekla sem in tekla, niti nisem vedela kam tečem. dvignila sem pogled in zagledala temen mestni park poleg njega pa čudovito jezero. v njem je odsevala lunina svetloba. vsedla sem se na klopco poleg jezera in hlipala. kako se je lahko mami napila? zadnji teden je čisto preč. izgubila je službo in še oče zahteva ločitev. mami je nekajkrat osvajala druge moške in se z njimi poljubljala. bog se usmili, da bi le se spravila k pameti, se uredila, morda šla v center za odvajanje alkoholikov in se postavila očetu po robu saj nočem da se ločita. v žepu kavbojk mi je vibriral mobitel. gotovo me Katie kliče. moram domov preden očka popeni. in Katie tudi. počasi sem se odpravila domov. ker sem si z rokami zakrivala obraz in še vedno hlipala nisem vedela kam hodim. nenadoma sem se v nekoga zaletela...
03. junij 2011
u50446
u50446
jst:

03. junij 2011
neeeextttttttttt
03. junij 2011
nextii
03. junij 2011
nxt
03. junij 2011
NexxTi **
03. junij 2011
u47207
u47207
nenadoma sem se v nekoga zaletela... dvingila sem pogled in zagledala čudovitega fanta mojih let. presenečeno me je pogledal in se začel opravičevati:
"ej oprosti, nisem te videl."
"ne, ne, saj ni nič"
"ma daj daj krvaviš!"
res sem imela na kolenu veliko rano
"saj ni nič"
sem še enkrat ponovila.
fant me je preračunljivo pogledal potem pa me prijel za roko (ne za dlan) ob njegovem dotiku so se mi naježile dlake. ampak prijetno. vodil me je do klopce tam pa sva se vsedla in slaba svetlobe ulične svetilke je svetila na moje ranjeno koleno. pogledal je rano in segel v žep. iz njega je povlekel papirnat robček. poleg naju je tekel potoček ki se je izlival v tisto jezero o katerem sem vam pravila. stopil je do potočka, malo pomočil robček in mi ga dal na rano da mi je prijetno hladilo. nisem več krvavela.
"je zdaj vredu?"
ga je zanimalo. prikimala sem in fant si je oddahnil.
"kje živiš?"
oo, kaj a pa to zanima? mogoče... ne, malo preveč sem romantična. najbrž želi le prepračunati pot če bom uspela priti z poškodovano nogo.
"v bližini, če poznaš Jacka, sem torej njegova soseda."
fant je imel oblečno majico z kratkimi rokavi in videlo se mu je mišice. in po lastnih izkušnjah vem da imajo le odbojkarji in res tisti ki hodijo v fitnes take mišice. jack pa je tudi hodil k odbojki in najbrž se poznata
"aja, ja poznam ga..."
bo rekel z odbojke? res bi ga rada prišla gledat na trening!!!
"poznam ga z planinskega tabora. čakaj kako a pa ti poznaš?"
"moj sošolec je"
se je glasil moj odgovor
"aja? torej sem jaz iz paralelke, ti si 2.c jaz sem pa 2.a"
kaj? toliko blizu je vedno, še skupne razredne ure imamo skupaj...aja z bjevci.
"aha" sem preprosto rekla
"no če želiš te pa pospremim domov"
se je ponudil...
03. junij 2011
nextz
03. junij 2011
neeeext!!
04. junij 2011
u50623
u50623
neeeextt
04. junij 2011
u50227
u50227
nextttttttttttttttt ful cool zgodba je !!!!!!!!!!!!!!!!
04. junij 2011
u43161
u43161
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt FuuuuuŁŁŁŁ awsome pišš morš nextat
04. junij 2011
next
04. junij 2011
u50446
u50446
"no če želiš te pa pospremim domov"
se je ponudil... o bog smkoraj omedlela sem. spet sme le prikimala in na fantovem obrazu se je dalo videti navdušenje. jess! torej sem mu všeč?! ne, kje pa! grda sem, res da imam lepe oči,a ustnice so velike in nos prav tako. on pa je...preprosto čudovit. ko sva hodila (jaz naslanjajoč na njega) sem si ga natančneje ogledala. imel malce kodraste kratke lase, goste obrvi in čudovite čokoladno rjave lase. imel je čudovito postavo, na vratu in rokah pa je imel preproste zapestnice in ogrlico. waw...kdo bi si mislim da tak tip hodi v 2. letnik srednje šole? a morala sem se zresniti saj me je neprestano spraševal.
"poznam tvojo sestro Katie"
"aha"
"slišal sem pa da imaš še eno sestro."
"ja moja mlajša sestrca Rose hodi pa v 1.b"
sem mu pojasnila
"aha"
pogovor je nato zamrl
a ni me preslepil. pogovor je prav zanalašč speljal na moje sestre. Katie je 4.a srednje šole, in je še kar lepa. ni ravno kakšna lepotica kakršna je Rose ampak vseeno ima lepo postavo. zato pa je vseeno tečna, še posebej zdaj ko je pred njo matura. kot sem že rekla je Rose strašansko lepa in to ji zavidam. res je malce preveč preprosta ampak je res lepa. sem to že rekla?! grr... zakaj je tak svet?! saj razumem da se svet deli na lepe in grde ljudi samo zakaj sem jaz med grdimi?!
no ne smem se preveč poglobiti v moje razmišljanje saj sva z mojim reševalcem =D prišla do naše hiše. samo skozi okno Katiene sobe je žarela luč saj se je verjetno piflala druga pa so bila temna in zagrnjena z zavesami. spet mi je v žepu zavibriral mobi.
"ej, hvala samo moram it"
"ma se še kdaj vidiva?"
"mogoče"
sem mu zaklicala
nato pa stopila do vrat.
"ime mi je Joe, samo da veš"
je rekel njegov glas za mojim hrbtom potem pa je odšel....
06. junij 2011
u50446
u50446
Joe:

Rose

Katie

06. junij 2011
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
06. junij 2011
l0Ve iT :$
06. junij 2011
nxt
06. junij 2011
u50446
u50446
ej nextam zvečer kr zdej grem vn s frendico
se vidmo
ej hvala za komente dejte še naprej brat
06. junij 2011
nextiii
06. junij 2011
nexxxxtiiiii
06. junij 2011
u50561
u50561
neextii
06. junij 2011
u50227
u50227
nexttttttttttttttttt
07. junij 2011
u50446
u50446
ma jutre nextam kr zdej morm it dol
hvala za komente!
07. junij 2011
ok
08. junij 2011
u50446
u50446
zaškrtal je ključ v lkjučavnici in tiho sem vstopila v hišo. vrata so zaškripala in krepko sem zaklela. kaj če me Katie sliši? saj drugi že spijo torej ni panike. stopila sem v kuhinjo in vzela čokolado in potiho stekla v svojo sobo. ker je moja soba na podstrešju sem morala na tropu poiskati kljuko. Vzela sem palico, jo zahakljala za kljuko in dol potegnila stopnice, ki so vodile v mojo sobo. Oziroma, moje nadstropje. tudi to je škripalo in in Katiene sobe se je slišala otožna tiha glasba. Katie pravi da si ob njej veliko zapomni jaz pa bi najraje ob tej glasbi zaspala. stopila sem gor v sobo in se razgledala. bile so bele stene in nekaj modrih vzorčkov gor ki sem jih sama naslikala na stene ko smo se preselili sem to pa je bilo pred 3 mesecemi. stene so bile polepljene z nekaj posterji in članki. imela sem tudi majhen balkonček. na balkončku je bila obešena viseča mreža in mizica. v sobi sem imela posteljo, pisalno mizo, stojalo za note in veliko polic. v kotu je bila tudi taka blazina okrogla napoljena z nečim mehkim pač nekej podobnega upam da veste kaj mislim ker ne znam razložit. no nekaj je bilo v različnih odtenkih modre in bele. všeč mi je moja soba. imela sem še majhno sobo in stranišče ter umivalnik ker se je očku zdelo pametno in bi bilo res neumno če bi hodila dol na wc (moje stopnice so zelo glasne). preoblekla sem se v pižamo, in si šla umit ličila dol iz obraza. pobrskala sem po omarici in a našla. stisnila sem a ven je priteklo zelo malo mleka za ličila. drek! rezervo imam spodaj v kopalnici v pritličju! ah bo že, saj je jutri sobota. umila sem se in šla na balkon. vsak večer sem tam. čudovito je. nebo je bilo brez oblačka. zvezde in luna so mi nagajivo mežikale z temnega vesolja. zazrla sem se v nebo in razmišljala... o čudovitemu joeu, mami ki se skoraj vsak večer napije, utrujenemu očku, šoli in podobnim rečem. saj veste vse kar me muči. na koncu sem zaspala z telefonom v roki v prijetni viseči mreži....
13. junij 2011
u50446
u50446
zjutraj me je prebudil Katiein klic "ej ti tam zgoraj zbudi se, zamudila boš šolo!" je kričala name! pa saj danes je sobota! in to sem Katie tudi res zakričala nazaj. umešala se je še Rose "ne kričita, mami spi!"
"briga me, kaj pa se je včeraj tako napila"
sem nadrla še njo.
"no Claire, pa pojasni mi, zakaj smo dobili to sporočilo?"
"madona Katie, to je samo za maturante"
jo je zdaj nakričala Rose
"a zdaj pa lahko kričimo, ali kaj?"
sem jo tiho opomnila.

grdo me je pogledala in se zavihtela na petah ter odšla dol. Katie je debelo gledala a videti je bilo da je jezna.
"bi izvolila it dol da se lahko preoblečem!?"
sem jo tudi jaz jezno pogledala. vrnila mi je pogled in stekla po stopnicah dol in tako zaloputnila z loputo da se je cela hiša stresla. bog pa kaj mora biti tako glasna?! kakorkoli oblekla sem se v tričetrt hlače, kratko ohlapno majico in si kar nepočesane lase spela v figo. v žep sem si zatlačila mobi in tudi sama stekla dol. mama je verjetno še spala, o očku ni bilo ne duha ne sluha, Katie in Rose pa sta se pogovarjali pri pultu.
"ej ti a ne misliš iti v šolo?"
sem jo vprašala.
Katie se je udarila po čelu nato pa stekla v sobo po torbo in pridirjala dol. "adijo" je zdrdrala in vzela ključe maminega avta saj je avtobus zamudila. skozi okno sva slišali kako je zabrnel motor in že je ni bilo več. Rose se je zarežala nato pa stekla dnevno sobo na kavč in prižgala televizijo. sledila sem ji na kavč
"ej kje pa je očka?"
"eh Claire, ne vem, ko sem zjutraj vstala me je le pozdravil nato pa šel"
mi je razložila "veš skrbi me za njega" mi je potem zaupala. saj je tudi mene a j itega nisem priznala
"toliko teh zafrkancij z mamo, pa v službi, in še z nami tremi, mislim da že počasi ne zmore več" sem ji razložila
"ja to imaš pa prav, lej kaj če bi me poskrbele za mami pa bi tudi malo več pospravile in tako..."
je hotela nadaljevati a sem jo prekinila
"ej ej, ustavi se! med da bi skrbele za mami!? saj samo pije, zadnjič me je s pločevinko piva po glavi ker sem ji pridigala da alkohol škoduje, nove službe ji pa ne bom iskala saj si je sama zavozila življenje!"
sem Rose povedala
"kako pa govoriš o mami!"
me je nadrla.
"lej meni se ne da ukvarjat s tabo, grem gor"
sem utrujeno rekla.
s sabo sem vzela skodelico kakava.
še preden sem šla je zavpila za mano
"kaj pa kosilo?"
pa kako je lahko toliko zabita?
"naroči pico!"
sem zakričala nazaj nato pa stekla v svojo sobo...
13. junij 2011
netx
13. junij 2011
u48695
u48695
Neext
13. junij 2011
u50446
u50446
okej, ma bom počakala še na mal komentarjev
13. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani