Forum
Zdravo!

Ker vsi tako radi pišejo zgodbice, sem se odločila da se tudi jaz preizkusim v pisanju

Torej napisala bom zgodbico, ki ne bo ravno ljubezenska, ampak bo govorila o ne ravno bogatem dekletu, ki zelo rada poje in se še sama ne zaveda kaj vse lahko doseže s svojim glasom.
Nekega dne se ji ponudi enkratna priložnost, ki na prvi pogled sploh ne zgleda tako super.
Še več - zaradi glasbe se tudi prvič zaljubi.
Pa bo punci uspelo? Ali bo preveč razočarana? Bo sprejela priložnost? Kaj pa fant? Pa starši?

NAJ NADALJUJEM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. oktober 2010
next ^^)
26. oktober 2010
še mal komentarjev pa bom =)
27. oktober 2010
u30414
u30414
omg JA JA JA JA JAAAAAA *OO*
27. oktober 2010
No zgleda da ne bo komentarjev '-.-
Ok, anyway, najprej glavna oseba:

Ime: Julijana
Priimek: Bogataj
Vzdevek: Julija, Jul
Starost: 13 let
Horoskop: vodnar

Rada ima: Glasbo, petje, ples, sprehodi v naravo, družino, prijatelje, svojega psa
Ne mara: Laži, Zavisti, Grdega vremena, Zlobnih ljudi, Dark stila
Idol: Beyonce Knowels

Njen kuža

Ime: Rolfi
Starost: 3 leta

Rad ima: sprehode, hrano XD, Julijo, sneg
Ne mara: Nesramnih ljudi

Druge zveste sproti!
29. oktober 2010
Rolfi:

https://www.google.si/imgres?imgurl=https://img155.imageshack.us/img155/8048/dipperred311x425cp5.jpg&imgrefurl=https://dogslove.blogger.ba/arhiva/2009/04/23/2146992&usg=__eziksj3ARZipYtdnFknOa0-qAwA=&h=425&w=311&sz=52&hl=sl&start=21&sig2=FzPHioNxpr6IYKM3EBGSDQ&zoom=1&tbnid=iOHu8w0Amn3wbM:&tbnh=160&tbnw=124&ei=QAbLTPmMHYnsOd6c_cYB&prev=/images%3Fq%3D%25C5%25A1panijel%26um%3D1%26hl%3Dsl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozillal:official%26channel%3Ds%26biw%3D1280%26bih%3D832%26tbs%3Disch:10%2C752&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=205&oei=LAbLTJqDCsmAswajxLSnAQ&esq=5&page=2&ndsp=23&ved=1t:429,r:10,1&tx=68&ty=102&biw=1280&bih=832
29. oktober 2010
Ahhhh ne gre
29. oktober 2010
http://dogslove.blogger.ba/arhiva/2009/04/23/2146992
29. oktober 2010
u30414
u30414
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT :3
30. oktober 2010
Ok 1.del:

''Julijaaa utihni lepo te prosim!'' sikne mama. Tega sem navajena. Mama ne mara mojega petja. Nihče ga ne mara. Sicer pa mamo razumem. Z mamo živim sama in res imava zelo malo za preživetje. Po Cele dneve dela in čistila tuja stanovanja, da zasluži kruh. Očeta nisem poznala, morda zaradi tega, ker me je mama rodila zelo mlado. Zgodilo se je na neki zabavi. Saj veste, bili so mladi in pijani in potem se pač zgodi... Mama o očetu noče govoriti. Rekla je, da jo je zapustil takoj ko je zvedel da je noseča. Moški pač. Mama je rekla, da se ne bo nikoli več zaljubila in poročila. Ampak mamo razumem. Moja mama je in zelo rada jo imam.
''Ja, oprosti mama.'' ji naposled odvrnem in jo objamem. Z prijazno in utrujeno roko me poboža: ''Rada te imam najbolj od vsega na svetu Julija!''
Z utrujenimi zelenimi očmi, za katere so vsi govorili, da jih imam po njej me pogleda in se mi nasmehne. V očeh ji vidim da zelo trpi in ne morem zadržati... solza mi steče po licu.
Bi mama trpela, če se ne bi rodila? Bi bila z očetom srečna? Zaradi mene je vsem tako hudo, zaradi mene mama tako gara! Kaj za vraga torej počnem na Zemlji???

************************************************************************************************

NEXTAM???
30. oktober 2010
Deej pišš. Fuuul dobr! Next next
30. oktober 2010
OK NEXTAM!
¸°¸¸°°¸°¸°¸°¸°¸°¸¸°¸°°¸¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸°¸¸°¸°¸

2.del

Prebudim se v novo sončno jutro. Odrgnem stare in raztrgane zavese in prisluhnem petju ptic. Tako lepo pojejo! Ves čas bi jih lahko poslušala. Tudi jaz si želim biti kot ptica, lahko bi pela in letela pod neskončnim nebom.
Mama je že pokonci. Danes je nekam zdelana, mislim, da ni prav dobro spala. Takoj ko me zagleda se ji ustna kotička vendarle privzigneta, vendar vem, da nasmeh ni prišel iz srca.
''O, zaspanka moja!'' vzklikne mama in me poljubi. Očitno si res prizadeva, da ne bi zgledala tako izmučeno.
''Na sprehod grem z Rolfijem, mama,'' hitro rečem, saj ne želim da ji je preveč neprijetno in že švignem skozi vrata na prikupen vrt.
Rolfi me veselo pozdravlja in moram se mu smejati. Ko je človek z Rolfijem kar pozabi na svet okoli sebe, res je faca.
Vzamem povodec in odpraviva se na travnik poslušat ptice. Res je lepo. Najraje bi kar ostala tam in pozabila na vse skrbi. Ptice žvrgolijo in pridružijo se jim še črički. Tukaj je tak mir, nihče me ne sliši... Tudi mene premaga in začnem peti. Rolfi veselo maha z repkom in se podi po travniku, jaz pa pojem in pojem. 'To je vse kar želim početi,' rečem sama pri sebi in pojem še bolj na glas. Tako na glas, da ne slišim korakov za sabo. Težkih korakov. Takoj utihnem in se previdno obrnem...
31. oktober 2010
N E X T I ! Najboljša si.
31. oktober 2010
ooo hvaŁa Happy.me Ti si najboljša!
¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨¸¨

3.del

Zagledam ne ravno mlado, okroglo postavo bledoličnega možaka, ki se je prav prijazno smehljal. Ne vem kaj naj si mislim. Tako me je sram in strah da si še dihati ne upam. Čeprav moški ne zgleda ravno kot kriminalec, bi najraje pobegnila in se nikoli več prikazala.
Moški končno spregovori in me čisto zmede: ''Smem izvedeti ime mlade pevke?''
Res nevem kaj naj si mislim. Kakšno uprašanje?! Čisto zardim in od začudenja pozbabim zapreti usta. Naposled končno izdavim: ''Julija. Julija sem.''
''Torej Julija,'' nadaljuje možak - ''Lepo poješ, zelo lepo...''
OK, zdaj pa res nevem več kaj naj si mislim! Še bolj zardim, kot jutranje sonce in poslušam možaka:
''Veš, moj sin ima pojutrišnjem rojstni dan, kaj ko bi prišla na zabavo in kaj zapela?''
KAAAAJ??? mislim sama pri sebi. Se norčuje?!? Jaz na zabavo?!?!
Vse kar sem lahko rekla je bilo:
''Aaaam?? N-nevem...N-nikoli še nisem pela pred ljudmi...''
Moški ostane popolnoma miren in se samo še bolj nasmehne:
''Morala bi. Torej je zdaj odlična priložnost! Vse je enkrat prvič! Plačal bom, dobro plačal.''
Razmišljam - Hmmm... torej ni tako slaba priložnost, denar res potrebujeva. Mama bo vesela... Ampak vseeno... kaj če jim ne bom všeč?
Moje razmišljanje prekine:
''Torej, kaj praviš, Julija?''
31. oktober 2010
GOSPOD:

Ime: Janez
Priimek: Horvat
Starost: 48 let
Horoskop: strelec

Rada ima: Koncerte, Sklepanje novih poslov, svojega sina, svoj Črn BMW
Ne mara: Oporekanja, Premišljevanja, kradljivcev, nereda

(Slike ni nobene pametne na netu '-.-)
31. oktober 2010
Hahahaa kera slika gospoda. NEXTI!
31. oktober 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *O*
31. oktober 2010
Haha nism našla druge

Ok, nadaljevanje*

¸^¸^¸^^¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸¸^^¸^¸¸^^¸^¸^¸^¸¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸^¸

4.del

Kar bo, pa bo! si mislim in prikimam : ''Sprejmem!''
''Fantastično!'' vzklikne in skoraj poskoči. ''Torej, se vidimo v soboto ob 18:00. Lepo te je bilo spoznati. Nasvidenje!'' in že ga ni več.
Nasmehnem se:'' Vidiš Rolfi, sedaj ti bom lahko kupila boljšo hrano!'' Kuža zalaja in odpraviva se domov.
''Zdravo mama! Nekaj ti morem povedati!!'' Navdušeno izdavim in jo potisnem na stol. Mama začudeno pogleda in naposled reče:''Nekam dolgo te ni bilo...''
''Ja mama, saj zato gre, ne bodi neučakana!'' jo prekinem.
''Pela sem. Potem je prišel moški in rekel, da lepo pojem. Povabil me je na zabavo njegovega sina. Tam mu bom pela za rojstni dan!'' zaključim svojo pripoved.
Mama me pogleda nekoliko zaskrbljeno: ''Kar tako boš šla k nekemu gospodu, ki ga sploh ne poznaš?!? Kaj, če ti kaj naredi!!! Mladoletna si še ,ne dovolim ti!''
''Daj no mami, plačal nama bo. Veliko denarja...! Želim boljše življenje, toliko si naredila zama in toliko denarja zato, da si mi kupila čevlje, hrano in oblačila! Dovolim da jaz naredim nekaj zate!!'' Komaj dokončam s solzami v očeh.
Mama zavzdihne:''Prav, ampak bodi doma do 21:00, da me ne bo skrbelo!''
''YAAAY, Najboljša si!!!!'' navdušeno zacvilim in odfrčim v sobo. Vržem se na posteljo in razmišljam:
Kakšna zabava bo? Imajo lepo hišo? Moški je zgledal precej bogat... Jim bo moje petje všeč? Ali me ne bojo želeli poslušati? Sem se sploh prav odočila? Kaj pa fant? Kakšen je??? Upam, da prijazen...
31. oktober 2010
nexti!
31. oktober 2010
nextii!
01. november 2010
Okiii, vesela sem da komentirate

˙˙°˙˙°˙°˙°°˙˙°°˙˙°°˙˙°°˙°˙°˙°˙°˙°˙°˙˙°°˙˙°˙°°˙°˙°˙˙°°˙°˙°˙°˙°˙°˙°˙°˙°˙°˙°˙°˙

5.DEL

Tako sem zaspala... Naslednji dan, pa se je vlekeeeeel. Zares vlekel!!! Spet sem odšla na travnik in poslušala ptice. Tudi tokrat me je premagala in začela sem peti. A ni bilo nikogar. Samo jaz, Rolfi, ptice, travnik in neskončno nebo.
Tako sem nekako preživela petek in se zbudila v soboto. Oblačno soboto. Tako zeloo sem živčna!
Ne morem odmisliti večera! Mama spet dela in je ni doma, zato lahko peojem kolikor hočem!
Bliža se večer, a jaz sploh ne vem kaj naj oblečem! Dobro no, saj kakšne velike izbire ravno nimam. Brskala sem po omari in oblekla najboljše kavbojke kar sem jih našla, majco sem si sposodila od mami. Počesala sem se in se namazala z edinim glosom, ki sem ga imela. Tako, zdaj sem nared.
Urini kazalci so pokazali 17:45, najbolje da kar grem.
Hodim po cesti, vendar sploh ne čustim nog. Preveč živčna sem, da bi se ukvarjala z nogami. Postaja temno in mrzlo. Končno sem pri njihovi hiši! Ah, ne kakšno hišo - graščino!!! Kar stojim in gledam. Takšne hiše nisem še nikoli videla in zdaj bom pela v njej?! Iz sanjanja me prebudi grmenje, zato pozvonim in odpre mi gospod.
''OOO, Julija, pričakovali smo te!'' kar stopi naprej. V hiši je še bolj noro! Drage tapete in tapisoni, kipci žensk in vse na svojem mestu. Sredi dnevne sobe VELIKANSKAA plazma in usnjen kavč ter fotelji. Čisto počasi se premikam in kar strah me je, da česa ne umažem.
Tudi tokrat me strezne gospodov glas: ''Poslušaj, Julija. Moj sin Peter pride pozneje. Pričakali ga bomo na vrtu. Ko se pripelje, ti bom dal znak in takrat boš zapela vse najboljše. Razumeš?''
Pokimam, govoriti sploh ne morem.
Odšli smo ba vrt in tam je bilo OGROMNO, zares ogromno ljudi. Vsi zelo 'naštimani' in z kozarcem penine v roki. Počasi stopam, zato me gospod nalahno potisne:
''Prihaja, pripravi se...''
01. november 2010
neeeeeeeeeeeeeeeext, k si najjača *-*
01. november 2010
6.DEL

In takrat mi oči skoraj padejo iz jamic!
Zagledam čudovito, dolgo črno limuzino... Ne morem se premikati, kaj šele peti! Oči ljudi, so kot pri tenisu usmerjene najprej vame, potem v limuzino. Končno odprem usta... obrazi ljudi se zasukajo k meni. Nekateri se smejhljajo, nekateri kimajo, drugi pa si nekaj šepetajo...
In potem, vrhunec vsega.
Kot v počasnem posnetku stopi iz avta on... Peter... V grlu mi nastane cmok. On... Peter... je tako lep! Ah, kaj lep BOŽANSKI!!! Njegovi svetli lasje zaplapolajo v vetru in Njegova ustna kotička se privzdigneta in v rdečih ličkih mu nastanejo prikupne jamice. Oblečen je čisto preprosto. v skejtarsko majico in široke hlače, a to me takrat sploh ne zanima. Gledam samo njega... Petra...
Še zmerom se trudim peti, ampak mislim, da je bilo vseeno bolj podobno cviljenju.
Stopa naprej in se še kar smehlja, vmes se rokuje z nekaterimi ljudmi.
In zdaj... pogleda mene! Verjetno je bil moj obraz tak kot moja živordeča majica. Trudim odmakniti pogled, a preprosto ne morem. Začarana sem, dobesedno. Počutim se kot pepelka in v trenutku pozabim na vse, celo na to, da se je pravkar ulilo kot iz škafa.
Ljudje bežijo v hišo, a jaz še kar stojim in gledam. Mokra sem, a ni pomembno, zebe me a ni pomembno, ljudje me gledajo, kot da sem največi čudak na tem svetu, a ni pomembno! počutim se kot v nebesih, in to je pomembno.
Obiskovalci so že v hišah, samo jaz in Peter še kar stojiva in se gledava.
In zdaj, o šit proti meni gre!!! PETER GRE PROTI MENI!!!!!!
01. november 2010
ooo , skor bi pozabla!

Ime: Peter
Priimek: Horvat
Vzdevek: Pero
Starost: 15 let
Horoskop: ribi

Rada ima: ples, prijatelje, košarko, računalniške igrice, skejtanje
Ne mara: Zavisti, Godrnjanja, deklet z ogromno make-upa, deklet ki samo stokajo, španskih nadaljevank
Idol: Michael Jordan (košarkaš)

Evoo sŁikaa:

http://media.photobucket.com/image/boy/Airalovatobieber/boy.jpg?o=55
01. november 2010
neeeeeeeeeeeeeeeext *-*
01. november 2010
NEXTI! Takoooj. Najboljša sii.
01. november 2010
dej nexi k je ful, ful, ful, ful dobra zgodbica
01. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike