Forum
jaz:
img]http://picture-cdn.wheretoget.it/zbpdct-l-610x610-coat-fashion-winter+coat-european-denim-fur-fake+fur-leggings-blonde+hair-cozy-autumn-lookbook-denim+jacket.jpg[/img]

___________________________________________________________________________________________
Na šolskem parkirišču ni bilo nikogar razen mene , Lidije in Lilije. Oni dve sta dvojčici in moji najboljši prijateljici .
" Ella!" sta vzkliknili skupaj . Naj se predstavim . Moje ime je Ella Johnson in stara sem 19 let . Tudi Lidija in Lilija sta stari 19 . Sama živim z očetom,kar je včasih lahko kar hudo . Vsake toliko časa si domov privleče kakšno 20 letnico,ki so pa z njim le zaradi denarja .Moja mati je umrla,ko sem bila stara okoli 8 ali 9 . Moje oče je bil znan režiser in znan po svojih filmih. Ni rad šel na premjero filmov sam , zato sem bila večino časa jaz njegova spremjevalka .

RAZLOŽITEV DANAŠNJEGA DNE :
Danes imajo tisti,ki so vpisani na KKMU (kreaciski krožek modne umetnosti ) dan posvečen modi . Danes na mrs. Tanner dodeli nalogo,s katiro sem bomo ukvarjali danes . Baje k nam v šolo pride/pridejo neke znane osebnosti in za njih bomo kreirali . Gosti si izberejo najboljšo krecacijo in tisto predstavijo medijem .

" Tudi jaz sem vaju pogrešala." sem se nasmejala .
" O moj bog , Ellie je shujšala in sedaj je tisoč krat lepša,čeprav je bila tudi prej lepotica." je vzhičeno dejala Lilija v šolskem hodniku .
" Bi lahko utihnala? Že tako ali tako bom imela dovolj pozornosti ko opazijo." sem ji rekla in postavila prst na njena usta.
" Ellie ima prav ," me je branila Lidija ( in Ellie je moj vzevek). "raje govorimo o dejstvu,da je naša Lilija šla na zmenek z Samom, ki jih ima 45." je nadaljevala . Nasmejala sem se in pogledala Lilijo.
" Povej!" sem vzkliknila .
"Poljub,bla bla bla,mečkanje v postelji,bla bla bla, slačenje,bla bla bla , ugotovitev,da je poročen,bla bla bla,klofuta na njegovo lice,bla bla bla ... veš če pomislim,sploh ni bilo zanimivo." vse 3 smo se začele smejati in odšle v razred . Usedle smo se v prvo klop,ko je zazvonil zvonec .
"Dobro jutro razred,danes nisem sam v razredu," je začel v angleščini in pogledal dva moška poleg njega . Takoj sem vedela kdo sta .
" To razred sta slavna,modna oblikovalca. Dolce in Gabbana .Zanju boste danes ustvarili nekaj posebnega.Več pa naj razložita kar ona . " je dejal in se odmaknil do svoje mize.
" Živjo . Večina naju že pozna kot slavna kreatorja in danes bova midva tukaj iskala eno osebo s pravim talentom,da nama pomaga pri najni novi zimski kolekci ." nasmejal se je in pogledal drugega . " Skicirali boste kos oblačila in ga nato oddali nama . Jutri povema zmagovalčevo ime ."
hitro sem vzela list papirja in začela skicirati . V mislih sem imela zimsko majico,o kateri sem zmeraj sanjala . Minevale so ure in čas je bil,da je izdelek končan . Zazvonil je zvonec za konec pouka in vsak je oddal svojo kreacijo . Jaz sem bila zadnja v vrsti . Položila sem svojo ustvarjalnost na kup papirja in želela oditi,ko me je ustavila roka .
" Umm,se oproščam,da vas tako zmotim, ampak želim vedeti vaše ime." je rekel prvi v angleščini.
" Jaz sem Ella Johnson ." sem odvrnila . Namignil je,da lahko grem. Zato sem odšla .
* * *
NASLEDNJI DAN .
Vstopila sem v razred in tam so bili že vsi . Modna oblikovalca,sošolci in učitelj so že napeto čakali na razglasitve .
" Smo vsi tukaj?" je vprašal učitelj . Vsi smo prikimali .
" Toraj ... vse kreacije so bile odlične,a vendarle je izmed njih iztopala le ena. To je kreacija gospodične Johnson." moja usta so se odprla in zagledala sem se v njuni postavi. Lidija in Lilija sta skupaj rekli :
" Sem vedela,da boš zmagala ti . Ti pa nisi želela verjeti ." sta se nasmehnili .
Po pouku sem ostala in se pogovorila z njima o poslu .
" Toraj Ella, sedaj boš z nama opotovala v Ameriko kjer bomo skupaj dokončali tvojo linijo . Tam boš predstavljena ti kot oseba,ki jih je naredil. Kar tudi si in tako bomo vsi zasloveli . Potujemo čez en teden in brez skrbi,tam te že čaka hiša . Se vidimo ." je rekel drugi in skupaj sta zapustila razred .
_________________________________________________________________________________________

Kaj mislite ?
25. julij 2016
nextttttt
Ful dobr , mal me spominja na zgodbo od Kat s tem ,da je tam spoznala Iana.
A bo v tej zgodbi tut Ian ?????
25. julij 2016
Next
25. julij 2016
Hitro je minil teden in komaj sem čakala . Očetu sem že povedala prvi dan, ko sem za vse sploh izvedela in hitro je razumel . Da ne bi bila sama v Ameriki me je tam čakal en njegovih prijateljev . Zbudila sem se ob treh zjutraj saj sem imela let od šestih . Z očetom sva se poslovila in vzela sem svoj kovček, nisem vzela veliko s sabo saj mi je dal oče kreditno kartico . Prispela sem na letališče kjer me je čakal pomočnik Gabbana. Pospremil me je v prvi razred in letalo je kmalu poletelo . Let je trajal 8 ur, jaz pa sem se medtem ukvarjala z novo linijo oblačil . '' Elle, si budna?'' je vprašal Stefano. Prikimala sem in mu pokazala hlače na katerih sem delala . '' Še odlična kreatorka boš.'' Nasmehnila sva se in nadaljevala pogovor in vanj vključila tudi Domenica. Pogovarjali smo se o novem delu in mojem stanovanju. Res sta dobri osebi in všeč mi je, da sta ona dva moja šefa . Prispeli smo ob 13:11. Ko sem ustala iz sedeža sem si pretegnila noge, saj so mi zaspale . Počasi sem se podala do izhoda letala in komaj čakala, da dobim nekaj časa, da grem teči in se tako razmigati . Stopila sem do Stefana in Domenica, ki sta govorila z nekom o meni . '' To je Ella Johnson. '' je rekel Domenico in se odmaknil, da me je moški lahko videl . '' Pozdravljena . Moje ime je Paul .'' je odvrnil po angleško . Nasmehnila sem se in sprejela njegovo roko . '' Elle, Paul ti bo razkazal tvoje novo stanovanje in če boš kaj želela ti je na voljo,'' dal mi je ime njegovega skypa. '' pri kreacijah ti bova pomagala midva.'' Je odvrnil in se obrnil proti hotelu , ki je stal nasproti letališča . '' Toraj , greva?'' je vprašal Paul . Pokimala sem in se odpravila do njegovega avta . Ko sva se vozila , sva oba molčala, nato pa je le začel. '' Slišal sem, da se Domenico in Stefano odločata če ti data polno službo ali ne.'' Nasmejala sem se . '' To bi bilo odlično . Hej, te smem vprašati od kod poznaš mojega očeta ?'' res me je zanimalo . '' Tvoj oče je režiser moje nove serije . Želi ti samo dobro in tudi jaz ti nočem nič slabega . Kaj če bi mi povedala kaj več o sebi. '' nasmejala sem se . '' Samo če poveš več tudi ti?'' prikimal je . '' Moje ime je Ellabeth Clarie Johnson. Prijatelji me kličejo Ella in noben ne uporablja mojega drugega imena . Stara sem 19 . Moj oče in jaz živiva sama . Mama je umrla, ko sem bila stara 8 zaradi raka . Vsake toliko časa si domov pripelje 20-letnice in se z njimi za eno noč malo pozabava in tista, ki mu zmeša glavo je baje njegova . Takrat, ko ima doma komaj polno letnice se ne da spati . Večino časa hodim jaz na njegove premjere in se tam predstavim kot njegova hči ali pa greva skupaj . To pa je vse kar je treba vedeti . '' nasmejala sva se . Bil je izredno privlačen. '' Moje ime je Pawel Tomasz Wasilewski , ampak v Ameriki sem dobil novo ime Paul Wesley . Moj najboljši prijatelj je Ian Somerhalder in trenutno sem samski . Star sem 34 in znan sem po svojih serijah in filmih kot igralec. '' '' Hvala ti za iskrenost . '' avto se je ustavil pred veličastno vilo . '' To je moje stanovanje?!? '' sem rekla presenečeno . '' Ja . To je to . '' prijel me je za roko in potegnil za sabo . Vrata hiše so bila steklena in velika . Hodnik in cela hiša je imela črno-belo temo in izbrano pohištvo . '' Ta hiša je prečudovita!'' nasmejal se je in me popeljal po sobanah. Moja spalnica je imela najlepše pohištvo . Po ogledu sem odšla do avta in vzela kovček . '' Ali ni to nekam malo za dva mesca?'' je vprašal in izbulil oči . '' Saj bom kmalu šla po nakupih. Hitro bo omara polna , hladilnik pa tudi . '' sem se branila . '' No potem pa kar pojdiva po nakupih . '' je predlagal .
________________________________________________________________________________

25. julij 2016
Next
25. julij 2016
u193768
u193768
Woow Next
Mene tut spominja na zgodbico od Kat. Mislim, da na Love in Milano
25. julij 2016
Objela sem ga, bilo je prijetno, udobno . "Pojdiva." je rekel . Stanovanje sem za sabo zaklenila in nato sedla v njegov avto . "Najprej greva v supermarket po hrano, potem pa dalje za oblačila." sem dejala . " Dogovorjeno." je rekel in speljal z dvorišča . Po kakšni uri sva bila z vsem konec in peljala sva se domov . " Kaj načrtuješ za jutri?" je vprašal po dolgem molku . " Pravzaprav jutri nimam sestankov z Stefanom ali Domenicom zato se jutri zbudim ob desetih, se oblečem v nekaj športnega , malo tečem, pridem domov in grem pod tuš . Potem grem ven na zajtrk in ko pridem nazaj bom začela brati romane Vampirskega Dnevnika ." le prikimal je . " Kaj imaš za bregom?" sem vprašala . "Nič. Ali ne smem vljudno vprašati ?" zdel se mi je sumljiv ampak sem pogledala čez prste. V hiši sem vse zložila na svoje mesto in novo garderobo zložila v omaro, medtem je Paul že odšel . Ko sem bila konec mi je bilo dolg čas . Nadela sem si kopalke in se namočila v bazen pred hišo . Razmišljala sem kaj bi Paul lahko imel za bregom .
Zvečer sem se ulegla na posteljo in prižgala računalnik . Nenadoma me na Skypu en kliče. Bil je Paul .
" Niti 5 ur ne zdržiš brez mene." sem ga podražila .
" Daj nehaj no . Želim, da nekoga spoznaš ." vklopila sva kameri in videla sem, da je poleg Paula sedel še nekdo .
25. julij 2016
u193768
u193768
Next
Katin Ian.
25. julij 2016
Hehe ni moj.
25. julij 2016
u193768
u193768
Whatever. Rada ga maš bolj ko kdorkoli na Igrah. Torej je tu tvoj. vedno najdem odgovor
25. julij 2016
Aha ok
25. julij 2016
u193768
u193768
Ja.
25. julij 2016
a mislite da je ian ?
26. julij 2016
u193768
u193768
Po vsej verjetnosti.