Forum
u143256
u143256
Hei.Pišem svojo prvo zgodbico, jasno o One direction.Hope you like it!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hai.Ime mi je Isabella, ampak me vsi kličejo Bella.Stara sem 18 let in živim v Los Angelesu. To poletje se z mojo najboljšo prijateljico seliva v London.Moji najboljši prijateljici je ime Samantha, vendar jo jaz kličem Sam.Čustva do nje so nepopisna.Imam jo zelo rada in hvačežna sem, saj so me njeni starši z njeno pomočjo sprejeli pod svojo streho.Najbrž se sprašujete zakaj.Ko sem imela 5 let so mi starši umrli v prometni nesreči.Od takrat naprej živim pr Sam.
Jaz:

Sam:

"Hej Sam, si budna?"jo vprašam.Ura je bila deset zjutraj in z Sam sva naslednji dan odpotovali v London."Ja sem.Dobro jutro Bella."je zaspano rekla in me pogledala."Kako si spala?"me je vprašala.To me sprašuje že celi 13 let.Kot, da tam ne bi bila doma, ampak da bi prišla samo prespat."Oh Sam.Enkratno.Do you remember? Jutri greva v London.Veselo na delo s pakiranjem!"sem zaklicala in skočila iz postelje.Sam je še poležavala, jaz pa sem odskakljala do omare in si vzela nekaj za oblečt.Odšla sem v kopalnico, kjer sem se uredila.
Moja oblačila:

Ko sem prišla nazaj v sobo, je Sam že začela pakirati.Pridružila sem se ji in spakirali sva 4 velike kovčke."Pa kaj.Saj se vendar seliva!"je vzkliknila Sam in zasmejali sva se.Odšli sva v kuhinjo, kjer nama je Samina mami spekla palačinke."Ljubici, vajin najljubši zajtrk še zadnjič pred odhodom."je rekla in se nasmehnila.Začeli sva jesti.Bilo je tako dobro, da nisva pušliti niti ene palačinke več.Nato se je Sam odšla preoblečt in uredit, jaz pa malce na facebook."S Sam vas bova vse močno pogrešali, saj se seliva v London.See ya soon."sem objavila na svoj zid.Kmalu sem dobila 65 všečkov.S Sam sva namreč zelo priljubljeni na naši šoli."Pogrešali vaju bomo."so napisali nekateri.Kmalu je prišla Sam in odšli sva v park, kjer sva se poslovili od pirajteljev.Odšli sva v McDonalds, kjer sva imeli 'nezdravo' kosilo.Nato sva odšli domov, kjer sva spakirali do konca.Nato sva imeli večerjo, po večerji pa sem se odšla stuširat.Razmišljala sem, kako bo v Londonu.Zagotovo enkratno.Nato sem se oblekla pižamo in se odpravila v posteljo."Lahko noč Sam."sem še rekla.Sploh nevem ali je odgovorila, saj sem takoj utonila v trden spanec.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next?
Mnenje začetka?
02. julij 2013
Next za začetek d'best
02. julij 2013
u143256
u143256
Hvala blecky! Next je posvečen tebi.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zjutraj me je zbudila Sam, ki je skakala po moji postelji."Vstani Bella, ura je šest zjutraj.Čez 2 uri morava biti na letališču!"se zakričala in se močneje začela skakati.Odprla sem oči.Kljub taki zgodni uri, je bilo zunaj že kar svetlo.Sam je bila že oblečena, jaz pa sem tam stala v pižami kot kakšen majhen otročiček.Odšla sem po obleko in se napotila v kopalnico.Naličila sem se in si uredila frizuro.
Moja obleka:

Nato sem objela Sam, ker jo danes sploh še nisem.Skupaj sva odšli v kuhinjo, kjer sva na hitro pojedli zajtrk.Vzeli sva vsaka svoj mobitel in ga stlačili v torbico.
Moj mobitel:

Kovčki so bili že avtu.Poslovili sva se od Samine mami, ki je jokala kot dež.Močno sva jo objeli in ji zagotovili, da bova prišli na obisk.Samin oče je sedel v avtu in naju čakal.Kmalu smo se odpeljali proti letališču.Poslovili sva se od Saminega očeta in se vkrcali na letalo.On je kovčke odnesel na tekoči trak.Sedeli sva v 1.razredu.Kmalu je stevardesa naznanila odhod in s Sam sva se pripeli.Čutili sva, ko smo se dvignili.Začelo se je najino potovanje.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Next?
03. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg