Forum
u70873
u70873
Sem normalna punca. Ime mi je Anna, stara sem 19 let. Pred enim tednom sem se preselila v
27. marec 2013
u70873
u70873
Sem normalno dekle stara sem 19 let ime mi je Anna in čez nekaj dni se bom preselila v London. V šoli nisem imela prijateljev saj sem se jim zdela čudaška špeglarka. Oče mi je umrl ko sem bila stara 2 leti vsaj tako pravi mama. Ampak jaz ji ne verjamem saj je že bila v zaporu. Ime pa ji je Alice. Seveda je nemaram saj me vedno znova tepe, ona pa se drogira, pije in kadi( cigarete,travo...). Sedaj ima fanta ki je isti kot ona vendar me ne tepe. Kar je zelo čudno. Babica ima v Londonu hišo kaj hi hišo vilo. Zato se bom preselila k njej za nekaj časa dokler mama znova ne pride iz zapora...imam psa ki ga držim bek od mame saj sem imela že ribice in si jih je mama spekla podobno je bilo z hrčkom...
27. marec 2013
u70873
u70873
Next??
27. marec 2013
u70873
u70873
Slike:
jaz:

mama:

psiček:

mamin fant:

28. marec 2013
u73868
u73868
next!!!!!!!!
30. marec 2013
next
31. marec 2013
u70873
u70873
Next:
Dnevi so počasi minevali in prišel je viken. Ker me je mamin fant opozoril da imam v nedeljo let (jutri) sem hitro spakirala in odšla malo v šoping. Kupila sem si oblekice, nakit, čevlje...na avtobusni postaji mi je zazvonil telefon. Klical ke mamin fant "prosim?" Sem se oklasila." Zdravo Ann!". Ponavadi ko me pokliče mi pove nekaj slabega upam da se to nebo zgodilo zdaj." Ann tvojo mamo so pred pol ure odpeljali v bolnico na črpanje, ko si bo upomogla in nebo več pijana pa jo peljejo v zapor." " kaj?!" Stekla mi je solza." Kje si pa zdaj ti??" " zdaj sem doma jutri te pospremim na letalo in povem kje boš stanovala." "Adijo morem odložit ker grem na avtobus in pridem domov." Ko sem prišla domov sem Axsla vprašala " ali imajo na letalu tudi vstop za pse??" " ja imajo!" " jejjjjj" sem zavpila.ostala nova oblačila sem si spakirala in jih odnesla v sosednjo sobo.ob pol treh zjutraj sem se oblekla in odšla v avto. Axsl me odpeljal do letališča in kmalu sem se vkrcala v letalo sama sem bila v slotno kabini. Zmano pa je sedel tudi puhek. Čez približno dve uri smo prispeli in poklicala sem Axla " hey! Axl prispela sem v London." " Super! Tam te bo čala babica in ne se vstrašit če boš šla v limuzino!" " Se bom probala nevstrašit." Najdla sem babico in seli va v limuzino. Sloraj sem pozabla na puheka hitro sem nazaj odprla v rata in puhek je prišel v limozino sprva ga ve bilo strah potem pa seje že navadil. Čez eno uro smo prispeli do vile. Ko sem vstopila me je puhek podrl. V kuhinji pa so neki fanti kričal....

1. Kdo se je drl??
2. Mjenje??
3. Next?
31. marec 2013
u70873
u70873
moja oblekica za v šoping:

moja oblekica na letalu:

31. marec 2013
u70873
u70873
za inf naredla si bom novi profilll.
na starega vam napišem ime pod komentar
02. april 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/willow-road-(ft-1d)/53065/1 Bi lahko kdo prosiiim prebral mojo prvo zgodbico? Hvala
02. april 2013
u70873
u70873
Bom ostala na totem profilu in pisalala dalje
04. april 2013
u87504
u87504
next
04. april 2013
u70873
u70873
v kuhinji je kričalo nekaj fantov in se kregali kaj bodo jedli. Vstopila sem v kuhinjo in na glas zakašljala. Vsi utihnili in me pogledali. Čez nekaj sekund pa so se nazaj obrnili in začeli kričat en na drugega. Jaz sem se le obrnila in odšla iskati svojo sobo. V prvem nadstropju so imeli dnevno, kuhinjo, kopalnico, jedilnico, glasbeno sobo in neko sobo zaklenjenimi vrati. Odšla sem po stopnicah navzgor in videla na hodniku od 10 do 15 vrat. odprla sem prva vrata in našla sem kopalnico. Vrata sem zaprla in pogledala v drugo sobo vstopila sem v njo in videla še dvojna vrata. Takrat pa je nekdo prišel v sobo bil je nek fant ki se je tam kregal. "Skoraj bi me kap!!" sem se zadrla nanj "dober dan tudi tebi!" je rekel in se nasmehnil. "I...iščem...""iščeš tvojo sobo. A ne?" "Ja." "potem pa pridi kar za mano!" in sledila sem mu odprl je vrata ki so bila na koncu hodnika. Vstopila sem v sobo in skoraj me je kap. Hotela sem vstopit pa sem padla saj se je moj Pikec zapodil v sobo in me zrušil. V sobi ni bilo le dveh vrat temveč kar ŠTIRI! imela sem svojo kopalnico, sobo z oblačili, velik balkon, sobo z čevlji in dodatki (torbicami, verižicami...) pa še Pikec moj je imel svojo sobo. "hvala!" sem se mu zahvalila in pričel se je najin pogovor:
J: jaz O: on
J: hvala!
O: ni za kaj
J: kako ti je pa sploh ime??
O: ime mi je Louis William Tomlinson
J: zelo lepo ime imaš!
O: hvala! kako je pa tebi ime??
J: jaz sem Anna. kličeš me lahko Ann
O: kako si ann??
J: vredu.ti??
O: vredu. pridi grema te predstavit še drugim.
J: O..k?
O: pridi.
in šla sem.Prišla sem v dnevno sobo in Louis je rekel:" druščina to je Anna. Kličete jo lahko Ann.""heyy Ann!" so vsi enakočasno rekli "amm.hey" sem jim odgovorila. Takrat pa je po stopnicak priskakal moj Pikec. Vsi so čudno pogledali Pikeca."No to je moj Pikec. Če vas ne moti bo ostal tu." Takrat pa je Pikec skočil na Zayna."Pikec!!!!!Takoj pridi dol!"Pkec pa me je le žalostno pogledal" saj me ne moti." je rekel Zayn.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mnenje??
Next??
04. april 2013
u70873
u70873
babičina vila:

moja soba:

04. april 2013
u70873
u70873
babica:

04. april 2013
u87504
u87504
next
05. april 2013
u70873
u70873
Next:
*****" A mate kake klobase al pa kaj ta.." Sem vprašala a me je Nail prehinil "Ne nimamo!" " no prav pa grem v trgovino vi pa pazite na mojega Pikeca!" In odšla sem v trgovino za živali. Kupila sem eno 2kg vrečo z briketi, 4 pasje konzerve in 2 vrečki z priboljški. Odnesla sem na blagajno in hotela sem plačati pa je negdo položil denar na blagajno in mi plačal. Pogledala sem gor in videla da je to Louis. Vzel je vrečo in jo nesel v limozino. ___ _____________________________________________________________________________
Sori za kratek next . Napišem ga pol zvečer al pa jutri do konca
06. april 2013
u70873
u70873
Nextt:
***** tudi sama sem prišla v limozino. Peljala sva se kakšnih 20 min in ko sva prišla domov in odklenila vrata naju je v perd prostoru počakal Pikec in gledal kaj sva mu prinesla.
Odšla sva v dnevno sobo kjer imamo tudi shrambo za živali. "Ali sta kaj prinesla za mene??" Je radovedno vprašal Nail " Zakaj pa bi mogla?" Mu je nejevolno odgovoril Louis. Poklicala sem Pkeca in ga nahranila. Privezala sem ga na povodec, vzela sem kluče od hiše in se odpravila do vrat." Ann počakaj!" Je zaklical Louis" Kaj je??" "A lahko pridem s tabo??" " ok, naj ti bo!ampak samo če Pikec dnovoli!" Pikec je pogledal Louisa in ga polizal po roki kar pomeni da dovoli. Odšli smo na sprekod v park. " mislim da moramo počasi domov ker maš ti jutri šo..." " Šolo vem!"odpravili smo se domov. Ko sem prišla domov sem se šla tuširat in spat. Zjutraj sem se zbudila že ob sedmih. Se oblekla in šla počasi v šolo. Pred šolo sem se zaletela v neko punco. Imela je modre oči in dolge rjave lase. Pomagala sem ji pobrati zvezke in se ji opravičila. Vprašala me je koliko sem stara in odgovorila sem ji da sem stara 19 let in tako se je začel najin pogovor:
O: ona J: jaz
J: oprosti! Nisem te videla!
O: saj ni nič! Kako ti je ime??
J: imemi je Anna lahko me kličeš kar Ann! Pa tebi??
O: meni je ime Eva Lina. Kličjo me kar Evelina.
J: koliko si stara??
O: stara sem 19. Mislim bom čez 4 dni. Kaj pa ti??
J: tudi jaz bom čez 4 dni 19 stara.
O: kateri oddelek si??
J: B. ti??
O: potem pa sva sošolki. Nisem te še vi dela nikdar na tej šoli. S se komaj zdaj preselila sem??
J: pred enim tednom sem se preselila sem iz Slovenije v London.
O: koliko si imela prijateljev v Sloveniji??
J: (solza mi je stekla po licu) nobenega.
O: oprosri če sem te spravila v jok. Koliko pa imaš zdaj prijateljev v Londonu??
J: zdaj jih imam 6.
O: no torej jih maš zdaj že sedem.
In tako se je najin podoor nadaljeval do razreda.*****
______________________________________________________________________________ mnenje??
07. april 2013
next
07. april 2013
u73868
u73868
ful dobra zgodbica!!!
next!!!
07. april 2013
u70873
u70873
Nextt:
*****Ker sem se v razredu lahko sedla na kateri koli prazni prostor v učilnici sem se vsedla zraven Eve. Med poukom sem ji napisala listek na katerem sem jo vprašala zakaj jo v razredu vsi spregledujejo in ignorirajo. Napisala mi je da zato ker zelo hitro piše in če eno stran 2x prebere jo ve skoraj na pamet pol ma pa še nekaj in to da hitro bere. Podobno ali skoraj isto je pri meni. Ker smo imeli prvo uro slo in smomogli brat neko brezvezno knjigo ki je imela samo 65 listov. Sveda ker hitreje berem kot drugi sem knjigo prebrala v 15 minutah. Ker mi učitelj ni verjel je rekel da mu naj še enkrat vse preberem in sem mu. Takrat pa je končala tudi Eva in učitelj nama je rekel naj napišema obnovo knjige in čez 5-10 min sva ončali in učitelj nama je dal prosta da lahko nekaj prosto delava vendar nesme biti preglasno. Odločili sva se da bova risali. Čez dve uri sva končali pouk in odšli domov. Ker ona živi sama sem jo povabila k nam na kosilo. Ko sva prispeli do doma jo je skoraj kap. " k...k...kaj ti tu ž...ž...živiš!?" " ja! Pridi da ti pokažem babico in še enih pet" In odšli sva noter.
neext !

ful dobra zgodbica pa ta neext je biu čiist kul !

sory ker oglašujem
amšpak a bi kera brala?

http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljstvo-ali-ljubezen-!!/53323/2
11. april 2013
dobra zgoba
next!!
27. april 2013
next!
07. maj 2013
u70873
u70873
next pride verjetno v četrtek al pa pa v petek
07. maj 2013
u70873
u70873
nextam
********* Anna *********
Ko sva prišli note je bila sreča to da sem bila ta njo in malo bol močna od nje. saj je skoraj padla. in že je do naju pritekla babi. "pizdravljena! kako pa je ime tvoji prijateljici??" naju je babi sprejela" jaz sem Eva Lina! vi ste pa najverjetneje Annina babica" ji je odgovorila Eva. "pridita kosilo je že!" in odšli sva do kuhinje. jaz sem se vsedla zraven Louisa ona pa zraven mene. ko so prišli še ostali pa sem rekla "Zayn! (saj kar bulil v Evo) saj lahko sedi na tvojem mestu..." sem hotela nadaljevati a me je prekinila Eva "oprosti če sem ti zasedla mesto!" in se je vsala " ne ne saj si lahko tu bom se jaz prsedel nekam drugam." je je prekinil in ji nakazal naj se vsede nazaj. za kosilo je bila babičina specijaliteta: PIŠČANČJI FILEJI V PARADIŽNIKOVI OMAKI

(brez gob je)
ko smo vse pojedli smo šli gledat neko romantično dramo z naslovom Trust. Pri filmu smo se vsi razjokali. Po filmu pa smo se šli monopoli po mojih pravilih. pri tem nimaš denarja ampak izziv torej če prideš na polje od nasprotnika namesto da plačaš narediš en izziv vendar enako več kot bi morala 'plačat' bol ji da lastink polja krut izziv. in po nekaj časa sem prišla na Harryjevo polje in ker je imel vsa tri istobarvan polja in še dva hotela na vsakem sem morala naredit res krut izziv. " prvo naj toi bo in bon dal ostalim na samem izbrat kdo bo to..." in pokazal je naj gredo vsi razen mene in Eve z njim v kuhinjo. kjer so se zmenli kako in kaj...
********* Harry **********
pokazal sem fantom naj pridejo za mano v kuhno in tam se je odvijal naš pogovor:
J: jaz Lou: louis L: liam Z:zayn N: nail
J: izziv se glasi: cel teden morata spat v isti postelji, pod isto odejo...
L, Z in N: -K-K-K Kaj?????
J: mačka ma rep nazaj! kdo bi bil to??
Lou: jaz, jaz ,jaz.....(pri tem je z roko migal vse na okoli vi ostali pa smo se začeli smejat)

Trust:
10. maj 2013
u70873
u70873
Sporočam vam da bom to zgodbico nehala pisat.
20. julij 2013
u70873
u70873
namesto teh tem pa sem začela pisat nasedni dve:

вєѕт ∂αуѕ σƒ му ℓιƒє:
Lilly Ann je normalna najstnica, stara je 17 let in čez meces in pol bo postala polnoletna. V življenju ji gre dobroin vse kar si zaželi tudi dobi a ni razvajena. V šoli jo imajo radi fanta pa še vseeno ni dobila. Ko končno spozna ljubezen svojega življenja in dobi fanta ter spozna največje pevske zvezde pa se ji življenje spremeni...
link: http://www.igre123.com/forum/tema/best-days-of-my-life-(one-direction-fan-fanic)/58556/
∂ση'т ѕαу уσυя ѕσяяу:
Bella je navadno dekle ki živi v razkošni hiše vendar ne mislit da je njeno življenje lahko. Zraven nje v hiši živijo 3 sestre Zendaya (17), Perrie (20) in Selena (21). Ker so njeni starši bogati ji ne dovolijo hoditi v šolo čeprav si vse želijo.nekega dne pa se Bella in Zendaya opogumita in se prijavita na x-factor. Tam spoznata tudi dosti novih prijateljev vendar Bello preseneti oseba ki se je spomni a neve od kot...
link: http://www.igre123.com/forum/tema/n-s-s-!-(-n-n-f-n-f-n)/58887/
20. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg