Forum
нeιlαα! :З
dα, odločιlα ѕeм ѕe, dα ɴαpιšeм ɴovo zɢodвιco. eɴo ѕeм že pιѕαlα ιɴ jo ĸoɴčαlα (ɢre z нαrryjeм poттerjeм, втw.) тαĸ dα тe lepoo proѕιм, če вereš še тιѕтo:
http://www.igre123.com/forum/tema/.power-of-love./34524/

zdαj pα ĸ ѕтvαrι. oɢroooмɴoooo je ғαɴ-ғιcтιoɴov o oɴe dιrecтιoɴ. тυdι jαz ѕeм pιѕαlα eɴo, ĸι pα je žαl rαzpαdlα. zdαj pα ѕeм ѕe odločιlα, dα ɴαpιšeм ғαɴ-ғιcтιoɴ o тнe wαɴтed, ĸer jιн ɴαrαvɴoѕт oвožυjeм! ♥ ιɴ proѕιм тe, če jιн ѕovrαžιš, мι ɴe pιѕαт тeɢα тυle, oĸ? reѕ ɴe вι preɴeѕlα.
тα zɢodвα je pα тυdι z υѕнerjeм, ĸer je мoj ɴαjljυвšι pevec ιɴ odlιčɴo pleše. (втw- υѕнer prιde ĸмαlυ, тw pα мαlo pozɴeje, ѕαj вoѕтe vιdlι) (: υpαм, dα вo zɢodвιcα vѕαj мαlo вolj υѕpešɴα, ĸoт pα vѕe мoje prejšɴje. (ѕem jιн ιмelα že 5, pα vѕe ɴedoĸoɴčαɴe..)
ɴeхтι ɴe вodo prιнαjαlι oв vιĸeɴdιн, ѕαмo мed тedɴι.
poѕĸυšαlα вoм pιѕαтι čιм вolj rαzločɴo, вrez ѕlovɴιčɴιн ɴαpαĸ ιтd, ιтd ....

zdαj pα vαѕ proѕιм če вι вrαlι ιɴ žαljιvĸe & žαljιve ĸoмeɴтαrje zαdržαlι zαѕe! :'$
13. december 2012

.
.
.
.
Stopala sem proti osamljenemu in zapuščenemu igrišču za našimi bloki. Radio, ki sem ga nosila na ramenih, sem odložila nekje sredi igrišča. Priključila sem ga v podaljšek, ki pa je bil priključen v neko vtičnico na bližnjem stebru. (Ne me spraševati, kaj dela tam). Zavrtela sem si svojo najljubšo plesno pesem, dala na največjo jakost glasu, nato pa sem začela po ritmu plesati. https://www.youtube.com/watch?v=P2MaemE-oks
Plesala sem s koreografijo, ki sem se je naučila popolnoma sama.
Samo plesala sem. Obvladala sem tudi najtežje hip-hop korake, pa če tudi ne hodim v nobeno plesno šolo.

Pa si to zelo močno želim. Znam shufflati, malo breakdanca, hip-hop, seveda, in še kaj bi se našlo. Vse to sem se naučila sama. Moja zgodba je žalostna in moje življenje brez pomena. Ko sem bila stara 3 leta, sta se mama in oče ločila. Oči je pijanec – kroničen – in mamo je pretepal. Prišel je domov iz gostilne od dveh zjutraj in se izživljal nad mamo. Jaz, ubogi otrok, sem morala vse to prenašati. Mama ima še zdaj brazgotine od takrat. Ne bom pozabila njenih solz, ki so pravile: »Ne zmorem več. Ne zmorem.« Srce me boli, ko pomislim na tiste dni. Zdaj sem stara 17 let in od tega je minilo že trinajst let. Vendar spomini ostanejo, tudi tisti, ki si ne želimo, da bi ostali. Zdaj živim z mamo tukaj v tem naselju blokov, malo pred predmestjem Londona. Mama je moje vse. Brez nje bi bila telo brez duše. Ona mi daje upanje. Vendar ne ve pa tega, kaj si najbolj na svetu želim.
Ples. Ples je tisto, v katerega lahko izlijem svojo dušo. Ples je tisti, ki me navdihuje. Ko plešem, lahko razmišljam in se ukvarjam sama s sabo. S plesom sem eno. Eno telo, brezmejna ljubezen. Ples je edina stvar, ki me v življenju osrečuje. Želim biti tudi svetovna prvakinja nekoč. Vendar preprosto premalo verjamem vase. Nimam niti prijateljice, kateri bi lahko povedala vse, ona pa bi me podpirala in vzpodbujala. Kot sem že omenila, imam le mamo. Vendar ona ne ve, da ko je v službi in sem jaz že iz šole, si vzamem radio in grem na to staro igrišče ter plešem. Obujem si svoje najljubše drsljive čevlje, takšne, kot pa jih ima Usher.

Usher je pevec, ki je pri plesu moj vzor. Tudi jaz si želim nekoč tako dobro drseti moonwalk ter ostale »drsljive korake«. Ples na svetu ne bi za nič zamenjala. Zdaj veste, kaj mi je v resnično veselje.
Ko sem odplesala pesem, sem se usedla na radio in malce zadihala. Pot mi je drsel po čelu. Bila sem v nekem trenutku prepričana, da sem odlična plesalka. Že večkrat sem si zamišljala, da pride Usher do mene, je nato čisto navdušen nad mano, nato pa me odpelje v svojo plesno šolo.
Zazvonil mi je telefon. Videla sem, da me kliče mama.
»Eleanor, kje pa si? Kosilo je že na mizi!«
»Ja, mami, takoj pridem!« sem rekla in prekinila. Mama je že prišla iz službe in jaz sme bila, po domače povedano »v dreku«, saj bom domov prišla v hip-hop oblačilih in vsa prepotena. Potem sledi spraševanje: »Ja kaj si pa delala?!« ali: »Si padla v lužo?! Takoj se oprhaj!« ali morda celo kaj hujšega. Upam, da ne.

• *

Vstopila sem v stanovanje in vse je že dišalo po pečenem piščancu, dobrem rižu ter odlični letni solati. Ljubim mamino kuhinjo. Večkrat se sprašujem, če bom tudi jaz kdaj tako odlično kuhala. Vsak dan se ji zahvalim za naravnost perfektno in slastno kosilo. Obožujem njeno kuho. Ja, glede kuhanja mi je pa ona vzor.
»Kako je bilo v šoli?« je vprašala mama.
»Super,« sem rekla. »Dve petki sem dobila.«
»Kje?«
»Likovna umetnost in matematika.«
»Opa! Matematika?! Nisi ti vedno bila 'šepava' v matematiki?«
»Ah, zdaj imamo lahko snov.«

Mama očitno ni opazila, da sem vsa prepotena. Hvala bogu.
Zdaj sem tretji letnik gimnazije. Ne me vprašat, zakaj nisem v kakšni plesni šoli. V devetem razredu pač še nisem vedela, s čim se bom v bližnji prihodnosti ukvarjala.
Nato sva z mamo obe molčali. Veselo sem pograbila po piščancu s smetanovo omako, po rižu in po solati.
»Mama, odlično je!« sem jo še enkrat pohvalila in objela.
Nasmehnila se mi je. »Hvala,« je rekla s polnimi usti.
Ker mamice vedo vse stvari, tako ali drugače – ali pa še jih izvejo slej kot prej – je tudi moja mama vedela, da mi ona pomeni vse in kako zelo jo obožujem.

Ko sem se najedla, sem odšla v svojo malo sobo.
Ulegla sem se na posteljo, saj sem bila preveč sita, da bi sploh še stala na nogah. Zaljubljeno sem strmela v poster Usherja in The Wanted. Usher je že sploh moj vzor, The Wanted pa imam samo zato, ker pač poster nekje mora biti. Nisem njihova fanica. Pravzaprav mi sploh niso všeč. Na omari jih imam sam zato, da bi lkjubovala mami, ki pravi, da nisem tipična najstnica in ne padam na fante. Ha! Bo ona še že videla čez pol leta, ko se bom na vrat na nos zaljubila in domov pripeljala fanta, morda celo kakšnega slavnega, nikoli ne veš!
Zunaj se je že temnilo in bila sem izmučena. Zaprla sme v oči ter potonila v globok spanec.

..............................................................................................................

jαz (eleαɴor lerмαɴ):

13. december 2012
Pardon za par napakic tam not ;%%
13. december 2012
u113544
u113544
neeeeeeext c:
13. december 2012
u114683
u114683
nč hudga drugače pa
NEXT!
13. december 2012
u108899
u108899
neexttt
13. december 2012
Neeext!!
13. december 2012
u113507
u113507
Next.!
13. december 2012
u114352
u114352
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT <33333333
13. december 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
13. december 2012
iii hvala vam za nexte <33 ju3 pride nov next.
13. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!
13. december 2012
sam označim si preberem pol :'D
13. december 2012
next!!!! ;D spam!! hahahaahahahha
kul zgodbica+itak da bom brala ;3
13. december 2012
u113929
u113929
Neeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja, loh bi ugibala: THE WANTED ; Eleanor LERMAN! xPPP to mi use pove xPPP

pa čimprej next, i love the beginning ^.^
13. december 2012
Nika - x(

em...candyholic, resno sem pozabla tvoje ime ;* ok, spam pride ^_____^

Saša- sevedaaaaa ;DDD mogla sm *.*
13. december 2012
u114352
u114352
aha šele zaj sm dojela ;*
Logan Lerman - je tisti twoj 'tipček' ?
13. december 2012
MHM *_________* ni 'tipček' ampak možek !
13. december 2012
u114352
u114352
hahahah
13. december 2012
nij smešno -.-'' xP
13. december 2012
u114352
u114352
nije nije smešno,ampak je smešno
13. december 2012
nea fštekam?!
13. december 2012
u114352
u114352
sej tud ne rabš Raj neeexti
13. december 2012
jajaaa en ČISTO kratek next pride zdeej
13. december 2012

.
.
.
.
Bil je petek. Kar pomeni eno dobro in dve slabi stvari: dobra je ta, da sledi vikend, prva slaba je ta, da mama nima službe in ne morem plesat, druga slaba je pa ta … da še vedno moram v šolo.
Ne maram šole. Ker preveč pozornosti posvečam plesu in premalo šoli, mi gre za to v šoli slabo. Tu in tam dobim kakšno petico. Res se bom morala spraviti k sebi. Poleg tega mi je velik dolgčas in nimam nobene prijateljice. Vse se me izogibajo, ker so ljubosumne name. Seveda ne vedo, kako dobro plešem, vendar zavidajo mi moje božanske dolge in goste lase, mojo temno zagorelo polt, čisto temne in svetlikajoče se oči ter seveda postavo. Sem pač dosti na svežem zraku in telo mi to vrača z lepoto, ne? Kar privoščim jim, da so malo ljubosumne. Vem, da je grdo od mene, ampak te babnice si nase vržejo kilo make-upa, hodijo v petkah, pokajo balončke kot kakšne krave ter se mečejo fantom v roke. Važičke. Samovšečnice. Takšnih ljudi pa ne maram sploh.
Uredila sem se čim bolj, kot vsak dan za v šolo. (vedno hočem biti čim lepša, da so one koze zelene od zavisti).

Ličil ne uporabljam, samo svetel gloss in maskaro. Več ne potrebujem. Sem naravno lepa. (He-he.).

• *

Ko je bilo konec pouka, sem se usedla na stopnice pred šolo, vzela telefon v roke, dala slušalke in poslušala glasbo.
Kar naenkrat sem se vstala in začela plesati. Plesala sme svoje najljubše korake.
Seveda sem pozabila, da pri tem vame strmi cela gruda sošolcev, ker sem pred šolo.
Plesala sem in plesala ….

Vse dokler se nisem ustavila, ker me je nekdo prijel za ramo. Divje sem se obrnila.
Zagledala sem .. o moj bog. Bil je temnopolti moški.
Vidim prav?
Bil je ... Usher.
13. december 2012
u114352
u114352
USHER ????!??????!????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!
NEEEEEEEEEEEEEXT
13. december 2012
ja kaj?
13. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ;*
13. december 2012
u113544
u113544
next
13. december 2012
u114683
u114683
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
13. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg