Forum
u147956
u147956
Hei!!! Pišem pet zgodbic naenkrat tko, da kriza!!!!!!!! haha
No, ta bo govorila o punci Belli, ki s svojo sestro Stephanie, mamo in očetom živi v Barceloni. Ima BFF Lolo in psičko Gracie. Vse se zaplete, ko spozna fanta Kevina in nato izve, da se mama in oče ločujeta. Ker je v šoku, pusti Kevina in se odloči narediti samomor. Že ko stoji na robu skale, da bi skočila, jo nekdo prime za roke in nato se zaljubi....
Če te zanima kaj se bo zgodilo, beri zgodbico in mi napiši NEXT!!!!!!!!! Začnem, ko dobim vsaj dva ali tri nexte!!!!!!!!!!
22. avgust 2013
u148477
u148477
next
22. avgust 2013
next itak
22. avgust 2013
u147956
u147956
ok bom kar nextala

♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪
Ljubezen in prijateljstvo sta dve najlepši stvari, ki se ti lahko zgodita. In jaz imam to nesrečo, da imam eno in drugega ne. Z ljubeznijo imam slabe izkušnje, odkar me je Leon pustil in od takrat se raje ne spuščam v to..... stvar. Prijateljstvo pa je najlepša stvar, ki se mi je zgodila do zdaj. Lola mi je kot sestra in nebi je zamenjala za nič na svetu. No, ona je tista popolnica, ki ima vse. Ljubezen in prijateljstvo. V prijateljstvu ima mene, v ljubezni pa......... Rossa. Zelo srečna sta skupaj in ko ju gledam si želim, da bi bilo tudi z mano in z.... njim, tako. No, dovolj bo zdaj o teh poezijah. Gremo zares!!!!
"Bella!!!!!! Pridi na zajtrk, nimaš več veliko časa!!!!!!!" pa ne že spet. Vsaki dan ista pesem. Najprej na zajtrk, potem pa v slaščičarno. Tam delam čez počitnice, da nekaj zaslužim. Vstala sem se iz postelje in se na VELIKOO pretegnila. "Premakni že svojo debelo rit v kuhinjo!!!!!!!!!" se mi je iz svoje sobe zadrla Steph. Tako ličem mojo sestro Stephanie. "Kot, da si ti kaj boljša!!!!!!" sem ji zabrusila nazaj in stopila pred omaro. Hm... le kaj bi oblekla?? Na koncu mi je le uspelo poiskati primerno obleko. Potem sem si še umila zobe in šla v kuhinjo. "Dobro jutro tortica moja!!!!" mi je kot vedno rekel oče in pogledal izpod časopisa. "Jutro..!" sem odgovorila in zavila z očmi. "Boš vaflje ali palačinke?" mi je mami ponudila pol krožnik palačink in vafljev. "Emm.... vaflje z nutello. Hvala mami!!" sem rekla in si vzela nutello in vaflje. Vsedla sem se na moj stol in jedla. "Hellou!!!" se je zadrla Steph in se spustila po stopnicah. Bila je zares lepa, ko se je lepo naličila. "Heii!!!" sem ji odgovorila in jo pogledala. "Uuu vaflji!!!!" je rekla in mi iz roke vzela vafelj, ki sem ga že imela pred usti. "Kako te sovražim!!!" sem ji zabrusila in mami me je strogo pogledala. "Pa kaj je no!!! Priznaj, da je nadležna!!" sem ji rekla in povesila obraz. "Mami??" je rekla Steph in jo pogledala z puppy face. "Obe sta za znoret!!!!!" je rekla mami in nama pokazala, da nja greva že enkrat. "Ok, hvala za kompliment mami!!!" sem ji odgovorila in zaloputnila z vrati.
22. avgust 2013
u147956
u147956
nwm zakaj mi prej niso slikce prijela!!!!!!!!!

Jaz:

Stephanie:

22. avgust 2013
u148477
u148477
next
22. avgust 2013
u99502
u99502
neeeeeeeext
23. avgust 2013
u139294
u139294
next
23. avgust 2013
neext (:
23. avgust 2013
u147956
u147956
še en next
23. avgust 2013
next
23. avgust 2013
Next
23. avgust 2013
u147956
u147956
še bom mau počakala pa nextam
23. avgust 2013
u149500
u149500
Next
23. avgust 2013
u147956
u147956
HWALA VAM STOKRAT
zdej grem pisat nexta
23. avgust 2013
u147956
u147956
nisem pričakovala toliko nextov in hwala

♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪ ♫ ♫ ♪ ♪
"Naročilo za mizo dve!!!" se mi je iz kuhinje zadrl naš glavni kuhar John. "Že grem!!!!" sem mu odgovorila in hitro odložila prejšnje naročilo. Pograbila sem nov pladenj in naenkrat sem se z krožniki iz torticami znašla na tleh!! Super, samo to še mi je manjkalo. Bila sem vsa namazana z vanilijevo kremo in polita s vročo čokolado. "John!!! Bi mi prosim lahko prinesel krpo??" sem se zadrla v kuhinjo in kmalu mi je v glavo priletela mokra krpa. "Res hvala John!!!!!" in začela sem brisati tla. Ko sem končno končala, sem šla po nove torte in po novo vročo čokolado. "Izvolite in oprostite za zamudo, malo mi je spodrsnilo!!" sem rekla gospodu in gospe, ki sta sedela za mizo. "Ne skrbi, saj se nama nikamor ne mudi!" je rekla gospa in nekomu pokazala naj pride sem. "Ja babi?" prišel je nek fant in zdel se mi je zelo znan. "Oprosti, a te mogoče poznam?" sem ga vprašala in šele zdaj me je opazil. "Verjetno. Louis Tomlinson. Član skupine One Direction. Ti pa si?" me je vprašal in odgovorila sem mu "Bella." obrnila sem se in šla vstran, a Louis me je prijel za roko in me ustavil. "Želiš?" sem ga vprašala in rekel je "Am.. pokliči kdaj!" in mi v roke dal njegovo telefonsko številko. Skomignila sem z rameni in odkorakala do kuhinje. "John kje je oče?" sem ga vprašala in rekel je "Mislim, da je nesel neko dostavo." pokimala sem in si snela predpasnik. Končno je bilo konec. Vsak dan delam od 9.00 zjutraj do 14.00 popoldan. Ko sem šla skozi vrata sem se ozrla proti Louisu in se mu nasmejala. Pomahal mi je in naprej jedel svojo čokoladno tortico.
"Kako je bilo v slaščičarni?" me je vprašala mami, ko sem stopila skozi vrata. "Vredu in spoznala sem Louisa Tomlinsona, saj veš tistega iz skupine One Direction!" začudeno me je pogledala in naprej kuhala kosilo. "Kaj bo za kosilo?" sem jo tiho vprašala. "Piščančji ravioli v smetanovi omaki." mi je odgovorila in se mi nasmehnila. Pokimala sem in se vsedla na stol. "Izvoli!" mi je rekla mami in pred mene postavila velik krožnik z ravioli. "Mnjam!" sem ji odgovorila in začela jesti!
Louis:

23. avgust 2013
u99502
u99502
neeeeeeeeeeeeeext
23. avgust 2013
u136975
u136975
Neeeeeeext
23. avgust 2013
u135507
u135507
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. avgust 2013
neeeext. + nova bralka in že zdej obožujem tvojo zgodbico. (:
23. avgust 2013
next+nova bralka
23. avgust 2013
u147956
u147956
hwala za nove bralke
ta next posvečam Maaseek
"Bella, prosim umij posodo, z očkom greva v trgovino. Aja in pazi na Stephanie!" mi je rekla mama in z očkom sta šla. Krasno, zdaj pa še posoda. Kot, da ni že to dovolj, da me Steph živcira, še moram zdaj umiti posodo. Mislim krasno!! Naenkrat je pri vratih pozvonilo in Stephanie je šla odpret. "Steph kdo je?" sem se zadrla iz kuhinje in čakala na odgovor. Ampak nisem ga dobila, zato sem šla sama pogledat. "O živjo Louis, kaj pa ti tukaj?" sem vprašala Louisa ko sem ga zaklicala, Steph pa je že bila v nezavesti. Zasmejala sem se in spet pogledala Louisa. "Aya, no malo sem prišel na obisk!" mi je rekel in prepoznala sem njegov pogledat. "Všeč sem ti ne?" sem ga vprašala in malo je premislil potem pa rekel "No.... JA VŠEČ SI MI!!!" se je skoraj zadrl, nato pa me ubožec hotel poljubiti, a sem ga z roko potisnila nazaj. "Ne, ne, ne, nebo šlo!!" sem mu rekla in zaprla vrata. Mislim, da je pred vrati stal še vsaj 30min in ko sem ga že hotela spustiti v hišo, je odšel. Vzdihnila sem, nato pa odhitela v mojo sobo. Vsedla sem se na posteljo in razmišljala o Louisu. Nato sem imela tega dovolj in poklicala sem Lolo. "Hej Lola! Bi mi lahko jutri prišla pomagat v restavracijo?" sem jo vprašala in rekla je, da bo prišla. Mislim, da se bo Louis zaljubil v njo že ko jo bo prvič videl. Ampak dajmo se presenetiti. "Steph!!!! Bi nama lahko prosim pripravila kaj za jest?? Sestradana sem!!!" sem se ji zadrla iz svoje sobe. "Nebo šlo!! Zadnji del nadaljevanke je!!!" mi je odgovorila in morala sem si obrok narediti sama, čeprav je bilo komaj 30min od kosila. Ne morem si pomagati!!! Sem pač vedno lačna!!! Pripravila sem si palačinke z marelično marmelado in uživala!! Potem sem šla v mojo sobo, si dala slušalke v ušesa in zaspala...
Lola: [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=62313981[/img]
23. avgust 2013
u99502
u99502
neeeeeeeeeeeeext to najboljša zgodbica ever!!!!!!!!!!!
23. avgust 2013
u136975
u136975
Neext
Dej hit nexti
23. avgust 2013
u147963
u147963
nekšttt
23. avgust 2013
u75587
u75587
YYOOOOLLLLOOOOOO
23. avgust 2013
u148477
u148477
neext
23. avgust 2013
ooooo bogi Lou.. hahaha

Hvala za posvečen next. :$$

komaj čakam, da spet nextaš.

tko da en velik debeu neeext.! <3
23. avgust 2013
next + nova bralka, nora zgodbica
24. avgust 2013
u147956
u147956
sorry jaz bom danes lahko komaj ob kakih 20.00 ali pa prej nextala, ker se odločam med dvema fl lepima fantoma, pa še na obisk gremo!!!!!!!!
24. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg