Forum
u115761
u115761
Hejhoj ludeki :**
To bo moja zadnja zgodbica in upam da bo uspešna.Če bo katera želela pisati z mano mi naj javi na zasebca.Za vsak nov del bom rabila vsaj 3 nexte ali več.
Seveda bodo nastopili tudi 1D in še druge slavne osebce.
No bom pa kar začela :*
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Sem Abby Alair Wilkinson in prihajam iz ZDA in sem stara 18 let.Imam 2 leti mlajšo sestro Ally.Oče je slavni umetnik zato ga skoraj nič doma razen za večje praznike(npr.božič,novo leto,silvestrovo).Mame se komajda spomnim ker je umrla pri porodu moje sestre.Vedno ko očeta vprašam kako je izgledala mi jo takole opiše"Bila je princeska.Imela je dolge blontne lase in nebeško modre oči.Vedno je govorila da vaju nikoli ne bo zapustila in da sta zelo nadarjene in da vaju ima z sestro zelo rada".Moj oče si še zaj ni opomogel in si ni našel nobene druge ženske-se pravi nimam nobene mačhe.In ja,s sestro sma res nadarjene.V oš sma bile vsako leto odlične.Obedve hodiva na likovno akademijo in polek risanja imama še vsaka svoj dar.Jas petje sestra pa ples.Jas imam vaje vsaki ponedeljek in četertek(od 14.30 do 18.15) sestra pa od 18.15 do 20.30.Obedve sma nore na ONE DIRECTION.Najina soba je polepljena z njimi.Imama tudi ogromno nijhovih reči(štetka,kuliji,torbe,zapestnice,ogrlice,knjige,zveski itd.)Sanjarima da jih boma nekoč spoznale in da se boma poročile jas s Harryjem sestra pa z Louisom.Aja in obedve sma za povrh še manekenki.
♡Jas♡

♡Ally♡

♡Oče♡

♡Mama Sophine po spominu♡

♡NEXT??♡

Dam 2 del?Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. junij 2013
u61401
u61401
next :')
11. junij 2013
next )))
18. junij 2013
u125821
u125821
next
24. junij 2013
u115761
u115761
omg hwala wam ! <33
♡♡♡Abby♡♡♡
Jeeeeej zadnji dan šole!Koončno.To leto se mi je vse zdelo brez veze.Res,že od prvega dne sem komaj čakala poletne počitnice.Sedaj mi še le preostavne odštevanje do morja .Za 2 tedna(+moj rojstni dan) grem na Pag na Hrvaško.No da nebom slučajno zamudila sem šla v kopalnico kjer sem se štuširala in umila lase.Šla sem do omare in ven vzela prvo kar mi je pršlo pod roke kratke hlače in 1D majica.
Šle tedaj sem opazila da se po celem stanovanju sliši pesem STAND UP od 1D.
No še ena stvar ki mi je polepšala dan .Šla sem v sestrino sobo in videla da je že bila oblečena.Obedve sma se zasmejale jas pa sem šla do kopalnice kjer sem se naličila.
Sestra pa je imela poudarjene trepalnice.No kaj potem.Šla sem u kuhinjo kjer sem si na kruh namazala nutelo in iz hladilnika vzela juce.Najedla sem se in si šla umit zobe.Poklicala sem Ally.Skupaj sma šle do šle.Okej našemu razredu se je mešalo dobesedno.Muzika je nabijala hujše ko da smo na nekei rojstnodnevni zabavi.Stopila sem na mizo ker mi je že prekipelo in sem rekla "PA DOBRO NO KAJ TE JE Z VAMI?!SE VAM MEŠA!DOVLJ JE BLO TAKE MUZIKE!!.Zdaj boste pa poslušali to kar JAZ poslušam"razred glih ni bil zadovoljen.Ena punca je rekla"ja in kaj bomo poslušali?One Direction in Bieberja ne?"no pozabila sem vam še povedat da mam ful rada justina.jooj on je taki piiiki.Sploh nevem kak ga llahko sovražijo.Mislim,se ni njim nič naredil!."ja točno to bomo poslušali"sem rekla,"oplesala" do računalnika in dala pesem Evrythiing abou you.
Ki je ena izmed mojih najljubših od 1D<33.Njih in Justina so mogli prenašati vse do konca jas pa sem se imela najboljše.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡vv
NEEEXT??
24. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg