Forum
u120071
u120071
Beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri,beri.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Heey Sem Meg McMoul.Stara sem 17 let in živim v Newyorku z mamo,očetom,bratcem Maykom ter mucko Mimi.Imam pa tudi fanta Marka ki je eno leto starejši od mene to se pravi star je 18 let ter jutri dela izpit.Seveda ga bom spremljala saj ga imam najrajši na svetu ter hodiva že 4 leta.Stojim mu vedno ob srani tako kot tudi on meni.Na šoli sem dokaj pupularna bff pa na žalost še nimam.Sem pač navadno dekle iz Newyorka Doma pa tudi nismo kaj ful bogati pa tudi revni ne.
Osebe:

Jaz(Meg McMoul)

http://data.whicdn.com/images/54636117/tumblr_mj7evu624O1r3ul1po1_500_thumb.jpg

Mark(Moj fant)

http://data.whicdn.com/images/54622878/c19d8cacb180de8d51456d821a246e43_thumb.jpg

Mayk(Moj bratec)

http://data.whicdn.com/images/54620353/cute-babies-15_thumb.jpg

Josh(ati)

http://data.whicdn.com/images/54596882/BEyzCWdCAAEuXwT_thumb.jpg

Donna(Mami)

http://data.whicdn.com/images/54637121/163326_319324851517056_1595962994_n_large.jpg
Next?
08. marec 2013
Next
08. marec 2013
u120071
u120071
Lahk mal oglasuješ plosim?:*
09. marec 2013
u120071
u120071
Neka sončna sobota:

Zbudila sem se cela zaspana ob 9:00 potem pa je v mojo sobo pridivjal Mayk in skočil na mojo poosteljo.

Pogovor:J/Jaz M/Mayk

M Meqqi!!
J Kaaj?
M Mami pa ati se spet prepirata:c
J Jooj Mayki moj mali pridi k meni.
M Okej:c

Vlegel se je k meni pod odejo in takoj zaspal.Potem sem se zbudila ob 10:45 Mayk pa je stal pred mano in se smehljal potem pa je hitro odšel čez vrata.Ta nasmehec pa ne pomeni nič dobrega..Vstala sem in stopila do mojega ogledala.Imela sem rdeče usnice na licah pa sem imela narisane rožice in srčke.Ojooj . Sem vzdihnila potem pa vstopila do kopalnice.Tam sem umila šminko in stopila pod tuš.Ko sem se stuširala sem nekaj oblekla ter dodala malo make-upa.Potem sem se odpravila po stopnicah zavzdol in se na predzadnji vtopnici spotaknila ter padla na nos.Kri mi ni tekla.Potem je do mene pridivjala mama.

Pogovor: J/Jaz M/Mama.

M Ljubica si cela?
J Jaa.
M Zakaj si pa jezna name?
Vstala sem in rekla.
J Zakaj?! In to še vprašaš?
M ...
J Mali se joka zaradi tega ker se z atijem spet kregata meni pa to gre že pošteno na živce.
M Jooj..Žal mi je res anpak z atijem mislim da res nisva za skupaj..
J Kaj pa praviš? Se sploh poslušaš?!
M Ljubica..
J Mami sta naj lepši par na svetu ok?
M Potem pa že.c:

Poljubi me na čelo potem pa gre v službo.
Za njo še zakličem:Mami!Bom jaz nahranila Mayka!!Hwala!Odgovori potem pa je že ni.
Jaz odidem v jedilnico potem pa zagledam Mayka kako ne seže do kašice na mizi iz njegovega stolčka.Nasmehnem se potem pa stopim do njega.Nahranim ga potem pa se z njim odpravim v skate-park.Vzamem skate in že naju ni več.Tako se vozim po cesti z Maykom na skatu ter si pojeva pesmice.Živlenje je lepo..Si mislim.Potem pa prispeva do skate-parka.Vsedeva se na klop in opazujeva Marka kako skata z Tinetom(Njegovim bff-jom)Potem Mark pride do mene ter me poljubi.

Pogovor:J/Jaz M/Mark.

J Ljubček.
M Maca.
J Kako si?
MVredu pa ti?
J Super.
M Greš skatat?
J nemorem.Na Mayka moram pazit.
Mark se nasmehne Mayku.
M Lahko pa ga jaz malo popazim.
J Res?
M Seveda.
Vzame ga v naročje in že se skupaj igrata.
Odrvim s skatom in waa! Najlepši občutek je skatanje,brez skrbi,prepustiš se in letiš kot ptica..Ko že tako sanjarim se vstavim in odhitim proti Mayku in Marku.Vidim kako se igrata ter se vsedem k njima.

2 Nexta.
09. marec 2013
next
09. marec 2013
u120071
u120071
Hwala si res brala?:c
09. marec 2013
next super zgodbica
09. marec 2013
u124120
u124120
next
09. marec 2013
u120071
u120071
hwala:*
10. marec 2013
u120071
u120071
Odločim se da bova z Maykom šla domov saj se je že stemnilo.Hitro še poljubim Marka vzaem skate in Mayka potem pa naju že več ni.Tako ko se voziva po dolgi cesti do doma se za nama pripelje mama.Prišla je iz službe in hwala bogu saj je Mayk že utrujen in joče.Mama naju pobere in takoj stopiva v avto.Kje pa sta bila cel dan?V skate-parku..Jooj Meg saj pa veš da sem ti prepovedala da si tam cel dan.Mama če pa sem se dobila z Markom..Še to?Jooj kdaj boš ugotovila da fant ni dober zate.Mama?!Skupaj sva že 4 leta okej? In nikoli niti enkrat se še nisva skregala.Ljubica..Nič ljubica!Če pri tebi in atiju ni vse vredu to ne pomeni da je pri meni enako!Mami steče solza po licu..Obrnem se v kot Mayk pa začne jokati.Spet ga vzamem jaz v naročje tako kot vedno.Zapojem mu pesmico potem pa že zaspi.Mama mi hoče reči hwala jaz pa je sploh ne poslušam.Ko smo že doma vzamem Mayka iz avta in ga odnesem zraven v mojo sobo.Posadim ga na postelju in ga previdno preoblečem.Potem ga še odnesem v njegovo sobico in se odpravim pod tuš.Obrišem make-up se preoblečem in grem na računalnik.Ob 12:45 se odpravim v posteljo in takoj zaspim.Potem pa me zbudi sms od Marka.

http://data.whicdn.com/images/54840172/tumblr_mjfqit5SRg1rbsl7ko1_500_thumb.jpg

Aww:3 Pošlem mu sporočilo in tako se pogovarjava še 1 uro.Potem se posloviva ob 01:45 in cela zaspana zaspim nazaj.
JUtro..
10. marec 2013
u124120
u124120
neext!:*
pa nizakej

p.s. fuul fajna zgodbica
13. marec 2013
u120071
u120071
Tnx:* Bom pol kr se mi ful ne da drgač
13. marec 2013
u124120
u124120
okej
aja sory da smetim,sam ful bi bla vesela če bi se kdo prijavu.
https://www.igre123.com/forum/tema/oceni-sliko-by:nika/51445/1
hvala..p.s. sory:c
13. marec 2013
u120071
u120071
Zjutraj me zbudi budilka.Oh ne!! -.-'' PONEDELJEK je..Ojoj.Vstanem čez 15 min in zagledam uro: 7:45. Omg pouk se začne že čez 15 min. Odhitim do omare povlečem nekaj iz nje se hitro preoblečem potem pa stopim še v kopalnico.Umijem obraz dodam malo make upa ter spnem lase v figo. Vzamem fon in torbo in že odrvim po stopnicah navzdol.Ura je 5 do 8 hitro pojem zajtrk Mayk še spi mama in oči pa sta že v službi.Ko stopim ven je pred mano že babi ki je prišla popazit na Mayka hitro jo objamem in ji predam ključ.Dijo:* Adijo ljubica.Mi reče jaz pa odhitim za avtobusom.O ne-.-'' Zamudila sem avtobus babi pa je soseda in nima avta.Jooj!! Tečem za njim da bi ga še mogoče dohitela anpak ga nemorem.BREZVEZE sedem na pločnik in strmim v tla.Potem slišim za mojim hrptom nežen glas neke punce.Zamujaš?Jaa kak veš?:'D Jaz tudi zamujam haaha sem nova na tvoji šoli in že zamujam -.-'' Haha to se je mem tut zgodilo:'s Greva skupaj? Jep:3 Odgovorim in midve kitiva za busom.Pove mi da ji je ime Sam in da gre na mojo šolo.
Next?
15. marec 2013
u124120
u124120
Neext!;3
16. marec 2013
u120071
u120071
sliko od mene zamenjam:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ko prispeva v učilnico naju učiteljica ms.mousley pregleda od glave do peta potem pa zakriči: ''seditaa!!'' hitro sedeva na zadnjo klop mize pa dava skupaj.potem ms.mousley stopi do najinih klopi in Sam odvleče do table.''To pa je vaša nova sošolka Sam McMayour.''

Sam:

Fantje so požvižgali saj je Sam res lepa,jaz sem zaploskala gustike iz mojega razreda pa so jo grdo pogledale.Ko je prišla nazaj iin sedla smo prvo uro imeli matematiko potem slovenščino,fiziko,športno in še likovno.Pouk se mi je ful vlekel ko pa je končno zazvonilo smo vsi odirjali iz učilnice Sam pa se je odločila da prespi pri meni.Takoj sva se zaštekali.Ko sva prispele domov so že vsi spali saj sva se šle malo po trgovinah in na pijačo.Ura je 12:00 pritihotapili sva se do moje sobe in še malo poslučali muziko,ležali ter se pogovarjali kdaj imava rojstni dan,če imava sestre,brate ipd.potem pa sva takoj zaspali.

minilo je 5 mesecev ter so poletne počitnice.moram priznati da Sam vsak dan prespi pri meni ali pa jaz pri njej.Marka pa ne vidim skoraj nikoli..Z Sam sva trenutno na plaži ter se pogovarjava o fantih ki jih vidiva na plaži.Res pa je da sem se odkar se družim z Sam res spremenila.Anpak to je dobro.Nisem se poslapšala ali kaj takega.No ko se tako pogovarjava pred mano zagledam Marka.''Zakaj se več ne vidiva?zakaj?'' zakriči vame brez kakršnega koli poljuba ali pozddrava.''Am.. se bi morala?'' ''Seveda'' reče potem pa zaključi z:''Konec je'' ter gre k prijatelju ki ga kliče.Sedem ter strmim v pesek pod mano.Sam me potrplja po hrptu in reče: ''Saj bo'' ''Nič ne bo skupaj sva bila 4 leta in pol!'' Oprosti še dodam ker sem te tako nadrla..Ni hudega ležem nazaj Sam pa me objame.Začnem jokati tako naglas da skoraj ne pridem več do zraka.Ko se umirim mi Sam reče: ''potrebuješ nekaj kar ti bo pomagalo in že vem kaj je to'' povleče me do stojnice z sladoledom ter najprej naroči enega zame:

potem pa še enega zanjo:

Saj pa vem da je to tvoj najljubši sladoled:* mi reče jaz pa se ji nasmehnem.greva do prisače jaz pa samo rečem:'' nikoli več se nebom sekirala zaradi enega faking deda'' Sam se mi nasmehne potem pa se odpraviva v vodo.Tam zagledam Marka ki se na pune žvali z Mašo.

Maša:

Mela pa je tut take kopalke.Ona je največja kurba na šoli,Vzamem sladoled stopim do Marka in mu ga potisnem v faco.''Aja na take ti pališ?'' še rečem potem pa stopim k Sam.On začudeno pogleda jaz pa potegnem Sam za roko ter greva do vode.Smejiva se,potapljava ter se imava fajn.
next?
29. marec 2013
u97075
u97075
neext
01. april 2013
u124120
u124120
neext!!
06. april 2013
u120071
u120071
še 2:*

zakaj si se zbrisala?o
07. april 2013
nex pa fuul cool
11. april 2013
u120071
u120071
нναℓα ^^
šє Ι-2:*
11. april 2013
u125713
u125713
next
11. april 2013
u120071
u120071
šє Ι:*
11. april 2013
u128169
u128169
next
11. april 2013
u70873
u70873
nextttt
11. april 2013
next
next
next
next
11. april 2013
u116916
u116916
next!!
Kulll je blo fulll razboljivo
11. april 2013
u120071
u120071
ηєχтαм.нναℓα νѕєм zα ηєχтє.ηєχт zα мσנσ šραgєтєк<3
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Potem pa mi Sam reče.

Sam:Js te mam tok rada:*
Jaz:Jaz tebe tut:*
Samikica:*
Jaz:Mucica:*
Ko se že stemni se z Sam odločiva da greva še na pijačo potem pa domov.Ko prispeva v nek bar ki ga še nikoli nisem videla se z Sam menima o nekem fantu ki sedi za šankom na drugi strani in si očitno mota joint.pomežika nama in se smeji.zgleda da je pijan+zdrogiran.ne pogledava ga in se le meniva naprej.potem stopi do naju in reče.

Timosta?(ter porine nekaj trave do naju)
Jazeveja ^^
Sam:Kaj?(in me začudeno pogleda)
Vsaki naredi en joint in midve začneva kaditi.
omg omg ta občutek *-* reče še da ima blizu stanovanje in da lahko greva z njim.midve nisva zdrogirani saj sva vsaka zkadili le en joint.rečeva da morava iti in se posloviva.ko hodiva po pesku na plaži naenkrat madem na tla.drugi dan e zbudim v bolnišnici in Sam mi pove kaj se je zgodilo.Mama,zdravniki,oče..vsi vejo da sem se drogirala.tudi Sam je priznala da sva obe samo probali.spraševali so kdo nama jih je dal midve pa tipa seveda nisva pozali.7 dni se ostala v bolnici potem pa sem se odpravila domov.Mama in oče(tako ga zdaj kličem)sta se drla in kregala še bol ko prej a zaradi mene.ti si kriva!! je oče vpil na mamo.Jaz?!! seveda ti ker se zaradi tega kregama in je depresivna ter postaja drogerašica!! ojooj si mislim ter se podam v mojo sobo.Na fbju zagledam sliko Maše in Marka ter začnem bruhati.uležem na posteljo in zaspim.
Sreda: 7:30...
5 nextov:*
11. april 2013
next
11. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg