Forum
u137205
u137205
1.DEL(UVOD)

Hello,moje ime je Aria,prihajam iz majhnega mesta Collinwood.

Imam še 3 najboljše prijateljice

Melissa:

Chloe:

Taylor:

"Aria pohiti!"se mi je na uho drla Taylor,češ da zamujamo v šolo. Sedela sem na svojem vrtljivem stolu in na zaslonu računalnika gledala noro dobre hlače,ki sem jih videla v neki trgovini.
"Rabim kofein." je potožila Melissa.
Kot vedno Melissa,Taylor in Chloe pridejo do mene zjutraj,da se pripravimo za šolo. Taka je navada.
"Ariaaaaa,daj no zamudile bomo!"je z jeznim glasom zatulila Chloe. "Prav,prav! Samo minuto počakaj,da izklopim računalnik. Pojdite dol,pridem za vami." sem zateženo odgovorila.
Punce so stekle ven,izklopila sem računalnik in vzela torbo.

Zaprla sem gromozansko okno ki sem ga imela v sobi in zagrnila zavese. Pred mojo hišo je bil na drevesu obešen živo rdeč listek. Plapolav je v vetru. Niti sanjalo se mi ni,kaj bo iz tega listka še nastalo. Stekla sem po stopnicah dol in odšla k puncam. Šle smo na avtobus in kramljale na sedežih.

Po koncu pouka smo se odločile,da skočimo po sladoled. Vzela sem borovnico,saj mi je najljubša.
Ko smo se poslovile sem se odločila da grem po bližnjici. Lizala sem sladoled,veter mi je mešal lase. Na nekem grmovju sem spet zagledala listek. Odtrgala sem ga in ga pogledala. Čudno...prazen je! Ko sem prišla domov sem hitro stekla v mojo sobo in si spet ogledovala tiste hlače.
Odprla sem predal,da bi ven potegnila beležko,a v predalu sem našla...

next?
12. junij 2013
neeeeext
12. junij 2013
u105028
u105028
next
12. junij 2013
next !!!
12. junij 2013
next !!!!!!!
12. junij 2013
next!
12. junij 2013
u129738
u129738
Neeext!
12. junij 2013
neeexxxxT!!!!
13. junij 2013
pliiis neeextaj!
13. junij 2013
u137205
u137205
2 DEL

V predalu sem našla na stotine živo rdečih listkov,ki sem jih videla na grmovju in na drevesu. Vse listke sem vrgla iz predala in se prijela za glavo. "Kaj za vraga to počne v mojem predalu... je gdo v...v...VDRL V MOJO SOBO?"
Ta dan sem bila zelo nejasna in zaspala težko v mislih,da mi je nekdo vdrl v hišo.
Naslednji dan sem skoraj zamudila v šolo,ker me budilka ni zbudila! Bila je nastavljena na 9.00,šola pa se mi prične ob 7.40!
Bila sem jezna. Ko sem prišla v šolo sem odprla mojo omarico in iz omarice so zleteli živo rdeči listki. Malo je manjkalo,pa bi znorela.
Pri pouku so me Melissa,Chloe in Taylor začudeno gledale.
Po pouku sem se o rdečih listkih pogovorila s prijateljicami,one pa so skomignile z rameni in me zamišljeno pogledale.
Ko smo se poslovile,sem na moji kljuki zagledala še en rdeč listek. Vse skupaj je postajalo čudno.
Sredi noči sem dobila klic neznane številke. V strahu sem se oglasila z krhkim: "kdo je?"
na drugi strani pa se je oglasil glas: "Rdeča,Rdeča,Rdeča,Rdeča,Rdeča,Rdeča,Rdeča..." prekinila sem in telefon vrgla na tla. Skrila sem se pod odejo in v strahu zaspala.

Bilo je sončno sobotno jutro,svetloba me je grela.
Zaslišala sem zvonenje in utrujeno stekla dol. Bile so Melissa,Chloe in Taylor: "Ariaaa!! Nujno ti moramo neki povedaatt"
Vse so bile zasopihane in videti so bile prestrašene. Prva je prestrašeno začela Taylor:
"Aria,poslušaj! se spomniš tistih rdečih listkov,ki si jih dobila v predalu,omarici in na drevesu.?"
"Ja kaj je z njimi?"sem jo čudno pogledala
"včeraj se je meni zgodilo podobno. Bila sem na računalniku,ko sem na okenski polici zagledala rdeč listek,ki plapola.."
"Ampak to še ni najslabši del"je nadaljevala Melissa
"Listke smo dobile vse"je zaključila Chloe.
"Ampak kaj to pomeni?"sem vprašala

Taylor pa je lahkočutno odgovorila: "nekdo se heca z nami"

naslednji del bo bolj napet!
next?
13. junij 2013
neeext kulsko pišeš ♥
13. junij 2013
u105028
u105028
neeeext
13. junij 2013
u129738
u129738
Neeeeeeeeext!
13. junij 2013
next
13. junij 2013
pliiis neextaj!!!
13. junij 2013
u137205
u137205
3.DEL

Zjutraj punc ni bilo pri meni doma,kar se mi je zdelo čudno. Pogledala sem čez okno in spet videla rdeč listek,ki plapola v vetru na našem poštnem nabiralniku.
Takrat mi je bilo vsega dovolj!
Zakaj dobivam toliko listkov? Tole je počasi že smešno!!

V šoli smo se vse zbrale pri klopi(Taylor,Melissa,Chloe in jaz)
Razložila sem jim,da sem na poštnem nabiralniku zagledala listek in takoj stekla po stopnicah dol naravnost do njega. Tokrat je bilo drugače. Na listku je nekaj pisalo...
"kaj je pisalo??" so vse hotele vedeti.
"Ne vem.."sem zmedeno rekla "Videla sem samo 2 črki; NB"
Vse so me začudeno pogledale,potem pa je Taylor našla rešitev(Taylor velja za pametno punco): NB? čakaj malo! to je knjigarna na koncu ulice"

Hitro smo se vse odpravile ven in se staršem zlagale,da rabimo nekaj za šolo.
Potrkale smo na prašna vrata knjižnice in čakale,da se odprejo. Nič! Čakale smo že 15 minut,Chloe je bila že neučakana: "pojdimo v šolo,spet bomo zamudile-.-"
Odločila sem se,da pogledam čez rolete,ki so visele na vratih. V trenutku sem se pognala nazaj,ker sem videla neznane sence. Tako sem se ustrašila! Punce so me samo začudeno
gledale.

Naslednji dan so stvari postajale še bolj čudne. Moj oče je na televiziji gledal poročila,kot vedno zaslišala sem glas mladega novinarja Johna:
"Od danes zjutraj naprej je pogrešanih 5 otrok,družine in sorodniki se bojijo za njih.."
Takrat me je pretreslo...Včeraj sem videla tiste sence. Bile so...Bile so...otroške roke. Bilo jih je par,mogoče celo 5!

To noč nisem mogla spat,tiste sence mi niso in niso dale miru. Odločila sem se,da še enkrat stopim do knjigarne. Sklicala sem vse punce,le Chloe ni mogla. Taylor in Melissa sta komaj šli od hiše.

Nadela sem si plašč in trenerko in se počasi splazila po lestvi(ki jo imamo zraven hiše) vse do tal.
"Pridita!"sem močneje zašepnila Tay in Chloe.
Tiho smo stopale po cesti in probale biti čim tiše. Takrat pa smo na nekem grmovju zagledale živo rdeč listek,tokrat je na njem nekaj pisalo:
"POGLEJ POGLEJ. ARIA IN NJENE PRIJATELJICE V LOVU NA ZAKLAD. ČE STE SE ŽE VMEŠALE V TO,PRAV. OD VAS JE ODVISNO ŽIVLJENJE OTROK"
Vse smo se v strahu spogledale,meni je skoraj zmanjkalo sape,saj sem tehnično jaz morilec teh otrok. Takrat me je zgrabila panika. Listek sem zmečkala in ga vrgla v koš. Bila sem jezna... Nevem zakaj bi nam to želel nekdo storiti.
Nadaljevale smo pot,bile smo prestrašene. Kar nakenkrat pa smo slišale:
"RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA....-"

next?
14. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
14. junij 2013
u129738
u129738
Neeeeeeeeext! hitr ga napiši kr je fullll zanimiv!
14. junij 2013
ja!
14. junij 2013
neeext
15. junij 2013
next
15. junij 2013
neeeeeeeext
15. junij 2013
NEXT <3
22. junij 2013
neeeeeeeeeeext<33
23. junij 2013
u119052
u119052
neeext. + nova bralka D
30. junij 2013
neeext
04. julij 2013
u137205
u137205
4.DEL

Bile smo na smrt prestrašene. Odločila sem se da gremo domov,ker se jaz ne grem več tega.
Naslednji dan smo vse skupaj odšle do policije in jim povedale celo zgodbo. Policija je rekla,da smo sedaj varne in da nas ne bo strah.
Ta govor mi je dal sicer malo poguma. Sedaj je vsak dan en policaj pred našo hišo za varnost.
Od tega dogodka je minilo 1 mesec. V tem času so našli otroke. Ugrabil naj bi jih nek bolan starec,ki je bil na pogled res bolan. Ko so se stvari končno ustalile smo šle s prijateljicami na pijačo,da bi se vse malo "razhladile" od tistega norega dogodka. Odšle smo v nek bar Ice-Lemon. Seveda smo pile brez-alkohone pijače in se imele lepo.
Zraven nas so sedeli 3-je fantje in nas nekaj časa gledali. Počutila sem se pomembno saj me je nek fant stalno gledal in zasanjeno govoril nekaj svojim prijateljem.
Pfff stare smo 15,pa se nas že fantje ogledujejo.
V naslednjem trenutku se je tisti fant začel približevati. Sramežljivo sem ga pogledala,on pa se je vsedel zraven mene. Prijateljice so me srečno pogledale in mi namenile: "good luck"pogled. Začela sva se pogovarjati.
"Moje ime je Zac"
"Živjo Zac,moje ime je Aria"
"amm... koliko si stara??"
"15..kmalu 16.. ti?"
"16"
Bila sem vesela,da je bil za eno leto starejši od mene saj je to romantično.
Na roko mi je zapisal njegovo številko,potem pa se je počasi približeval mojim ustnicam.
Po pravici povedano še nisem imela fanta,prvi poljub pa je bil še v osnovni šoli v 4. razredu. I know right? Sploh še nisem imela fanta. Bila sem nervozna,saj se še nikoli nisem poljubljala.
"Zdaj je nastopil trenutek resnice. Ali se dobro poljubljam? Dajmo Aria saj zmoreš!" Mi je odzvanjal glas v glavi.

(klikni na sliko)

Uaaaaaaaaaau,moram priznat,da se kar dobro poljubljam.
Zac mi je rekel,da sem najlepša punca. Zardela sem in se počutila dobro.

Zac:

Poslovila sem se v upanju,da se še kdaj vidiva.
Na poti domov sem vseee povedala prijateljicam nakar....
"RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA,RDEČA...."
Spet nas je spreletela kurja polt,ker nam je ta glas poznan.
Nerada sem se ločila od prijateljic,a sem morala. Hodila sem domov. Pločnik je bil spolzek,ker je prejšni dan deževalo. Ko sem stopila pred mojo hišo,je veter nosil rdeč listek na katerem je pisalo:---

next?
06. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext (jaz sem tista my lolli pop)
06. julij 2013
u119052
u119052
neeeeeeeeext D
06. julij 2013
u129738
u129738
Neeeeeeeeext! pa hitr , ker me fuuul zanima kaj piše na listku!
08. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg