Forum
u115761
u115761
Z moji prjatci Janji Kitak sma se spravle pisat zgodbo o one direction.
Vsaka bo na neke cajta nextala.
Rabima vsaj 4 nexte.

Hej
Sem Amaya Perry in sem stara 19 let.S starejšo sestro Ellizabeth(22) živiva pri dedku in babici v Washingtonu kr so nama pri 6 letah umrli starši v prometni nesreči.
Jst :

Ellizabeth :

"Am zbudi se!ZamudlA Boš šolo!"čujem da vpije El(njen vzdevek Am je pa moj vzdevek)
"Ja no"se ji še zaspano zaderem.
Kr se je predala je prišla v mojo sobo in mi začela predvajat :

ve da se zbudim sam če čujem harrya.
"El.Daj no!"
"Pridi če češ da te pelam.Pa tvoja bff Diana te ži čaka v kuhni ziher 20 minut!"
"What.Di je tuki?"rečem in sen ži pri omari(Di je vzdevek od Diane)
Uredila sn se s svetlobno histrostjo.
dress :

in pa še vse ostalo.
"Hej Di"sem jo pozdravila ko sem jo zagledala.
to je Diana :

El naji je skupaj odpelala v šolo.Pred šoli nama je rekla da naji bo pobrala ob 14.30(te ma konec službe).Skupaj sma se odpravile v razred.
Next?
31. december 2012
neextt
05. januar 2013
u111192
u111192
neeeeeext
05. januar 2013
next! + http://www.igre123.com/forum/tema/keep-me-safe-(ft.-one-direction)/48433/1 če bi kdo bral.. mislim da bo postala ful lepa zgodba
05. januar 2013
u115761
u115761
hvala kr ste začeli brat

sam mam en problemček :
moja prjatlca se je odjavla z iger oz.je neke narobe in se ne more prjavit
če želi kira polek mene pisat mi naj napiše prek zs in se boma zmenle
če nebo nobene jo bom prenehala pisat
06. januar 2013
next+LNOVA BRALKA
06. januar 2013
neeext+ nova bralka
16. februar 2013
u115761
u115761
ok bom nextala kr mam res super bralke <33 ampak bom jo smama pisala ...upam da vas ne bo motilo +hvawla vsem novim bralkam!

************Amaya****
Po končanem pouku sma se z Diano zmenile da grema malo v shooping.Po poti domov sem se še ustavila v kavarni MY LOVE in si naročila kapučino.A ko se hodila proti mizi sem se v nekoga zaletela(na srečo ga nisem polila)
"oprosti nisem videla kam sem hodila"da bi videla v koga sem se zaletela sem vzdnignila pogled
"že vredu.navajen sem tega"reče wtf?! harry styles! ko je to izgovoril me je gledeal točno v oči
"hej a bi mi dal podpis prosiim" ga prosim kot neka 5 letna punčka ki sreča svojega idola
"seveda"reče in se mi je že podpisoval na moj najljubši zvezek.
"hej lahko bi se od bolje spoznala.kaj praviš?"vpraša z tistim namigom " lahko bi bila več kot prijatelja"
"seveda a danes ne morem ker grem s prijateljico v shooping"
"o škoda .no tukaj imaš mojo številko in me pokliči.prav?"
"prav.adijo harry"
"adijo babe"
on je res car.dekle že po petnajstih minuth pokliče " babe".ko sme spet normalno hodila sem se zamislila.razmišljala sem o preteklen dogotku ko sem se spet v nekoga zaletela
"o ne že spet! oprosti jaz....jaz se opravičujem in zaletavam v vrata naše hiše?! resno.kolko krat pa že?vrjetno kakih 500x" smeje sem vstopila in pozdravila dedka in babico
"amaya pridi malo sem"
"kaj pa je babi"
"tvoja sestra..Ellizabeth"
"kaj?kaj je z nojo??!!"rečem saj sem videla da sta obdava(babi in dedi) povesila glavo
"mrtva je"
"KAAAJ??! ne to ne more biti res! gotovo se lažeš!"reče in čuti da so se mi v očeh začele nabirari solze
"na žalost je res...imela je pometno nesrečo in vse kar je ostalo od nje je tole"reče in mi žalostno pristopi in izroči njeno verižico in zapestnico ;

"El ne boj se.nikoli te ne bom pozabila" sem rekla metem ko sem si okli vrata devala verižico.nisem več zdržal in sedaj bi mi prav prišel objem najboljše prijateljicce a me je namesto nje objela babi in tako sma skupaj pretočle nekaj solza.
"pojdi v sobo lahko si tudi tu a jas grem skuhati kosilo"reče babi
"kuhaj za dva.jas nisem lačna"rečem žalostna in odidem v svojo sobo.danes nisem soposbna da pokličem harryja niti diane.le spati in ležati še želim.ne morem verjeti da ne bom nikoli več slišala elizabethinega glasa.tudi ona je umrla kot starša to ni pošteno!v tistem sem spet začutila solze.bile so mokre in neprijetne.zaslišala sem glasove pesmi Live while we're young a se nisem oglasila na fon čeprav je bila diana.nisem razpoložena za razlaganje kje sem ali kaj podobnega.počakala sem da muzika preneha in sem se odločila da bom danes prej šla spat.upam da me babi in dedi jutri ne bosta morila še z šolo.umila sem se in zlezla v 1D pidžamo.zaslišala sem korake ki so se približevali moji sobi
"amaya kaj počneš?zakaj imaš zaklenjena vrata"
"dedi prosim pusti me.zaspala bom.kljub temu da ura sploh še ni sedem zvečer"
"vredu"reče in koraki se počasi začeli odteljevati.verižice & zapestnice sploh nisem odstranila.mislim da ju nikoli ne bom.da bi lažje zaspala sem si naštimala pesem :

in res sem kaj kmalu padla v spanec.
NEXT???
NEXT?
16. februar 2013
neeext
16. februar 2013
neeeeeeeext
16. februar 2013
neext
16. februar 2013
u115761
u115761
res hwala kr berete!sploh neveste kok mi to pomeni

****Amaya***
Dnevi minevajo in kmalu se bodo pričele počitnice jas pa sem še vedno kot metulj ki so mu zlomili krilca in čepi v sobi.Mislim da nikoli nem prebolela Elizabethine smrti.kar se pa tiče harryja -po babičini zaslogi sma postala zelo dobra prijatelja,tako dobra kot sem z Diano.prejšni teden je bilo z mano najhuje-nič nisem jedla,pila pogovarjala sem se samo s harryjem in diano ki sta me redno obiskovali in klicala.sedaj sem že malo bolše in hodim ven a ne hodim na zabave temreč na nedeljske sprehode s harryjem in hodim v shooping s diano.tudi di in harry sta prijatelja a nista tako povezana kot sma midva.jutri je zadnji dan šole in pravkar me babi pregovarja da bi bilo lepo če bi sama šla v šolo in po spričevalo
"dobro babi zmagala sem.grem a samo zato ker bom videla diano"sepredam po dolgih urah nakladanja in prepričevanja.babi me vsa vesela objame in dodada bo zato ker grem jutre v šolo spekla jaboljčno križkraš pito.mmm mojo najljubšo.odločila sem se da ji bom pomagala.ko sma pito devale peči pa se mi je začela predvajati LWWY.klical me je harry.babi sem opravijoče pogledala ona pa odgovori"kar pojdi""hvala babi"rečem in jo objamem.oglasila sem se harryju in se pričela pogovarjati
j-jas h-harra
h-hej babe kak si si bolše
j-hej harry ja malo boljše sem
h-in? greš jutre v šolo
j-ja moram.babi me je prepričala
h-super
j.kaj?sploh ni super.vsem bom morala razlagati zakaj me ni bilo v šolo
h-no neboš rabila
j-kak veš da nem rabla?
h-zato ker bom jas namesto tebi
j-hej harry ustavi konja.nemorš priti polek mene v šolo
h-zakaj ne
j-halooo saj si vendar harry styles.pevec slavne skupine one direction!misliš da te naše punce res ne bi prepoznale??
h-pa kaj potem.šel bom polek tebe in pika.saj si vendar MOJA najbolša prijateljica
j-ampak kaj pa diana?
h-no ona je tvoja najboljša prijateljica ti boš pa moja.ok?
j-no prav.a prosim glej da nebo đžumbusa ker so vse punce na naši šoli tvoje fenice in fenice od 1D
h-aha.hala za opzorilo
j-nzk.se čujema te al kak?
h-ja se čujema.aja skoro bi pozabi ka te lahk pridem jas zjutraj v šolo peljat
j-no prav lahk prideš
h- dobro te
j-mhm.grem zaj
h-oki
j-bay
h-bay babe.
reče in prekinem.zjutraj se morem vlko prej vstati če nočem da bi me harry videl v 1D
17. februar 2013
u115761
u115761
....videl v 1D piažmi.
sorrči sam sem prehitro poslala tak da daljši next pride jutri (:

upam da vam je všeč (;
17. februar 2013
neeeexttt
17. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. februar 2013
u113639
u113639
nova bralka
17. februar 2013
u115761
u115761
še enkrat hwala da berta ;*

***Amaya***
"Baby you got me sick
I don't know what I did
Need to take a break and figure it out, yeah
Got your voice in my head"...
Sem zaslišala glasove budilke.Jezno sem odprla oči in stegnila roko do fona da bi izklopla budilko ko sn se naenkrat spomnila da je danes zadnji dan šole in da pride harry pomen in nesmem ležati.Vsedla sem se na posteljo in naenkrat sem zaslišala trkanje.Kaj harry?že?nene ne more še biti tukaj
"Harry?"
"Ne niše ga.Samo babi je"
"Oh babi ne straši me"rečem in odperem vrata
"Kako si dragica?"vpraša in vstopi v sobo in me objame
"Vredu"
"Vidim da še nisi snela zapstnice in verižice"
"Ne nisem.In ju tudi nikoli ne mislim"
"V glavnem....prišla sem ti povedat da maš zajtrk prpravljen ko boš gotova pridi dol"
"Ok"rečem in zaperem vrata.Odidem do omare in brez pomisleka in jo odperem ter ven vzemem tole :

(glejte brez jopice)
Z ličili se mi ni dalo pretirano ukvarjati zato sem le poudarila trepalnice z malo maskare in na ustnice nanesla tanko plast rdečega glosssa.Z torbi sem odšla v kuhinjo.
"Jutro dedi"rečem in ga poljubim na čelo
"Jurtro.Zgledaš mnogo bolje"
"Ja saj sem"rečem in odmaknem stol od mize in se vsedem.Od tod naprej nismo spregovoril nobene besedice(med zajtrkom običajno ne govorimo).Potrgalo je na vrato oz. pozvonilo
"Jas grem"sem se javila in odšla proti vratom
"Olala zelo si lepa Amaya"
"Hvala Harry.Am glede šole si še 100% da greš polek?"
"Ja seveda.Pridi grema da ne zamudima"
Reče in me veselo potegne za ramo.Zunaj sem samo obstala.Na naju je čakala limuzina!Ki je bila takšna :

Gledala sem jo z odprstimi usti.Slišala sem majhen Harryjev smeh
"O oprosti...samo nikoli prej še nisem videla limuzine v živo"nič ni rekel le objel me je in pomežiknil.Odprl mi je vrata limuzine.Ko sma se peljala je spustil streho.Bilo je res cool!
*****Harry****
V nekaj zadnjih tednih se je moje življenje malo spremenilo.Ne govorim le v glasbenem uspeškko a dobil sem najboljšo prijateljico-Amayo.Ko sem to povedal sestri in mami sta bile zelo veseli zame.Včeraj sem se zmenil da jo bom peljal v šolo(čeprav vem da ni hotela iti zrai Elizabethine smrti sem jo prosil in uspelo mi je).Zjutraj sem se pripeljal z mojo osbeno limuzino da bi jo očaral-in res sem jo.Le gledala ja limuzino kot da je gora zlata.Vesel sem jo objel(še sam nevem zakaj).Pripeljala sma se do šole in videl sem da je postala zelo živčna.
no to je za nocoj mam pa še nekaj vpršan na katere prooosim odgovarjajte!
1)Zakj bi ali je Amaya živčna?
2)Bo prebolela Elizabethino smrt?
3)Ali bo med Amayo in Harry več kot le prijateljstvo???
4)Naj pišem dolge/kratke nexte?Pohvale,kritike....
5)Kaj mislte kaj se je zgodilo v šoli?
6)Next??
21. februar 2013
u113639
u113639
1)Zakj bi ali je Amaya živčna? zaradi prijatlov kak bojo gledali na harrya
2)Bo prebolela Elizabethino smrt?ja
3)Ali bo med Amayo in Harry več kot le prijateljstvo???jaa
4)Naj pišem dolge/kratke nexte?Pohvale,kritike.... dolge
5)Kaj mislte kaj se je zgodilo v šoli? zapletlo se bo
6)Next??ja

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. februar 2013
v vsem se strinjam z Nadin246

- nextaj
22. februar 2013
u115761
u115761
hwala vama ;*

*******Amaya******
Vzdihnila sem in izdihinla.V tem trenutku me je harry že čakal pri vratah in mi jih je odpr.Vstopila sem ven iz avta in počasi sma šla do šole.A vse seveda ni blo vredu.Ena punca ja harryja v trenutku so se vse pognale k njemu.Jas sem le zavil z očmi in hotela oditi a me je harry prijel za roko
"počakaj prosim"in naredil tisti puppy face.Ker se nisem mogla opreti temu sem se vstavila in vsedla na klopco polek katere je harry parkilal avto-limuzino.Malo se je s puncami zavlekel a je kar hitro prišel do mene.
"vidiš?sem ti rekla kaj bo.a ti neee zakaj bi me poslušal"rečem vsa jezna in se vstanem
"no to sem naredil ker hočem biti polek tebe"
"ja. ampak vrjetno ne boš polek mene v učilnci al ne?"
"ne to ne.med tem bom v kavarni nasproti šole"ja saj vem kaj si mislite,nasproti šole mamo kavarno-pa kaj saj jas ne pijem kave če že kapučino s smetano mmmm.iz razmišljanja me je zbudil harry s stavkom "amaya, a si ok?grema nazaj?"
"kaj? ah samo malo sem se zamislila"in sma odšla vsak po svoje se pravi jas v šolo on pa v kavarno.ko smo prišli v razred sem tam celo srečno videla diana ki "naskakuje" najino prijateljico Dannielo.
To je ona :

Danniela je vsa živčna pritekla do mene in me začela tresi zraven pa panično in histerično kričati :
" O AMAYA SAMA SREČA DA SI PRIŠLA!KJE SI SE TAK BOLGO UBIRALA!?SKORAJ NE BI PREŽIVELA ČE BI DIANA SAMO ŠE ENKRAT ZAKRIČČALA!!"
"prvo me spusti.pol no harry me je prpelal on je pa v kavarni in kaj je z diani?" jo vprašam ko vidim da cela happy teče in skače po razredu pred nekaj sekundami je skoraj razbila učiteljičnin najljubši okrasek.a hvala bogu ga ni.Kot kakšna kura brez glave sem po razredu lovila diano in jo skušla vprašati kaj je da je tak happy ko se je pa kar naenkrat sesedla na stol polek mene(vsedla se je na stol oz. mesto ki pač sedima skupaj)
"okej diana zaj mi pa povej kaj se je zgodlo da si tak happy"rečem vsa zadihana se vsedem na stol in glavo naslonim na dianino glavo a kar kmalu se mojega počitka konča saj me je spet začela tresti in zraven nekaj blebetati a ujela sem le :
"AMAYA PERRY A SE TI ZAVEDAŠ DA JAS HODIM Z NAJBOL CUTE IN NAJBOL POPOLARNIM FANTOM NA SVETU??!!"reče in se malo umiri ter vsede.zelo sem bila presenečena zato sem nekaj sekund bila tiho potem pa sem se naredila budalo in jo vprašala kdo je to a sem pošteno vedla da je najbolj popolarni fant bruno kroon.
"ti še pa vprašaš?ja bruno kroon kdo pa drugi"reče in čisto nekam odplava.No naj vam pokažem kdo je ta naš bruno kroon :

hvala bogu je prišla učiteljica kr nebi več zdržala dianiniga nakladanja kak je brunu lušn ko se smeji pa kaj ji je všeč njegov stil oblačenja in še bi lahko naštevala.učitlca je imela govor vrjetno dolg pov ure potem pa je razdelila spričevala edine odlične v razredu smo bile : jas,danniela in diana.počakati smo morali na zvonenje potem pa smo lahko šli vsi po svoje.odštevali smo zadnje minute i dobesedno stekli iz šole.na klopci sem videla harryja ki ima nekaj v roki nise videla kaj.
"hej"sem ga pozdravila in se prijatelsko objela
"hejla.manše darilce imam zate"je rekel in iz roke je vzel :

"waw zelo je lepa"rečem ko mi jo obeša okli vrata
"pogelj tudi polek one verižice se lepo poda" v tem trenutku pa se spomnim na elizabeth
"o oprosti" reče vsaj meni iz neznanega razloga
"zakaj"ga zmedena vprašam
"no ko sem omenil verižico so se ti oči zarosile in pričele so ti teči solze"reče.šit! pa sem le mislila da me nebo nikoli videl jokati.vsa jezna sem si obrisala oči(harry je to opazil) in si v mislih ponavljala da se to mora nehati ker je od njene smrti minilo že kar lepi čas.
"in grema na sko?"vpraša harry
"ja lahk" rečem in počasi začnema hoditi proti prej omenjeni kavarni.tam si vsak naročima jas jabolčni harry pa pomarančni sok oz. juce.plača in v miru spijema.pogovarjama se o vsem mogočem.spila sma in odšla po limuzino.harry je speljal in v limuzini je zavladala prekleto nadležna vročina in tišina.prekinil jo je harry ko je ostavil pred moji oz.hiši v kateri živim.malo sma še posedela ko je harry začel :
"poslušaj amaya že od prvega srečanja si mi zlo všeč in no am nekaj sem te hotel vprašati"
"kaj pa"rečem in on me pogleda naravnost v oči
"a bi bila moja puna"
ob teh besedah mi je zastal dih.te besede sem si od njega že zelo dolgo želela.malo sem premišljevala potem pa vsa srečna rekla :
"harry ja ja ja jaaaaaaaaa!!"in ga objela.objem mi je vrnil.
********Harry*******
Ko sem ustavil pred šolo je ena od punc histerično zakričala moje ime.do mene so pritekle punce in me navdušeno prosile za avtogramen.videl sem da amaya ni bila preveč vesela zatto sem jo pač vprašal.rekla je ok.z nekaterimi sem se slikal nekaterim pa dal samo avtograme.ko ssem končal je bil čas da je morala amaya iti v šolo.poslovila sma se jas pa sem jo šel počakat v kavarno.naročil sem si kapučino in plačal.spil sem požirek ko sem dobil briljanto idejo-kupil ji bom zlato verižico.in res em šel v zlatarno ki je bila malo naprej od kavarne.tam sem dolgo izbiral sam nato pa se vdal in prosil prodajalko če mi lahko pomaga in tako sma zbrala verižico.prosil sem jo tudi naj zavije.iz zlatarne sem šel direkt pred šolo tam pa sem se vsedel na klopco polek limuzine in počakal amayo.čez nekaj trenutkov je stala pred menoj.podaril sem ji verižico in res se ji je lepo podala sploh polek verižice od elizabeth.ko sem to tudi omenil so se ji zarosile oči in stekle so ji po licu solze.opazal sem da si jih je jezno obrisala.povabil sem jo na sok.ko sma spila sem jo z limuzino odpeljal proti domu.ko sem pred nejeno hišo ostavil pa sem v avtu zbral pogum in jo vprašal če bi bila moja punca.na vprašanje ni takoj odgovorila potem pa rekla (zlo vesela) ja.bil sem zelo srečen da sem dobil takšno punco ko je ona.objela sma se potem pa je iztopila.gledal sem jo dokler ni šla skozi vhodna vrata potem pa odpeljal.
še en next.wow to je moja najbolj brana story do zdaj hwlaaa vama!mam pa še malo vpraša (vem ja spet )
1)Spremenim kaj?
2)Next?
22. februar 2013
neeeeeeeeeeext
23. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

ne
ja
24. februar 2013
1. neeeeee
2. jaaaaa
24. februar 2013
zapletov bi mal več lahk blo drgač pa je super
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. februar 2013
next
24. februar 2013
next !!!
26. februar 2013
u115761
u115761
se opravičujem ker rees ful dolvgo ni blo nexa sam sn melav šoli puno : /

****Amaya***
končno počitnice!ne morem verjeti!ko pa me je harry odložil pred našo hišo pa me je v njej pričakala nepričakovana tišina stem mislim-nobenih glasov iztelevizije in dobenih šumenj iz kuhinje.začudena tej tišini sem odšla v kuhinjo kjer me je na pulto pričakal listek na katerem je pisalo :
živijo pikica!
z dedkom sma se odpravila
nakrajše počitnice ki jih
je tvoj dedi pripravil na
skrivaj.odpotovala sma v
Avstralijo za nekaj mesecev.
vse kar potrebuješ imaš v hladilniku
in imaš kar nekaj čistih oblačil.
če bo kar korli narobe pokliči
mene ali dedija.številke tako
ali tako imaš ))no lepo se imej
in brez nori!

poljubčke ti pošiljata
babi in dedi

Juuuhuuuu napočitnice sta šla DD.ko sem se spomnila da bi danesh lahko imela party pa sem stekla na dvoriššče ker sem mislila da bi lahko povabila še harryja. a ne njega ne njegoviga avta ni bilo več na vidiku. malce sem bila žalostna a ko sem hotela poklicati diano pa mi je v tem trenutko zavibrilar fon.bil je SMS od diane ki je pravil tak :
hej moja forever bff!
vem da sma se zmenile
da bi lahko danes šle
(pol zvečer ne)u shooping
a sorrriiii rreeees sorri a nemorem
ker grema z brunom na zmenek ;*.
lepo se mej,
tvoja di!

ah super no! prvi dan počitnici(ki bi mogel biti drugače pisan v zgodovino)bom preživela sama, doma ob poslušanju 1D in Green day!!super res ne more biti šeslabše.od same jeze grem nazaj v hišo in tresknem z vratami.zakleni jih pograbim torbo in šuhe dobesedno vržem v kot ki jih pač pustimo.zaprem se v sobo.a ko se mi predvaja LWWY se spomnim da se lahko privoščim kopanje +nočno kopanje na naši terasi.no mogoče pa nebo tak bad day : /. preoblekla sem se v kopalke,vžgala radijo in vzela brisačo ter odšla k našemu bazenu.bil je reeeees zelooo velik in pravi dc mi bo da se bom sama v njem kopala.ah kaj češ.na ležalnik sem dala brisačo in skočila v bazen.mirno plavam in z mislimi odplavam v svet sanj.razmišlala sem da se je najino razmerje s harryjem še bol okrepčilo in da sma se poročila.no to seveda ni bilo res kr so bile le sanje.naveličala sem se kopanja zato sem se vlegla na ležalnik in prepustila nežnim sončni žarkom.nem kako a sem slišala ropotaanje po kuhinji.oblekla sem si oblekico in se odpravi do kuhinje.ko sem na skrivaj opazovala skozi steklena vrata(tam ko se pride do bazena) sem viddela......
evo en mali next saam nimam zaj časa da bi dalšiga napisala ker se morem it še malo učit.mam pa zato nekaj uprašan :
1)Koga je videla Amaya?
2)Mislite da se ji bo kaj zgodilo?
3)Neex?
05. marec 2013
1) harryja al pa kakega vlomilca?
2) jaaaa
3) nextaj
05. marec 2013
u113639
u113639
1)Koga je videla Amaya? harrryja
2)Mislite da se ji bo kaj zgodilo? ne
3)Neex? ja

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. marec 2013
u115761
u115761
hwala hwala hwalaaaa ;******

*********Amaya*******
ko sem na skrivaj opazovala skozi steklena vrata(tam ko se pride do bazena) sem viddela roparja kako si v veliko črno torbo tlači babičino najljubšo zlato vazo.ker sem se ga vstrašila sem zakričala a mi je bilo v trenutko žal.pritekel je do mene in z grobim glasom rekel"opaa kdo pa je tukaj?" "ne dotikaj se me!"rečem ker je šel z roki "skozi" moje telo."si pa zelo nesramna .....punca"reče in me privleče k sebi kot da bi me hotel poljubiti"rekla sem ti že da se me ne dotikaj in če se me še samo enkrat dotakneš bom poklicala poklicijo"ko sem to rekla pa se je od mene"no tega pa nemorem dopustiti""česa?"ga vprašam čisto zmedena in prestrašena"no da bi vs izčvekala policiji...potem bi bilo po meni"reče in iz žepa potegne srednjo veliko črno pištolo"i-i-i-n kaj misliš sedaj naredti s p-ppištolo""ah nič ....samo to"reče in sproži pištolo.malo je zgrešil moje srce.nazadnje kar se spomnim je bilo to da sem padla na tla in polek sem še slišala tega roparja teči potem pa se je nad mano naredila popolna tema.
*******harry*******
ker je bila v hiši prevelika đžungla sem se odločil da grem na kratek sprehodi.kupil sem si sladoled in mirno hodil po pločniku.ko sem prišel mimo hiše v kateri živi amaya pa sem se pognal v hišo ker sem vvidel nekoga teči izvenje.sladoled mi je padel iz rok in sem kar vstopil v hišo.ko sem vstopil sem obstal.videl sem veliko lužo krvi.videl sem nekakšne stopinje in se odpravil za njih.na koncu stopinj je nepremično ležala amaya."amaya!amaya!! a me slišiš?!!"sem jo panično začel tresti vendar ni dala nobenega odziva.odločil sem se da bom poklical rešilce.ko so se oglasili so rekli da bojo tam po hitrem postopku.in res so čes 5 minut prišli.samo gledal sem kako jo "pregledujejo" ko mi je zdravnik(ki je bil polek) povedal tole"gospodič oprostite a punca nima veliko časa"ker ga nisem razumel sem ga vprašal"kaj?kako to mislilte?""velika možnost je da bo umrla"reče čisto mirno"KAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ?!?!?!ne to se ne bo zgodilo.moja amya ne umrla!"dohtor me je poskušal umiriti a mu ni uspevalo."je ena možnost"reče izmučen"kakšna??""lahko bi naredili operacijo samo..""samo KAJ?!"premalo krvi ima.dosti jo je izgubila""ah bom jo jaz dal""gospodič to ni tako preprosto kaj če nimata enake krvne skupine?moramo nekoga poiskati z isto krvno skupino kot jo ima ona""no prav....opravimo že s to raziskavo"rečem živčen in skupaj z zdravnikom in rešilci odpeljemo MOJO amayo v bolnišnico************************************
evo next....še mal uprašan
1)mislite da bo imel harry enako krvno skupino kot amaya?če ne,ali bo imel katrei izmed 1D ali pa Diana?
2)Mislite da bo (potem) Amaya preživela operacijo?
3)Next?
13. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg