Forum
Heii! umm..ja napisala bom eno zgodbo o punci ki spozna 1D haha. in ja, moje prejšne zgodbice niso ble neki priljubljene tuki, zato upam da bo ta kej bl. če vam kej ni ušeč povejte, sam ne žalit prosim in hvala c:
__________________________________________________________________________________________
1. Everything begins with a small step.
Zbudila me je moja zelooo nadležna budilka. Obrnila sem se in jo hitro ugasnila. Počasi sem se ustala in odšla u kopalnico, da se uredim. No, da na hitro povem še nekaj o sebi. Ime mi je Aleksandra, stara sem 17 let in živim u Ljubljani.
To sm jst:

Obožujem plesanje in petje. Treniram ples in hodim v glasbeno šolo kjer se učim peti. Moje najljubše mesto je London *_* Fuuuul si želim da bi lahko tm živela.
No, prišla sem iz kopalnice in se oblekla.
Nekak tkole:

Prišla sem u kuhinjo in videla mojega očeta za mizo, z velik nasmehom. To mu ni podobno zato sem ga previdno uprašala kaj je.
O-on; A-jst
A: Kaaj je?
O: Nič. Samo dobro novico sem izvedel.
A: In to jeee..?
O: Da smo ti našli stanovanje v Londonu.
A: KAAAJ?! YEEES! KDO?
O: Js in nekateri moji prijatelji iz Londona. Saj veš, Matt in njegova žena?
A: Ja, spomnim se jih. Torej, bom živela v Londonu?
O: Ja. Ampak imamo nekaj pravil.
A: Povej.
O: 1. Usak teden se boš usaj enkrat oglasila pri Mattu in Cindy (njegovi ženi) in 2. morala si boš poiskati službo. Naj bi imelo veliko prostih mest v pekarnah.
A: Okej. Kdaj grem?
O: Jutri. Jaz te peljem na letališče, tam te sprejme Cindy, in te odpelje v tvoje stanovanje. Prav?
A: JAAA! Hvala, hvala, hvala, you're the best!
Objela sem ga in hitro stekla v sobo. Tako vesela nisem bila že odkar so me člani skupine One Direction followali na Twitterju. Hitro sem odprla računalnik in prikazali so se mi trije zavihtki: Facebook, Twitter in Youtube. Na Youtubu sem hitro predvajala pesem More than this od One Direction in na Twitter zapisala: ''Oh, my god! I'm sooo happy! I'm finaly moving to London! @onedirection, I can't belive I'll be able to see you!''
Že čez nekaj minut sem dobila prvi retweet od....
_________________________________________________________________________________________
Nextam.? :3
09. marec 2012
u74134
u74134
blagor teb mal mlajša sem ampak so men tud všeč one direction
09. marec 2012
sej ni čist resnična. pač so deli k so resnični, večina je pa izmišljeno nažalost.
09. marec 2012
next ^^
09. marec 2012
okej nextam za TheButterfly^^
_________________________________________________________________________________
Že čez nekaj minut sem dobila prvi retweet od Nialla. Z njim sem se že večkrat pogovarjala prek DM in sva se zelo dobro ujela. Torej, napisu je: ''@SandraTheFish we're so happy for you! hope we'll see anywhere? xx''
Nasmehnila sem se in odpisala ''@NiallOfficial thanks guys. I don't know where I'll live yet soo..I'll tell you tomorrow x''
Spomnila sem se na mojo najboljšo prijateljico že od osnovne šole. Ime ji je Ana. Hodi v isto šolo kot jst, sva sošolki. Aja, pozabla sem omenit, zdaj so počitnice torej ni šole c:
To je ona:

Hitro sem jo poklicala in čakala da se oglasi. Pri njej to vedno traja dolgo. Končno se je oglasila.
Ana: Pikicaa!
Jst: Lubicaa! Kako si?
Ana: Uredu. Ti?
Jst: Super!! Neboš vrjela kaj se je zgodilo!
Ana: Kaaj?
Jst: SELIM SE U LONDON!!
Ana: KAAAJ?! OMG I'M SOO HAPPY FOR YOU! Ampak, sej me boš poklicala kej ane?
Jst: Itak lubica.Kaj pa misliš, da te bom kr pozabla?
Ana: hehe. Kdaj greš?
Jst: Jutri. A mi prideš delat družbo pri pakiranju. Loh bi nardili sleepover party?
Ana: Okej. Pridem čez 15 minut.
Jst: Okej pikica.
Ana: Dijo love.
Jst: Čauu.
Hitro sem šla v kuhinjo, povedala očetu, da pride Ana in da bova imeli sleepover party. Seveda mi je dovolil. Odšla sem u trgovino nasproti oje hiše in nakupila use kar je sladko in dobro. Kupila sem še nekaj pijač, seveda ne alkoholnih, nočem imeti mačka jutri. Odšla sem domov, nazaj v svojo sobo.

Takoj ko sem odložila vso hrano na mizo je pozvonilo. Odšla sem odpreti in seveda je bila tam moja preljuba Ana. Objeli sva se, odšli povedati mojemu očijo, da je prišla in odšli sva v sobo. Hitro sem odšla nazaj saj sem pozabila kozarce. Preden sem odšla nazaj v sobo sem še uprašala očija kdaj greva jutri. Rekel je da že ob sedmih zjutri! Še enkrat sem se mu zahvalila in ga uprašala če slučajno ve kje bom živela. Rekel je da neve točno, samo da je v Londonu zraven še nekaj drugih stanovanj. Točno pa baje vesta le Matt in Cindy. Ah, saj bom že videla jutri. Odšla sem nazaj v sobo in z Ano sva se začeli zabavati. Jedli sva, pili, pogovarjali in se zabavali. Okoli osmih sem se spomnila, da bi morala pairati. Ana mi je pomagala in spakirali sva use. Odločili sva se, da bova odšli hitro spat, saj gre Ana jutri zraven mene na letališče. Ulegli sva se in se še nekaj časa pogovarjali. Ona je kar hitro zaspala, jaz pa nisem mogla. Razmišljala sem, da je to vse kar sem si vedno želela, ampak bom pogrešala Ano in use druge prijatelje in sorodnike v Sloveniji. Zaspala sem šele ob enih zjutraj. Zbuditi sem se morala že ob štirih , da se pripravim in da se odpeljemo na letališče. Ko mi je zvonila budilka, sem se ustala, ampak sem po nesreči padla in zbudila še Ano. Začeli sva se urejati in jaz sem se oblekla tako:

Oči je nesel vse moje kovčke u avto in počasi smo se odpravili na letališče. Tam sem se poslovila od obeh in odšla čakati na letalo. Kakšnih 5 minut preden sem odšla na letalo sem dobila sms. ''Hey babe. How you doin'? Niall told me you're cominng to London today. When do you arrive here? Lui xx'' Verjetno je dobil telefonsko od Nialla. Ko sva se enkrat pogovarjala sem mu jo dala. Hitro sem mu odgovorila. ''Hey Lui. I'm fine, I guess. How are you? My plane is leaving in 15 minutes, so I'll probobly be there in 2 hours. I'l tell you where I'll be staying when I get there, I don't know yet haha. Love you, and say hi to other boys xx''
Odpisal mi je ampak nisem mogla pogledati saj sem morala oditi na letalo. Večino vožnje sem prespala. Zbudila sem se ko mi je stervardesa povedala da bomo pristali in da naj se privežem. Pristali smo in odšla sem poiskati Cindy. Takoj sem jo videla. Stekla sem do nje, jo objela in odšli sva do njenega auta. Odpeljala me je v London, in mi pokazala kje je moje stanovanje. Veliko je in takoo lepo! Bila sem tako vesela da sem jo hitro objela in začela raziskovati stanovanje haha. Nekaj časa sva se še pogovarjali o vsem in povedala mi je kje živi ona, da bom lahko prišla k njima. Z njo sem odšla do vrat in ko sva se poslovili sem iz sosednjega stanovanja zaslišala tresk in kričanje. Predvidevala sem da tam živijo majhni otroci. That should be fun...Ampak motila sem se.
__________________________________________________________________________________
Usedla sem se na moj kauč in prižgala moj prenosnik. Pogledala sem na Facebook in Twitter ter prižgala One Direction-Another world. Glasnost sem dala na ful in si začela prepevati zroun. Pogledala sem na Twitter in videla da mi je Niall pisu. ''@SandaTheFish can't wait to see you xx'' Nasmehnila sem se in pobrala telefon da bi mu poslala sms, ampak mi je začel zvoniti. Pogledala sem kdo je in videla neznano telefonsko. JAvila sem se.
A-jst; O-on
A: Ja?
O: Hi, is this Sandra?
A: Yes?
O: Oh, hi. It's Harry.
A: Oh..Hi
O: haha. Did you came to London yet?
A: Yes, i'm in my appartment now.
O: Cool. Do you know where it is?
A: Umm...damn. I forgot to look that.
*slišala sem smeh, očitno je meu na zvočniku*
A: It's not funny you know. I don't know where I live haha. Wait, I'll go look out, maybe it rights somewhere.
O: Okay hahaha
Zadi sem slišala da je nekdo umiru od smeha. Verjetno Niall. Zasmejala sem se in odšla ven. Pred stanovanjem sem pogledala če kje kaj piše, in videla tablico ''Victoria's street 3B'' (zmišljeno)
A: Hii, umm..if i can read i live in Victoria's street.
*usi so utihnili, še Niall se je nehu smejat*
A: umm...is everything okay?
O: yeah...umm...yeah.
*še vedno sem stala zunaj in slišala da se je spet nekaj razbilo iz sosednjega stanovanja. Slišala sem tud iz telefona ampak sem misnla da se mi sam zdi*
A: damn, my neighbours won't live here for a long time i guess haha
O: why not?
*zadi sm slišala da se je nekdo zadru
''Dammitt Lou, you broke another vase!''*
A: well, I'm here for half an hour and they already broke two things haha
Is everything okay there? I heard someone yelling that Lou broke something?
O: Guys, calm down! Yeah, everything is okay. Well, I have to go now, we'll see you in couple of minutes.
Predn sm loh kej rekla je prekinu in jst sm sam mau čudn pogledla v telefon. Ko sem pa hotla it nazaj notr (še vedno sm stala zuni) so se sosednja vrata odprla. Pogledala sem kdo je in zagledala Liama. Čudno sem ga pogledala, pogledala telefon in spet pogledala njega. Stal je tam z nasmehom in me gledal. Nisem vedela kaj nej rečem al nardim zato sm sam rekla 'Hii'. ŠE bl se je nasmejau in me pozdravu. Pršu je do mene in misnla sm da mi bo dau roko al neki in on me je objeu. Nazaj sm ga objela čeprou sm bla mau šokirana haha. Ko me je spustiu se je zadru
(L:Liam; H: Harry; N:Niall; Z:Zayn, Lo:Louis, A:jst)
L: Guys come here!
Prvi se je prikazu Niall, pol Louis, pol Harry in nakoncu še Zayn.
Kr sm bl sramežljiva sem sam rekla žiujo in jim pomahala, ampk oni so se sam nasmehnili in me objeli. Use so me še stisnli, sam Zayn me je full nahitr objeu in pol kr nazaj nekam stopu. Očitno me ni maru preveč. Nevem sicr zakaj, ampk...
A: Well...nice to meet you.
usi so se sam začel smejat, vrjetn kr sm bla čist rdeča haha
L: Nice to meet you too.
A: Um..do you wanna come at my place?
H: Sure.
A: Okay, but I didn't unpack yet, soo..
Lo: Ah, don't worry.
Moja dneuna soba:

Usedli smo se in prinesla sm čaj in piškote. Tko smo se pogovarjal ene do večera in smo se ful dobr razumel, sam Zayn je biu ceu čas sam tih, razn če ga je kdo kej uprašu.Zvečer smo se poslovil in rekla sm da nej pridejo še jutr kej. Rekli so da bodo in poslovil smo se. Jst sm šla u kopalnico se stuširat in problečt u pižamo, in spat. Zjutri sm se zbudilal kr je u njihovem stanovanju neki prletel u na tla. Spet. Očitno mam spalnico zroun njihove dnevne sobe al pa je kje drugje kej dol padl. Pogledala sm na uro in vidla da je že pol devetih. Ustala sem se, se oblekla kr u kratke hlače in mau dalšo majco, ki jo nosm sam doma. Lase sm si spela u čop in nism si dala nč mejkapa gor k se mi ni dal. Pržgala sm si muziko in začela pet I should've kissed you on 1D seveda. Začela sm si pospraulat mau in čez dve uri sm mela že use. Postaula sm še zadnjo sliko na mizico. Na njej sva bli jst in Ana, na plaži.

Lih sm se usedla in si prižgala računalnik k sm se spomnila da bi loh šla po kakau. Nardila sm si kakau, se usedla in začela igrat eno igrco. Slišala sm da je nekdo trku na vrata in misnla sm da je Matt al pa Cindy k je rekla da dons prideta vrjetn. Zadrla sm se naprej, kr se mi ni dal ustat. Nism niti pogledla kdo je in sm sam naprej igrala igrco. Z Mattm in Cindy smo že doug prijatli zat jih nebi motl če se nebi ustala. Zato se tud nism haha. Lih sm začela pit kakau k sm pogledla gor, kdo točn je pršu in vidla Harrya, Louisa in Liama spredi, zadi je Niall umiru od smeha, nevem zakaj, in pol je še pa Zayn sam stau tm in gledu Liama.Skor sm se zadaula na tistem kakavu in zarad tega se je Niall še začeu bl smejat, pol so se še pa ostali. Jst sm pa sam tam zijala u njih in kašlala haha. K smo si usi mau opomogl sm se ustala in jih objela. rekla sm nej se usedejo da se grem sam preoblečt in uredit in so se začel neki pritožvt. Zato sm se pol sam usedla dol in spet neki začela na računalniku gledat. Umes smo se pogovarjal in tu in tm sm pogledla Zayna. Sam sedeu je tm in ziju u tla čist resn. Nism prenesla da nevem zakaj me ne mara, zato sm mu rekla če loh pride z mano po neki u kuhinjo. Pokimu je in se ustau. Še vedno je biu čist tiho.
(Z:Zayn; A:jst)
A: Zayn..Look I don't know what I did to you but since we met, you look like you really hate me. I don't like this. So whatever it was, I'm sorry.
Nevem kako, ampak že čez par minut sva začela kričat drug na druzga. Ostali so pršli u kuhnjo in naju sam gledal kr niso vedl kaj nej nardijo.
A: You obviusly hate me! I mean you haven't done much to prove me otherwise!
Prekinu me je s tem da me je poljubu. Potisnu me je ob steno in dau svoje roke na moje boke. Tega nism pričakvala zato sm sam stala tm z rokami na njegovih prsih in čez neki časa sm ga nazaj poljubla. Počasi je nehu in se oddaljiu od mene.
Z: Proof enough?
Sam stala sm tam in gledla sva se u oči. POčasi sm se obrnla in odšla v kopalnico. Čutla sm da so me usi gledal k sm šla. Usedla sm se na tla ob moji banji in sam gledala v steno. Slišala sm da so se vrata počasi odprla in vilda Zayna, ki je počasi pršu do mene in se usedu dol. Neki časa sva bla še tiho.
Z: I'm sorry.
A: For what?
Z: For....If you didn't want me to kiss you.
Pogledala sem ga in on me je že gledu.
A: If i wouldn't want you to kiss me, would I kiss you back?
Nasmenil se je, prvič odkar sva se spoznala in me objeu. Spet me je poljubu tokrt sm ga jst tut nazaj takoj haha. SLišala sm smeh in Louisa ''Get a room.''
A: We have a room.
Usi so se nasmejal in Zayn me je spet poljubu. Nekdo naju je sliku in pol sm ugotovila da HArry, kr je na Twitter dau sliko -.- No pol smo šli nazaj u dneuno in smo se pogovarjal in šele takrt sm se spomnla da mam kratke rokave gor. Hitr sm si zakrila zapestja. Pogledla sm če je kdo kej opazu in vidla sm Liama, ki je nekam zaskrbljeno gledu u moja zapestja, zato sm takoj vedla da je vidu. Hitr sm skrila roke, ampk Liam je reku če loh pridm zroun njega.
L: Alex, can you come with me for a sec? Don't worry Zayn, I won't take you away from you.
Z: I know you won't.
A: Sure.
Šla sm zroun njega u kuhnnjo in Prijeu me je za roko. Pač za zapestje.
L: what is this?
vidlo se mu je da je zaskrbljen.
A: umm...my arm?
L: I mean this.
Pokazu je na moje brazgotine od rezanja.
A: Oh.
L: Why would you do that? I mean, you have everything you need.
A: Yeah, of course. Look, you know what I like, you know me. You know who I am now. You...you don't know who I was before.
Čutla sm da so mi souze že začele tečt po licih. Nism hotla da bi kdorkol kdaj vidu moje brazgotine, še posebej ne oni. Ampk očitno so že usi vidli kr so še ostali stal tm, sam jst jih še nism vidla.
L: Then tell me. Tell me who you were before, and tell me why did you do this.
A: No..
L: Why not?!
A: Couse everyone who ever know the truth about me, what my life really is like, left me. And I'm finaly happy now, I haven't been happy since I was 1o years old and I don't want you to leave me. Right now, you, and Zayn and Harry and Louis and NIall mean everything to me and I wouldn't survive if I lose you.
LO: You won't lose us.
Hitr sm si obrisala souze, iztrgala mojo roko iz Liamove in si skrila zapestje.
H: Don't bother Alex, we already saw it.
A: What are you doing here.
N: We heard you two and we came to look what's going on.
Zayn je pršu do mene in me objeu. Na uho mi je zašepetau, da me nebodo zapustili.
Spet sm začela jokat, kr sm se spomnla da mi je to reku tud moj najbolši prjatu, predn sva se nehala družit. Vsi so prišli in meli smo nekakšn skupinski objem. Odšli smo nazaj na kauč in Zayn me je prijeu za roko. Usedla sem se k njemu, seveda. In se naaslonla nanjga. LIam me je še enkrt prosu nej povem zakaj o delam.
L: Alex, please. Tell us, why. You said we only know you like this. Like what?
A: You only know me as I want you to know me. I haven't showed real me to anyone since I was 14. You know me as happy girl, who has perfect life. Well, I don't. I...My mum..she died when I was 10. 2 years later my dad and me moved 120 km from my real home. I thought I would be happy there. Starting all over again. And I was. For 2 months. I met new friends. Then one day, it was my mums birthday, my best friend saw me crying. He asked me whats wrong and I told him the whole story. He said he won't ever leave me. And I belived him. And since that day, he never talked to me again. We had same friends and I was with him every day. I couldn't stand looking him, he was happy all the time. He just forgot about me. And I started to cut then. I forgot about the feeling inside me, when I cut me. But I never showed anyone that I was broken. I just started to pretend everything is okay, that I'm happy. I listend to metal then. But then I heard about you guys.I started listen to you, and my frieds left me, caouse I didn't listen to metal anymore. I was breaking again. I stopped learning, I didn't came to school I wanted. And I'm like that till now. I cuted every night, I cried myself to sleep, but yet I had enough power to say 'I'm fine' to everyone. To pretend I'm happy. And now, when I'm here...Yesterday was first day since that I didn't cut myself or cryed before sleeping. And I thought I'll move on. finally. But now Liam saw my scars and everyone else and...I'm sorry.
Ustala sem se in stekla u kopalnico. Usedla sem se na banjo in se zjokala. Zayn je pršu takoj za mano, vidl se je da je on tud joku. Objeu me je in reku, da me nebodo nikol zapustil in da me lubi.
Z: We will never, ever leave you. I love you, remmember that.
Prišeu je še Liam in prosu Zayna če se loh neki pogovori z mano. Zayn je prikimu mi še enkrt reku da me lubi in šou ven.
L: Alex...I'm soo sorry, I didn't want you to bring up old memories..I just can't see anyone close to me sad. Ever.
Objeu me je in js sm se ga oklenla.
Neki časa sva tam bla, objeta in čaku je da sm nehala jokat.
Ustala sm se in počasi sva šla ven. Predn sm odprla vrata..
L: Please. Don't do that again. Don't cut yourself ever again. If you're sad just come to me. Or to anyone here. We won't leave you, and we're always here for you. Remember that.
A: Thanks.
Pogledala sem ga. Tud pr njemu sem videla sledi souz. Očitno so se usi jokal zroun. KO sva pršla nazaj k drugim me je Zayn samo pogledau in js sm ga objela. TUd ostali so me objel in Lou mi je še rekel: Please don't cut yourself again. We're all here for you, now and forever. Just come to us, or if you don't want anyone to know about your problems, go to Liam. He always helps and he never tells anyone.
Spustiu me je in usedla sem se zroun Zayna.
A: I'm sorry. Really, I'm sorry. I never wanted anyone to know about this, cuz then they always leave me, or they just feel sorry for me. So..If you just can forget about this...I promise I won't ever cut myself. I have everything I need right now, here.
Neki smo se še pol pogovarjal in počasi so odšli nazaj. Jst sm se preoblekla in stuširala in k sm hotla it že spat, je nekdo potrku. Biu je Zayn.
Z: Umm..guys throwed me out of our house cuz hey want me to be with you.
Začela sem se smejat in potegnla sm ga notr. Poljubu me je in me spet naslonu na vrata. Počasi sva šla u posteljo in zaspala sva u objemu.
huala :* ful carsko in ne, tvoja angleščina je čist uredu. :')
next :3
11. marec 2012
bored again.

Hotela sem se ustati brez da bi ga zbudila in mislila sem že da mi je uspelo, dokler ni s svojim prelepim, zaspanim glasom zamomljau ''you're not getting away'' in me potegnil nazaj na posteljo. Zasmejala sem se in ga poljubila. Nekaj časa sva se še pogovarjala in poljubljala, nato pa sem zaslišala smeh. Zmedeno sem pogledala proti vratom in videla Nialla ki je spet umiru od smeha.
N: I told you, you'd be perfect for Zayn.
Spet mi ni blo nč jasn in zato sta se z Zaynom sam začela še bl smejat. Zayn me je hitro pokriu in šele takrat sm se zavedla da sm še vedno u moji 'pižami' ki je sam sppodnje perilo. Zayn je biu pa samo u spodnjih hlačah tko da se je vidlo njegovo popouno telo.
A: Niall what are you doing here anyway?
N: Umm...it's kinda eleven am, so boys send me here to take you two to our place, but your door were open so just came in.
Z: Okay, now you can leave us alone. We'll came to our house in half an hour. I still know where it is.
Niall se je začeu smejat in pokimal. Obrnu se je in šou ven.
Z: When did he said you'd be perfect to me?
A: Umm..when we talked for the first time, and I told him what I am like.
ZAyn se je nasmehniu in me še enkrt poljubu. Ustala sem se in odšla v kopalnico. Oblekla sm si preproste kratke hlači in malo tanjši pulover. Oči sem si namazala samo z maskaro in malo poudarila mojo barvo oči s modrim senčilom za veke. Ko sem prišla u kuhinjo sem videla Zayna u samih spodnjih hlačah kako pripraulja kavo. Neki časa sm ga samo gledla potem pa sem šla do njega in ga poljubilla. POljubiu me je nazaj in me objeu. Kavo sva spila pri mizi in se umes pogovarjala. Ko sva spila kavo se je še Zayn odšel obleči, jaz sem pa sedela na kauču in takrat sem se komi zavedla kaj se je učeraj zgodilo. One direction sem povedala mojo zgodbo, in Zayn je moj fant. Omg! I can't belive this. Verjetno sem v tem trenutku najbolj srečna punca na svetu. KO je prišou nazaj, da bi odšla do njihovega stanovanja, sem se zavedla da so dejansko moji sosedje. Začela sem se smejati.
Z: Why are you smiling?
A: I just relised that I'm neighbour of One direction, we talk everyday, and I'm able to kiss you. Everytime I want.
Pred njihovimi vrati se je spomnil da nima ključeu ker so ga učeri kar tko na hitr vrgl ven. Potrkau je in me poljubiu.
H: HAHAHA look, we have twou love birds out here.
Nekako sem bila vesela da naju je zajebavau, ker se mi zdi da se z njim najmanj pogovarjam.
A: Watch out HArry. I'm gonna get you.
Stekla sem do njega in ga objela umes pa žgečkala. Dvignil me je in me odnesel nekam u sobo. Predvidevala sem da je to dnevna soba. Umes se je še zadru Zaynu.
H: Zayn, I guess my curls stoled your girlfriend.
Z: I'm not worried, she knows how I look in only pants.
Začela sem se smejati malo zaradi tega in malo ker je Lou use to snemau in očitno je nalagal na Twitter.Malo bom morala pogledati kaj use je zdej že na Twitterju. Spomnila sem se da bi morala poklicati Ano. KO me je spustil, kar še ni blo tako hitro sem jo poklicala.
Ana: ja?
Jst: Lubicaaaa! Aleks tuki.
Ana: Pikiiiii!
(ostali so me čudn gledal kr sm govorila u slovenščini in me niso razumel, zato sem se začela smejat)
Ana: Kaj je tok smešn?
Jst: HAHAHAHAHAHAH nemorm......HAHAHAHHAAH
Liam mi je uzeu telefon in dau na zvočnik.
Liam: I'm sorry, Alex is kinda dying right here, so who are you again?
Ana: Umm..I'm Ana, Her best friend. Is she okay?
Jst: Sorry. uredu sm, sam mau čudn so me pogledal kr ne razumejo kaj govoriva haha
Ana: HAHAHAHA kdo pa je sploh tm?
Jst: Oh, sorry pozabla sm ti povedat. Umm..nekak so One direction moji sosedje in nekak s Zaynom hodva?
Ana: KAAAAA?! IN TI TO MEN ŠELE ZDEJ POVEŠ?
Jst: Sorry no..več kolk se je učer zgodil.
Ana: Use mi boš povedla!
Jst: Afkors!
Lou: KEVIN?!
Niall: Lou, that wasn't Kevin, he is right here.
IN vrgu je tistga plastičnega ptiča Louisu u glavo. Lou je začeu tekat za njim in neki kričat da ga bo Kevin in korenček dobiu.
Usi smo se začel smejat, še Ana.
Neki se je razbil.
Jst: Ana, lubica sorry, ampk morm it neki so razbil. spet. Te pol še kej pokličm okej?
Ana; Prou piki. Love you.
Jst: Lov-
Zayn: She's mine.
Obe sva se začeli smejat.
Ana: Don't worry, I won't steal her from you. Just take care of her.
Zayn: Oh, I will.
Jst: Okay,okay. Love you, Ana, te pokličm ko bom loh. ČawČaw
Ana: Čaw.
K sm prekinla so me usi pogledal.
15. marec 2012
next takoii
15. marec 2012
Next
15. marec 2012
next
15. marec 2012
hvala za nexte, prej nism mogla, teste smo pisal in uprašana sm bla in sm se mogla učit. bom med vikendom bl pisala c:
________________________________________________________________________________
Še predn bi loh karkol rekl mi je spet telefon zvoniu.
(A-jst; C- Cindy; M- Matt, ostale pa veste)
A: Hi CIndy!
M: Hi Alex, it's Matt.
A: Oh hi. Lost your phone again? haha
M: Umm..well boys from 1D were annoying me so I left it somwhere and now i can't remember where.
A: hahaha. Boys stop annoying Matt. He lost his phone again.
M: Oh, so you met them.
A: Yup.
M: Hope they're not to annoying.
A: They're crazy but, you know me since i was a kid, so you know i am too.
M: Well...
Neki časa sva se še pogovarjala in rekel je da s CIndy prideta čez kakšne pou ure. Prekinla sm in spet so me usi pogledal.
H: So you know Matt?
A: Yeah. Well, do u want to come with me, they'll come in half an hour.
Z: Sure, I left my shirt there anyway.
A: Haha, come on.
Odšli smo v moje stanovanje in Niall je takoj tekel do mize in začel skakati po njej.
A: Niall, what the hell are you doing?!
N: I'm just checking for tonight. Zayn likes breaking tables, you know.
A: I know he likes braking tables, but i like my table so it's not gonna happen.
And before, you go check, my bed is fine.
Z: Besides who says i'm gonna stay here again tonight?
L, Lo, H, N: We do.
Obrnila sem se proti Zaynu in mu zašepetala u uho:
A: You wont get away you know. I love waking up in your arms.
Z: I love that too, but i don't wanna be a bother.
A: You're not bother and you never will be.
POgledal me je in videla sem tisto iskrico v njegovih očeh kot usakič ko sem ga pogledala. Dvignil me je, me posedil na rob okenjske police in me poljubil. Poljubila sem ga nazaj in dala roke okoli njegovega vratu. S prsti moje roke sem šla skozi njegove lase in še bolj se je stisnil k meni in se prisesal na mojo ustnico. Slišala sem ostale fante ki so se smejali oz. Niall je umiral od smeha, ostali so se skušali zadržati. Niso zdržali dolgo. Nisem slišala, ko so se odprla vrata, slišala sem samo Cindy: I see, you got to know boys really good haha.
Zayn je nekaj zamomljau, zdi se mi da je tudi njemu šlo na žiuce da so naju vedno zmotili. Nekaj je zamahnil z roko za njim in me še naprej poljubljau. Ostali so se začeli smejati, zato sva se počasi oddaljila drug od drugega. Položil je svoje čelo na mojega in me pogledal v oči.
A: I hate how they always start laughing when we kiss.
Z: They're just jelaous. haha
H: Hey!
A in Z: hahahah
Usedli smo se in z Zaynom sva šla pripraviti čaj in piškote. POgovarjali smo se kar nekaj časa in ko sta MAtt in Cindy odšla je Niall začel težit, da je lačen zato sva z HArryem odšla narediti večerjo. Med kuhanjem sva se zabavala in se pogovarjala. Res je zabaun in prijazen.
H: So...did you told the truth, why you were...you know...
A: cutting myself? yes.
H: I'm sorry.
A: Ah, don't worry, i have everything i need now, here. I have amazing friends and even more amazing boyfriend.
H: Best friends. And Zayn really loves you you know. So please don't hurt him.
A: I know. And I won't hurt him. I know how it feels if someone you love breaks your heart and i don't want anyone, not even my worst enemy, to feel like i felt.
Nehal je mešati omako in me objel.
Objela sem ga nazaj in počutila sem se tako mejhno. Velika sem 162 cm, on je veliko večji. Dvignil me je in zavrtel. Začela sem se smejati.
Z: Well..at least he's not naked. haha
H: yet.
A: Don't even think about it.
Lo: Well, since we're gonna live togheter, you should get used to it.
Spustila sem Harrya in jih pogledala.
A: What?
L: Haven't you asked her yet, Zayn?
Z: Obviusly no.
A: Guys, I'm still here.
L: When you were planning on asking her?
A: CAn anyone please explain me what is going on?
Z: Today, when we were at our place, but then Matt and Cindy came and I couldn't ask her.
A: Can someone please tell me something!?
L: Well...
A: well?
H: Well, we kinda wanted to ask you something.
A: So, ask.
Lo: What do you think about living with 4 of your best friends and your boyfriend?
A: It would be nice i guess. but...
Z: She didn't say no!
N: YEEEEY! WE HAVE A ROOMATE!
A: Hey, Hey! First of all, Niall, please don't scream in my ear, i wanna hear things, and second, I didn't say yes. I have my ovn appartment, whitch is obviusly mine, like i found out today, and you have yours, so i don't know how would we live togheter.
L: Well, we kinda tought we could kinda..umm...breake some walls, and...ummm...yeah
A: IF you really want to, th- Oh shit! HArry, get some water, fast!
Z: What is going on?
A: Your food will burn.
N: No!
L: Calm down, she's an expert.
Harry je prnesu vodo in nekak sm poporaula večerjo in skuhala do konca. Usedl smo se za mizo in pojedl. PO večerji sem odšla s kuhinjo, da bi prirpaula še sladico. ZA mano je pršu še Loi, da bi mi pomagu.
Lo: Hi babe.
A: Hi Lui.
Lo: You okay?
A: Yeah, great. Why?
Lo: Well...just, because...umm...well...you know...
A: Oh, c'mon, haven't anyone forgot about that?
Lo: It's kinda hard to forget something like that.
Videla sem da je pogledal moja zapestja, zato sem jih hitro skrila.
A: I'm fine. And i swore i wouldn't do it again and i won't. exept if..you know..if i'm really hurt again.
Lo: Don't do it. ever. I told you you can tell me everything. everyone actually. and we won't hurt you.
A: I know. And that's why i love you guys.
Objela sem ga in on me je dvignil.
A: Ugh, I hate that i'm so small. Everyone can pick me up haha
Z: Why do i see you hugging with someone else, everytime i come to kitchen? I wanna hug you.
Lo: Hahah, she's all yours.
Dobesedno vrgel me je proti njemu in zayn me je objel. Spet me je poljubil in Harry je pršu u kuhnjo.
H: C'mon, again kissing?
A: Again interrupting?
Usi so se začeli smejat in slišala sem NIalla ki se je iz dnevne sobe dru kdaj bo sladica.
Začela sem se smejat in z Louisom sva pripraula najbolši banana split ever. Ko smo pojedl smo šli gledat film in na koncu smo usi zaspal drug na drugim.
Zbudila sem se in pogledala kje sem. Sedela sem na ZAynu, ki je imel glavo na Liamu, Harry je meu glavo na Louisu, Niall je pa ležal na Louisu. Nekak sm se uspela ustat brez da bi kogarkoli zbudila. Odšla sem v kopalnico, se umila in oblekla u oprijete hlače, majco in jopco.

(brez ogrlice in uhanov)
Šla sem nazaj v dnevno sobo in videla da še vsi spijo. Zasmejala sem se in Niall se je zbudil. Utihnla sem in odšla u kuhinjo, priprauljat zajtrk. Niall je pršu takoj za mano, še čist zaspan.
N: Morning hun.
Nasmehnila sem se kr ma tok luškan jutranji glas.
A: Morning little leperchaun.
Zasmejau se je in me objeu. Objela sem ga nazaj. Bila sem ga vesela, saj se nisva nikoli pogovarjala. Usaj ne veliko.
A: How are u?
N: Sleepy and hungry.
A: Hmm..how did i know what are u gonna say? haha But don't worry, i'm making pancakes.
N: Yum.
Zasmejala sem se in odšla naprej delat zatrk.
Slišala sem Liama in Louisa, ki sta se pogovarjala. Očitno so se že usi zbudil. Prišla sta u kuhinjo in me obela. Lui me je še skuštrau. Neki smo se še pogovarjal, umes sm pa nardila palačinke.

Liam, Lui in NIall so se že usedli in začeli jest ko sm šla u dneuno sobo zbudit še Harrya in Zayna. Zayna sem poljublja da se je zbudiu in ko sm se hotla ustat, me je potegniu naza in še enkrt poljubu.
Z: Morning love.
A: Morning. Now c'mon, pancakes are ready, and Niall is there, so if you want any, you should wake up.
Z: I'm comming.
A: Okay, i'm ust gonna wake up Harry and i'll be there.
Z: Ha, good luck with that.
Zasmejala sem se in začela stresat Harrya.
A: Harry, wake up! Now!
H: Leave me alone.
Nehala sem in odšla u kuhinjo.
L: Couldn't wake up Harry?
A: Not yet.
Zasmeala sem se in uzela kozarc, ga napounla z hladno vodo in odšla naza u dneuno sobo.
Lo: I gotta se this.
Usi so pršli za mano in se smejali.
A: HArry, last chance. Are you gonna wake up or not?
H: No.
A: Fine. you asked for this.
Zlila sem tist kozarc vode nanjga in usi smo se začel smeat ko je skočiiu u zrak.
H: What was that for?
A: You didn't wake up.
Usi so se še bl začel smejat zarad mojga nedoužnga pogleda.
A: Now, go change and come in kitchen. We have pancakes.
Ši smo nazaj u kuhinjo, Harry se je šou preoblečt, jst sm si pa nardila čaj medtem ko so Niall, Liam, Lui in Zayn jedl.
L: You won't eat?
A: Nah.
Z: Why not?
A: I never eat breakfast.
Lo: Why?
A: I don't know. I'm not really hungry or something.
L: You should eat, you know.
Skomignila sem z rameni in napre pila čaj. Harry je pršu u kuhinjo sam u spodnih hlačah.
A: HArry, I said go change, not go undress.
L: You'll get used to it.
N: Since we'll live togheter, you should.
A: Huh. Well, Harry There's some pancakes left for you.
Z: What was that 'huh'?
A: Nothing?
Lo: It was something.
A: It's just....I really don't know how we'll gonna do that.
N: Do what?
A: Make two appartments into one.
H: It'll be esay.
A: You sure?
L: Yes.
A: And are u sure u want me living with you?
Z: Of course.
A: Well, okay then.
Lo: YEEEY!
A: Hahah. Umm..Harry?
H: What?
A: Are u mad?
H: ...
A: sorry.
Šla sem do njega in ga objela.
OBjeu me je nazaj in čez par sekund sem imela smetano po celem obrazu. Začela sem se smejat in mu vrgla neki smetane nazaj. Mislu je da nebom zadela zato je sam stau tm in se smejau. Ampak sm zadela in tut on je meu celo faco od smetane. Usi so se začel smejat in Liam naju je sliku. Ko smo pojedl sm šla mau na računalnik. Uzela sem slušalke in zečela poslušat pesm. Zraun sm si momlala in šla gledat na Twitter. Mela sm ful več followerjeu kt nazadne k sm šla gor in vidla sm sliko od nau s Harryem z obrazi čist od smetane in pol sm vidla še sliko, ki jo je obavu Lui. Na njej sva bla jst in Zayn med polubom učeri, če se spomnite, mau preden sta prišla Matt in CIndy in spodi je napisu ''Can you do me a favur? Can you tell this to love birds to get a room?xx'' ZAčela sem se smeati in šla na tumblr. Mau sem reblogala slike, nato pa sm šla na weheartit brat 'imagine' od 1D. Čist sm pozabla da so fante u sobi, nasprot mene in sm sam brala tm in si momlala pesm One Direction - Torn. Ko sem prebrala use imagine sem na youtuvu poiskala pesm Ed Sheeran - One Night. Spet sm si momlala zroun in šla brt fanfic od moje priatelice. Prišla sem do zlo žalostnega dela in kr sm st pač st, sm že čutla souze na mojih licih. Nekdo je potegniu slušalke iz moih ušes.
Lo: Are u okay babe?
A: Oh hi. And yes, i'm okay.
Lo: Then why are u crying?
A: haha, i'm ust reading a story and i'm really emotional. I cry at every sad story.
Lo: Oh, okay. Can i see what are u reading?
A: No.
Lo: Why not?
A: Cuz it's about you.
Lo: Me?
A: Well, all of you. By the way, where are other boys?
Lo: In kitchen. They're making lunch.
A: Oh okay.
Lo: NOw, can I read it, please?
A: Noo.
Lo: Why noot?
A: Cuz it's about you. And i shouldn't have told you anyways.
Lo: And why shouldn't you tell me?
A: Cuz i'm amberessed.
Lo: Awhh, don't be.
A: But i am.
Vidl se mu je da mu gre na smeh.
A: Cuz i'm reading about you guys while youre sitting next to me.
Čutla sm da sm postala čist rdeča in HArry se je kr naenkrt pojavu zroun Louisa.
H: You know, you're really cute when you blush.
Slišala sem Zayna iz kuhinje.
Z: Hey, she's mine!
A: hahaha.
H: Well, I don't know Zayn. I think she really likes my hair. She ust can't stop playing with them.
A: Haha. I play with my cousin a lot of times, and i hate her.
Z: Hahah. Told you HArry.
L: Niall stop eating all the brownies!
A: Hahah, Niall there is some cake in the fridge, you can eat that.
N: Yey, You're the best Alex.
Lo: haha. Well, now it's my turn to read that story.
H: What story?
A: Nobody is reading this story. See, It's gone.
Kliknla sm na prvi zaznamek ki ga imam in to je biu seveda ''imagines'', kar pa nisem vidla, zato sem samo obrnla računalnik proti njima. Vidla sm Harrya ki se je trudu da se nebi smejau, in Lui-ja, ki je gledu u računalnik z nasmehom.
Obrnila sem računalnik in pogledala kaj sm odprla.
A: Oh shit.
H: So you were reading this?
A: No, I was reading a story.
Lo: Well, you'll read this now. Out loud. I like listening.
A: No i won't.
Lo: Yes.
Z: Yes!
A: You don't even know what were fighting about.
Z: I heard to the kitchen. Now stop, and read it.
A: NO!
L: Why not?
A: Cuz...
H: She's amberessed again.
Pogledala sm u tla, čist rdeča spet.
Z: Awhh..
Uzela sm telefon in napisala Ani: Help me! Pokliči me hitr!
A: Fine. I'll read it.
Lo: YES!
Takoj po tem mi je začeu zvonit telefon.
A: After i take this call.
Lo: Noo...
A: Hej lubica!
H: Oh c'mon. can't you speak in english when you talk to her? We wanna know what you're talking about.
Pokazala sm mu jezik.
(Ana- P; A- jst, ostale pa veste)
P: Žiuo pikica. Kaj je narobe?
A: haha, nč, sam težijo mi nej preberem une imagines aveš? se spomniš k sva jih brali?
P: Jaa haha. Blagor teb, to se ti loh nardi.
A: ugh, I wish!
L: You wish what?
P: To je Liam biu ane?
A: Don't scream please.
Lui mi je uzeu telefon in dau na zvočnik.
A: Again? Can't i have a--ah, nevermind. Ana, na zvočniku si, tko da kr po slovensko govori.
P: Haha, nesramna.
A: Če bi vedla ka use so oni men že nardil...
P: Naprimer?
A: Skos slikao mene in Zayna k se polubljava in dajejo slike na Twitter in prejle me je Harry namazu s smetano po faci. Se so slike na Twitterju.
P: Vem, sm vidla ja. In video tut.
A: Video?
P: Ja, en video je tut gor, k te Harry nosi in se neki zajebavate.
A: Oh my god, kdo je to obavu?
P: Um..kolk jst vem je biu Niall.
A: Niall? Oh my god, he's fucking dead!
N: What?
A: I'm gonna get you! Later...
N: Lazybones.
P: Haha, you obviusly don't know her really well if you think she's lazy.
L: Isn't she?
P: No way! She is the loudest and the craziest girl i've ever met!
H: Really? She's really quiet here.
P: Ah, not for long time. When she gets comfroble with someone, she gets really fun.
Lo: Well, she is fun, she is just really quiet.
P: She won't be quiet for a long time..Wait..Alex, did you...sej veš..a si jim povedla zgodbo?
A: Ja..Umm, drug dan k smo se spoznal je Liam vidu moje brazgotine in pol sm jim pač povedla k so me prosl. In ja, vem, da to ni men podobn ampk nism mogla skrit, kr so že itk use vidl.
Lo: Can you pleas spek in english? What did she said?
A: Um...she ust asked me something.
H: what?
P: Sej jim loh poveš, vrjetn. mislim, oni niso takšni kt ostali famus boybandi. Sicr, ih pa ti še bl poznaš kt jst. In by the way, kaj pomen to, da se skp selite?
A: How the hell, do you know about that?
P: Twitter.
A: Niall?
P: Yup.
A: Tought so.
N: What i did again?
A: Nothing bad, don't worry.
L: Well..are u gonna tell us what she asked you? I heard my name.
A: She just asked me if i told you the story.
H: What sto- oh. Right.
Pogledu je moja zapestja.
A: Stop it.
H: Stop what?
A: Stop looking in my wrists whit the look on your face, like i'm gonna die.
P: Damn, res so zaskrbleni zate.
A: Tko kt si bla ti.
L: English please.
A: She just said, that you're really worried about me.
N: Of course we are. I mean you're our best friend, and Zayn's girlfriend.
A: Awh.
P: Kje je Zayn anyway?
A: Se-
Zayn me je prekinu s poljubom, prej je sam sedeu zroun mene in me gledu.
P: Alex?
Lo: They're kissing again.
P: Awhh..
Zayn se je umes nasmehnu in me dvignu, brez da bi me nehu poljubljat. NEsu me je do spalnice in me nehu poljublat.
Z: I'm really getting annoyed of them, always interrupting.
A: Same here.
Poljubu me je in me potisnu ob steno. Z roko sem šla skos njegove lase in on se je nasmehnu. Čutla sm da se je stisnu še bl k men in me objeu. Še jst sm se nasmehnila in nism hotla da bi se to kdarkol končal. KO sva se mau oddaljila, da dobiva neki zraka je dau svoje čelo na moje in me gledu u oči.
Z: I really love you, you know.
A: I love you too.
še enkrt me je poljubu, tokrt na hitr.
A: We should really get back in living room, Ana is still on the phone.
Z: Yeah..
Poljubu me je in med poljubom odpru vrata in me počasi potisku nazaj u dneuno sobo.
Lo: Awh, love birds are back.
A: Lunch is gonna burn.
L: Shit!
Leteli so u kunjo in pustil mene in Zayna sama. Usedla sva se.
P: Finaly back?
A: Yeah.
P: You know, i'm jelaous of you.
A: Zakaj že?
P: Haloo?! Živiš z One Direction, in kolk sm zvedla od fantou se usakih pet minut poljubljaš z Zaynom!
A: oh.
H: Alex, what should we do if food is burned?
A: Shit. I'll be right there Harry. Ana, gotta go. Te pokličm kej jutr. če bom mela čas. Love you, byby
P: Okay, love you too. čauu.
Z: I love you too Alex.
A: I know, I love you too.
P: Ugh, boys were right, you really get annoying.
A: haha Adijo.
P: čau čau
Prekinla sm in šla sm u kuhnjo pogledat kaj se dogaja.
Use so zažgal, zato sm se odločla da bom nardila neki na novo. Jast sm šla kuhat kosilo, fantje so pa gledal film. Uzela sm si moj mp3 in dala na pesm Another world. Začela sm pet zroun in čist pozabla da so oni u drugi sobi. Seveda sm pela mau bl tiho kt ponavadi ampk se je use slišal. Skuhala sm neki takšnga:

in šli smo jest. Po tem, sm z Harryem šla nardit sladico.
H: You know, you sing really good.
A: Yeah right.
H: No really, we herd you before, and your amazing.
A: Thanks or something.
Zasmejau se je in odnesla sva sladico na kauč.

Pojedl smo in gledal film. Postal nam je dougčs in Louis je predlagu da se gremo Truth or dare.
17. marec 2012
okej nextam za SupermaanNina
_________________________________________________________________________________
Usedl smo se na tla in začeli z igro.
Lo: Alex, truth or dare?
A: Truth.
Vedno sem začela z resnico, nevem zakaj.
Lo: Okay. When did you found us? And from who?
A: Um..from my classmate, and I think it was your week...5, on x-factor. Or it was 4. I don't know.
Lo: Cool. So did your classmate said to go check us out or something?
A: No; I hate her. She had to sit next to me, and she just didin't shut up about you guys. So the next time I was bored, withc was, 5 minutes later, I went on my phone and check you guys out. She alwyas had really bad taste of boys and music, but I guess she changed. But I still hate her.
N: Haha, that's cool.
H: But, weren't you in school, when she was telling you this?
A: I was.
L: But, how did you check us out next minute then?
A: I have my phone, and my phone has internet on it.
Z: So you didn't listen to teacher and just broke the rules?
A: Why not? I don't think there was a lot of rules, that I didn't broke.
Lo: Uuu, we have a badass here.
Pomežiknu mi je in usi smo se zasmejal.
A: Okay, move on. Harry, truth or dare?
H: Umm..truth.
A: Okay. What was your first thought when you saw me?
H: 'Damn, she's hot!'
Čudn sm ga pogledla.
H: But, don't worry, I saw that Zayn really likes you, so I decided to be just friends. I'm over now.
Pomežiknu mi je in objela sem ga.
A: Just...How did you know Zayn likes me? I mean he acted like he hates me. At least I thought he hates me.
Pogledala sem Zayna in on se mi je nasmehil in me dvignil ter posedel na njegove noge. Roko je dal okoli mene in na moj bok. Rahlo me je stisnil, in glavo sem mu naslonila na prsa. Tako lepo je poslušati bitje njegovega srca. Poljubiu me je na glavo medtem ko je Harry začel govoriti.
H: Well, that's how. He acted he hates you, but I saw the look in his eyes. The same, spraky look, like he has when he kisses you, or hugs you, or talks about you or just sees you. Besides, when we went back home, I went in his room, to talk with him, and he told me.
Pogledala sem ga, biu je čisto rdeč. Zasmejala sem se in ga hotela poljubiti na lice, ampak je obniu glavo in me poljubiu na usta. Objela sem ga in spet se je še bolj stisniu k meni. Nekdo je zakajšjal, zato sta se nehala poljubljati. Niall se je spet smejau zato sem ga samo grdo pogledala. Še bolj se je začeu smejat. Naprej smo se igral, dokler..
L: Alex, I dare you to sing us a song.
A: Umm...I rather noot...
Lo: C'mon, we already heard you sing, and you sing beautiful. Just one song?
Tko lepo me je pogledu da sm se mogla začet smejat.
A: Fine. Witch song?
H: Do you know Ed Sheeran?
A: One of my favorites.
H: Okay. Sing One Night.
A: Okay, but I need music.
Niall je uzeu kitaro in začel igrati. Pela sem in pri približno polovici pesmi so se mi ostali pridružili.
L: Wow, Alex, you sing amazing.
Lo: You know, I noticed, you speak with british accent really good. I never met anyone, who doesn't live in England speaking with british accent so good.
ZAsmejala sem se in v irskem naglasu rekla..
A: You don't know a lot of things about me.
N: Damn, you're good.
Zasmejala sem se in skomignila z ramo.
Z: So what else we don't know about you?
A: A lot of things.
L: Like?
A: I don't know. I..umm...I'm a photographer?
H: Really?
Z: Cool.
Skomignila sem in se ustala. Usedla sem se na kauč, vzela računalnik in šla na Twitter.
Lo: Oh right, you have to read us story and that imagines things.
A: If I do, will you forget about that?
A: Fine. But remember, I didn't wrote this. Well, not this one.
Z: Not, this one?
H: But, you wrote a story?
A: Well, yeah, I wrote a lot of stories.
L: About us?
A: No. Okay, enough. Do you want me to read it or no?
Lo: Yes. Now read it!
Prebrala sem jim zgodbo in imagines in opazla sm da je Niall zaspau. Pogledala sm na uro in videla, da je že osem zvečer.
Niall, Liam in Harry so šli po pico, jaz, Zayn in Louis smo se pa doma pogovarjali. Zabaval smo se in kar naenkrt smo bli usi prekriti s torto. Nevem, kako. Neki smo se zajebaval in kr naenkrt smo bli usi prekriti s torto. Umes so Niall, Liam in Harry že prišli nazaj in se nam smejal. Že čez par sekund so bli še oni prekriti s torto. Pojedli smo pico in že drugo noč, so prespali na mojem kauču. Na koncu sva ostala samo še jaz in Louis budna. Imela sem en kavč, kjer lahko sedijo trije ljudje, en kjer lahko sedita dva, in enega, kjer lahko sedi samo eden. Jaz, Louis, Zayn in HArry, smos edeli na tistem, kjer lahko sedijo trije, Liam in Niall, pa na tistem kjer lahko sedita dva. liam in Niall sta nekako zaspala drug na drugim, Zayn je sedel pod mano in spal, roko je imel okoli mojih bokov in glavo na moji rami; Harry je ležal čez mene in Louisa, Loui je pa sedel zraven mene. POgledala sem Zayna, tako lep je ko spi, Poljubila sem ga in se še bolj stisnila k njemu.
Lo: You really love him, don't you?
Pogledala sem ga, gledal me je z nasmehom.
A: Yeah. He's my evereything. Just like you, and Harry and Niall and Liam.
Lo: He rally loves you too, you know.
A: I know. You tell me that more often than him haha
Lo: I'm sorry. But, we just don't want to see him broken.
A: C'mon, you know I won't hurt him. He means everything to me. You all do. I've been through a lot of things, that hurted me, and left scars in my life.
Lo: Yeah. We already know about your cutting, but was there anything else we don't know about.
Pogledala sem ga, in takoj sem se zresnila. Res je bilo, še nekaj več. Očitno je videl nekaj v mojih očeh, saj me je takoj objeu.
Lo: You can tell me you know.
A: I know. It's just....I've almost died a lot of times.
Lo: What?
A: Yeah..One time, the first time, I was dating one of the most popular boy in school and one day I saw him cheating on me with my best friend. I went home, crying my eyes out, I didn't came out of my bed for a week. And one day, I couldn't take it anymore. I thought world would be better off without me, so I tried to do suicide. I don't remember anything after that. I woke up a week later, like they told me, in a hospital. They told me I hit my vein, but Ana found me in my room, and took me to hospital.
Lo: Oh my god, Alex, don't do that ever again! But...you said 'the first time'.. was there second time, you tried to...you know..killed yourself?
A: Yeah..
Lo: But why?
A: I toled you. I thought world would be better off without me.
Harry se je obniu in neki zamomljau. Neki časa sva se še pogovarjala, nato je še Loui zaspau. Ustala sem se in odšla u spalnico. Usedla sem se na okno in gledala ven. Imela sem čudovit razgled. VIdela se je reka Temza, Big BEn in tudi Millenium wheel. Use je bilo še lepše ponoči. Razmišljala sem o moji preteklosti in solza mi je spolzela po licu.
H: Are you okay?
Obrisala sem si solzo in pogledala proti njemu. Čeprav je bila tem sem takoj vedela kdo je.
A: Harry. What are u doing here?
H: You woke me up, when you went here.
A: Oh. Sorry.
H: It's okay. But you didn' answer my question. Are you okay?
A: Yeah. I just...I miss my friends. And dogs and everything you know.
H: Well, why don't we go to Slovenia?. We can see your town and have some time with you.
A: Really?
H: Yeah. I mean, we have 1 month of vacations, then we go on a tour, and you have vacations. Why don't we go?
A: Well, okay.
Objela sem ga in odšla sva u dnevno sobo. Čeprau sem rekla da ne, je Harry useeno zbudil use ostale in rekel naj začnejo pakirati, saj gremo u Slovenijo.
18. marec 2012
evo nextam, k mi je lih dougčs c:
L: What's the time?
H: Umm...One a.m.
Lo: And why can't this wait for couple of more hours?
H: Cuz we're going to Slovenia.To Alexs' place.
N: Oh. That's cool, but I really don't wanna meet fans, don't get me wrong, I mean I love them, but this is our first month without any shows or whatsoever, but It gets really annoying when all you hear is screaming.
H: But we have to go!
L: Why?
H: Cuz it's important to Alex.
Lo: OKay then.
A: Thanks guys. But, don't worry, Niall. We can be just in my town and my home town, witch are really small towns, so you won't meet any screaming fans.
N: Cool.
H: Now, go packing, you can sleep in car and on the plane.
Usi so se s težavo ustali in šli u svoje stanovanje, pakirat. Zayn je še spal in čeprou nisem hotla, sem ga mogla zbuditi.
A: Zayn, wake up.
Rahlo sem ga stresla, ampak se še vedno ni hotel ustati.
A: Zaaayn.
Na hitro sem ga poljubila in ker se še vedno ni premaknil, še enkrat in še enkrat.
A: C'mon, Zayn. Wake up!
Poljublja sem ga še enkrat, tokrat malo dalje. Očitno ga ej to zbudilo, saj me je še z zaprtimi očmi, objel in poljubil nazaj. Med poljubom sem se nasmehnila, in se malo odmaknila, da bi lahko zadihala.
A: Mornin' hun. Now wake up and go packing. We're going to Slovenia.
Z: Okaay.
A: Haha, you can sleep on the plane.
ČEZ 9 UR
''It's time to get up, in the morning..''
Fantje so začeli skakati po moji postelji in prepevati ''it's time to get up n the morning song''
A: Leave me alone.
usi: NO!
A: C'mon.
Lo: Noo.
H: Do you remember what you did to me, when I didn't woke up?
A: Don't you dare!
Hitr sm se usedla in ga grdo pogledla. Usi so se začel smejat in Zayn me je poljubiu.
Lo: Soo, what are we gonna do today?
A: Eat, first, then I'll think of something.
N: That's my girl.
Z: No, that's my girl.
Zasmejali smo se in objela sm Zayna. Ustala sem se in se odšla oblečt. Oblekla sem kratko oblekco, ker je bilo poletje, in odšla sem v mojo kuhinjo. Pozabla sem povedati, moja hiša je imela dva nadstropja; spodi je živel moj oči in moj brat; zgori sem živela jaz in zdaj tudi Zayn, Liam, Louis, Niall in Harry. No, šla sem u kuhinjo in videla Liama in Harryja, ki delata zajtrk. Moram priznat, dobro sta naredila. Pojedli smo in se smejali, nato smo šli ven. Hodili smo proti parku; z Zaynom sva se držala za roke, ostali so hodili zraven naju in se pogovarjali in smejali. Kar naenkrat sem se zresnila in pogledala proti eni hiši.
Lo: Hey, you okay?
A: Umm..ye...Yeah.
L: What's wrong? You just shut up suddenly.
A: Umm..It's just..
Še vedno sem gledala v hišo in skozi okno videla, da gleda ven.
A: Um...remember when I was telling you story why I started to cut myself?
L: Yees...?
A: Well, remember my best friend, who was reason for that?
Lo: Yea..?
A: Umm..yeah. He lives here. And...he's watching us. I see him in his room.
N: Should we ta-
A: No! No, please. Don't worry. Everything is okay.
Z: You sure?
A: Yeah. Can we..just go?
H: Of course.
Zayn mi je stisnil roko in šli smo. Ko smo šli mimo hiše, sem še enkrt pogledala v njegovo okno in videla, da mi je pomahal. Pokimala sem mu in odšla naprej. U parku smo se usedli na travo in se pogovarjali kar nekaj časa. Počasi smo se odpravili nazaj in srečala sem enega od mojih najboljših prijateljeu. Od daleč sem ga videla in spustila Zaynovo roko ter stekla do njega.
A: Mamiiiiiii!
(Vedno sva se zafrkavala, da je on moja mami, jaz pa kamen)
N: Kameeenn!!
Zasmejala sem se in ga objela. U tistem so že prišli fantje in predstaula sm jih. Neki sva se še pogovarjala in mogu je it nazaj. Ko smo hodili mimo šole in se pogovarjali sem videla njega, ki hodi proti nam. Verjetno je šou k Niku(Moja ''mami''). Spet sm utihnila.
L: Is everything okay? You're really pale.
A: That's him.
H: Reason you-
A: Yes. He's probobly going to Nik, they're good friends.
Lo: Should we say something?
A: No. Just...If he stops, just don't talk if I don't say anything about you.
N: Okay.
Zayn me je objeu okoli bokou in počasi smo šli naprej.
J(Jonny mu je ime): Aleks. Žiujo.
A: Hej, Jonny.
J: Kako to da si tuki? Slišu sm da si se preselila u London.
A: Ja..um..pršla sm nazaj za kakšn teden.
J: Aha. Lej, Aleks..umm..slišu sm kakšna si bla ko..ko sm te ..sej veš..kr pustum k si me najbolj potrebovala in rad bi se-
A: Jonny. Nehi. Lej ni važn.
J: Ja, je. Nism vedu, da te je to tko prizadel in odkar sm zvedu se sovražim zarad tega kar sm nardiu in r-
Moj telefon je začeu zvonit.
A: Sorry Jonny. Umm..morm se javit, Ana je.
J: Okej, sam..A bi se loh dons kej dobila? Sam za 5 minut, kr bi se ti res rad opraviču.
A: Prou, ti pošlem mesič, k bom mela čas. Cya in pozdrau Nika.
J: Bom. Čau.
Šou je naprej in jst sm se hitr jaula.
A: Hej lubica.
P: Hej piki.
A: Ej um, zdele nemorm, a bi loh okol petih pršla do moje hiše? U Sloveniji sm za en tedn in praukar sm srečala Jonnya.
P: Okej..Čak, Jonnya si srečala? Kaj je blo?
A: Um..hoče se mi opravičit in pol se dobiva da se mi loh.
P: Aha okej. Ej morm it, pridm pol do tebe. Čau čau.
A: Okej. Cya.
Prekinla sm in pogledala fante. Usi so me gledal, seveda niso vedl kaj sva se pogovarjala.
Z: everything okay?
A: Yeah..umm..Ana is comming to my house at five, and me and Jonny will go out later; he wants to say sorry or something.
L: Do you want us to come with you?
A: No, we will just be outside. I'll be fine. Now..can we go home, I'm hungry.
N: Me too!
Zasmejal smo se in se odpravil domou.
~obožujm to zgodbico
18. marec 2012
awh ty:$ Nextam za tebe c:
A: Okay, who usually cook?
Lo: You.
Zasmejal smo se in zavila sm z očmi.
A: I meant, before I came and started to cook for you.
L: Harry or me.
A: Just you two?
H: Well, sometimes Niall helped. But not for long, cuz he eats everything haha.
A: Yeah, I can belive that haha. Well, somebody will help me today. You decide, I'm gonna go and look what can we cook.
Šla sem u kuhinjo in pogledala kaj bi lahko naredila. Odločila sem se za špagete s bolonjsko omako. Preden bi lahko odšla nazaj u dnevno sobo, sem dobila sms od Ane.
''Hej pikica, sorry, jst dons nebom mogla. K babici mormo it, kr je bouna. Te pol kej pokličm. čau čau c:''
Odgovorila sm ji.
''Hej lubica. No problem, pozdravi babico. Poklič k boš mela čas ''
Še vedno sm gledala u telefon in se obrnla, da bi šla u dneuno sobo, ko sem se u nekoga zaletela.
Z: Whops.
Pomežiknu mi je, se zamsejau in me objeu.
A: Sorry, didn't see you.
Z: It's okay, hun.
Pogledala sem ga, gor, seveeda, ker sem bila zloo mejhna. Nasmejau se mi je in me poljubiu. Najprej nežna, potem pa že malo bolj strastno. Roke je prestavil na moje boke in me potegnil še malo bolj k sebi. Jaz sem mu dala roke okoli vrata in se postavila na prste, da bi bila čimbolj višja. Dvignil me je in posedel na pult, brez, da bi me nehal poljubljati. Nasmehnila sem se, vedno ko sva se poljubila, ali objela, ali samo pogledala sem dobila te metuljčke oziroma zdaj že fireworks. Bil je nekaj najlepšega, kar se mi je zgodilo v življenju. No, on in ostali. Res jih imam zelo rada; pomagajo mi, me vedno nasmejijo, prijazni so in nikoli mi ni dougčas če sem z njimi. Smeh in kašelj me je zbudil iz mojega sanjarjenja. Z Zaynom sva se 'odlepila' drug od drugega in grdo pogledala Louisa, ki je prišeu u kuhinjo.
Lo: I thought you were making lunch, not making out. And don't look at me like that, it's not my fault you can't stand 5 minutes without kissing.
A: Well, I guess it's not your fault you have to interrupt us every time, huh?
Lo: No, it's not.
Očitno ga je Zayn zlo grdo pogledu, ker se je začeu smejat(Loui)
Lo: Okay, okay, I'm going. Just remember, we're hungry over here.
Zasmejau se je, zmaju z glavo in končno šou vn. Pogledala sm Zayna, ki je dal svoje čelo na moje in zapru oči. Nasmehnila sem se in ga gledala. Ima tako lepe poteze, popoune. Najlepši nasmeh, in da sploh ne omenjam tistih rjavih oči. Najraje ga nebi nikoli spustila iz objema, in ga vedno gledala. Tako sm bila zatopljena v moje misli (spet), da nisem opazla, da je odpru oči in me gledal s nasmeškom na obrazu. Opazla sem in postala rdeča. Zayn se je zasmejau in me na hitro poljubil.
Z: You look really cute when you blush, you know.
Še bolj sm zardela in pogledala v tla. Zahihital se je in mi dvignil brado. Pogledal me je in me spet poljubil. Roko je imel še vedno na mojem licu in čutila sem toploto, ki jo je vedno oddajal. Kot sem že prej rekla- mislila; tako bi lahko ostala celo življenje. Ampak, seveda so morali ostali use pokvariti. Iz dnevne sobe se je zaslišalo Nialla.
N: Hey guys, are you still kissing or you started to cook? We're hungry.
Par sekund sva ga ignorirala, potem pa sva zaslišala Harrya.
H: Obviusly, still kissing.
Nehala sva se poljubljati in odšla kuhati. Pogovarjala sva se in se zabavala. Mešala sem omako, ko je Zayn prišel od druge strani kuhinje in me objeu od zadaj. Glavo mi je naslonil na ramo in zahihitala sem se, saj me je žgečkalo. Naredila sva kosilo in odnesla na mizo.

Usedli smo se in jedli. Pogovarjali smo se in veliko je bilo komentareju na moje in Zaynovo poljubljanje. Pustila sem jih da so se smejal, in odšla v kuhinjo narediti sladico.

Prinesla sem jim sladico in Niall je biu seveda čisto veseu.
L: You know, you make the best deserts in the world.
A: Awh, thank you.
H: But, I noticed, you never eat or do anything with spoon. Are you afraid of spoons too?
Pogledal me je s njegovim nasmehom na obrazu in ko sem slišala to, sem se skori zadaula. Res nisem pričakovala tega uprašanja. Res je, da žlice nisem uporabla že od mojega 14 leta, a ni blo zato ker bi se jih bala alkarkoli. Pogledala sem u mizo in še enkrt zakašljala.
A: Umm..no. I'm not afraid of spoons.
Lo: Then, why don't you use them?
A: Umm...well, it's kinda, weird story.
N: Tell us.
A: Um, okay. Well, I saw a picture on Twitter, with 1D chalenges, and 'cos I was bored I decided to do them. And, well, I don't use spoons since then. I guess I just got used to it.
Z: What were the chalenges?
A: Umm..Liams' chalenge was, to not use a spoon for a week, Harrys' was, to shout 'pussy' everytime you see a cat, Louis' was to do ''Witch way am i gonna go, oh, there we go dance' everytime that more than 5 people were next to you, Nialls' was to eat everything you want and Zayns' was to look in mirror everytime you go pass it.
N: And you did everyone?
A: Umm..kinda.
L: Kinda?
A: Yeah, kinda. It doesn't matter, I have to go.
Lo: Where are you going?
A: Umm..I..I'm going to meet Jonny.
Z: You sure you want to?
A: Yeah. I wont be long, you guys just do whatever you want.
Ustala sem se in poslala Jonnyu sms, če lahko pride zdej. Reku je da lahko zato sem odšla ven. Počakala sem da pride in usedla sva se na stopnice.
J: Hej.
A: Hej.
J: Umm..ja. Vem, da nimaš velik časa, zato bom kr na hitr. Lej, men je res žou, da sm kr tko šou k si me najbolj potrebovala, ampk res nism vedu kaj nardit. Zato sm se tut tko spremeniu. In čeprou sm se skos smejau, morš vedt, da nism biu nikol veseu,. Skos sm razmišlju o tebi in kakšn kreten sm biu, da sm te pustiu samo. In pol, k sm zvedu da si se preselila u London...
A: Okej, razumm. Okej je. TI oprostim.
J: Hvala, hvala. Res hvala. Ampak...nebo več isto ane?
POgledu me je s tistim njegovim žalostnim pogledom.
A: Ne vem. Ne bova se več tolk vidla, kr zdej živim u Londonu, ampk še vedno sva loh prijatla ane?
J: JA! Itk.
Objeu me je in spomnla sm se najinga zadnjega objema.
A: A se spomniš kdaj si me nazadnje objeu?
J: Ja..Za tvoje informatiuce. Ko si ti in Nika in Maja šli k Ani domou, jst, Nik in še enih par pa na šišo.
A: Jap. Nevem kako, ampk takrt sm vedla da je tist najin zadnji objem.
J: No, zdej ni več.
A: No-
Zazvoniu mi je telefon.
A: Sorry, morm se javit. Sej bom hitr.
J: Sej kul. Ti kr.
A: Yes, Loui?
Lo: When are you comming back?
A: I'm right outside. And I'll be back soon.
Lo: Okay, now I have a guestion.
A: Yes?
Lo: Zayn wants to know if he can smoke i- Oh, nevermind, he forgot his cigaretts.
A: Ugh, I'll be right up, and please don't breake anything.
Lo: We wo- Shit, Niall, I told you not to breake it! Sorry, Alex gotta go. See ya.
A: Lo-
Prekinu je.
A: Shit!
J: Use kul?
A: Ne. Niall je neki razbiu in morm gor. Sorry.
J: Kdo je Niall?
A: Aja, a veš uni One Direction?
J: Jaa..?
A: Umm..ja, jst jih nekak poznam in so zdej u moji sobi in je edn od njih lih neki razbiu in morm gor predn porušijo hišo.
J: HAHAHAHA, okej. Aja, sam neki. To so uni k so bli zraun tebe k sva se prej srečala?
A: Mhm.
J: Okej, kul. Kdo je biu pa un k te je okol bokou držau?
A: Oh, umm..tist je Zayn, moj fant.
J: Oh, luškana sta skp. Stay in love.
A: We will. No morm it. Pošl kkšn mesič al karkol. Čau čau.
J: Čau.
Hitr sm stekla gor in....
19. marec 2012
u20311
u20311
next!
tottaly lovin it!
19. marec 2012
Hitr sm stekla gor in šla najprej u dneuno sobo. Sedieli so tm in gledal TV, no poskušal so. Gledli so poročila in niso nč razumel k je govoriu u slovenščini.
A: Okay, first of all, why are you looking slovenian programs, if you dont understand a thing, and second, Niall, what did you broke?
N: We didn't found remote controle, and I broke, umm...a glass?
A: Ugh, okay. Remote controle is here.
Dala sm jim tist dalinjc, ki je biu pod kaučom. Sicr nevem kako se je tm znašu ampak okej.
A: Gosh, še mau in mi bodo resno hišo porušl.
H: Wha-
Zazvoniu mi je telefon in prekinu Harrya. Nevem zakaj, ampak sm kr naenkrt bla mau slabše volje. Vrjetn kr so me zmotl pri objemu z Jonnyem. Ne, da bi mi biu ušeč, ampak že tri leta se nisva pogovarjala. Ampak, sej se bova še vidla. Še en teden sm tuki. Javla sm se na telefon, brez, da bi pogledala kdo kliče.
A: Ja?
Mau sm bla pomirjena.
J: Hej, SandaFish
Nasmehnila sm se, točn sm vedla kdo je. SandaFish me je vedno klicu sam Jonny, nikomur ni pustiu, da bi me tko klicu. Pogrešala sm ta uzdeuk.
A: Hej, svizbec.
Svizbec sm ga vedno klicala, nevem kako sva dobila ta uzdeuk ampk je biu neki posebnga.
J: Prej sm ti pozabu povedat..umm..preseliu sm se.
A: Kaj?!
Tok sm bla presenečena, da mi je telefon dejansko skor padu po tleh.
J: Ne, ne, brez skrbi. Sam iz moje stare hiše sm se preseliu. Zdej sm tvoj sosed.
A: Oh, my god, don't do this ever again! A veš kok si me prestrašu!
J: *Slišala sm kako se je zahihitau* Sorry. Ej morm it, se vidmo. Čaučau.
A: Okej, čau.
Naslonla sm se na steno in zaprla oči.
A: Oh god...
Lo: You okay, babe?
Sam pokimala sm in še vedno mela zaprte oči. Začutla sm roke na mojih bokih in preden bi loh odprla oči sem začutla tople ustnice na mojih. Nism odprla oči, ampak sem useen vedla da je Zayn. Objela sem ga in poljubila nazaj. Tokrat so ostali dejansko uspel zdržat 3 minute preden so začeli z nepotrebnimi komentarji.
H: Okay, okay, you two can breathe now.
Lo: I think, they already stoppped.
Zayn se je odmaknu in me objeu. Glavo sem mu dala na ramo in se še bolj stisnila k njemu. Še bolj tesno me je objeu in me poljubil na glavo preden je zavzdihnil.
Z: Gosh, can't you leave us alone for 10 minutes?
L: Well, why don't you two go to room? You will have privacy there.
Z: Fine. We will.
Jst sm že napou spala na njemu, ful sm bla utrujena, zato me je Zayn dvignu in nesu do moje sobe. Zapru je vrata in me poljubu. Poljublja sem ga nazaj in dala roke u njegove zadnje žepe. Prijel me je za boke in se začel premikati proti postelji. Še vedno sva se poljubljala in premikala proti postelji. Že u naslednji sekundi sva ležala na postelji, jaz pod Zaynom, z rokami, še vedno, v nejgovih zadnjih žepih, on pa se je opiral na njegove komolce, in s tem poskušal prenesi vso svojo težo na sebe, ne na mene. Z eno roko sem mu šla skozi lase, eno nogo sem mu ovila okoli njegove in čutila sem, da se je Zayn nasmehnil, med poljubom in spustil eno roko, da bi bil malo bližje. Z roko je šou po mojih stegnih in čutila sem mravljince po celem telesu. Ne, mravljince u slabem pomenu, ampak v dobrem. Bilo mi je ušeč. Še jaz sem se nasmehnila in uspelo mi je, da je spustil še drugo roko. Bilo mi je ušeč, če je biu tako blizu. {I think, you know what happens here..}
Čez nekaj časa sva hotela nazaj u dnevno sobo ampak je nekdo potrkal. Gledala sva TV, nek fim na Disney Channelu.
A: Yeah?
Vrata so se odprla in notr je pršu Louis.
Lo: I thought you might be hungry, so I brought dinner. We'll go eat, in kitchen.
Z: You can come here. We can watch movie, here.
Lo: Won't we be a bother?
A: You never were. Now go get guys and come in here.
Dau nama je krožnike in pogledala sem kaj so naredili.

Fantje so pršli u mojo sobo in se posedl na posteljo. Še dobr, da sem mela velko posteljo haha. Pogovarjali smo se, pojedl večerjo, ki jo je baje nardiu Harry, s pomočjo Louisa, in gledal filme.
L: Hey, Alex, what are all these troffies?
A: Umm...my prices.
H: For?
A: Well, the big ones, are from all dog shows I won, and the small ones and medals are from me, winning in Twirling.
Lo: Cool!
N: Zayn, I guess your girlfriend is even more perfect than you thought.
Z: I don't think she can be more perfect than she is.
Spet sm zardela in skrila glavo u Zaynovo ramo. Zasmejali so se, Zayn me je objeu in poljubil na glavo. Naprej smo gledali filme, učasih je kdo dau kakšn nepotreben komentar in ponavadi smo se nasmejal, ali pa sem postala rdeča, ker so bili na moje in Zaynovo poljubljanje. Spet. Pogledala sem na uro in videla, da je že deset zvečer. U tistem trenutku sem dobila sms od Jonnya.
''Hej SandaFish. Kako si? A loh pridš mau na okno? Jst ga mam nasproti tebe haha''
Nasmehnila sm se in se počasi ustala. Lih je biu konc filma zato smo se usi pogovarjal.
Z: Where do you think you're going whitout kiss?
Nardiu je tist njegou žalostn puppyface in zasmejala sm se. Sklonlja sm se dol, in ga poljubila.
A: I'm going to window by the way.
A: Um..Jonny is on his window and we can see again. I'm really sorry if it's bothering you, it's just...we haven't talk in 3 years, so I'm gonna talk to him often this week.
Z: Hey, no problem, he's your friend.
A: Thanks. That's why I love you.
Šla sem na okno in se kot ponavadi usedla na okensko polico in gledala ven. Videla sem Jonnya, in pomahala sva si.
J: Hey SandaFish!
A: Hej Svizbec!
Oba sva se zasmejala.
Z: Hey babe, can I smoke in here?
Pogledala sem ga z nasmehon. Vedno ko ga pogledam ali pomislila nanjga, sem se morala nasmehniti.
A: Sure babe, just come here. You can meet Jonny. If you want, of course.
Z: Sure hun. I'd love to meet him. Oh, shit, I forgot cigarettes.
A: Don't worry. Hej, Jonny, takoj bom nazaj.
Šla sem do moje nočne omarce, in izpod knjige uzela moje cigarete.
A: Here, I know, they're not what you're used to, but they're quite good.
Usi so me mau čudn pogledal; niso vedel, da kadim.
Lo: You smoke?
SKomignla sm z rameni in se usedla zroun Zayna nazaja na okenjsko polico.
J: Still smoking?
Z: Still?
A: Yup. I smoke since I was 14. Again, his fault.
Pokimala sem proti Jonnyu.
J: I'm sorry.
Pogledala sem ga in videla, da mu je res žou. Vedno sem vedela, kdaj je vesel, in kdaj je žalosten, že samo po glasu.
A: Oh, god. Zajebavala sm se. Kadim zarad Mihata.
Z: What?
A: I said I smoke because of my brother. Oh, right. Jonny, this is ZAyn, Zayn this is Jonny.
Z: Hi!
J: Hey! Nice to meet you.
Z: Nice to meet you too.
J: Well, I have to go, see ya. Oh, and Zayn? Take care of Sandra for me.
Zayn se je nasmehniu in pokimu. Jaonny je šou iz okna , midva pa tut. Neki časa smos e še pogovarjal, pol so pa ostali šli u svoje sobe. Harry in Louis sta mela svojo (mela sta dve zakonjski postelji u eni sobi), Liam in Niall tudi, Zayn je pa spau pri meni.
u20311
neeext neeext neeext !
20. marec 2012
next
21. marec 2012
next
21. marec 2012
Zbudila sem se in pogledala na uro, na moji nočni omarici. Bila je 03:23 ponoči. Nevem, zakaj ampak vedno sem se zbudila okoli treh in ponavadi zaspala nazaj. Pogledala sm na mojo levo in videla Zayna. Mogla sm se nasmehnit; tako lep je tudi ko spi. Ustala sem se, počasi, ne da bi zbudila Zayna, in odšla u kuhinjo. Tema je bila, stikalo je bilo šele na drugem koncu sobe. Počasi sem šla do tja, mežikala sem, da bi se mi oči privadle na temo. Sredi poti sem se u nekoga zaletela in skoraj sva zletela po tleh.
A: Sorry..whoever you are.
Hitro sem šla do stikala in prižgala luč. Nekajkrat sem zamežikala; luči so me zaslepile. Pogledala sem kdo je še u sobi in videla Liama in Nialla, ki sta se smejala. No, Niall je spet umirau od smeha, Liam se je pa samo hihitau.
A: What are you doing here?
N: Can't sleep. You?
A: I'm always awake at this time.
L: Why?
A: I don't know.
Šla sem do hladilnika in si nalila kozarec mleka.
A: You two want some milk?
L: Sure.
N: Why not?
Nalila sem jima mleko in jima dala kozarce. Odprla sm omaro in ven uzela čokoladne piškote. Dala sem jih na mizo in se usedla. Pogovarjal smo se, kakšne pou ure, preden sta Liam in Niall šla nazaj spat. Jaz sem se odšla stuširati in se oblekla u poletno obleko in jopco.

Šla sem na kauč in uzela moj iPhone. Priklučla sm slušalke in šla na YouTube gledat Video Diaryes od 1D. Kot vedno sem umirala od smeha. Smejala sem se bl potih, da nebi koga zbudila. Čez par minut me je nekdo začeu žgečkat. Hotla sm se ustat in zbežat ampk se je drug name usedu. Slušalke so mi padle iz ušes in začela sm se smejat kt nora!
A: Louis, Harry, stop it!
H: Never!
A: Please! I'll do anything!
Lo: Anything?
Še vedno je sedeu na meni, ampak usaj nehala sta me žgečkat.
A: Yes!
Lo: Okay..You'll cook for us for a week, you'll go to our tour with us, and you have to kiss us everytime we see. On the cheeks.
Pogledala sm Harrya in vidla da me je gledu z njegovim 'cheeky smile' .
A: Okay, I'll cook for you, I can kiss you on the cheeks, but I don't know about tour thing..
H: Why not?
A: Well, you're super stars, I will only be a bother there.
Lo: You're never a bother, babe.
A: You sure?
H: Yes!
Pogledala sem, najprej Harrya in pol še Louisa. Oba sta se mi smejala in Louis je pokazu na svoje lice, da bi mi dala tist poljubčk na lice. Zasmejala sem se, zmajala s glavo, in se hotela usest, ampak je biu pretežak. Zasmejala sta se in Louis se je sklonu do mene. Poljubila sem ga na lice in usedu se je nazaj. Še Harry se je sklonu do mene in še nejmu sem dala poljubčk na lice. Hotla sm še neki rečt, ampak sem dobila sms.
''Hej, Sanda, komi čakam, da te dons spet vidim, in slišim pet. Se vidimo. Aja, predstava bo u naši telovadnici, mi te bomo pa čakal u garderobi. Ostalo maš pa na mejlu. Nina c:''
A: Okay...I'll be right back.
Louis se je umes že spravu iz mene in šla sem na računalnik. Odprla sm mejl in vidla da so mi pisal iz prejšne šole. Dons, mamo neko predstavo in jst morm pridt in pet.
A: Fuck! Harry, Loui!
Stekla sm u dneuno sobo.
Lo: Everything okay?
A: No, I have to go to my ex school, we have something and I have to sing! It starts in 3 hours, so I have to go now!
H: Okay, can we come with you?
A: Fine. You two go get dresssed, and I'll go wake others up. Šla sem najprej u mojo sobo in se usedla zroun Zayna.
A: Zayn, hun, you have to get up, now! I have to leave.
Z: Noo..Don't leave.
A: I have to. And you have to wake up, now, if you want to come with us.
Z: Fine.I'll be in ready in 5 minutes.
A: Thanks, babe.
Poljubila sem ga, in hitr šla zbudit še Nialla in Liama. Že čez par minut smo se peljal proti moji stari šoli. Vožnja je trajala 2 uri, in Liam ter Niall, sta zaspala, ostali smo se pa pogovarjali in zabavali.
Lo: Okay, I wanna meet you little more so, we're gonna play something.
A: Okay.
H: I'll start. What is one thing you wouldn't eat for anything in the world?
A: Olives.
Lo: Me too. Now, ..
Pogovarjal smo se in počasi pršli do moje šole. Rekli so, da raj nebodo šli zroun mene, ker nočejo poslušat kričanja oboževalk, in bodo zato počakali zuni.
ČEZ DVE URI
S mojo biušo najboljšo prijateljico sem šla proti avli, in poslušala kako je že tretjič ponovila ''oh god, One Direction are soo hot''. Enostavno ignorirala sem jo in šla proti klopci, najbližje notrajnim vratom. Odložila sem torbico in odšla proti wcjem, da si popravim mejkap, ko je Nina in še nekaj ostalih punc ki so bile v avli, začele piskati in kričati. Zmedeno in zdougočaseno sem pogledala proti njim.
A: Kaj spet?
N: Louis je! Omajgod, Louis Tomlinson je pred našo šolo!
A: Kaj?!
Pogledala sem proti vratom in ga videla. Hotela sem vstran, nisem hotela, da pride notri, ker bi me potem usi spraševali kako ga poznam. Preden bi se lahko obrnila in zbežala ustran je odpru vrata in pogledau notri.
Lo: Are you comming, babe?
A: Um..yeah. Just a minute.
Lo: Yeah, yeah. You're comming now.
Začeu se je smejati in hoditi proti meni. Dvignu me je, čist mau, in me odnesu ven.
A: Loui, put me down!
Lo: But you won't come if I don't take you out.
A: I will, I promise, I'll just take my purse, and I'll be right out.
Lo: Fine.
Dau me je dou. in hotla sem it ustran, ampk me je prijeu za roko in potegnu nazaj.
Lo: Didn't you forgot something?
Pokazu je na lice in se smejau. Zavzdihnila sem, se dvignila na prste in ga poljubila na lice.
Lo: Thank you. Now hurry, Zayn is waiting out, he didn't shut up since you went here.
A: I'm comming, I'm comming.
Uzela sem torbico, objela Nino in pol sm hitr mogla it, kr je že Niall notr prhaju. Ko sm pršla ven, me je Niall dvignu in zavrteu. Zasmejala sva se in končn me je dau dol. Drugi so že pršli gor in vidla sm, da so use punce gledle ven. Use sem objela in poljublja na lica, sam Zayna na usta, afkors.
L: How are you, darling?
A: Hungry. I haven't eat a thing today.
H: Didn't you had anything to eat there?
A: I did, I just didn't eat.
Z: Why not?
A: Well, I got my food, and I went to sit next to my ex classmates, but they were all talking about you, so I hope my bff won't. But she did, so I just went away. And since I came in this school, everyone are talking about you. It's annoying.
N: haha, okay. Where are any fast food restaurants?
A: You won't find them here. Wait for 10 minutes and we'll go to McDonaldns.
N: Yey!
A: Haha, now c'mon, let's go.
Šli smo u avto in se odpeljal. Pogovarjal smo se in ko smo prišli do McDonaldsa smo si naročl večerjo in se odpeljal naprej. Na srečo smo mel voznika, tko da ni blo treba nobenmu od nas vozit. Pogovarjal smo se in zaspala sem na Zaynu. Zbudila sem se, ko me je Zayn dvignu in odnesu u hišo. Odprla sem oči, da bi videla kje sem in videla mojo sobo. Zayn me je odložil na posteljo, ker je še vedno mislil da spim. Nisem ga hotela spustiti in začela sva se smejat. Poljubil me je in odšla sem se stuširat in preoblečt. Ni se mi dal nosit moje piđame, zato sm uzela sam Zaynovo dougo majco, ki mi je bla veelik prevelka. Šla sem u dnevno sobo, in vidla ostale, ki so se neki pogovarjal.
A: Good night, boys.
Lo: Good night, babe.
L: Night, darling.
N: Night hunny.
Pogledala sem Harrya, in on je sam ziju u moje noge. Šla sm bl blizu njega in mu dvignla glavo.
A: I'm here by the way.
Zasmejali smo se, on je pa postau rdeč. Zmajala sem z glavo in ga poljubila na lice in objela. Isto sem nardila z ostalimi in odšla sem nazaj u sobo. Vidla sem Zayna, na moji-najini postelji, kako gleda moj album s slikami.
Z: You look so happy.
A: I'm an expert at faking smiles.
Z: You were so cute, but now you're perfect.
Zardela sem in šla u posteljo. Zayn je kr hitr pršu k meni in se napou ulegu na mene. Poljubu me je in poljublja sem ga nazaj. U celem dnevu sva se dons sam enkrt poljubila. No, do zdej. Neki časa sva se poljubljala in to je vodl u druge stvari {mislim, da veste u ktere}
Zjutri sem se zbudila ob šestih, kar mi ni blo podobno, ponavadi sem se velik bolj prej. Ni se mi dalo ustati, zato sem se samo obrnila proti Zaynu, se še bolj stisnila k njemu in ga hitro poljubila, ter nazaj zaspala. Zbudila sem se ko me je Zayn poljubil na vrat. Pretegnila sem se, in pogledala Zayna. Gledal me je z zaspanim pogledom in se mi nasmehnil. Skril je glavo med moje lase in zamomljau..
Z: Morning love.
A: Morning babe.
Neki časa sva se še pogovarjala in počasi sva se ustala. Jaz sem šla nardit zajtrk, Zayn se je pa šeu uredit. Pekla sem brownie, ko je nekdo pršu do mene, me objeu od odzadi in poljubil na vrat. Vedla sem da je Zayn, vedno bi prepoznala njegove roke in njegou vonj. Pogledala sem ga, on me je gledal v oči. U naslednjem trenutku me je dvignu in nesu u dneuno sobo. Posedu me je na kauč, se usedu napou na mene, in me poljubiu. Neki časa sva se poljubljala, potem sem pa morala iti nazaj u kuhinjo, ker sem morala iz pečice uzeti brownije. U tistem trenutku je u kuhinjo prišeu Niall.
N; Hey baby.
A: Hey hun. You hungry?
N: Of course!
A: HAha, thought so. I baked some brownies.
N: You're the best.
Zasmejala sem se, mu dala krožnik z browni.i in odšla u dneuno sobo k Zaynu. Usedla sem se k njemu, in hotela nekaj rečti, ko me je spet poljubiu. Poljubila sem ga nazaj in nekak me je potisniu, da sem napou ležala na kauču, on pa na meni. Ko sva se malo umirila, da sva zadihala, so pršli Niall, Liam in Louis u sobo. Usedli so se zraven in pozdravili. Malo smo se pogovarjali, nato je prišou še Harry.
22. marec 2012
u20311
u20311
next
22. marec 2012
okej, hvala za nexte, jutr bom nextala. sam eno uprašanje. a bi radi da mau zapletem in je mau daljša zgodba, al enostauno napišm kt da je use uredu in je ful hitr konc? c:
23. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg