Forum
u150899
u150899
Alex je bil v sobi zato sem se lahko izmuznila.Hitro sem se vbula v all starke in stekla ven.<Že grem>"sem napisala sporočilo svoji najboljši prijateljici Alison.Zavila sem v bližnjo trgovino in kupila čigumije.Plačala sem in stekla iz trgovine.Tekla sem približno pet minut in se zadihano ustavila pri igrišču.Alison je bila obrnjena stran od mene in se pogovarjala z Maxom.Potiho sem se prikradla za njen hrbet in ji z roko pokrila oči.
Spačila sem glas in vprašala"Kdo je?"
Hitro se je obrnila in se postavila v napadalni položaj.Hotela je udariti,a sem prestregla udarec.Zarežala sem si in jo objela.
"Jadeeee"me je nekdo poklical.Obrnila sem se in videla Jacka.Nasmehnil se je in me narahlo boksnil v ramo.Malo smo se še pogovarjali potem sta prišla še še Zoey, in Justin in ter naša "Klapa"je bila na kupu.Bili smo najboljši prijatelji in vedno stali skupaj.Vsakemu sem dala svoj čigumi in odločili smo se,da gremo košarko.V skupini smo bili jas,Jack in Justin in v drugi Zoey,Max in Justin.
"Ali morem biti v skupini z njim?"se je namuznila Zoey.
"Daj no siss,nimaš rada svojega starejšega bratca?"je rekel Justin jo objel.Spačila sem je in se mu izvila z objema.Pustila sme ju naj se kregata in šla v sosedo ukrast žogo.Splazala sem prek ograje in vzela žogo.Prišla sem nazaj in začela metati na koš.
"Pa ne da si spet ukradla žogo sosedom?"je vprašal Justin in mu jo vzel.
"Pa saj nisi mislil,da jo bom vlačila od doma?" sem rekla in se mu zvito nasmehnila.Zavil je z očmi in zadel koš.
"Ajde klapa imate debatni krožek!!" sem zavpila in končnooo so se premaknili in začeli smo z igro.

*Čez eno uro*
"Sheet!"sem zaklela v mislih in se skrila za Jacka.Obrnil se je v smer kamor se mu kazala in se zasmejal.
"Ne ve da si tukaj,ne"odkimala sem in si poveznila kapuco na glavo.Zahljal se je in zmajal z glavo.
"Je Jade tukaj?"je rekel moj "preljubi bratec,ko se je primajal na igrišče.
"Nismo jo videli!"je rekel Jash in se mu prepričljivo nasmehnil.Jash je prhnil in ga zdolgočaseno pogledal"no če jo vidite ji rečite naj gre domu!"je rekel in zapeljivo pogledal Alison.Trudila sem se,da sem premagala slabost in morala sem se prijeti za usta.
"Pazite na svojo prjatlco islil,da bo brugala"je rekel in pogeledal.
"Ah nič ji ni samo malo slabosti na momente" je rekla Alison in me grdo pogledala.Končno je odšel in sesedla sem se na tla.Z Alexom sva se pred časom razumela odlično potem pa je začel osvajati Alison in zdaj nisma več v najboljih odnosih.
»No bolje da grem«sem rekla in vstala.Objela sem vsakega in se kar seda počasi odpravila proti domu.
----------------------
Še ena moja nova zgodba <33

Vam je všeč? s:12

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. september 2013
u126990
u126990
nextttttttttt
26. september 2013
u150899
u150899
Poveš še komu za zgodbo?
27. september 2013
u150899
u150899
Potiho sem odprla in zaprla vhodna vrata.Hotela sem iti v svojo sobo in se izogniti prepiru s Alexon.
«Jade Annie Stevard!!«sem zaslišala Alexsa ravno pred svojo sobo.Jezno sem prhnila in hotela iti v svojo sobo,a je prišel na hodnik in me jezno pogledal.
»Kje si bila?«je rekel in stisnil ustnice,da ne bi začel kričati.
»Amm…«sem rekla in si poskušala izmislila dober izgovor«…Bila sem…amm…v knižnjici,ja tam sem bila«Sem rekla in se prepričljivo nasmehnila,saj nisem bila dobra v izgovorih.
»Dobro no«je rekel in šel dol.Oddahnila sem si in šla v sobo.Vrgla sem se na posteljo in šla na računalnik.Vklopila sem si zvočnike in šla na you tube in poslušala pesmi od Bruno Marsa.Dala sem na največjo glasnost in začela brati neko knjigo.
»Wen I sea your face is not a thin when a can chan.«je nekdo zapel in dvignila sem pogled iz knjige.Bil je oči,ki je verjetno prišel iz službe prej.
»Nimaš posluha«sem mu rekla in ga objela.
»Tudi jaz imam rad tebe rad«je rekel in se nasmehnil.
»Pridi kosilo je na mizi«je še rekel in šel dol.
Šla sem dol in se usedla za mizo.Za mizo so že sedeli mama,oče Alex in moja sestra Mia.Prepevala si je neko melodijo od skupine,ki je nisem poznala.
"Kdo je to?"sem jo vprašala.
"One Direction."je rekla in me začudeno pogledala.Vedno je bila nora na skupine ali pevce.Prejšnjič je bila čisto nora na Justina Bieberja in na koncertu se je stepla za njegovo ušivo sliko in avtogram in to celo pred celim svetm.Ta bedak pa je samo gledal in se smejal.Skoraj so morali poklicati policijo in dekle s katero se je steplo je moralo v bolnico.Zavzdihnila sem od spominu in si nadevala še eno porcijo špagetov.Z Mio sva si popolno nasprotje ona ima modre očke in blond lase medtem,ko so moji rjavi in ravni in oči temno rjave. Dobro se razumeva čeprav sem od nje starejša dve leti.
"Kako je bilo v šoli"je vprašala mama.
"Dobro."sem odgovrila s polnomi usti špagetov.
"Jade!"je vzkliknil oče,mama pa se je namuznila.
"Kaj"sme čisto nedolžno vprašala.
"Ne ti meni kaj,ne govori s polnimi ustmi"je rekel
"Ja ja"sem rekla,pospravila krožnik in pomežiknila Mii.Nasmehnila se mi je in šla sem v sobo.
"No kaj mi moraš povedati?!"se je čez nekaj minut pokazala v moji sobi.

*Alison*
Kmalu smo nehali igrati ko je Jade šla ni bilo več zabavno.Z Julijanom sva šla domov kar čez park saj sva imela bližje in videla sem Jadininega fanta,ki se je poljubljal s neko punco.Jade je že spet nekaj naredila drugače jo ne bi prevaral.Naredila sem slikco ,da bi imela dokaz in da mi bo mogla povedati.Juljijan me je potegnil za roko in stekla sva domov.

Jade:

Max:

Julijan:

Alison:

Zoey:

Jack:

27. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. september 2013
u150899
u150899
Jej nova bralka+oglašuj plisss
27. september 2013
neeeeeeeeext
27. september 2013
u126990
u126990
http://www.igre123.com/forum/tema/my-story/61845/4

ti si tut men, tk da...
27. september 2013
u150899
u150899
Sj ok
27. september 2013
u126990
u126990
oky
27. september 2013
u150899
u150899
27. september 2013
u150899
u150899
Že pišem next
28. september 2013
u150899
u150899
Krajši next
--------------------------------------
"Čisto nič se mi ne ljubi"sem rekla in se vrgla na kavč v dnevni in vžgala televizijo.
"Julijan titanik je prinesi kokice«sem rekla po petminutnem prestavljanju programov.Namestila sem se in si pripravila robčke.Ne vem zakaj ampak pri tem filmu mi je vedno šlo na jok.No imam čas in se bom kar opisala.Kot že veste mi je ime Alison in imam blon lase čeprav bi se rada pobarvala v rjavo ali oranžno kot je Zoey.Imam tudi brata Julijana.Starejši je od mene ampak samo dve minuti.Čudno ne?Če še niste ugotovili sva z Julijanom dvojčka.Stara sem 17 let in se najmlajša izmed naše klape vendar se ne sekiram,saj sem skoraj največja.Rada se zabavam in lansko leto smo,jaz,Jade ,Jack in Max za novo leto šli v neko staro hišo in se tam napili.Še zdaj se ne spolnem kaj se je zgodilo in nisem prepričana,če se sploh hočem.In moje ljubezensko življenje?Trenutno sem samska ampak se nekaj plete med mano in Jadinem bratu Alexom.Malo imam slabo vest saj se Alex in Jade zaradi mene ne razumeta več najbolje.Samo nebi o tem.Aja pa še Jade.Je moja najbolša prijateljica in poznava se že približno 7 let.Sva skoraj nerazdružjivi.
»Premakni se!me je zmotil Julijan in me potisnil z sedežne.
»Pa kaj ti ni?«sem ga vprašala in mu vrgla blazino v glavo.
»Pilov fight!!«je zakričal in začela sva se obmetavati s blazinami.
*Jade*
Tavala sem po ulicah in se razmišlajala.Sem naredila prav?Je bilo prav da sem ga pustila.ven,da med nama ni bilo nič več ljubezni vndar tri leta so tri leta.Pogledala sem okoli in poskušala priti domov.Bila je že čista tema in vrjetno sem se zgubila.Videla sem luči v daljavi in šla tja.Prišla sem v park in se usedla na klopco in poskušala najti domov.
/Čez pol ure/
Končno doma!Nevem kako sem lahko zgrešila.Šla sem v svojo sobo in se vrgla na posteljo.
"No kaj si mi hotela povedati"je v sobo planila Mia.
"No saj veš tista skupina One directon,ne?"sem jo vprašala.
"Ja"je rekla že čisto nestrpna.
"Ugotovila sem,da jih posluša tudi Alison in mi je rekla,da ima dve karti vndar ti svojo odstopim."sem ji rekla in jo pogledala.
"Jej spoznala bom Liama"je zapela,da sem si mogla pokriti ušesa.
"Ampak"sem dodala in nehala je.
"Nobenih izpadov saj nočem,da bo Alison nerodno."sem rekla in jo nagajivo dregnila pod rebra.Zasmejala se je in me objela.
"Kaj je bilo kdo je umrl?!"je v sobo planil oče.Spogledali sva si in začeli smejali.
"Ugani kaj?Spoznala bom LIAMA!!!"se je že spet začela dreti Mia in očeta je kar odneslo iz sobe.
28. september 2013
u82298
u82298
next
28. september 2013
u126990
u126990
next
28. september 2013
u150899
u150899
Vsaj dva nexta še
28. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
29. september 2013
u150899
u150899
Še eden
29. september 2013
u150899
u150899
*Lous*
"Pa daj no Zayn vrni moje korenje"sem zarenčal nanj.
"Kaj mi daš?"je vprašal.
"Nova gela za lase?Ogledalo?"sem vprašal
"Noup"je rekel.
"Zdaj pa dovolj"sem rekel in se pognal v zgornje nadstropje da se je kar kadilo.Prišel sem v kopalnico in začel iskati po predalih.Metal sem stvari na tla da bi našel kakšen gel ali ogledalo.
"Končno"sem pomislil,ko sem zatipal ogledalo.Potegnil sem ga ven in šel dol.
"Zaaaaaaaayn"sem se drl ko sem hodil po stopnicah.Sedel je na sedežni in glodal moje korenje.Obrnil se je in oči so se mu razširile ko je videl kaj držim v roki.Začel me je loviti po stanovanju jaz pa sem se skril za Simona ki je vstopil skozi vrata in ga skoraj podrl.
"Losu vrni Zaynu ogledalo in ne bodita otročja!!"je zavpil,da se je slišalo čez celo ulico.
"Ampak moje korenje!!"sem vzkliknil in ga pogledal.Zavil je z očmi in šel v dnevno.
"Harry,Liam,Nail pridite sem"sem je zadrl Zayn.
"Že grem!" se je zaslišalo iz kuhinje ja seveda Nial.Čez pet minut smo že vsi sedeli na sedežni in poslušali Simona.No vsi drugi so ga jaz pa sem gledal skozi okno in razmišljal kaj dela Elanor.
"Lous a poslušaš?"sem slišal Simona,ki je vpil in poskušal dobiti mojo pozorost.
"A kaj?"sem vprašal.
"Ti in fantej eboste az nekaj časa šli na drugi konec Londona."je rekel in šel.
Zavil sem z očmi in se odločil da pokličem Elanor.
29. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
30. september 2013
u150732
u150732
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. oktober 2013
u150899
u150899
Že pišem
01. oktober 2013
neeexttt!!
01. oktober 2013
neeext!!!
01. oktober 2013
u150899
u150899
"Pa Jade zbudi se že noo!!!!!!!"me je Alex zbujal že pet minut.Vrgla sem mu pojšter v glavo in se obrnila stran.
"Zdaj pa dovolj grem po vodo."je rekel in šel ven.Vstala sem se in skrila v omaro.Čez pet minut je prišel Alex z vodo in me iskal.Šla sem iz omare in ga hotela prestrašiti,ko se je obrnil in me celo zmočil z vodo.Stekel je iz sobe,jaz pa za njim.Stekel je iz hiše in stekel po ulici,jaz pa seveda za njim.Že sem ga skoraj ulovila,ko me je nekdo prijel zadaj in me potegnil v naročje."Pa daj pomiri se no!"bil je Jack.Izvila sem se mu iz prijema in narahlo udarila Alexa v ramo in šla nazaj po ulici."Očitno imamo opazovalce!"je rekel Max.Obrnila sem se in videla pet fantov,ki se se naslanjali na ograjo in se smejali.
"Brigajte se zase!!"sem jim zaklicala in šla v hišo.Za silo sem si posušila lase in se oblekla.Uzela sem vodo in stekla ven.Alex se je pogovarjal s fanti in šla sem do njega in si nadela nasmešek.
"Hej Alex nekaj imam zate"sem mu zaklicala.Obrnil se je in šla sem do njega ga poljubila na lice in mu zlila vodo na glavo.
"Lepo vas je bilo spoznati fantje"sem rekla in šla do klape.
"Jade veš kdo so to?!"je vzkliknila Alison,ki je prišla proti nam.
"Amm,ljudje?"sem jo vprašala.
"Ne to so One Direction!"je vzkliknila in pogledala proti njim.Nekaj so se pogovarjali in kazali proti nam.Grdo sem jih pogledala in šla na avtobus,ki je ravno prispel na postajo.Usedla sem se in čakala,da so šli notri.

*Louis*

"Ta punca je res nora."sem pomislil.Ravno smo se hoteli vseliti v hišo,ko se je na koncu ulice zaslišalo kričanje.Mislil sem,da so že spet nore oboževalke,ampak sem se precej zmotil.Pogledal sem in videl fanta naših let,ki je tekel ven za njim pa neka punca bila je čisto mokra.Od zadaj se ji je približal fant,ki ga nisem opazil in jo prijel.Izmuznila se je in stekla v hišo.Naši hiši se je približal fant,ki je tekel za punco in nas pozdravil.
"Jas sem Louis to je Harry,Zayn,LIam in še Niall"sem nas predstavil.
"Kaj sta imela s tisto punco?"sem ga še vprašal.
"Ah,ni se hotela zbuditi pa sem jo malo zalil,ime pa ji je Jade in jaz sem Alex"je rekel in sem nasmehnil.Takrat pa je prišla punca Jade steklenico v roki jo odprla ter jo zlila Alexu po glavi.
"Lepo vas je bilo spoznati fantje"je rekla in šla k njenim prijateljem.Alex se je šel preobleči mi pa smo čakali Simona,ki nam bo prinesel ključ.
"Lačen sem"se je pritožil Naill.Zavil sem z očmi in mu dal svoj sendvič.Čakali smo in čakali Simona pa ni bilo nikjer.Nekaj časa sem še pogledoval proti Jade in njenim prijateljem potem pa je pripeljal avtobus in šli so vanj.Jade se je ustavila in in nekaj govorila v mikrofon.Zatem so se vrata odprla in ven so stekle najstnice in zečele teči proti naši hiši.
"Fantje tole pa ne bo dobro!"sem rekel in stekel za hišo,fantje pa so mi sledili.Vrgel sem se na balkon,ki niti ni bil tako blizu in potegnil gor še fante.
"Shit naši kovčki"je rekle Liam.Nekaj časa smo še počakali pote pa šli dol.

*Jade*
"Jade,kaj delaš"me je vprašala Zoey,ko sem se ustala in šla do šoferja.
"Delam prostor na avtobusu."sem rekla in užgala mikrofon.
"POZOR!!Vsi Directorji tam so vaši One Direction zato dvignite svoje riti in pojdite po avtogram"sem rekla v mikrofon in odprla vrata in skoraj cel avtobus je stekle ven.Nasmehnila sem se in se usedla nazaj na sedež.Gledala sem fante,ki so tekli za hišo in se nasmehnila.
"Zakaj pa je bilo to?"me je vprašal Julijan in me pogledal na robi smeha.
Skomignila sem z rameni in pogledala skozi okno.
--------------
Evu tule je next.
Upam da vam ni bedno ko je 1D spoznala že na začetku.
01. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!
01. oktober 2013
u150899
u150899
Pa še mnenje če lahka
01. oktober 2013
next
01. oktober 2013
no ja supr je ne in ne ni bedno da jih je spoznala že na začetku ni isto kot vse zgodbe drugače je bolše
01. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg