Forum
Spet nova šola, novi prijatelji,sošolci. Zakaj more biti moje življenje tako grozno!!!
v redu... Kristen, skuliraj se. Kaj pa tisti ubogi črnčki, ki nimajo nič za jest, in uboge zapuščene živali, ki hirajo ter so na robu smrti!!! kaj je pa z njimi?
" Nič ne bo. Tako so navajeni živeti. Navajeni so da v njihovih domovih ni izobilja kot ga imamo pri nas. razumeš?" je v mojo sobo vstopila mama in mi prijazno odgovorila na moj samogovor.
" Pridi dol prosim. Večerja je pripravljena, ter vsi čakamo samo tebe."
" Ampak mama..."-
" nič ampak, pridi dol."
po stopnicah sem odšla v kuhinjo. Videla sem lepo pogrnjeno mizo s babičinim ročno izdelanim prtom,na njej pa so bili elegantni lepi beli krožniki,do vrha naloženi s piščancem. Le kako si lahko privoščimo vse to; med tem ko drugi ljudje nimajo za plačevanje položnic? Nehala sem razmišljati. Opazila sem da stojim pred mizo, ter da me cela družin čudno gleda. Celo brat Alex, ki se nikoli ne zanima zame. Sedla sem za mizo ter izjavila hiter "dober tek" ter začela jesti. Nekaj časa je družina še zmeraj strmela vame, nato a so tudi sami začeli jesti.- Po večerji sem pospravila mizo, ter se z bratom Alexom cel čas kregala, kdo bo pospravil ter pomil posodo, a na koncu sem zmaga jaz, saj sem mu zagrozila, da bom njegovi simpatiji odkrila njegova čustva do nje ( muahahahah ).
Odšla sem v sobo. Nekaj časa sem še sedela za računalnikom ter se pogovarjala s prijateljicami, a ko je bila ura 10.17, sem odšla v posteljo ter se potopila v globoki, sladki ter topel spanec. A ta spanec se je končal, ko je na mojo posteljo skočil moj 2-mesečni sivi mačkon Žak. Pravi cukrček je,res! Če ga gledaš na soncu, vidiš da ima po telesu tudi temno sive črte. njegov glas je med mjavkanjem višji od rekorda višine Celine Dion ali kaj je že. Skratka, The most beutiful Cats. No ja priznam, angleščina mi ne gre ravno najbolje. pustimo zdaj to, sem si rekla v mislih. Jutri je moj zadnji dan v tej šoli. Zadnji dan z mojimi sošolci. Ta dan moram dobro izkoristiti. S tem razmišljanjem sem kmalu zaspala. Nato je zaspal tudi Žak, in sicer na mojih pljučih. To noč bom slabo spala zaradi glasnega ropota, ki je prihajal iz Žakovega grla.
☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻

UPAM DA VAM JE ZAČETEK UŠEČ. LAHKO DODATE SVOJE PRIPOMBE, KI JIH BOM POSKUSILA UPOŠTEVATI
1D pride notri čez, 1 ali pa 2 dela...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxprosim 6 NEXTOV ZA NADALJEVANJE <3xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22. september 2013
u152022
u152022
haha. Next?
22. september 2013
neeeeeeeeeeext
22. september 2013
še 4 )
22. september 2013
Neex
22. september 2013
3 <33 a mate še kej za dodat pa to pa če je uredu, a vam ni ušeč??
22. september 2013
u152022
u152022
Ful uredu je.I like it. : 3
22. september 2013
next
22. september 2013
u151777
u151777
next
22. september 2013
še 1
hvala нαrry* <3
ko bo nextal še 1, sem vam obljubila nadaljevanje, ampak bo sledil malo bolj popoldne ok?
22. september 2013
neeext
22. september 2013
nexxxt
22. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
22. september 2013
evo punce nexšt se piše... oprostite če bo malo krajši
22. september 2013
ZNORELA BOMMM.... NAPISALA SEM NEXT ZA POL STRANI, PA SEM GA OČITNO PREDOLGO PISALA, ZATO SEM SE "IZPISALA" TER GA NISEM MOGLA POSLAT
22. september 2013
sori če dons ne bo nexta. bom poskusla napisat, okej? ker sem ga zelo dolgo pislala....
22. september 2013
ok razumem sam moooooooooooooooraš nextat
24. september 2013
Zjutraj sem se zbudila malo prej kot ponavadi.Vstala sem iz postelje, ter se odšla oblečt.
Ravno ko sem se odločila, da bom danes preskočila zajtrk ( hujšam ja ), sem zaslišala ropot in zbijanje iz Alexove sobe. Alex nabija muziko. Spet. Ob 6.16. Zjutraj. Saj ne morem verjeti!
Ko sem končala z nadiranjem Alexa, sem odšla izbirat kapo ( zame je barva kape zelooo pomembna, tako kot poleti barva uhanov ), si obula čevlje, si oblekla bundo. Ko sem končno izbrala oranžno kapo, je prišel po stopnicah v hodnik Alex. Niti trznil ni, le čudno me je pogledal. Najbrž sem mu pozabila včeraj zvečer povedati, da grem danes peš v šolo. Ko sem mu povedala, da bo danes sam odšel na avtobus, je le skomignil z rameni, češ, meni je vseeno.
Hodila sem in hodila, ko sem se spomnila, da je danes moj zadnji dan z mojimi sošolci. Zelo dobro ga moram izkoristiti... joooj komu sem se zamerila da imam tako grozno življenejeee? MOJ BOG!!! Kristen , kaj pa mali reveži, ki živijo na ulicah?? Moje življenje je sam prestiž in denar, v primenjavi z njimi! ( hja prav imate, obsedena sem z rdečim križem in takimi stvarmi )
Takoj danes, ko pridem iz šole, bom izbrala 2 kapi, in jih podarila rdečemu križu. "Odločitev je dokončna" sem naglas izrekla. Takrat pa-
BIIIP BIP BIP BIIIIIIIIPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!! zaslišala sem piskajoč glas, troblje čisto novega audija. Avto je drsel proti meni.... V destinki sekunde so me preplavile misli. Sem na križišču brez prehoda za pešce. *Ni semaforjev. Voznik me bo zbil. Umrla bom, ali pa bom pohabljena do konca življenja.* Zaprla sem oči, in jih spet odprla. Avto je še zmeraj drsel proti meni. Voznik je zaviral. Očitno je voznik vozil prehitro, saj je avo proti meni drsel z hitrostjo 50km na uro.

BUM!

☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥☺☻♥

OKEJ ZDEJ SM PREJŠNJI NEXT KI SE MI JE ZBRISAL, RAZDELILA NA DVA DELA, ZATO DA BO BOLJ NAPETO :

KAJ SI MISLITE ( napišite svoja mnenja prosim) :

- bo preživela?
-koga oz. kaj je zbil voznik?
-kaj se bo zgodilo?
ful hvala za use bralce. če želite, lahko komu napišem tudi posvečen next. <3

dobrodošli usi novi/nove bralci/ bralke!

11 nextov
27. september 2013
?
05. oktober 2013
Next
Nova bralka
19. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. november 2013
next+nova bralka
07. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani