Forum
Js pišem že eno zgodbo twins life ampak mi je ful dc pa sm novo idejo dobila
Ta zgodba bo govorila o ljubezni. O 17 letni Kaya, ki se bo zaljubila v 22 letnega Jimmyja iz bogate ugledne družine. Vsi bojo nasprotovali njuni zvezi. Sploh pa Jimmyjeva mama in njegova sestra Lindsay.
Bojo Kayina in Jimmyjeva čustva vseeno zmagala kljub 5 letni razliki starosti?

Osebe:
Kaya in Jimmy:

Kayin brat Mark:

Kayina BFF Amanda (Mandy):

Kayina in Markova mama Vanessa:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ2lmv4JfzSGlvq33dJGgR_xGOpRB5HlxNx1bUYWeLxKjvDjUKndWCvvfhrIA[/img]

Ostale osebe pa dam sproti slike da jih ne bo zaj tak velik

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilo je poletje, čas za uživanje. Po skypu sem se pogovarjala z Mandy. Odločila sem se da grem do nje ker živi le eno ulico stran od mene. (Vsi živijo v New Yorku) Pograbila sem torbico in telefon ter se pognala skozi vrata. Naletela sem na Marka in zraven njega je bil eden tip, ki ga še nisem nikoli videla. Ujela sem njegov pogled. Bil je sanjski!
''Wow wow sestrca kam pa tako hitiš?''
''Počakaj no.To je moj frend s faksa Jimmy.Jimmy to je moja sestra Kaya.'' reče in me skuštra po laseh.
''Ne delaj mi tega, saj veš da ne maram da mi to delaš.'' rečem in ga grdo pogledam.
''Haha daj daj, saj veš da se hecam.''
''Ja seveda.'' rečem in spet pogledam Jimmyja v oči. On se mi je nasmehnil in me pogledal od glave do pet.
''Grem zdaj.Bay.'' rečem in že odhitim skozi vrata. Po poti sem razmišljala o temu Jimmyju. Ne ne ne sme mi bit všeč! 5 let je starejši od mene. Pa še tako lepo je oblečen. Sigurno je iz zelo ugledne družine.
17. marec 2012
next
17. marec 2012
neext
17. marec 2012
next
17. marec 2012
Ko sem prispela do Mandyne hiše mi je odprla in odhiteli sma v njeno sobo. Bila sem zamišljena. Mandy je to takoj opazila.
''Kaj si tako zamišljena?''
''Nisem.'' rečem in se delam da ni nič.
''Daj no povej..''
''Mark ima najlepšega sošolca na svetu! Ime mu je Jimmy.'' rečem čisto zasanjano.
''Jimmy? Aaaaa Kaya se je zagledala.Ampak 5 let..A ni to malo preveč.''
''Nevem.Sigurno ma punco.''
''Hm..Boš videla.Grema na bazen?''
''Ja lahko, ampak morem domov po kopalke pa brisačo. Pridi z mano, prosim!''
''A te je strah da ga boš srečala?'' reče in se zasmeje.
''Jaaaaaaaaa!''

Tekli sma do naše hiše. Videla sem nekega kabrioleta. Takoj sem vedela da je to Jimmyjev avto.

Šli sma noter in upala sem da ne bom srečala Jimmyja. Hitro sma pograbili moje stvari in že hoteli it skozi vrata ko naju je ustavil Mark.
''O kaj pa imamo tu? Kam pa gresta?''
''Na bazen!''
''Lahko vaju midva zapeljema.Glih v tisto smer grema.'' reče Jimmy in se naenkrat prikaže zadaj.
''Ja lahko.'' reče Mandy.
''Ni treba, lahko grema peš.'' rečem hitro in potegnem Mandy za roko.
''Kaj si tako kruta sestrca? 20 minut mata hoje do bazena, tako da bi lahko šle z nama.Ane Jimmy?'' reče Mark in se zasmeje.
''No prav.'' se vdam in gremo proti avtu. Hitro se zaženem na zadnji sedež a me brat ustavi.
''Kr ti bodi spredaj sestrca,bom jaz zadaj.''
Mogla sem sedet zraven Jimmyja.
17. marec 2012
Next
17. marec 2012
Gledala sem naprej, včasih mi je pogled odneslo proti njemu. Pogledal me je. Hitro sem umaknila pogled. Ko smo se ustavili pri ogromni stavbi kjer je kopališče sem hitro izstopila in se zahvalila Jimmyju za prevoz.
''Hvala za prevoz.'' sem rekla in ga pogledala.
''Ni problema.Kako ti je že ime?''
''Kaya.'' rečem in že z Mandy odhitima noter. Za sabo slišim brata kako se zadere ''Pazita nase!''
Kupili sma karte za 1 uro. Ko sma se nakopali sma hodili po ulici in bila je že tema. Prišli sma do Mandyne hiše.
''Boš lahko šla sama naprej? Lahko rečem očetu če te pelje.''
''Ne vredu je. Joj, ta Jimmy mi ne gre z glave!''
''A res? Si se mogoče zaljubila?''
''Ne to pa ne! Grem zdaj da me slučajno kdo ne ugrabi.'' rečem in se zasmejem.
Pograbila sem torbo ki sem jo vrgla na tla in odhitela po cesti naprej. Razmišljala sem o Jimmyju. GET OUT OF MY MIND! sem si mislila. Naenkrat sem se zaletela v neka dva fanta ki sta bila očitno pijana. Bila sta z moje šole. Začela sta me nadlegovat.
''Poglej jo malo, kar zaletava se.''
''Oprostita, nisem videla kje hodim.''
''Nič ni, saj veš daa se nama lahko oddolžiš da lep način.'' reče eden izmed njiju in me začne objemat.
''Pustita me!!!!!'' kričala sem tako močno da se je avto ki se je peljal mimo ustavil.
''Hej hej vidva pustita jo pri miru.Nadlegujta eden drugega.Njo ni treba.'' bil je znan glas. OMG JIMMY ME JE PRAVKAR REŠIL!
17. marec 2012
Next!
17. marec 2012
neeext
17. marec 2012
neext
19. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg