Forum
Daj Ella podaj, je zaupil mike. Podala sem mu žogo ta pa jo je brcnil v okno Jacka, najbolj tečnega moškega v ulici in ga razbil. Kmalu smo zaslišali preklinjanje in dretje: »zginte, banda prokleta«. Vsi smo stisnili rep med noge in se zapodili iz igrišča,saj nas je Jack enkrat preganjal celo s puško. No pa naj se vam predstavim. Sem Ella Juanita Castillo. Imam rjave rahlo valovite lase in modre oči. Moje življenje ni ravno posejano z rožicami… Živim v revni ulici na robu Londona, ki je moj dom že od malih nog. Starši so me že kot dojenčico zapustili, dobesedno odvrgli, saj me je Maria,ki zdaj skrbi zame našla v košu za smeti. Ko me je peljala k zdravniku so rekli da sem stara šele en dan in da zagotovo ne bi preživela, če me nebi našla. Čeprav me je našla 1. aprila je vedela da to ni prvoaprilska šala. Vedno je skrbela zame in me ima rada kot lastno hčer, ki si jo je vedno tako želela, vendar je njen mož umrl preden je našla mene, od takrat pa se ni več zaljubila. Maria je prava dušica in jaz jo naravnost obožujem! Najberš se sprašujete zakaj je moje drugo ime Juanita in zakaj imam španski priimek, to je zato ker je Maria španka. Res jo imam rada in sem ji tudi obljubila da se bom izogibala težavam, kar se le da. Zdaj sem stara 18 let in sem se odločila da se spremenim! Dokler sem bila mlajša sem tudi velikokrat kaj ukradla, saj nismo imeli veliko denarja. Vendar nikoli nisem kradla sama, ampak z svojimi tremi prijatelji Mikom, Johnny-jem in Rose. Smo nerazdružljivi in čeprav se raje ukvarjamo z nogometom,kot pa z krajo,še vedno zaidemo v težave ali na kakšno prepovedano mesto in potem tečemo,ker to najbolj tudi znamo. V naši ulici je tudi majhen lokal, v katerem se družimo in zabavamo (včasih tudi kakšnega popijemo). V naši ulici vsi držimo skupaj,saj so v okoliških ulicah tudi mnoge tolpe in če držimo skupaj je nobeden ne skupi. Ko igramo nogomet se zbere vsa mladina iz ulice in potem norimo, čeprav se Mike in Rose bolj gledata kot igrata in nikoli ju ne smemo dati v nasprotni ekipi saj potem Mike pravi da ne more vzeti punci žoge…. Pa kaj še! Drugače pa se čisto super razumemo. Ponoči bolj redko hodimo ven, saj so ulice tod okrog zelo nevarne in le norci hodijo okoli, čeprav se ti že podnevi lahko kaj zgodi. Kar pa se tiče šole raje nebi govorila,sej se učitelji vsako uro derejo na nas in prav nič ne uživamo med poukom in komaj čakamo da zazvoni.
No pa se vrnimo k sedanjosti….

Ella

21. oktober 2012
Rose:

Mike:

Johnny:

21. oktober 2012
u73295
u73295
neext!
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
neeeeext
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
neext
21. oktober 2012
u68138
u68138
neeext!!!!
21. oktober 2012
u40060
u40060
Neeexti^^
21. oktober 2012
u56210
u56210
next!!
21. oktober 2012
u104143
u104143
neeext
21. oktober 2012
neeeext
21. oktober 2012
Next posvečen ωнαтєνєя. ker je prva bralka
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

»to je blo zakon« se je zadru Mike in začel umirat od smeha.
»ko nas bo naslednjič začeu lovit s puško se ne boš smejau!« je rekla Rose, ki je bla v našem četverčku še najbolj odgovorna.
Potem smo odšli v naš lokalček in prišli do nore ideje. V sosednji ulici ima nek moški staro skladišče, ki ga čuva pes. In kakšna je bila ideja? Seveda iti v skladišče. Seveda se Rose najprej ni strinjala vendar je nazadnje le popustila. Hitro smo popili, kar smo naročili in se odpravili do konca ulice,ki je ponoči prav strašljiv. Že od daleč se je videlo veliko skladišče, ki je navzven že razpadalo. Saj vem da smo obljubili,da se bomo izogibali težavam, vendar nekje se pa moramo 'zabavati'. Okrog skladišča je bil postavljen zid, ker pa ga še nobeden od nas ni prečkal, zato smo se odločili da ga bomo vsi naenkrat. Počasi in potiho (da nebi zbudili psa) smo plezali čez zid, ki se nam je najprej zdel zelo visok,vendar v resnici sploh ni bil. Ustavili smo se na vrhu zida in se dogovorili kako naprej. Ker smo predvidevali da so vrata zaklenjena smo se odločili za okno. Hitro kar se le da smo splezali dol (iz zida) in se napotili proti oknu. Najbolj nas je bilo strah da bomo zbudili psa, vendar ga na našo srečo nismo. Ko smo prišli noter pa nas je skoraj vrglo na rit. Vsepovsod so bile neke škatle,ki so bile pokrite z belimi rjuhami. Ker pa smo radovedni smo jih odkrili. V škatlah je bilo veliko fotografij in najrazličnejših predmetov,ki so zagotovo pripadali nekomu ko je biu še otrok, saj je bilo med njimi veliko igrač. Johnny, Mike in Rose so še naprej brskali po škatlah,mene pa so bolj zanimale stopnice, ki so vodile neznano kam. Imela sem občutek, kot da me noge same nesejo proti njim in res sem hodila in kmalu sem bila na vrhu in se ustavila pred železnimi vrati. Počasi sem jih odprla in prišla na neke vrste teraso iz katere sem videla celo našo ulico in vse okoli pa tudi naše nogometno igrišče in pa park. »pa saj to se kakor razgledni stolp« sem si mislila. Hitro sem stekla dol po Johnny-ja, Mika in Rose in jih peljala na teraso. Od začudenja so stali z odprtimi ustmi. Od tam smo se razgledali naokoli in nismo se mogli načuditi, kako to da nismo že prej odkrili tega mesta. Ker pa se je že mračilo smo se odpravili dol. Ravno ko smo plezali čez okno se je Johnny spotaknil in padel s tem pa je naredil takšen hrup da je zbudil psa. Na srečo je hitro vstal in kot nori smo tekli, pes pa za nami. Zadnji hip smo preplezali zid, sicer bi nas ujel. Ko smo bili na varni strani pa smo se začeli smejati kot nori. Vendar se je Mikov obraz kmalu pomračil saj je zagledal policijski avto,ki se je peljal proti nam mi pa smo zgledali kot vlomilci, ki se ravnokar vračamo iz naše misije in se smejimo,ker smo ujeli dober plen.
a)kaj se bo zgodilo?
b)kakšna se vam zdi zgodbica?
c)next?
21. oktober 2012
u40060
u40060
neext.!!!
lobe it
21. oktober 2012
u73295
u73295
neeeeeeeeeeext!
zakon zgodbica <3
21. oktober 2012
u104143
u104143
neeeeeext!!!!
i love it!!
21. oktober 2012
neext.
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u40060
u40060
a) jih bojo zaprli?
b) superrr : )))
c) itakk
21. oktober 2012
u101690
u101690
next!!!! + nova bralka
21. oktober 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeeeext
21. oktober 2012
next..prehudo pišeš
am..zaprili jih bojo..
21. oktober 2012
amm...nwm,primli jih bodo
legendarno pišeš...next
21. oktober 2012
neeext
21. oktober 2012
u68138
u68138
a)kaj se bo zgodilo? nwm
b)kakšna se vam zdi zgodbica? super
c)next? itaq
neeeeeeeeeeeeeeeet!!!! + nova bralka
21. oktober 2012
a) rekli bojo da niso nič krivi in bojo vrjeli?
b) suuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeer
c) neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+ nova bralka:*
21. oktober 2012
Neeeeeeeeeeext!
21. oktober 2012
nujno next
21. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg