Forum
◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈
Žiujo :3
Moje ime je Maruša in pisala bom eno zgodbo, ki bo realistična,
Sredina bo podobna mojemu življenju...(sam povem hah),
Pa prosim če bi se lahk zadržal pred lepljenjem modrih linkou sem razn če bi radi da vam pol na vašo stran nalimam 10 strani z besedilom NE OGLAŠUJ...,
Za mal bolšo predstavo v vaših glavah sm nardila še en Trailerček... (vem, da vsebuje nekaj pravopisnih napak ampak ne zdej gledat tega, ker sem to nardila tok hitro da je bla ideja še v moji glavi...)

Ampak tale trailer se dogaja nekje na sredini zgodbe sam tko haha...
∽Excerpt of the story∽
3.7.2011 Angelinin dnevnik
To je ta 8.c razred vsi se poznamo ampak se ne, smo neznaci, če prav se že dolgo poznamo nevemo kdo smo. V tem razredu ni osebe, ki bi jo lahko vzljubil. Pa kaj sploh govorim. Zakaj sploh govorim o našem razredu, ko pa so v njem same "budale". Sploh tista Alex, ki je bogatašinja in sploh ne ve kakšno je življenje navadnih ljudi, ki svojo sobo delijo z bratom pa še to ni najhuje, ko živiš v majhni hiši in je plača tvojih staršev minimalec. Torej danes sem začela pisati svoj dnevnik. Ali bi morala začeti z Živjo dnevnik moje ime je Angelina moje življenje je totalna beda in nato bi prilepila še svojo sliko na kateri izgledam kot zajec z zobmi, ki bi rabili zobni aparat? Morda je to pravi začetek vsega. Zakaj so mi straši dali ime Angelina, ko pa še v tistih časih nisem izgledala niti malo podobna Angelini Jolie... Ko sem bila mala sem izgledala kot nekakšen jokajoč stvor brez las. In starši so me pri mojih treh letih vtaknili v vrtec kjer so imeli vsi svoje prijatelje bili zaljubljeni in potem si videl mene sedeti na klopi z blatnimi črnimi škornji, nepočesanimi lasmi in igračo traktorja brez koles, ki mi jo je podaril brat za moj 2. rojstni dan. Ko sem dopolnila svoj 6. rojstni dan sem šla v šolo. Ko sva z mamo šli na tisti sprejem sem dajala zgled uglajenega otroka, ki prihaja iz bogate družine. Vse se je kmalu spremenilo, ko sem začela druge punce vleči za lase in delati pištole iz kock, ki bi naj bile prepovedane a zame ne...

Okej mal za pokušino hahaha...
Upam, da vam bo ušeč in bo kdo sploh brau...,
Pa za začetek rabim 4 nexte
06. april 2015
u172703
u172703
Nova zgodbica *-*
Men je uvod ful ušeč, trailerja pa zdej na telefonu ne morem pogledat
Neeeext
06. april 2015
Hvala hah
06. april 2015
u192026
u192026
next *-*
super napisano :*
06. april 2015
u169861
u169861
omg kok jača začetek *____* ti resno znaš pisat (:
Neeeeeeexxxxxttt
06. april 2015
Omg, svetovni začetek in še ena odlična ideja za zgodbico...komi čakam nadaljevanje *__* in upam, da ne bo ta zgodba končala tako kot prejšnja (s tem mislim, da upam da boš jo dokončala ne že na začetku nehala pisat), ker je ideja vrhunska!! In ja res mislim, da sem že vse povedala in ne vem, kaj bi še dodala. ;33 aja pa imaš res super ideje in mi bo res veselje brat to special zgodbo in da o trailerju sploh ne govorim ;33 *o*
+ glede oglaševanja se loh oglašuje rock zgodbice in metal chat ne?? pač tko kot dela Špela, da nam dela usem reklamo in ja brez skrbi, jaz ne bom na tej temi nič oglaševala ;3 *__* pa nexti čimprej *.*
06. april 2015
hvala yan in Moonlight* in igi hah
06. april 2015
saj še mojga komentara prebrala pa nis pa že hvala praviš no hah!
+ tam ono zgodbico ko sem rekla, da ne bo tak kot prejšnja pač se končala tko sem mislila s tem ko se življenje obrne na glavo al neki tazga ;d
06. april 2015
ja ja sej se bom potrudla da se nebo tak končalo no hahah + ni se mi dalo pol še enkrat napisat haha
06. april 2015
oks, me veseli (y)
06. april 2015
OMG , totalna perfekcija , 100% popolno !
Odlična ideja za zgodbico *_*
Komaj čakam nadaljevanje :'D
Ful maš super ideje in hwala , ker si mi poslala linkec za to zgdbico , le nadaljuj tako in bo to najbolj popolna zgodbica celega vesolja <3333
Pa upam , da končaš to zgodbo ( ne kot eni , ko kar pustijo , naj se zgodi ... )
V glavnem super ideja + hitro piši .
Ne nehaj pisat , pa če gori zemlja ... X'D ( to sem zmislila ) ...
V glavnem super pišeš in imaš odlične ideje , da ne omenjam trilera *O*
Super začetek , naj bo konec še boljši ( če je sploh lahko kaj boljše od te popolnosti *-*)
Ah...Konec mojega komentarja , se konča z ....... Next itaq !
06. april 2015
◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈◈
Živjo :3
Najprej hvala usem, ki berete mojo zgodbo...
Upam, da jo boste tut naprej še hah...
Pa v naslovu manka d tak da ja ne...
∽continuation...∽
A zame ne. Pravzaprav sem bila kot razbojnik... Torej takšno je življenje brez prijateljev ahh pa saj jih v tistih letih nisem niti rabila saj so bile tukaj druge stvari, ki so bile boljše, kot naprimer delanje norčij... A vedno starejša, ko sem postajala bolj sem rabila prijatelje, ki bi me spodbujali in mi kdaj pa kdaj pomagali v zagatah... A nihče me ni maral zaradi moje preteklosti. Prav za prav so me poznali vsi in vedeli so kakšna sem bla včasih... Starši so mi kupili celo zlato ribico in mi dejali no pa imaš nekakšno skupno dušo kajne ljubica mama pa me je še poljubila na čelo... Ampak kaj mi bo zlata ribica, ko pa rabim nekoga, ki bi mu lahko stekla v topel objem in mu rekla veš ne predstavljam si življenja brez tebe nato pa bi mi nazaj dejal tudi jaz ne. Morda bi lahko imela psa ali konja vsaj objemeš ga lahko, če ne druga... To so samo sanje, ki se ne bodo nikoli uresničile saj nimam denarja, da bi lahko kupila psa ali konja moja starša pa tudi ne... Včasih si prav želim, da bi se lahko zamenjala z Alex za nekaj dni in bi imela vse kar si želim nažalost pa življenje ni takšno, da bi si nekaj želel in to pri priči dobil... Torej kje sem ostala? Ah seveda čez nekaj let sem bila že v šestem razredu in ne boste verjeli in hlač, ki so jih nosile totalne zgube sem čla na pajkice z vzorci, ki so bile takrat zelo v modi morda bom kdaj še postala zvezda sem pomislila, ko sem se gledala v veliko ogledalo in stopala po dolgi mehki preprogi... A kmalu je bilo vsega konec, ko me je mama poklicala na kosilo. Vsa ponosna sem odhitela do kuhinje in mami rekla, da sem zvezda. Mama pa me je le gledala z velikimi očmi in dejala seveda ljubica... V njenih očeh sem videla, da je žalostna saj svojim otrokom ne more privoščiti vsega kar si želijo...

I hope you like it <333
Rabim 6 nexte
06. april 2015
Next
06. april 2015
neext<3 ful dobr pišš *_*
06. april 2015
OMG , wow , res super je !!!!
KAK TI USPE ??????
Bravooooooo ! *O*
Neeeext !!!!!!
06. april 2015
hvala <333 love you all <333
06. april 2015
Omg, jaz sn že preden si začela pisat, da je Alex moški, ker je pač to moško ime no hah ampak to zdj ni pomembno. ;d *o*
Jaz se ne strinjam ravno s tem, kar si napisala o živalih. Oprosti, ampak meni osebno bi ble živali boljša družba od ljudi, zato k niso nesramne, so prijazne, lepe in še pogovarjaš se loh z njimi sam na poseben način, tko kot z malimi otroci, ki še ne vejo nobene prave besede rečt pa useen neki razumeš pa loh jih uzamešš tut v roke pa jih stisneš k sebi..sj ni use u besedah, ampak tut mimika obraza, kretnje rok/telesa, glasovi...že to ti veliko pove in živali čutijo, ko je kaj narobe, tako kot pri dvojčkih ali pa pri ženskah ko pravijo, da majo 6. čut Bi bla zlo vesela, če bi mela še kakpno žival zraun, ampak mamo sam mačke. ;c *.*
Drgač pa nujno nexti!! ;33 in res supr pišeš. Pa upam, da se čimprej navadiš na moje dolge komentarje, če še se sličajno nis hah...včasih bodo mogoče daljši od tvojega nexta. In bi bla zelo vesela, če bi pisala daljše nexte in me veseli da končaš na zelo napetem...se vid da obvladaš!! *__*
06. april 2015
beseda 'mislila' manjka tam v 1. stavku pred 2. vejico lol
06. april 2015
kakšno*
06. april 2015
haha sam pač u ameriki je to lahk tut žensko ime aveš haha + tut jas se strinjam s tem kar si napisala ampak sej veš ne pišem o seb ampak o Angelini hahah
06. april 2015
sj, ampak sam povem. + me veseli, da sma istega mnenja :3
06. april 2015
haha
06. april 2015
Kaj, če pa res no? hah
06. april 2015
hahaha okej okej ahahha
06. april 2015
u192026
u192026
next